haha precies als mij dus, ik test nu ook met de kruidvat (2 voor 5 euro)de clear blue wil ik bewaren voor het geval dat het echt raak is volgens mij kun je ook best wel `s avonds testen, als je maar niet teveel drinkt.
haha, nu moet je mij niet in de verleiding brengen hoor! ik heb al spijt dat ik vanmorgens niet getest heb maar ik ga proberen om het vol te houden, vanmiddag even de stad in dus dan heb ik in elk geval al een beetje afleiding, ik ga voor je duimen!
Vorige maand was ik er ook echt van overtuigd dat ik zwanger was, dat moest gewoon wel. Haha, ik had last van een opgezette buik en mijn borsten deden zeer. Maar helaas werd ik wel ongesteld. Toen ik deze maand weer dezelfde symptomen had dacht ik direct, ja daaaag daar trap ik dus niet weer in he! Maar toen er vervolgens ook nog een soort van opvliegers bij kwamen toch maar een test gekocht...en hartstikke zwanger! Ik duim voor je...
Nou dat had ik vorige maand dus ook en een beetje buikpijn maar dat was na een tijdje over dus zullen mn darmen wel geweest zijn. Maar nu heb ik al 3 weken buikpijn en wordt alleen maar erger. Vanaf vorige week doet de rest ook zeer. Dus als ik niet zwanger ben heb ik wel iets anders onder de leden wat zeker niet goed is! Dus wat de uitslag ook wordt bij mij....ik moet zoiezo naar de dokter haha. Gefeliciteerd Robin!
Niks! Morgen dan maar dokter bellen, wil nu onderhand wel eens weten wat er met me aan de hand is. Voor de rest: succes
volgens je banner, ben je nog niet overtijd, dus eigenlijk heb je vanaf morgen de meeste kans om positief te testen, zie ik net. als je het niet vertrouwd dan idd even de huisarts inschakelen. ik ga het morgenvroeg weer proberen, maar de onzekerheid slaat ineens weer toe, heb nu het gevoel dat de duivels eraan komen, zonder dat ik eigenlijk ongi klachten heb / voel pfff het lichaam kan rare dingen met je doen zeg!
Jaaaa weet ik, maar dan denk ik weer ´wat maakt die paar uur nou uit´ hihi Maar loop nu al meer als een week in onzekerheid en heb er nu wel een beetje genoeg van. Dus morgen wil ik het echt weten Wat je zegt...lichaam kan zeker rare dingen doen ik kan mezelf in ieder geval niet volgen deze week.
nee mezelf volgen kan ik ook echt niet, dus ik hoop dat ik morgen zekerheid heb, of een posi test of ongi ,dan heb ik tenminste zekerheid. als ik jou was zou ik nog even een dag wachten, voor je naar de huisarts gaat, zou gewoon morgen of overmorgen weer testen succes!
nog steeds niks wijzer... test nega. Dokter weet het ook niet meer. Krijg deze week echo....dusssss weer afwachten
fijn dat je deze week een echo krijgt, heb je in elk geval straks wel meer duidelijkheid. ik heb vanmorgens ook weer negatief getest en heb er een kwaaltje bij, heb vanaf gisterenavond last van mijn onderrug, net alsof ik door mijn rug ben gegaan, alleen nu is de pijn draagelijk. wordt nu onderhand wel een beetje ongeduldig van dit alles, maarja moet nog maar even afwachten, het is niet anders weet je al wanneer je terrecht kan voor de echo?
nou dat heb ik precies hetzelfde, aan het einde van de dag vooral...kom ik heel moeilijk overeind enzo. Overdag gaat het wel maar savonds doet het echt pijn. Vrijdagochtend echo....ben er wel blij mee....ben echt wel benieuwd wat er uit komt. Maar moet dus wel nog een hele dag wachten haha sterkte!
je hebt nu al zolang gewacht, morgen kan er ook nog wel bij de pijn wordt idd `s avonds erger, kan ook komen omdat ik vandaag hebt gewerkt : jij ook sterkte de komende dagen!
Hallo dames, Inderdaad wat een rotweek altijd deze week voor je NOD! Ik denk dat ik mijn verhaal het beste kwijt kan in deze rubriek. Ik ben al een tijdje niet meer actief geweest op zwangerschapspagina.nl Wij zijn nu al ruim een jaar bezig met zwanger worden, maar zoals je ziet, nog geen beebje. Ik was er naar mijn idee superveel mee bezig. Dus besloot ik om ook afstand te doen van deze website. Ik heb een aantal maanden alleen maar opgeschreven wanneer mijn ongi begon en verder niets in de gaten gehouden. Door omstandigheden hebben we ook erg weinig geklust deze afgelopen maanden. Ik zit op dag 25 van m'n cyclus (telde ik vandaag). Had afgelopen vrijdag ontzettend last van mijn borsten. Hiervoor heb ik dit nog nooit gehad. En heb veel afscheiding (beetje gelig, sorry voor details), ook nooit gehad. Steekjes die op de gekste momenten kwamen... En deze cyclus maar één keer geklust.. zou het kunnen? Ik heb mezelf vandaag ervan weerhouden om een test te gaan kopen. Ik heb te vaak negatief getest en wilde niet weer een teleurstelling. Mijn cyclus duurt gem. 27 dagen. Ik wacht liever nog even. Duimen jullie mee voor me? Liefs, Sel
hoi selma, ik wil je natuurlijk geen moed inpraten, maar het klinkt toch veeelbelovend. theoretisch kun je natuurlijk zwanger worden van 1 x klussen dat van een beetje gelige afscheiding heb ik hier wel meer gelezen op zwangerschapspagina ik zou gewoon even een test doen over een paar dagen, dan heb je in elk geval zekerheid. ik duim in elk geval voor je!
Hoi selma, Het is wat...dat zwanger worden (of niet) ik heb er helaas nog niet zoveel verstand van. Ik denk dat we allemaal in hetzelfde schuitje zitten.....we voelen ons zwanger maar zijn het volgens de test niet haha. Jij hebt dan nog niet getest maar ok. Ik zou als ik jou was ook nog niet testen, ik heb dat wel gedaan en heeft totaal geen nut Ik raad iedereen aan om een flink aantal dagen overtijd te zijn en dan gewoon naar de dokter te gaan. Maar wij vrouwen kunnen niet zo lang wachten en willen toch perse zelf testen hihi Maar succes met afwachten, ik duim voor je! We houden elkaar gewoon lekker op de hoogte hier
Ik merk wel dat ik nu meer rust heb nu ik weet dat ze vrijdag gaan kijken. Als ik nou zwanger zou zijn....zou dat dat nu al te zien zijn op de echo?