Wie nog meer rustig kindje in de buik?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door loncocacola, 2 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. loncocacola

    loncocacola Actief lid

    13 jan 2008
    302
    0
    0
    Overal lees ik dames die een heel drukke kindje hebben in hun buik en die dus ook heel erg beweeglijk is dat het soms zelfs pijn doet.

    Ik heb zelf vanaf het begin dat ik hem kon voelen een heel rustig kindje in mijn buik, voel hem gelukkig wel elke dag, maar dat duurt nooit zo lang. Soms voel ik hem uren niet, dan maak ik me daar weer zorgen over.

    Soms zou ik toch willen dat hij wat meer aanwezig was, dat het ook zo'n druktemakertje is.

    Wie heeft er ook zo'n rustig kindje in haar buik? En kan er misschien iets aan de hand zijn waardoor hij zo rustig is?
     
  2. Lin

    Lin Actief lid

    19 mrt 2007
    243
    1
    18
    Onze dochter was ook heel rustig in de buik en nu nog steeds eigenlijk.
    Ik moest soms echt er voor gaan zitten om even contact te maken.
     
  3. Rups

    Rups Actief lid

    29 jun 2008
    304
    0
    0
    Den Haag
    Mijn eerste was heel rustig in mijn buik , soms zo rustig dat ik vaak dacht dat hij niet meer leefde :( , hij is trouwens nu 5 jaar en is nog steeds een lekker rustig ventje hoor :)

    Maar dit mannetje in mijn buik beweegt enorm veel en heeft echt zijn actieve uurtjes gecreerd.
    Vaak van 10 tot 12 uur snachts is hij op zijn wildst haha ook tijdens het slapen en met omdraaien gaat meneertje tekeer en krijg ik echt stoten dat mijn buik vlak bij mijn ribben onder de blauwe plekken zit
    Mijn vriend is ook onwijs druk dus het zou kunnen dat hij er net zo 1 word
     
  4. Kiezeltje

    Kiezeltje Bekend lid

    11 feb 2008
    655
    1
    0
    Veenendaal
    hoi,

    Mijn ventje is ook niet zo druk hoor, ik heb zelden pijn gehad van zn bewegingen zoals je idd vaak hoort (hooguit als ie ff verkeerd ligt)
    Zolang je je kindje elke dag voelt bewegen en het altijd zo is, lijkt me dat er niks aan de hand is hoor :) Heb je gewoon een lekker rustig beebje ;)

    Ohja, ik heb nog steeds wel es dat ik em een poos niet voel, terwijl ik al aan t eind zit en opzich bijna al zn bewegingen kan voelen zou je denken, maar soms maakt ie zulke kleine bewegingen dat het je gewoon ontgaat als je bezig bent, dus ik ga er altijd ff voor zitten om em ff te voelen als ik me zorgen maak.

    En als je je echt zorgen maakt gewoon je vk bellen hoor.
     
  5. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    23 jul 2008
    13.211
    0
    36
    in mijn vel
    Bij mijn 1e zwangerschap had ik ook heel weinig beweging, alleen als mijn mannetje de hik had voelde ik hem !
    Hij is nu nog lekker rustig , mijn 2e zwangerschap voelde ik veel meer en mijn meisje is ook drukker , kan nooit stil zitten , maar als ze haar bedje ziet gaan haar oogjes gelukkig gelijk dicht !
    Bij twijfel moet je altijd ff vk bellen ,zijn ze voor en je moet wel kunnen genieten , 9 maandjes zijn zo voorbij!
     
  6. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Ik heb ook niet zo'n druk kindje in mijn buik!
    Ik voel haar dagelijks en ook regelmatig maar ik herken me ook niet in de verhalen van "ontzettend druk" en "pijn doen"...
     
  7. 078mama

    078mama Niet meer actief

    Ik voel mijn baby eigenlijk alleen als ik ervoor ga liggen. Mijn placenta ligt ook helemaal voor dus dat helpt niet mee maar ook zonder dag is ze heel rustig. Ik heb al een paar keer de vk gebeld hierover maar als dit gewoon haar ritme is dan is er niets aan de hand.
     
  8. loncocacola

    loncocacola Actief lid

    13 jan 2008
    302
    0
    0
    Daar ik echt een rustig kindje heb en hem al 2 dagen nog minder voel dan normaal, heb ik vandaag het ziekenhuis gebeld (ik loop bij gyn ivm medische indicatie) en mocht gelijk langskomen. Daar hebben ze me aan het ctg apparaat gezet. De eerste keer duurde dit 45 min. lang en toen mocht ik op de gyn wachten, maar blijkbaar hadden ze het allemaal druk met bevallingen, dus dat wachten duurde erg lang. Toen kwam de verpleegkundige weer langs en zei dat ik nogmaals aan het ctg apparaat moest liggen. De 2de keer dus en deze duurde wel meer dan een uur. Bij de 2de ctg kreeg ik 1 keer een harde buik en blijkbaar reageerde mijn kindje daar erg heftig op, want nu moet ik morgen weer terugkomen en krijg dan weer een ctg.

    Verder had ik ook nog een echo gehad, daarop kon ze wel zien dat alles nog goed was, dus wat dat betreft ben ik wel gerustgesteld. Maar ze zei zelf dat ze geen echoscopiste was, dus ik zou dan morgen een afspraak krijgen voor nog een echo, zodat de echoscopiste wel alles goed kon zien.

    Ik ging wel met een geruststellender gevoel naar huis, maar vind het toch vreemd dat ik morgen weer terug moet. Ik hoop gewoon dat mijn kleintje het goed blijft doen. Het blijft toch wel eng.

    Sorry voor het lange verhaal, moest het effe kwijt.
     
  9. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    23 jul 2008
    13.211
    0
    36
    in mijn vel
    Waarschijnklijk willen ze je gewoon voor de zekerheid terug laten komen!
    Als er iets aan de hand was , hadden ze dat vast en zeker gezegd !
    En ze nemen natuurlijk altijd het zekere voor het onzekere..

    Kan me ook heel goed voorstellen dat je je zorgen maakt , ik geef je nu wel advies , maar ik zou me ook zorgen maken het gaat toch om jekindje , en jammer genoeg hebben we geen luikje in onze buik , dat we even kunnen kijken of lles daarbinnen ok is ..

    Ik hoop het allerbeste voor jullie!
    Laat je het weer even weten ?

    Knuffel M@rjon
     
  10. loncocacola

    loncocacola Actief lid

    13 jan 2008
    302
    0
    0
    Je had gelijk Marjon, ze wilden me gewoon voor de zekerheid terug zien. En gelukkig was het ctg onderzoek vandaag ook goed. Tijdens het ctg voelde ik mijn kleintje goed bewegen, hij is vandaag alweer actiever dan de afgelopen dagen. Ben er heel blij mee dat hij het nog heel goed doet daarbinnen in mijn buik. Kreeg nog een korte echo waarop ze kon zien dat er nog voldoende vruchtwater was en ook de navelstreng zag er goed uit. Al met al ben ik tevreden en kan ik weer genieten van mijn kleintje.

    Ik kan echt niet wachten tot het zover is om hem in mijn armen te kunnen houden en te kunnen knuffelen.
     
  11. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    13 mei 2008
    2.035
    0
    0
    Hey dames

    Misschien komt het omdat ik nog maar 24 wkn zwanger ben, maar mijn kereltje is ook zeer rustig.
    Vorige week voelde ik hem 's nachts nog wel eens rommelen om 4 uur, maar dat is deze week weer minder. Ik voel hem wel elke dag, maar heel even. Zodra mijn vriend wil voelen is de kleine al gestopt met schoppen, nu al prima manieren ;)
    Ik maak me geen zorgen hoor, wellicht wordt het in de loop van de zwangerschap drukker.

    Groet Ellenore
     
  12. Mikki77

    Mikki77 VIP lid

    17 nov 2007
    5.698
    0
    36
    Noord-Holland
    Mijn mannetje is ook ineens rustig. Tot vorige week was hij veel drukker: ik voelde hem bijna elk uur wel (al was het nooit heel wild). Nu zitten er soms echt uren tussen voordat ik hem weer voel, en 's nachts voel ik hem sowieso nooit. Hij schopt ook nooit zo hard dat het pijn doet. Ik voel hem wel vaak draaien, zachte schopjes geven en zachtjes rommelen, en soms heb ik een hele bult op mijn buik en kan ik hem zo vastpakken. Maar echt hard trappen doet hij eigenlijk nooit.
    Misschien is het daarvoor nog te vroeg in de zwangerschap...

    Maar begrijp ik nou dat het al foute boel kan zijn als je hem wel voelt, maar minder dan voorheen? Of moet je het alleen laten nakijken als je hem helemaal NIET meer voelt?
     
  13. hanna76

    hanna76 Fanatiek lid

    15 nov 2007
    3.124
    0
    36
    Bij mij is de baby ook niet zo heel erg druk. Maar.... wat is 'druk' eigenlijk? Ik bedoel, dit is ons eerste kindje, dus vergelijksmateriaal heb ik niet.
    's Avonds als ik op bed lig, beweegt/schopt ie een beetje. En overdag zo nu en dan ook. Maar ook héél vaak (meestal) voel ik eigenlijk niks.

    Ben trouwens 26 weken zwanger nu.
     
  14. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    23 jul 2008
    13.211
    0
    36
    in mijn vel
    Volgens mij hoeven jullie je allemaal niet druk te maken , maar ik ben er geen specialist in , maar het enige advies wat ik kan geven isdat als je ook maar enige twijfel hebt :bellen , stressen is ook niet goed voor de kleine.......als mama gerustgesteld is kan het goed zijn dat beebje wer volop gaat zwemmen !
     

Deel Deze Pagina