Per ongeluk zwanger na 2maand na de bevalling

Discussion in 'Zwangerschap' started by sharpeizoe, Sep 29, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kvptje

    kvptje Fanatiek lid

    Dec 31, 2006
    1,156
    1
    0
    huismamma!!!
    Vlaardingen
    Als het je geruststeld....

    Ik had tijdens me zwangerschap allemaal horror scenario's in me hoofd en vroeg me continue af "wat als..." Het antwoord is helemaal niets... denk dat het makkelijker is juist omdat je nog in de luiers, flesjes e.d zit of er net vanaf bent (de flesjes dan).

    En het is zoals ik al schreef.... de jongste... Ze heeft een in- en uitgang en zolang mamma zorgt dat er voldoende in komt en de uitgang schoon is, dan is zij tevreden en slaapt ze tussen de voedingen door.
    En de oudste die wil op de dag toch ook nog wel 2 tot 3 uur slapen, dus dat is een mooie tijd om het huishouden te doen.

    Er zijn veel mensen geweest die mij waarschuwde en bang probeerde te maken voor wat er ging komen. Nou deze mamma heeft al die mensen gewoon op hun nummer gezet want met 2 kids (met zo weinig verschil) en daarbij nog 2 rottweilers is mijn huis schoner als dat van hun! En mijn kids doen het harstikke goed!

    Kortom: laat je niet gek maken door verhalen, je zult af en toe denken dat het teveel wordt... maar niet meer als toen je voor het eerst mamma werdt
     
  2. sharpeizoe

    sharpeizoe Actief lid

    Oct 18, 2007
    143
    0
    0
    arbeidster
    wetteren
    Ja, in mijn omgeving steunt iedereen mij volledig, maar iedereen zegt ook dat het erg moeilijk ga worden de eerste "jaren"! Een mens zou voor minder een schrik opdoen he haha. Het is gewoon een kwestie van aanpassing, de manier van leven en bij een eerste veranderd er wss wel veel meer dan bij een 2e he. xxx

    Toch een dikke pluim voor jou hoor, mag ook gezegd worden he! ;)
     
  3. ancie

    ancie Bekend lid

    Feb 17, 2007
    514
    0
    0
    sharpeizoe van harte gefeliciteerd! probeer er lekker van te genietten !

    meiden ik wil graag ook mn mening geven jullie hoeven het niet te lezen als het niks uit maakt maar wou het toch even zeggen!

    ik schrik heel erg van de reacties die er gegeven worden op haar berichtje ik dacht dat deze forum hier was om elkaar te steunen en te helpen maar ik merk hier jammer genoeg ook veel afgekraak hier

    wat ik heb geleerd bij mijn miskramen is het maakt niet uit of je jong of oud dik of dun snel achter elkaar of niet snel achter elkaar zwanger bent want het is natuur zijn wil daar kan je niet tegen vechten als de natuur vond dat zij er nog niet klaar voor was voor een 2de dan was dat ook nog niet gebeurd hoor als haar lichaam nog niet goed hersteld was dan was het ook nog niet gebeurd alles gebeurd voor een rede dat is wat ik geleerd heb aangezien het niet verklaar baar is !
    helaas hebben heel veel mensen dat niet door en maken gebruik van een abortus of wat dan ook!

    ik vind niet dat we elkaar moetten afkatten ja ik gebruik dat woord maar want dat is het ook ! ik vind dat we hier zijn om elkaar te steunen om elkaar idd een mening te geven maar niet omelkaar af te kraken
    ik weet ook dat veel hormonen hier spreken :(

    dus meiden ik stel voor om elkaar verder gewoon met respect te behandelen

    sorry voor mijn mening t is niet om jullie aan te vallen ofzo hoor ik schrok alleen van jullie reacties (werd zelfs beetje emotioneel van zal wel aan de griep en zwangerschap liggen :oops: )

    voor alle zwangeren iig gefeliciteerd!

    liefs ancie
     
  4. PieterPost

    PieterPost Fanatiek lid

    Nov 21, 2007
    1,149
    0
    0
    Nou meis het is dan wel snel, maar als je aan het idee gewend bent, sla je je er wel door heen. Ik ken ook een aantal mensen met 2 kids ine en jaar, druk maar leuk en gezellig. En ik ga dr niet op aansturen maar zou zo weer zwanger willen zijn hoor.

    Van harte gefeliciteerd, probeer er weer van te genieten!

    Dikke knuffel van mij!
     
  5. Nynke Jellie

    Nynke Jellie Bekend lid

    Oct 1, 2008
    745
    0
    0
    Allereerst van harte gefeliciteerd!

    Het idee dat je straks 2 kids hebt zo kort achter elkaar is misschien nu nog heel apart, maar ik zou zeggen laat het lekker over je heen komen!

    Het komt vast wel goed, en je hoeft het ook niet allemaal alleen te doen toch? Je partner is er ook nog, die je zal helpen, daar waar hij kan of niet?
     
  6. marbo

    marbo Actief lid

    Mar 26, 2008
    336
    0
    16
    belgie
    Allereerst gefeliciteerd! Het is schrikken natuurlijk zo snel achter elkaar, maar het kan nog eens heel goed uitpakken..
    Mijn man heeft uit zijn vorig huwelijk een jongen en meisje (8 en 9 jr)heel vlug op elkaar gekregen en die kinderen zijn elkaars dikste maatjes! Ze hebben het echt leuk met elkaar en hebben heel veel aan elkaar. In het begin zal het wel druk zijn, maar op een gegeven moment is het alleen maar heel prettig :D En onthou: elke bevalling is anders!
    Veel plezier met de kleine en je aankomende spruit!
     
  7. littleladybug

    littleladybug Niet meer actief

    pfe...wat een reacties. Ik vond sommigen behoorlijk onbeschoft, maar die hebben zichzelf al teruggetrokken;)

    Meid van harte! Ik was afgelopen maand zelf ook even bang dat ik zwanger was, want ook mijn man heeft een hekel aan condooms (en ik aan de pil) en het is soms best moeilijk om te weigeren... :oops:
    Ook al ga je een lichamelijk zware tijd tegemoet, probeer ook naar de poitieve kanten te kijken. Je hebt misschien dubbel werk, maar ook dubbel plezier; je hebt namelijk:
    2 kinderen die zich ontwikkelen
    2 kinderen die op elkaar reageren
    2 kinderen die met elkaar spelen (oké ook ruzie maken, maar daar moet je nog niet aan denken ;) )

    Wens je een goede zwangerschap toe
     
  8. sharpeizoe

    sharpeizoe Actief lid

    Oct 18, 2007
    143
    0
    0
    arbeidster
    wetteren
    Nogmaals bedankt voor de superlieve reacties ! :D :D
    Ik ben blij dat ik niet de enige ben die sommige reacties een tikkeltje overdreven vond, dacht al dat ik overgevoelig was of zo :rolleyes: . Ja, hormonen spelen op dit forum steeds wel een rolletje mee denk ik.

    Vele lieve groetjes! xxx
     
  9. sharpeizoe

    sharpeizoe Actief lid

    Oct 18, 2007
    143
    0
    0
    arbeidster
    wetteren
    Ja, alleen zou het niet lukken hoor, maar ik schrok van de eerste dag met ons zoontje hoe mijn man een luier ververste, net of hij het alle dagen deed! :D . Wij doen allebei alles voor ons beebje, luiers, fles, badje,...Het is zelfs hij die snachts steeds opstaat, ben hele vast slaper :oops: . Soms vind ik zelfs dat hij het beter doet dan mij! Op dat vlak mag ik totaal niet klagen hoor.
     
  10. Kisbaba

    Kisbaba Fanatiek lid

    Sep 23, 2007
    3,211
    1
    0
    moeder, huisvrouw, en ik heb een B&B voor fietsgas
    Gezelligste stadje i
    Ow, dat is vast even schrikken geweest, maar wat zul je straks blij zijn met twee van die kornuiten!

    Een vriendin van mij was met 3 maand alweer zwanger, en zij kreeg daarna zelfs een tweeling! Dus binnen het jaar 3 kinderen.
    Ok, de eerste twee jaren waren best wel zwaar, maar ook die jaren gaan weer voorbij, en het is echt een heel leuk stel, ze zijn alweer 5 en 6 jaar.
     
  11. Assi

    Assi Fanatiek lid

    Mar 2, 2008
    4,519
    46
    48
    Ik moet even reageren omdat ik aan mijn eigen moeder moet denken!

    Het kan WEL!

    Mijn zus is van begin oktober 1980...en ik ben van begin oktober 1981..
    :D :D

    En 2,5 jaar later kwam mijn broertje.
    En 10 jaar daarna mijn jongste broertje.

    2 meiden en 2 jongens dus.

    Ik heb echt een SUPERMAMA en we zijn echt NIKS tekort gekomen (L)... en ik had zo een vader die mijn moeder te vaak alleen liet en liever de bloemetjes buiten ging zetten in de gokhal en mijn zijn vriendinnetjes dus ze heeft eigenlijk alles alleen gedaan... En ze sprak destijds nauwelijks een woord Nederlands.

    En ben ook heel blij dat ik uit een groot gezin kom... Het is zo fijn om een zus en broertjes te hebben! Je vormt gewoon 1 team!
    ;)
     
  12. Secretje

    Secretje Actief lid

    Aug 28, 2006
    372
    0
    0
    Allereerst van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!

    Bij mijn kinderen zit er iets minder als 2 jaar tussen, dus wat dat betreft kan ik je niet vertellen hoe het is.

    Wel zit er tussen mijn broer en mij 1 jaar en 3 maanden (ik was nog niet gepland ;) ). Aan mijn broer heb ik heel veel gehad, al hadden we ook heeeel veel ruzie :oops: . We zijn beide nooit iets te kort gekomen en hebben een fijne jeugd gehad
     
  13. bouchere

    bouchere Niet meer actief

    gefeliciteerd meis!
    mijn 2 oudste schelen 16 maanden,
    en ze zijn superclose met elkaar,ze doen echt bijna alles samen.
    geniet ervan .


    groetjes
    diana
     
  14. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Een kindje krijgen is het mooiste wat er is dus wat dat betreft gefeliciteerd maar zo snel zwanger worden is gewoon erg onverstandig qua lichaam dus neem in elk geval extra rust (je kindje slaapt nu nog lekker veel dus dat is een groot voordeel denk ik dan maar) misschien iets qua gym nu al gaan doen omdat de kans op baarmoederverzakkingen en incontinentie vrij groot is met snelle zwangerschappen achter elkaar (wie weet kan je je bekkennbodem extra trainen ofzo zou je eens na moeten vragen)

    Aangezien je nog herstellende bent is het innemen van goede vitamines, floradix misschien ook handig?

    Ja het staat natuurlijk buiten kijf dat zo snel zwanger worden dom is en onverantwoordelijk tegenover jezelf maar ik vind het ook niet leuk voor je pasgeborene die haar moeder nu al moet "delen" terwijl iedere baby die tijd juist verdiend. Ook geloof ik niet in per ongeluk zwanger worden je bent toch geen 14 meer je weet hoe je lichaam werkt en je weet dat je de dag na je bevalling alweer gewoon vruchtbaar kan zijn zoiezo had het al verstandig geweest om 6 weken te wachten ivm infectiegevaar e.d. maar goed daar heb je nu niets aan je kunt nu alleen de "schade"proberen te beperken aan je eigen lichaam en zorgen dat je pasgeborene niets tekort komt door jouw moeheid, hormonen e.d.
     
  15. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    Jul 1, 2007
    4,257
    0
    0
    imd ben het niet echt met je eens hoor, ik denk dat als je lichaam het niet aan zou kunnen, je niet zo snel zwanger was geworden. Het zal best zwaar worden, maar niet zwaarder als anders bij een 2e.
    ok, je lichaam is nog niet hersteld, maar dat is normaal ook pas na 18 maanden volledig. En je bent nog jong, dat kan je vast wel hebben, al zul je na deze zwangerschap misschien wat langer moeten herstellen.

    het komt allemaal vast wel goed! Mijn oma kreeg 2 kinderen in hetzelfde jaar, 1 in januari en een in december, is allemaal goedgekomen hoor, en daarna nog een stuk of 8 kids :D
     
  16. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ja en die zitten vaak al heel vroeg aan de incontinentieslips alleen word dat gedeelte er vaak niet bij verteld..

    alleen omdat je zwanger kan worden is het nog niet verstandig sommige mensen kunnen al zwanger worden vanaf hun 11e dat maakt het nog niet okay om het dan ook maar te worden alleen omdat het KAN.. beetje naief..
     
  17. miepje21

    miepje21 Actief lid

    Mar 20, 2008
    344
    0
    0
    Verzorgende C
    Hoi hoi

    IMD ik denk dat ze zelf ook wel weet dat het niet helemaal superslim is, maar ik denk niet dat ze daar nog commentaar van ons bij nodig heeft. Het is al moeilijk genoeg zo, maar ik weet zeker dat je het kan... ;)
     
  18. Sharon20

    Sharon20 Fanatiek lid

    Feb 19, 2008
    3,365
    0
    36
    essen
    hey meid, allereerst: gefeliciteerd! let niet op alle reacties, je hebt er altijd mensen bij die negatief willen zijn.
    @ imd ik denk niet dat ze er bewust voor heeft gekozen om na 2 maanden alweer zwanger te zijn dus wat die laatste reactie betreft vind ik het een beetje overdreven

    tussen mij en mijn broer zitten precies 1 jaar. we hebben altijd erg veel aan elkaar gehad, en als ik mijn moeder moet geloven is haar zwangerschap niet zwaarder geweest ofzo.naar het einde toe werd het wat moeilijk en vermoeiender. als ik haar hoor praten over al haar zwangerschappen (4, heb nog 3 broers) zou ze het allemaal zo weer over doen en allemaal precies op dezelfde manier!
     
  19. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    niet negatief maar realistisch heet zoiets.

    Niet iedereen praat altijd maar mee met iemand, heeft medelijden e.d. je hebt ook mensen met een eigen mening die een keertje niet meelullen als je mijn berichtje had gelezen zie je ook dat ik tips geef waar ze op moet letten om haar zwangerschap "makkelijker" te maken.

    Je hebt niet altijd alleen maar meepraters op een forum sorry..
     
  20. knofje

    knofje Actief lid

    Aug 26, 2008
    130
    74
    28
    nijmegen
    jeetje wat een reacties! ik begrijp uit alle verhalen dat het nog wel eens voorkomt... nou meid ik kan het mij ergens wel voorstellen dat je je lichaam anders hebt ingeschat dan de feiten aangeven! Ik ben nu ik zwanger ben zoiezo erg verbaast over wat mijn lijf allemaal kan... Ik wens al het goede en je kunt het zeker weten...! ik begrijp dat je er niet alleen voor staat en je vriend/man erg positief is en je steund, nou geniet er maar lekker van en laat het allemaal maar komen, alles op zijn tijd...
    het is gebeurd, maar jullie nemen beiden jullie verantwoordelijkheid... dat is volgens mij het juiste wat je kunt doen als er iets gebeurd wat niet geplant was om te gebeuren, maar je ook niet meer kunt veranderen...
    maak er iets moois van!

    even offtopic:ik vind veel moeilijker voor te stellen dat al die meiden/vrouwen die hier zo'n oordeel hebben gegeven nog nooit fouten hebben gemaakt in hun leven? Wat ik wel zo begrijp als je zo oordeeld over een ander, moet je het zelf wel erg goed doen in het leven! bah
    zo leuk en leerzaam dit forum, maar als je alles al zo goed weet dat het je verbaast dat anderen dit niet weten, wat doe je hier dan? ben je hier om te helpen?
    (dit is mijn mening, inplaats dat iemand mij gelijk op mijn woorden gaat pakken, eerst lezen even in ander mans schoenen verplaatsen en laat het rusten... ;)

    ts: super veel geluk gewenst!
     

Share This Page