Hoi iedereen, Ik ben nu met mn 3e maandje bezig om zwanger te worden.. Altijd op tijd ongesteld geweest en altijd evenlang, Het is 2 keren niet gelukt en ik 1 keer een MK, ondanks bijna elke dag klussen,gewoon ongesteld geworden,nu zou ik morgen kunnen testen maar ja ik zag vandaag al wat helder bloed..niet veel gewoon een veegje. Ik ben nog niet ongesteld,maar ik weet dat het wel komt.. wat nou als je helemaal geen eisprong hebt? en kan je baarmoeder scheuren dmv tillen ,bewegen ect.. hoe kan je weten of je wel vruchtbaar bent.. ik weet er zijn zoveel vrouwen die dit meemaken zelfs wel meer, het is heel vervelend en ik voel met de vrouwen mee.. Groetjes Sha
Hoi Sha, Als je wilt weten of je een eisprong hebt kan je testen met een ovulatietest. Dan weet je wanneer je je ei hebt en of je hem hebt. En, als je al 1 keer zwanger bent geweest (dat begreep ik eruit) weet je in ieder geval dat je zwanger kan worden, toch? Ik hoop voor je dat het raak is en dat je niet ongesteld wordt! Succes!
Hoi Melina, Dankje voor je reactie,pfffff ik stress em gewoon denk ik, ik ben gwoon een beetje bang denk ik.. maar ik heb het overheen gezet.... en op naar de volgende ronde,goed van die ovulatie test ik ga even op internet lezen. Groetjes Sha
Je kunt ook gaan temperaturen, dat is véél goedkoper . Volgens mij heb jij wel een eisprong hoor. Ik weet dat ik de vorige ronde geen eisprong heb gehad en ik heb een maand met druppels bloed rond gelopen en heb er nog steeds last van. Heb toen ook geen normale ongesteldheid gehad. Dus volgens mij merk je dat wel dus aan de manier hoe je ongesteld wordt.
als je al een Mk hebt gehad, dan is het in principe toch goed ? Niet dat het leuk is om een MK te krijgen, maar het is wel het teken dat je een eisprong hebt. Je kan een temp. curve bijhouden, kun je het heel goed in zien. Blijf moed houden hoor, je bent pas bij maand 3 en bij de meeste mensen duurt het even voordat het zover is.
Er kan in ieder geval niks met je baarmoeder gebeuren door tillen, rennen , springen, sporten etc. Soms kan het zijn dat je rust moet nemen, tijdens je zwangerschap bijvoorbeeld, maar een baarmoeder die scheurt? Heb ik in ieder geval nog nooit van gehoord ( lijkt me ook erg sterk eerlijk gezegd) Altijd als je twijfelt of het ongerust bent, vraag aan je huisarts of gyne, die kunnen een hoop ongerustheid weghalen Succes in ieder geval!