cadeautje van partner

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door Jade11, 8 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. berna1981

    berna1981 VIP lid

    10 okt 2006
    9.943
    0
    0
    gaan we opscheppen :) :)

    38 kadootjes :) :) 8)

    maar ik kreeg een horloge had echt niks verwacht want Jesse is natuurlijk het ultieme kado!
     
  2. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    2 nov 2007
    3.943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Ik heb van mijn man een meisjes bedel voor aan mijn pandora gekregen.
    En onze dochter heeft een baby armbandje gehad.
    Vond het echt superlief. Een mooie herinnering aan de supermooie kraamtijd!

    Het was geweldig hoe lief hij was tijdens en na de bevalling. En het allermooiste was wel het gesprek over de bevalling die hebben we ongeveer 4 keer doorgenomen. En die momenten waren gewoon heel bijzonder en mooi!
     
  3. guppie81

    guppie81 VIP lid

    13 sep 2006
    12.334
    1
    0
    Haha cadeautjes tijdens de bevalling? Die zouden tegen de muur beland zijn dus das zonde! Of ondergekotst, want ik heb zo'n 3 uur liggen kotsen. Hmm nee, ik was niet in de stemming voor cadeautjes.
    Na de bevalling kreeg ik van mijn man een broodje filet americain en dat vond ik het liefste gebaar ever :D
     
  4. Lin

    Lin Actief lid

    19 mrt 2007
    243
    1
    18
    Een gouden moeder en kind hangertje voor aan mijn ketting en een kinderwagen voor aan mijn pandora armband.
     
  5. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    niks hahaha zou ring krijgen maar die heb aan eind van zwangerschap gehad hahah
     
  6. Tacha1987

    Tacha1987 Fanatiek lid

    14 feb 2008
    2.964
    2
    0
    Thuisblijfmama
    België - Antwerpen
    Ik krijg een nieuwe tattoo van mn mannetje na de geboorte :D Hij wilde eerst een juweel maar ik heb veel liever een tattoo ;)
     
  7. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    die heb ik oo een op me voet
     
  8. ProudMum

    ProudMum Niet meer actief

    ik mocht ook een tattoo, maar ik durf nog steeds niet hahahahahahahahaha
     
  9. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Ik kreeg de nieuwe boek van Nicci French. De idee hier achter was omdat ik veel op bed moest liggen :p
     
  10. Debster82

    Debster82 Actief lid

    29 mei 2007
    170
    0
    0
    ik heb van mij lieve man een goude hanger gekregen van een kinderkopje met de naam en geboorte datum aan de achterkant. echt heel lief van hem :D
     
  11. angela80

    angela80 Fanatiek lid

    8 jan 2006
    1.488
    0
    0
    ik heb een chocoladereep gekregen met de tekst "jij bent lief"
    heb hem meteen maar ff naar binnen gewerkt :)
     
  12. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ik kreeg een beertje met "lievste mama" erop..
    en waarschijnlijk snoep ofzo (we zijn allebei snoepers)

    Mijn man zou juist geld geven om geen tattoo te laten zetten hahahaha ik mag alleen zo'n tijdelijke (beauty tattaoo als ik er echt een zou willen)

    Kinderkoppies is bij ons traditie van de moeder, dus bij de eerste van mijn ma gekregen en bij de tweede zal dat ook wel zo gaan...
     
  13. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    wow wat lief van ze zeg! dat motiveert wel :) vind het juist ontzettend lief en meelevend!
     
  14. Nijntje1978

    Nijntje1978 Actief lid

    19 mei 2008
    205
    0
    0
    Brabant
    Ik heb een prachtig horloge uit mogen zoeken met dezelfde soort diamantjes die ook in mijn ring zitten...ik hoop dat hij voor de rest van mijn leven mee gaat :p
     
  15. mamamuts

    mamamuts Niet meer actief

    Helemaal niets!

    Dat zou ook nooit in hem opgekomen zijn om wat geven denk ik.
    Ik mag al blij zijn als ik iets krijg op m'n verjaardag! Ha,Ha....
     
  16. schatje1

    schatje1 Niet meer actief

    mamamuts dat ken ik hoor ;) ik heb gewoon gezegd na drie weken: ik zou het ook leuk vinden als je eens wat voor me koopt haha heb het zelf uitgezocht ook nog! :)
     
  17. Chebu

    Chebu VIP lid

    17 dec 2007
    7.174
    2
    36
    Midden-Oosten
    In het geboorteland van mijn man krijgen de vrouwen sieraden (hanger of ring) omdat de vader er niet bij mag zijn.
    Ik ben benieuwd ;)
     
  18. mamamuts

    mamamuts Niet meer actief

    sommige mannen.... :(

    Precies... zoek zelf maar wat uit, zegt ie dan.... romantisch hé!

    Ik heb ook wel eens gevraagd, (wanneer er weer een kadoloze verjaardag voorbij ging). Bedankt voor je prachtige kado! zegt ie op een beetje sarcastische toon; Je krijgt iedere dag een doos met liefde....! ja,ja, leuk hoor..... :rolleyes:
     
  19. Lisette28

    Lisette28 Fanatiek lid

    21 feb 2006
    1.439
    1
    0
    Delft
    Een Wii voor de bevalling van Sofie (maar alleen hij speelt erop :))

    Nu (nog?) niets, hoeft ook niet hoor
     
  20. draak86

    draak86 VIP lid

    7 mrt 2008
    5.427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    @mamanuts en schatje1

    Zo vent heb ik dus ook, er is inmiddels al een kerst, daarna een valentein daarna me verjaardag en de bevalling zonder cadeautje voorbij gegaan.

    En voor hem doe ik altijd extra me best, met valentewin, kaarjes in huis overal een cadeatje verstopt.Horloge geven met op de wijzerplaat hartje en me naam.

    Ik hint hem ook wel eens en dan zegt ie, jah wat wil je hebben dan? Ja, uhh dat hoeft zo ook weer niet. op mijn verjaardag moest ie werken en sóchtends loopt ie zo de deur uit, dus hij komt huis s'middags zeg ik, nog gefeliciteerd met je vriendin he, die is jarig vandaag. Zegt ie oohh uhh was t niet vergeten hoor, wou je gewoon vanavond pas feliciteren, jahhaaa VAST hahaha

    Maar hij best lief hoor, soms! maar als ik iets wil kopen of hebbe, dan mag ik dat altijd, ookal staan we bankroet die maand, zegt joh koop het nou gewoon, maar doe ik dus niet. Vind het veel leuker dat ALs er geld over hem te verwennen, stom he:lol
    :
     

Deel Deze Pagina