@jedid. *knuffel* sterkte en helemaal te begrijpen dat je het even niet aan kan hier. neem je tijd en succes met je scriptie en hoop snel je hier weer terug te zien met volle moed!
Ik ga mezelf naar het voetbalveld spelen...... Heb net nog een paar uurtjes geslapen en mijn darmen zijn helemaal op hol geslagen. Dus ik denk dat ik een griepje heb, wat nu niet echt goed uitkomt met mijn ei op komst! Tot vanavond!
Ah lieffie toch. Vind t zo erg voor je, want ik dacht echt dat t allemaal goed ging komen.... *Super-dikke-mega-knuf*
Alles wat ik heb gezegd is uitgekomen toch? Je moet er gewoon in geloven, deze knul wil bij jullie blijven, heeft ie potverdorie 5,5 jaar op gewacht, dus nu gaat ie echt niet weg hoor!
@Iedereen: Ontzettend bedankt! Ik begin t zelf nu ook langzaam te geloven @Jedid: Weet niet of je dit nog leest, maar wens je echt heel veel sterkte. Vind t zo ontzttend erg.... *knuf* @Elke: Thanx voor de tip, heb t gemeld.
hihi als jij het zegt...zal het wel goed zitten D: en zie ik ons knulletje over 7.5 maand door de deurtjes verschijnen
Och lees net bij. Smalletje toch wat naar! BAH! Huil lekker, schreeuw, gooi je verdriet eruit. *sla een arm om je schouder* Mx
Jedid sterkte met je verdriet verwerken! Heel begrijpeljik. Wat naar. Dag... en een knuffel voor onderweg.
wat zullen we nu beleven! @jd een mk? NEEEEEEEEEEE OOO wat erg voor je/jullie doe maar even rustig aan, en weet dat we aan je denken.... KNUFF @small: dat is ook dubbel hard; jij een mk en je zus zwanger. wat is er toch aan de hand in de bus opeens? zwangere meisjes, niet nadoen deze elllende! :x @uitslag: zaad bewoog minder dan gemiddeld. toen ik ha vertelde dat zaad om 0730 was gemaakt, en pas om 08:10 aan mij gegeven, en pas 08:40 in het ziekenhuis, begon hij te lachen. ' dan weten we meteen de reden van die minder beweeglijke zaadjes' DOMME KLINGELMAN! maar uiteraard ben ik er niet gerust op; we mogen nu in elk geval wel samen naar de dok, ik naar de gyn, enz enz. maar volgens mij moet klingelman gewoon nog een x zaad inleveren, en het dan niet een half uur laten staan in de zakken in potje in de kou mopperrrr zo en nu gaak weer terug naar werk, etentje, en ergens tussendoor nog een test halen maar ik geloof er nu helemaal niet meer in uiteraard. welkom in de sjaggie bus LIEFS kling
meiden ik ga afluiten en me door de regen naar huis begeven... tot morgen! dikke knuff voor iedereen die hem nodig heeft!
jeetje wat een rot nieuws hier de laatste dagen word er niet vrolijker op..... Eerst zulk goed nieuws, nu lijkt er wel een slecht-nieuws-epidemie (schrijf je dat zo?) te heersen..... En nu is het klaar daarmee!
Hmmm, Klingel, was ik al een beetje bang voor, nu weet je dus eigenlijk nog niks! Die klingelman van jou moet wel een beetje sneller zijn volgende keer hoor, wsl zijn zijn zaadjes dat dan ook!
de uitlag is niet te vertrouwen aangezien kwakje half uur heeft staan af koelen ik ben eigenlijk boos op klingelman niet op zijn zaadjes, wel op zijn laksheid ik zal zeggen dat het over moet omdat het niet meer te beoordelen was; ik ga hem niet in de stress jagen met een onbetrouwbare nega uitslag.. beh beh beh GRRRRRRRRRRROEPHUG! KUS