Ben alweer een half uur aan het janken om iets onbenulligs wat vandaag op het werk gebeurde. Zou vanavond gaan sporten maar ga nu patat eten en op de bank liggen en gooide net de telefoon kwaad erop bij mijn man. BAH...lijkt wel of de zwangerschapshormonen nu pas beginnen te werken (beloofd nog wat voor de komende maanden )
@Leeuw, Ik begrijp dat je geschrokken bent meis. Dat jij het zo snel kon vinden zegt toch toch wat over de vk vind ik. @MupKuh, Heel veel sterkte meis. Verder niet echt gelezen maar even een beetje snel. Mijn vriendin is gisteren na een keizersnee bevallen van een dochter Kayra. O ze is zo lief *Smelt smelt*
Vandaag onder het werk de verloskundige gebeld omdat mijn buikpijn toch wel heel erg werd, kon niet meer rechtop zitten. Laatste dagen wordt ik er zelfs wakker van...Kon meteen wel even komen. Blijkt mijn baarmoeder 1/3 te zijn gegroeid in een week tijd (vorige week op controle geweest) ! Echt bandenpijn dus.......Hartje even gehoord, ben nu wel wat kalmer, maar nog steeds pijn...maar goed hoop me er nu wat meer in te kunnen berusten. Dus voor de onzekeren onder ons met buikpijn misschien een geruststellend verhaal.....
@jodie heb het ook al vanaf het begin buikpijn echt dat trekkende gevoel en soms krampen. Soms zijn het me darmen en andere keer weer me banden Dus kan er over mee praten. Maar niet gek ook natuurlijk als je bedenkt hoe groot je baarmoeder moet worden in 9 maanden tijd
Zo snel in 1 week, schrok er van....vorige week was hij 1/3 nu 2/3 jeminee....... Enne IMD je kan weer even lachen want dit is al de zoveelste die zegt dat het kan komen door mijn normaal strakke en dunne lijf. Is niet te zeggen dat alle dunne mensen dit hebben en is ook niet de enige reden van bandenpijn, maar kan in mijn geval wel een oorzaak zijn... @priscilla; vervelend gevoel he!
Is zeker een vervelend gevoel vooral als ik veel doe op een dag! Dan heb er meer last van soort van overbelasting dan denk ik.
Hallo! Hmm, die bandenpijn heb ik dus ook sinds deze week. Begint opeens te groeien daarbinnen! Even een vraagje; weten jullie vanaf wanneer de vader het kindje kan erkennen?
was ff quiz-jes aan het doen over zwangerschap, mss vinden jullie dat ook wel leuk! http://www.gezondvgz.nl/%7B7be95366-f9f ... eb87346%7D http://nl.quiznet.eu/quiz/152/wetenscha ... schap.html
Laatste tijd alleen af en toe fladders in mijn buik, begint de beeb nu ff lekker fiks tegen m'n schaambeen en navel te gymnastieken, ben zo blij Hij/zij is al een uur bezig
ff heel vluchtig bijgelezen en ik kan niet op iedereen reageren hoor Mupkuh sterkte, ik hoop dat je het verlies op ten duur een plekje kan geven. Hetlijkt me niet gemakkelijk voor je! Leeuw, jeetje ik schrok ook toen ik je berichtje las. en het geslacht ben je helemaal vergeten of...? over een pretecho: doe ik niet, tenzij ze met de 20 weken het geslacht niet kunnen zien. Ik vind het wel leuk om een echo te krijgen, maar wil het spannend houden voor mezelf! en ga lekker genieten zonder exrta echo jeetje de rest al vergeten nou ik ga zo slapen ben zoo moe! morgen naar de gyn, heb er ontzettende zin in
Mupkuh, veel sterkte voor jou en je jouw familie. Ik morgen ook afspraak vk. Voor het eerst naar het hartje luisteren. Kan niet wachten!
Goedemorgen! @Mupkuh: He bah meid! Sterkte de komende tijd! @ Rach & Leonie :Succes en veel plezier vandaag!Hopend op goed en mooi nieuws natuurlijk.. @Amom: Fijn zeg dat je je beebje zo goed gevoeld hebt!Genieten
Ook hier begin vriend er een beetje genoeg van te krijgen van mijn nukken... Probeer het daarna altijd maar uit te leggen, en goed te maken... Maar heb mijzelf soms echt niet in de hand.... Baal er zelf ook wel van, ben ontzettend opvliegend. Zal vast zo minder worden. Vannacht halve nacht wakker gelegen. Bedacht me dat een zwangerschap eigenlijk maar zo kort duurt. Heb nu al 1 derde gehad... Over 15 weken moeten we alles al klaar hebben! Werd dus in een keer een beetje gestresst! Moet maar eens opschrijven wat we allemaal moeten doen. Gaan in elk geval 25 oktober bij een collega de babykamer kijken, white wash. Deze staat te koop, en het zag er op de foto's wel erg leuk uit! Ben dus benieuwd!
haha je word alleen maar erger de laatste 10 weken, je kan het beste oordoppen en een ja schatje je hebt gelijk bandje inspreken haha, mijn vriend neemt me met een palletje zout ipv een korrel endan komt alles goed, ben ik blij dat hij mij zwanger op mijn mooist vind dat compenseert elkaar dan weer.. Ik heb nu meerdere dingen gelezen over mensen die binnen een week de uitslag al hadden van de vruchtwaterpunctie en meteen het geslacht te horen kregen DAT zou wel lekker zijn zo snel maar ik ga uit van 3 weken dan kan het alleen maar meevallen!
Erg hè... ik heb er ook zo last van... Maar moet zeggen dat ik me vandaag redelijk vrolijk voel ! haha maar goed er hoeft maar iets te gebeuren en ik verander weer in een grijze donder wolk... We slepen elkaar er gewoon doorheen op dit forum !
ik zit de laatste paar dagen eigenlijk wel weer goed in mn vel gelukkig. maar ik s'ochtends nog steeds misselijk ale: :sick: wie nog meer? Leonie jij ook veel plezier straks, hoelaat mag je?