mijn zoon was 3 weken te vroeg geboren, mocht net thuis bevallen 50 cm en 2620 gram. Ben in nog geen 6 uur bevallen, waarvan 90 minuten persen. Is mij heel erg meegevallen allemaal Alleen dat ze zeggen dat je het knippen niet voelt, is niet waar. Maar goed is ook eigenlijk weer zo voorbij.
Mijn zoon was bij de geboorte 3935 kg en 53 cm Nu met 3 maanden 7,1 kg en 68 cm. De bevalling duurde 32 uur waarvan 12 minuten persen. Het uitdrijven was dus zo gepiept ondanks een grote baby.
oudste zoon 3920 gram en 52 cm jongste zoon 3440 gram en 50 cm eerste alleen ingeleid , allebei vlotte bevallingen.
Mats was 52cm en 4400 gram. Ben ingeleid i.v.m. langdurig gebroken vliezen. Donderdag gebroken, zaterdag ingeleid. Begon om 8.30 om 16.16 uur was Mats er. Viel erg mee dus...
ammai ivonne zolang moeten persen. dan ben ik er goed vanaf gekomen. bij mijn dochter 26 minuten geperst en bij mijn zoon 10 minuten (zalig was er snel vanaf)
Hij is nog steeds best lang. Hebben 'm na een week gemeten met een touwtje ernaast Bevalling zelf duurde trouwens 'maar' 4,5 uur.
3125 gram en 51 cm was ons zoontje bij de geboorte. De bevalling was dramatisch...19 uur geduurd...en uren lang op 9,5 cm ontsluiting gezeten, vervolgens weeenopwekkers, ruim uur persen en ingeknipt. Het ergste vond ik de weeen op het laatste, ik wilde persen maar mocht niet (een paar uur lang! )
3700 gram en 51 cm.... totale duur bevalling 14,5 uur.... het begon met breken van de vliezen (22.00), ukje had in het vruchtwater gepoept dus hop naar het zkhs en aan de CTG. een uur na het breken van de vliezen begonnen de weeen, netjes volgens het boekje ieder uur 1cm ontsluiting. 4.30u, morfine prik gehad.... rond 10.30u begonnen de persweeen, maar helaas waren niet heftig genoeg, kreeg infuus maar dat hielp na 6x ophogen nog niets, vacuumpomp mislukte dus werd een keizersnede! om 12.28u is ons kanjertje geboren
meisje (de eerste) --> begonnen om 8 uur 's morgens, vliezen gebroken om 12 uur. 5 uur 's middags ingestuurd voor pijnbestrijding. 1 cm in al die tijd en enorme rugweeen (AUW!). Ruggeprik gehad, rond 11 uur volledig ontsluiting, ruggeprik uit, wachten op persweeen. 2:12 eindelijk geboren, 1 uur 15 min. geperst. jongen (de tweede) --> rond 5 uur regelmatige weeen, rond 9 uur 5 cm. Rond 12 uur nog steeds 5 cm. Naar het ziekenhuis om de vliezen te breken en het hoofdje te leiden (was nog niet ingedaald). 14 uur vliezen gebroken, 15 uur VO (weer helse rugweeen, wat een drama ja!), 15:15 begonnen met persen (moest eerst verdoofd worden voor de knip die ik vooraf heb gekregen ivm dystocie en grootte van dochter) en 15:37 geboren. 2e keer was duidelijk beter te doen dan de eerste. De scores: de eerste: 54 cm, 4540 gram de tweede: 58 cm, 5605 gram
Flinke dochter: 3620 gram en 49.5 cm groot Superbevalling gehad, rond half elf braken de vliezen, om kwart na vijf mocht ik gaan persen en iets na half zes was ze er (de knip kwam iets te laat dus was een klein beetje gescheurd) Na de bevalling liep het grandioos mis maar dit even terzijde 8) Becaatje: wat een gewichten help
Mijn dochter woog bij haar geboorte 4060 gram. Ze is niet gemeten maar ik schat dat ze wel een centimeter of 53 is. De totale bevalling duurde 16 uur, waarvan 2 uur geperst (met tussenduur naar het ziekenhuis rijden). Uiteindelijk kwam ze met de pomp en een knip. Ze is geboren met 39 weken en 4 dagen.