Meiden goedemorgen, Gisteren onze 20-weken echo gehad en alles was goed. De kleine ligt nog precies op schema. Het neusje en de lippen leken op de mijne, maar de kleine heeft de schouders van mijn man (breed dus, vrees nu toch wel al een beetje voor de bevalling ) Verders was alles goed. Geslacht weten we nog steeds niet (heerlijk) toen ze daar bij aankwam moest ze natuurlijk wel even kijken of het allemaal o.k. was en toen hebben wij beide even weggekeken . Placenta ligt aan de achterzijde en ligt hoog genoeg (niet voor de opening dus). Het is zo'n geruststelling dat alles o.k. is. Ben echt blij en ook wel een beetje opgelucht! Nu lekker overal van gaan genieten, en vooral van de schopjes hahaha.... Meiden die vandaag nog naar een afspraak moeten; Heel veel plezier/succes!
Meiden met afspraken vandaag: Veel plezier & Geniet ervan! Meiden met goede 20-weken echo's: Gefeliciteerd & nu maar genieten, he! Hier gaat alles zijn gangetje. Ben nog steeds ontzettend moe en kan aan het einde van de dag bijna niet meer lopen, ken de pijn in het bekken dus ook helaas. Maar hopelijk gaat het vanzelf weer over. De kleine laat regelmatig van zich horen. Zaterdag de 20-weken echo... kan niet wachten!
ook weer gehad die controle van de VK. Alles goed. Heb nu eindelijk een papier waar op staat hoe het met mijn bloeddruk is. Kan namelijk hun zo slecht verstaan als ze het even mompelen. Weet nu ook mijn bloeduitslagen allemaal. Nou toen ik klein was hebben ze het goed gehad wat betreft mijn bloedgroep: B positief. Ook mijn gewicht neemt gestaag toe. Nu al 75 kg. Kom van 72 af. Nou me 20 weken echo nog de 30e!
mmmmmmmmmorgen! Iedereen veel plezier bij de echo's en controles vandaag (voor degenen die 'm nog niet gehad heben )!
Goeiemorgen! Even snel want moet zo autorijden blehh Zag via hyves dat bamjolan vandaag jarig is! Gefeliciteerd meid maak er een gezellige dag van
@chrissie81; dit is mijn eerste kindje.. ik kreeg al straie met 10 weken.. Iedereen die vandaag een afspraak heeft veel plezier!
radna - succes zo met je 20 weken echo. Ik hoop dat alles goed is en dat jullie kunnen genieten van de kleine op beeld. chrissie81 - Fijn dat alles goed was bij de vk. Was dit pas je 3e afspraak bij de vk? Wat loopt dat dan raar in Nederland. Ik heb volgende week mijn 5e al. nicole74 - Ook jij succes met je 20 weken echo. Veel plezier en we duimen dat ook bij jullie alles in orde is. Goed spieken of je het geslacht ziet. Xanado83 - spannend, vandaag de uitslag. Ben benieuwd. Moet je er naartoe voor de uitslag of moet je bellen? bamjolan, gefeliciteerd met je verjaardag. Zijn er hier trouwens nog meiden die de rhesusfactor hebben? Dan voor de 'ervaren' mama's de vraag, hoe oud 'moet' je kleintje zijn voor dat ie van een ledikant over gaat naar een juniorbed? Want wij denken dat Demelza het dus nog niet red om over te gaan. Dus nou zitten we te dubben of we voor ukkie een wieg gaan kopen waar ze een half jaar in kan, misschien dat Demelza dan wel over kan. Of is het slimmer om een 2e ledikant te kopen? Ik wil eigenlijk heeeel erg graag een leander hangwieg. Verder heb ik er weer een kwaaltje bij. Dat had ik bij de eerste zwangerschap ook al. Constant bloedneuzen. Dit was al de 4e nacht dat ik spontaan een bloedneus had. Erg leuk, ik blijf mijn lakens wassen zo!
die leander wieg is zoooo leuk! Alleen zoooo duur. Balen die bloedneuzen zeg. Heb ik gelukkig geen last van. Ja mijn 3e controle pas. Om de 4 weken. bij 8 weken, 12 weken echo, 16 weken en nu 19 weken. Volgende keer 18 nov en is me 4e controle.
Ow, oke, je telt zonder je intake erbij. Dan klopt het wel. Die Leander staat vreselijk vaak tweedehands te koop. En ik kan hem overnemen van een vriendin, dus dat scheelt ook weer.
Overigens, over de lijst... er staat dat ik bv geef, eventueel afgekolfd, maar dat is niet helemaal waar. Ik wil weer bv geven, dat liep bij Demelza super, toen heb ik zo'n 7,5 tot 8,5 maand bv gegeven. Maar ik ga dus niet afkolven als het op de gewone manier niet loopt. Ik ga niet afkolven en in flesjes doen. Een enkele keer als ik weg moet wel, dat vind ik een ander verhaal, maar ik ga dus niet afkolven en het daarna zelf met de hand geven. Waarom niet? Omdat het me dan teveel tijd kost. Bij een eerste kindje... prima. Maar nu kost het gewoon dubbel zoveel tijd. Eerst kolven en dan geven. En als je nog een klein monstertje hebt rondlopen van 1,5 vind ik dat niet te doen. Want die moet al 50% inleveren. Maar ik ga er vanuit dat het gewoon weer loopt. Ik lek nu al ontzettend veel melk. Ik heb tot de 12e maand gelekt nadat ik gestopt was met bv. Ik heb altijd teveel melk gehad. Dus als de kleine goed aanhapt moet er volgens mij geen probleem zijn. Tenzij het niet genoeg zuigkracht heeft. Ik wil in het begin eventueel fingerfeeding doen, maar ook niet te lang.
Evelieveling vervelend dat je zo veel last van bloedneuzen hebt. Ik kan je vraag niet beantwoorden, want ik ben nog geen ervaren mama, dit is onze eerste Lynnami leuke meubels voor de kleine! Sabrina fijn dat de 20 weken echo goed was. Jacky fijn dat bij jou ook de 20 weken echo goed was. Naduah vervelend dat je zo veel last van je bekken hebt. Beterschap ermee! Chrissie fijn dat alles goed was bij de vk. Xanado ik duim dat je een goede uitslag hebt van de test. We hebben 2 jarigen in ons midden vandaag. Bamjolan gefeliciteerd! Shenoby gefeliciteerd!!! Vanmorgen voelde ik de kleine volgens mij 3x schoppen. ik voelde 3 van die plopjes toen ik net wakker was. Yes!
goedemorgen dames. Is het bij jullie ook zulk rot weer. Getsie, wordt er gewoon triest van. Gisteren heb ik een voedingskussen opgehaald en heb er vanacht mee geslapen. Heerlijk, heb veeeel minder last van mijn rug. Natuurlijk wel een paar keer wakker geweest vanacht, maar dat krijg je als je moet plassen omdat je 's avonds te veel hebt gedronken. Wij hebben gisteren in de babykamer een muur gevlakt en vandaag doen we de volgende. Gelukkig hoeven we eerst maar 2 muren, dus kan ik morgen beginnen met verfen. Vanmiddag moet ik eerst nog even naar de revalidatie arts voor een gesprek over hoe het nu met me gaat en daarna ga ik thuis de kozijnen schuren van de babykamer. Morgen de deuren en dan kan ik ook die verfen. We hebben besloten om de babykamer toch maar in zoverre klaar te maken als nu kan. Dus alles schilderen, maar de vloer er later pas in. Op die manier kunnen we volgende week de meubels in elkaar zetten en kijken of alles goed is. Hebben gisteren namelijk alles binnengekregen van de babydump. Wauw, was even vergeten hoe mooi die spullen ook al weer waren. Heb de kinderwagen inelkaar gezet en wist toen ook meteen weer waarom we die hadden gekozen. Hij loopt echt supersoepel en is er stabiel. iedereen met een afspraak vandaag. Heel veel plezier en terugkomen met goede berichten.
Oh lekker, doe dat kleine hazelnoot schuim-gebakje maar. mmmm lekker hoor Shenoby! @Dancinglady: leuk he, dat je de kleine nu ook regelmatig voelt schoppen. Ik voel hem heel vaak, vooral voor ik moet gaan slapen en dat is weleens vervelend . Kan mama niet slapen als hij zo druk schopt. hahaha Maar ben wel blij dat ik het voel want dan weet ik dat hij nog leeft.
Shenoby, ook jij van harte! Bedankt voor de gebakjes, maar ik sla dit keer over. Een bakkie thee gaat er echter wel in Lin80, wat leuk dat jullie alle spullen al zo vroeg hebben. Super hoor! Dan gaat het echt allemaal leven. Als het kamertje klaar is dan raad ik je aan om er een stoel neer te zetten. Je zal er regelmatig neerploffen om even te gaan zwijmelen Klavertje, leuk he, dat die ukkies wakker worden zodra jij rustig ligt. Dat ze dan om zich heen trappen zodat je weer gaat bewegen en hun in slaap worden gewiegt. Kan wat worden als je het nu al vervelend vindt, hihi. Het wordt alleen maar sterker dat getrap. Meer kracht en helemaal als ze ook nog minder ruimte gaan krijgen. Of als ze de hik gaan krijgen! Hihi... ik hoor je al klagen!
@Evelieveling: Nou idd dat kan nog leuk worden dan. Hij trapt nu af en toe al flink . Dan zal ik het straks nog zwaar krijgen. hihi.
Shenoby doe mij die roze maar met die kers erop. Proost op jou! Ik zie het al voor me, eerst met z'n allen klagen wanneer voelen we de baby nou en daarna allemaal klagen dat we niet kunnen slapen hihihi Tot nu toe vind ik het geweldig als ik iets voel, het mag zeker snel meer worden van mij