De ene heeft het nodig de andere niet Wessel slaapt ook vrij veel overdag, nu wordt het wel minder doordat hij natuurlijk groter wordt. Maar eerst was het voeding, even spelen en naar bed.
Happy 8000 berichten. Dit hadden we dus met Sven ook tot hij 7 maanden was en zelf zijn speen in zijn mond kon doen. Karsten heeft het de laatste weken ook gehad. Maar dat gaat nu weer de goede kant op. En wat je er aan kan doen, wist ik het maar dan had ik het met Sven ook al veel eerder gedaan.
was ik ook weer even rajah heeft zijn prik gehad en is 65 cm lang en weegt 7230 gr dus een aardige knul al...Morgen even een afspraak maken met huisarts omdat hij van de week een paar keer aan het maskeren was(blauw worden om het mondje) ze hebben in het begin namelijk ook een ruisje bij het hard gehoort dus maar even extra laten kijken.... gr heidi
Joh misschien als Nilo wat groter is wil Maan er misschien nog eens over nadenken. Bij ons heeft het een jaar geduurd voordat Niels er aan toe was om nog voor een derde te gaan en dan ben ik niet eens ziek, ik heb alleen moeilijke zwangerschappen.
oh dankje....had ik zelf niet eens in de gaten het zal nu niet meer zo snel gaan nu ik weer werk en ik kan moeilijk vrijdags de hele dag forummen