dubbele wagen voor de tweede?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door kaatje k, 15 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kaatje k

    kaatje k Fanatiek lid

    Ik ben inmiddels zwanger van de tweede, en vraag me af of het zinnig is een dubbele wagen te kopen straks. Mijn zoontje zal 18 maanden zijn als de tweede geboren wordt. Een vriendin van mij zei dat ze hem bijna niet gebruikt had, omdat de oudste er toch niet in wilde en altijd wilde lopen.

    Heeft iemand hier ervaring mee? En eventueel tips over welk soort handig is? Ik heb nu o.a. de urban jungle van mountain buggy, die vind ik heel fijn. Ik weet dat daar ook een dubbele van bestaat. Ik weet alleen niet of je dan het mandje voor de baby en een zitje voor een ouder kind tegelijk kunt doen.

    Ik maak me niet te veel zorgen om het geld, ik koop denk ik toch een tweedehandse via marktplaats. Dus dat is niet de reden om het te laten... Meer of ik het wel ga gebruiken, het moet ook weer in de garage gepropt. en ik heb al een aardige collectie (houd nogal van 'vintage' dus ben enthousiast e-bayer/ marktplaatser...)
     
  2. minipi

    minipi Fanatiek lid

    17 mei 2006
    1.523
    0
    0
    hier is laatst ook een topic over geweest, zie:
    http://www.zwangerschapspagina.nl/about112725.html

    Ik heb besloten te wachten met kopen, kan vlak voor of zelfs na de geboorte altijd nog (in het begin een draagzak gebruiken). Tegen die tijd weet je het best wat je 1e nodig heeft en fijn vindt. Ik vind het moeilijk nu al te zeggen of ik met mijn dochter van nu 15 maanden die straks 20 maanden is wel of niet zal profiteren van een duowagen.
     
  3. Lientje

    Lientje Fanatiek lid

    24 nov 2005
    4.063
    0
    0
    Financieel advies
    Zeeland
    Ik heb een mutsy met duoseat, dan kun je er later ook weer een enkele van maken, als het kindje groot genoeg is om mee te lopen. Meelopen lijkt mij met 18 maanden geen succes, peutertjes van die leeftijd dwalen constant af en dan moet je kiezen, achter je peuter aan rennen en je kinderwagen onbeheerd laten staan, of je peuter kwijt.
     
  4. Fiene

    Fiene Fanatiek lid

    27 jun 2008
    2.432
    0
    0
    hier schelen ze 17 mnd en ik heb de urban jungle duo.
    Zitje en mandje kan, tis echt een heerlijke wagen.
     
  5. runner

    runner VIP lid

    12 jan 2006
    5.387
    0
    0
    katwijk ZH
    Ruben is nu 19 maanden maar hem zie ik echt nog geen stukken lopen hoor!
    Ik zou zeker wel een dubbele wagen aanschaffen. ;)
     
  6. ster

    ster Fanatiek lid

    1 nov 2005
    1.549
    0
    0
    Mijn ukkies zullen zo'n 20/21 maanden schelen van elkaar. Ik heb een duowagen aangeschaft via marktplaza voor 75 euro merk topmark. En ik ga ook nog zo'n meerijdplankje aanschaffen.

    Succes!
     
  7. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
    hier zeker wel gedaan en ook blij mee!
    Ook al wilt Sam er niet altijd in, met een kleine erbij kan ik niet altijd achter haar aan rennen.

    http://www.youtube.com/watch?v=9JVwnb7G8zg
    Dit zijn wij :D (tenminste, Sam en Fay en de wagen)
     
  8. kaatje k

    kaatje k Fanatiek lid

    bedankt voor de tips. Ga wel eens kijken voor de urban jungle duo, heb mandje enzo al, schaalt alweer...
     
  9. sassie1980

    sassie1980 Fanatiek lid

    30 dec 2006
    2.292
    0
    0
    Je zou ook een plankje of plankje+zitje kunnen aanschaffen, zodat de 1e toch af en toe even kan rusten.
     
  10. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    25 jul 2006
    3.369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    ik heb ook tot deze week gewacht of ik wel of geen duo wagen kocht. ik heb nu de kiwi explorer van phil en teds voor weinig gekocht. is ook alleen voor als ik alleen met de kids weg moet. zodra ik met mijn man wegga nemen we toch onze luxe kinderwagen.

    Jeremy is nu 18 maanden en kan nog niet superlang lopen ook loopt hij nog alle kanten op dus is erg onhandig. meerijdplankje heb ik wel, maar is hij nog te klein voor.
     
  11. musje

    musje Actief lid

    15 nov 2005
    188
    0
    0
    Mijn 2 schelen 22 maanden en wij hebben een Phil and Teds. Dat is een enkele wagen waar je een zitje op of onder kan klikken voor de oudste. Echt een superwagen. Je bent namelijk niet zo breed als een duowagen en als je met 1 op pad gaat dan hoef je dat tweede zitje er niet op te zetten.

    Linkje naar de wagen: http://www.philandteds.com/ In nederland is de Vibe net op de markt (deze hebben wij uit Engeland gehaald = veel goedkoper) maar de Sport is al langere tijd beschikbaar en wat betaalbaarder. Blijft dat ze in Amerika en Engeland sowieso goedkoper zijn dan hier. De Vibe is alleen online te koop, de Prenatal heeft de Sport wel. Kan je dus even testrijden!
     
  12. musje

    musje Actief lid

    15 nov 2005
    188
    0
    0
    Helaas: het nestje van de Uno past niet op de Duo...
     
  13. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    23 apr 2006
    2.928
    0
    0
    Hier de duowalker van Easywalker, helemaal blij mee.

    De kleintjes schelen hier 'maar' 16 maanden en dus veelvuldig in gebruik.
     
  14. minipi

    minipi Fanatiek lid

    17 mei 2006
    1.523
    0
    0
    kan je de duowalker van easywalker ook 'half' kopen, ik bedoel dus met maar 1 bak en 1 zitje? Ik heb de gewone easywalker dus wellicht kan je dan combineren?
     
  15. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
    volgens mij koop je bijna alle dubbele wagens zonder nestjes/bakjes. Deze moet je er dus bij kopen.
     
  16. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    23 apr 2006
    2.928
    0
    0
    De duowalker koop je het onderstel van, daarbij zitten dan 2 buggyzittingen. (+ 2 kappen)

    Daarnaast heb ik een los reiswiegje gekocht en een (buggy-) voetenzak voor de oudste, voor de jongste heb ik straks een Lodger Bunker voor in het buggydeel :)
     
  17. Lisette28

    Lisette28 Fanatiek lid

    21 feb 2006
    1.439
    1
    0
    Delft
  18. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    23 apr 2006
    2.928
    0
    0
    Ik heb precies dezelfde als Lisette :)
     
  19. sassie1980

    sassie1980 Fanatiek lid

    30 dec 2006
    2.292
    0
    0
    De Easywalker Duo koop je met onderstel en buggyzit. Je kan dan eventueel 1 of 2 reiswiegjes erbij kopen. Volgens mij zijn de reiswiegjes van de Duo een stuk smaller, dus ik denk niet dat je de reiswiegjes van de gewone kan gebruiken.
     

Deel Deze Pagina