Hoi meiden, Eindelijk weer eens on-line! Het helmpje moet 23 uur per dag op, alleen voor badderen en knuffelen mag ie af. Best heel veel dus, maar ik denk idd wat emma 29 ook zegt dat ze hierdoor ook snel gewend zijn. En wie weet word ie beroemd! Misschien stuntman,haha, liever niet trouwens. Maar we hebben denk ik wel een voordeel als hij gaat staan. Als hij dan valt heeft ie tenminste zijn hoofdje beschermt!hihi. We zien er ook niet echt tegenop, maar het is gewoon spannend hoe hij erop gaat reageren. Zo dat was mijn verhaaltje, nog wat leuks gedaan vandaag?
Hoi hoi! Jee 23 uur per dag is best lang.... kennisje van me heeft het met haar zoontje ook gehad,ook zolang meen ik, het wende wel snel hoor,alleen de reactie van mensen in de omgevening "dat je kind niet goed is" die krijg je vaker dan je lief is hoor.....,maar daar moet je lekker boven staan! nee vandaag nix leuks gedaan.... was nog ziek..... heb wel zsp volgekladderd ben nu aan het strijken en popstars aan het kijken!
Jullie kletsen hier nog wat af hoor! Rond de middag pagina 2494 en nu... In elk geval, mijn test ligt klaar. Ik ben alleen wat bang omdat ik nog altijd borstvoeding geef en mijn menstruatie nog niet eens gehad heb, dus het kan wel zijn, maar hoe weet ik of ik op een goed moment test? Aangezien ik niet ongi zal worden, sowieso niet... Tja, we zien wel! Prettige vrijdagavond allemaal. Hier rustig, meisje al een half uurtje in bed, ventje zit tv te kijken en ik doe straks mee met hem...
Ja, die reactie verwachten we ook wel van mensen, maar ja, mensen moeten toch wat te L*llen hebben. Aaahh ziekjes, hangt er weer wat in de lucht ofzo... Hoop dat je snel weer opknapt! Ben lekker aan het rondsurfen en muziek aan het luisteren, heerlijk, mijn kleine mannetje heb ik naast me in beeld en ligt prinsheerlijk te slapen, mijn grote mannetje is aan het pokeren met de jongens dus heb lekker het rijk alleen vanaaf hihi, is ook wel eens fijn. Ben je inmiddels al uitgestreken? Heb ik gister gelukkig allemaal weggewerkt, maarja de nieuwe lading zit eraan te komen.
Wauw, jullie gaan dus voor een tweede? Leuk zeg, maar idd wel lastig om te bepalen wanneer te testen. Misschien ben je al wel 3 mnd zwanger en komt daarom je ongi niet terug,hihihi. Succes in ieder geval!
haha, die fred toch en inderdaad, moeten proberen elkaar niet allemaal aan te steken hihi. fijn dat jens wat minder last heeft van zn ontlasting!
Jeetje, wat veel zeg! Hij zal er vast snel aan wennen, maar toch is het niet leuk natuurlijk. En groot voordeel dat het minder kwaad kan als ie op zn hoofd valt
We gaan nog niet voor een tweede, maar ik voel me al een tijdje zoals ik me voelde toen ik net zwanger was... En omdat het in principe zou kunnen. Jammer dat het per persoon zo anders is, anders zou er een 'regel' zijn he Als in, na vier maanden borstvoeding ben je weer 100% vruchtbaar of zo.. Maar neen, bij iedereen anders. We zullen zien. Ik zit hier in elk geval met een misselijk gevoel en oprispingen... Morgen testen. (mijn man heeft al gezegd dat hij een tweede wel zou zien zitten)
Haha, ja dat is dan weer ons voordeel. Nu horen we trouwens wel steeds meer in onze omgeving dat ze kennissen of familie hebben die ook een kindje hebben die een helmpje moet of heeft gehad. Wij hadden er zelf ook nog niet over gehoord. Mijn moeder had wel eens een kindje met helm gezien en dacht "Oooh wat zielig zeg dat die mensen dat kindje een helm op doen, zijn ze dan zo bang dat ze vallen" hihi, ze weet dus nu de echte reden.
jeeeeeeeeeee nog aan het strijken meid doe als ik...... STRIJK GEWOON LEKKER NIX ..... ow en ik heb zeker ff gestemd