wij doen eigenlijk ook best veel samen. soms zijn het van die kleine dingen die je niet eens door hebt. zo doen wij alyssa altijd samen savonds. de ene keer ga ik met alyssa douchen en droogt mn man haar af en kom ik er gezellig bij. soms doen we het wassen van alyssa echt helemaal samen, zoals je ook zou kunnen doen als grote broer of zus wil helpen. (dingen aangeven ed.) wij eten ook altijd samen (oke soms als manlief tot laat moet werken niet) en spreken dan de dag door. we gingen altijd op vrijdagavond naar de stad (moest op zaterdag werken), nu doen we dat op zaterdag (ik loop in de zw) en dan gaan we altijd ff ergens wat eten of drinken. wel nemen we alyssa dan gewoon mee. we genieten van de kleine dingen (al hebben we dat wel moeten leren). ik kan bv al genieten van savonds in bed op 1kussen liggen en dan gezellig kletsen. liefs doris
bijna alles doen we samen. En we vinden het allebei heerlijk. Ik had ook een ex die de hele dag maar achter de comp. zat. Nou was die relatie helemaal niets, maar inderdaad ga goed na bij jezelfhoe je en gesprek in gaat en lukt het je niet om rustig te blijven schrijf dan alles op en geef het aan hem terwijl je erbij zegt, dat je geen ruzie wilt maken, maar het moeilijk vind alles onder woordden te brengen. Laat hem het helemaal lezen en dan praten. Of vraag of hij desnoods ook wil opschrijven wat hij kwijt wil..
Wij doen ook heel veel dingen samen. Behalve als we werken en sporten. Hoop dat jullie eruit komen, echt geen leuke situatie..
Wij zijn ook bewust dingen samen gaan doen aangezien mijn man ook bijna getrouwd is met zijn werk. Na een goed gesprek wil hij extra verdienen voor het huis en als de baby er zou komen. Ook weer heel lief. Wij zitten zoizo samen op stijldansen. Dat is echt heel gezellig want je praat dan wel samen. En zo proberen we iedere avond voor we gaan slapen even samen met de hond te gaan wandelen. En in bed voor het slapen kletsen we altijd nog even, anders kunnen we niet slapen.
Er zijn maar weinig dingen die wij niet samen doen... Sterker nog...kan er geen 1 opnoemen. Zelfs als mn man n spelletje doet op de comp die ik niet mee doe zit ik (naast hem) op mijn comp n spelletje te doen of niews te lezen of op dit forun ofzo. Onze comps staan ook beneden in de woonkamer. En doen dienst als communicatie centrum (msn met fam en vrienden) nieuws brnnen, tv en info bron. De kinderen zitten er nml ook achter om bijna dezelfde redenen. We hebben de comp ook meer aan als de tv. Als mn man zit te surfen laat hij mij dingen zien en verteld dingen. En ik zit er uiteraard weer naast en doe t zelfde...ook voor de kids. Als er bvb weer eens n dino skelet gevonden is of iets van n vulkaan of interesants van uit de ruimte is dan vertel ik dat de kinderen en soms zoeken we er dan meer over op met 2 comps tegelijk We houden beiden niet zo van uitgaan. Films kijken we thuis en eerder als dat ze in de bios zijn. En lekker eten...dan namen we de 2 jongens altijd mee. Wendy is dit weekend ook mee wezen uiteten (jubileum van de oudjes) en dat ging prima...dus zal wel zo blijven heb wel eens geprobeert hem n hobby aan te smeren voor hem alleen. Vissen deed hij vroeger al dus kn hij nu weer was mn idee. Lekker ff ontspannen zonder drukte van ons gezin. Dus hij gaat in eerste instantie n hengel kopen. Komt hij terug met n extra hengel voor een vd kinderen en de andere kon dan zijn oude gebruiken. En ik moest dan ook maar mee lekker aan t water zitten en lezen ofzo... tja
Bedankt allemaal voor jullie reactie.... Het zit allemaal net iets ingewikkelder dan de meeste denken,DAAROM vind ik het zo moeilijk!Er word hier vaak gescheeuwd,geslagen enz.Ook ben ik paranormaal,waardoor het allemaal net iets moeilijker gaat.Maar goed,ik heb dus voor de 100ste keer weer al mijn moed bijelkaar verzameld en met hem gesproken.Veel dingens vind hij onzin,en met vele dingens zal hij rekening houden(wat hij al vaker heeft gezegt)Ook hebben we afgesproken om misschien samen te gaan praten met een 3e erbij.... Dus ik hoop dat het nog goed komt! @ Mensi. Ja ik wil heel graag een kind ja!Dat staat los van het scheiden....vind ik.Als ik niet gelukkig kan zijn met mijn man,is dat geen reden om geen kinderen te willen (want het hoefd niet met hem)
Lieve Debie24. Scheiden omdat je minder aandacht krijgt is misschien een beetje rigoreus maar zeg het tegen hem. Maar je zelf duidelijk dat je meer aandacht wilt. Ik ben meestal eerder thuis dan mijn vriend en dan kook ik iets lekkers en dek ik de tafel leuk met een kaarsje aan en een muziekje. Of maseer elkaar eens heerlijk. Dan heb je contact met elkaar en het is heerlijk. Heel veel suc6 meid. Groetjes Karoliene
Of samen op de bank zitten en een filmpj huren en ondertussen lekker kletsen. (Wel makkelijke film huren ) Dat doen wij meestal. En vriend die zegt: 'kop dicht ik volg de film!' Wel voor de gein hoor,hij is heel lief voor me. Wat wij ook samen doen: Als het weer meezit een boswandeling maken. Doet het prima als we ruzie hebben en het willen uitpraten en is ook heel ontspannend. Ik kom helemaal tot rust van de mooie natuur. Moet je wel een bos in de buurt hebben natuurlijk..
Eigenlijk alles: inclusief ruzie maken, schoonmaken, werk, boodschappen, kids, etc... Zou ook niet anders kunnen en willen. gr. Naja
Met een derde erbij, is misschien een idee. Ik zou dan wel kiezen voor een proffesional. Hou ook in je achterhoofd, dat als het niet gaat, je dan voor jezelf moet kiezen. Geweld in een relatie, hoeft echt niet. Sterkte meis!
@ Debie, Lijkt me idd en lastige situatie. Wij zijn veel samen doordat we allebei onregelmatig werken. Tips die voor jou misschien werken: - samen afwassen, niet leuk werkje maar dan doe je t wel samen en dan is het wel zo gezellig om te kletsen - samen een avondje weg: uit eten, filmpje, casino, wat jullie maar leuk vinden - avondje niksdoen, gezellig samen op de bank zonder computer. Als je het goed hebt samen hoef je niet altijd 'grote' gesprekken te hebben, maar kun je het ook gezellig hebben als je niks tegen elkaar zegt of het over koetjes en kalfjes hebt. Tenminste, zo is mijn mening. Wij praten niet zoveel maar zijn wel veel samen en doen ook veel samen, zelfs de boodschappen Wat je zegt trouwens over dat je man veel dingen onzin vind daar kan ik me wel in vinden, dat word hier ook wel es gezegd. Maar ja, aan de andere kant vinden wij allebei dat je alles wat je dwarszit tegen elkaar moet vertellen. En het respecteren dat de ander een andere mening heeft. (soms wel erg moeilijk hoor! ) Ik wens je heel veel sterkte, en wil je met een 3e erbij praten, dan zou ik dat ook met een professianal doen. Succes!
ik denk ook dat je met elkaar moet praten, en met een prof erbij. het gevoel hebben op de 2e plek te komen is niet normaal. mijn vriend en ik doen lang niet alles samen, heb ook nog vriendinnen en af en toe eens tijd voor mezelf nodig we sporten apart van elkaar en ik zing ook zonder hem. maar...we houden megaveel van elkaar en hij zou me nooit op de 2e plek zetten. met enige regelmaat vertelt ie me dat hij echt niet zonder me kan en wil. misschien is je vriend hier gewoon het type niet voor omdat te doen, maar dan nog mag hij je wel op zijn minst het gevoel geven dat ie onvoorwaardelijk van je houdt!
Wat wij samen doen: - Lachen - Ergeren - Bekvechten - Huishouden en soms samen boodschappen doen - Genieten van onze beestjes en ze verzorgen - Concerten bezoeken - Discussieren over muziek; heeft vaak geen nut eigenlijk - Hij gaat mee met mijn optredens en hangt de veredelde roadie uit - Zo nu en dan uit eten - Gezamenlijk stappen met zijn vrienden of mijn vrienden - Meerdaagse festivals bezoeken - Winkelen, terrasje pikken - Tv kijken - Hij zaalvoetballen, ik geregeld mee om te kijken - Praten over van alles en nog wat - En last maar vooral not least: genieten van ons meisje
scheiden en een kindje staan los van elkaar? het hoeft voor hem ook niet? sorry heb ik een beetje meoite mee wbt samen doen uhm wij heel veel hoor! behalve werken niet.....
Goed dat je een 3e bij haalt want we kunnen wel allemaal tips geven maar als er geweld in een relatie is, gaat alles op den duur toch kapot.
wat ik bedoel is....STEL dat ik zou scheiden.Zou ik toch OOIT kinderen willen,of het nou samen met hem is of niet...