Hey, Ik had een vraagje. Me man en ik weten nog niet wat ons kleine hummeltje is maar we hadden iig al een meiden naam uitgezocht. Tenminste......dat dachten we. Maar nu kom ik de naam ook tegen als ik het intik op google als jongensnaam Ik zou graag jullie mening willen weten of dit ook voor een meid kan want vind het zo'n mooie naam. En als het echt meer een jongensnaam is...dan zal ik toch verder moeten kijken. De namen zouden dan zijn: Jaden (spreek je uit als djeeden) Larissa Krom Alvast bedankt voor jullie reacties.
Ik vind het een jongensnaam maar vind het voor een meisje ook erg leuk. Ik houd daar wel van Succes! Kus Toys
Ik denk dat het best voor beide kan! Voor een meisje vind ik het een hele stoere naam! De naam die wij voor onze beeb hebben is ook voor zowel jongen als meisje mogelijk. Gewoon lekker doen waar je je goed bij voelt hoor.
Alvast bedankt voor de snelle reacties! Ik heb nog is rong gekeken...maar heb 'm echt tussen de meiden namen uitgepikt. Denk dat het een beetje hetzelfde is al Robin en/of renee. Unisex naam dus. Maar als je gaat zoeken naar meiden voornamen staat die er elke keer weer tussen. Dus zal toch niet heel jongensachtig zijn. Denk dat ik het lekker hierbij laat want vind het zelf toch wel een hele mooie naam hihi
Ik vind Jaden ook een jongensnaam, maar ach, wat maakt het uit....jij moet het mooi vinden en er zijn zoveel namen die tegenwoordig voo allebei kunnen. Ik heb zoiets met de naam Senna, is dit nou voor jongens of meisjes? Gr. Cellie.
Hier in de buurt hoor ik 'em meer als jongensnaam, en de naam Jade als meisjesnaam. Maar als jij het een mooie meisjes naam vind waarom niet. Er zijn idd genoeg andere unisex namen zoals Rene(e), Robin etc...
Het kan vast wel voor beide maarr ik vind het een jongensnaam, een vriendin haar dochtertje heet Jayda bijna hetzelfde maar dan voor een meid.
Ik vind Senna echt een meisjes naam, ik zou mijn zoontje niet zo noemen Jaden vindt ik voor allebei een stoere naam!
Ik denk bij Jaden ook eerder aan een jongen. Jada (djeeda) vind ik dan meer een meisjesnaam. Maar idd, het gaat erom wat jullie leuk vinden voor een meisje. Ennuh...als jullie nog geen jongensnaam hebben...je zou hem dus ook als jongensnaam kunnen kiezen; ben je in één keer uit beide namen