ik ben momenteel alleen thuis ik ging net naar het toilet en veegde me af ik zag bloed op het toiletpapier ik ben nu ongeveer 8 weekjes zwanger ik ben zo bang weet niet wat ik moet doen ik heb zoveel meegemaakt de laatste paar jaar ik weet niet of ik dit ga aankunnen.
Ik heb deze zwangerschap ook een week lang roodverlies gehad. Ik was al helemaal overtuigd dat het foute boel was. Tot de echo een kloppend hartje liet zien. Bel morgen gewoon je vk of gyn en vraag om een echo. Je bent ver genoeg om het een en ander te zien en dan ben je uit de onzekerheid. Zolang je geen buikpijn/ krampen hebt hoeft er helemaal niks aan de hand te zijn. Bij mij was er gewoon een adertje geknapt, iets wat vaker voorkomt. Veel sterkte meid!
ik heb vanaf het bigin van de zwangerschap al last van krampen en vanavond ook weer alleen iets meer doet pijn als ik op mijn buik druk eb heb kline glanzende bloedpropjes verloren dus heb er een slecht gevoel over
ik heb een echo laten maken een dag later en het bleek dus zo te zijn dat er een bloedzakje naast de baarmoeder zat en het hartje klopte dapper ik kon die dokter wel om zijn nek vliegen
He meid wat een opluchting. Ik zat even in de rats omdat ik nog geen bericht van je had gehad. Geniet er maar lekker van hoor.