steken

Discussion in 'Zwanger worden' started by Dreamertje, Nov 7, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dreamertje

    Nov 5, 2008
    24
    0
    0
    manager
    Ja... dat heb ik iedere maand na mijn eisprong...pfff
    Na de teleurstelling niet meer op het net te vinden....maar al het weer zo ver is...!

    gelukkig heb ik een drukke baan..dus heb genoeg afleiding! Anders zou ik helemaal gek worden.

    Mijn man wil ook heel graag een kindje...en omdat het iedere maand weer een kleine teleurstelling is.....durven we het er niet al te vaak over te hebben..das wel jammer...daarom is het wel goed dat deze sites er zijn. Want ja...met mijn moeder er over praten is niet leuk...wil dat het een verrassing blijft als het zover is...en das hetzelfde verhaal met mijn vriendinnen!

    Zou wel een leuk kerst kadootje zijn!
     
  2. Dreamertje

    Nov 5, 2008
    24
    0
    0
    manager
    OK....nu weet ik het echt niet meer!

    Heb nu echt al 2 a 3 dagen last van steken links onderin..en dat heb ik echt nooit...pff..iedere maand weer andere symptomen natuurlijk...maar las dat heel veel vrouwen hier last van hebben als ze zwanger kunnen zijn!?
     
  3. staffie

    staffie Actief lid

    Aug 12, 2008
    247
    0
    0
    echt lastig he al die kwaaltjes

    zou idd een super kerst kadotje zijn laten we het hopen :)
     
  4. Dreamertje

    Nov 5, 2008
    24
    0
    0
    manager
    Wat een toestand.....kan mijn gedachten er niet vanaf houden...ben ik het nu wel of niet...wat voel ik nu of wat voel ik niet?

    Afwachten is het ergste wat er is!

    Normaal gesproken voor mijn ongie altijd vreselijke pijn in mijn borsten..nu helemaal niets...meestal een paar dagen voor mijn ongie voel ik een steek in mijn buik...net alsof er een elastiek barst...nu ook niet gehad! Heb last van vreselijke humeuren. Word een beetje gek van mezelf geloof ik...heheh....wie herkent dit?
     

Share This Page