Moby, goed gedaan meid, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Terrence. Lekker genieten hoor! Het gaat toch allemaal al veel te snel.
Ik kwam even kijken of er nieuws was en tadaa: een zoon voor Moby!! VAN HARTE GEFELICITEERD met de geboorte van TERRENCE!!!! Ik hoop dat alles goed is met moeder en zoon! Lekker genieten van dat kleine wondertje!! @Lola: ik hoop dat je de baan krijgt, ga voor je duimen! En wat een mooie foto zeg, van je meiden! Ze hebben allebei zo'n vrolijke, aanstekelijke lach, mooi om te zien! @Diaante: hoe is het met je meid? Nog gecondoleerd met je oma, wat een verschrikkingen maken jullie mee! Ik hoop dat je je een beetje staande weet te houden! Ik denk aan je! Fijn om je hier af en toe nog eens te zien! *knuf* @Natas: haha, Danique lacht gewoon een keer haar prachtige lach en ze weet gewoon dat ze dan toch weer mag babyzwemmen! Ik hoop wel dat ze snel haar flesje weer drinkt! @Anja: bij jou wordt het nu ook heel spannend! Mocht ik je voor die tijd niet meer 'spreken' wens ik je een hele voorspoedige bevalling toe! @Zico: wat fijn dat Sterre het zo goed 'doet'! Heb je foto's nog even bekeken, wat is ze een poppie zeg! @Shiela: ik hoop dat je hartje weer normaal tikt! Uit alle reacties begrijp ik dat het niks is om je zorgen over te maken, maar ik kan me voorstellen dat je er even van schrikt! @Joycie: gefeliciteerd met je zwangerschap! @Annna: ik hoop dat met jou ook alles goed gaat! @Ritje: nog nieuws van je stalker? Ik werk nu in een kliniek voor forensische psychiatrie en daar zitten ook van die figuren: het zijn toch allemaal mensen met een psychische afwijking en daar is wat aan te doen, maar helaas niet aan al het leed wat de slachtoffers is aangedaan! @Inez: wat leuk die foto's van het zwemmen! En wat een vrolijke meid! @Veronika: fijn om je weer even te zien hier! Nou, ik hoop dat ik niemand vergeten ben? Ik ben wel benieuwd hoe het met miss daantje gaat, weet iemand dat? Met mij gaat het goed, ik heb het weekend alleen wel heel hard nodig om beetje bij te komen! Ik wist niet dat een mens zo moe kon zijn Eitje deze maand door alle spanningen ook niet echt benut, dus ik verwacht er niet zo veel van, maar da's alleen maar goed want dan kan het ook niet tegenvallen! Nou meiden, tot snel weer en iedereen een fijne zondag gewenst! Liefs
NOD 12-10 Sandra1967 14-11 Benthe + Veronika 18-11 Ellenk 20-11 Mama2x 21-11 Bebek/Carola 30-11 Giegel AFSPRAKEN 10-11 Diana pretecho en controle gyn, Anna VK 11-11 Giegel Gyn, Cyslusanalyse 02-12 Diana 20w meting en screeningsecho BEVALDATA 11-11-2008 Vozzie 16-11-2008 Anja 26-01-2009 SanRob 12-03-2009 Anna 05-04-2009 Coto 18-04-2009 Diana 05-05-2009 Kaat 09-05-2009 Miss Daantje 22-05-2009 Shiela BEVALLEN 29-06-2008 Nin0 - zoon Jules 20-07-2008 Lientje - dochter Danique 29-07-2008 Inez - dochter Yelina 03-08-2008 Natas - dochter Danique 13-09-2008 Lola - dochter Emma Sophie 24-09-2008 Zico - dochter Sterre 26-09-2008 Ritje - dochter Silke 07-11-2008 Moby - zoon Terrence Valentijn
MOBY: GEFELICITEERD MET JULLIE ZOON> wat heerlijk dat hij helemaal gezond is. Genieten nu en zeker lekker laten verwennen.
RITJE; dank je wel voor mailtje. Ik ga er denk zeker gebruik van maken, van je aanbod. Eerst nog ff hoofd leeg krijgen omm een tekst te verzinnen.
hallo mag hier ook gezellig mee kletsen? ben ook 35+ en we zijn al 2 jaar bezig voor een 2e. enne moby gefeliciteerd met je zoon!
Leuke foto's Inez. En Lola, mooi zeg! In mijn foto-album (zie link onderin) ook weer nieuwe foto's, maar er zijn bijna altijd wel nieuwe foto's Carola, ik hoop dat je dit weekend genoeg hebt kunnen bijtanken om komende week weer te kunnen hurry-uppen. Irryproppy, welkom en heel veel succes.
Lola, wat een prachtige foto. Natas, ook van Danique zijn er weer mooie foto's bijgekomen. Wat is ze al veranderd he? Irryproppy, welkom en succes.
Jippie babynieuws! Moby gefeliciteerd met jullie zoon. Nu maar lekker genieten en bijkomen Welkom nieuwe meiden. Diaantje: gecondoleerd, ik snap dat je het heel moeilijk hebt. Heel veel sterkte. Jules is weer iets beter aan het slapen, dat scheelt weer heel wat energie zeg. en Lola wat een superleuke foto en nu Anja nog, spannend hoor. Natas: wel handig zo'n KDV tegenover je werk. Hoop dat het snel went. Wanneer moet je weer werken. Anna: ben benieuwd naar een foto met buik Mijn vriendin collega van 41 is ook zwanger en ik vind het zo leuk voor haar. Vrijdag heb ik ook nog een feestje gehad met een mede op 44 jaar geworden moeder, de oudjes kunnen het dus nog best hoor.
Moby: GEFELICITEERD MET JULLIE ZOON! Irryproppy, welkom hier! Iemand nog wat gehoord van Sandra1967? ze staat al lang op de lijst 12-10 is al bijna een maand geleden 8)
Hoi hoi allemaal! Ik zal binnenkort weer eens proberen echt mee te kletsen hier maar voor nu wil ik Moby even feliciteren met hun zoontje Terrence! GEFELICIBABYYYY!!! En Diaantje,GECONDOLEERD meis!!! Hele dikke knuffel van mij! Tot snel! Liefs, Daantje
NOD 12-10 Sandra1967 14-11 Benthe + Veronika 18-11 Ellenk 20-11 Mama2x 21-11 Bebek/Carola 30-11 Giegel AFSPRAKEN 10-11 Diana pretecho en controle gyn, Anna VK 10-11 Miss Daantje - extra echo 11-11 Giegel Gyn, Cyslusanalyse 18-11 Miss Daantje - controle gynaecoloog 02-12 Diana 20w meting en screeningsecho BEVALDATA 11-11-2008 Vozzie 16-11-2008 Anja 26-01-2009 SanRob 12-03-2009 Anna 05-04-2009 Coto 18-04-2009 Diana 05-05-2009 Kaat 09-05-2009 Miss Daantje 22-05-2009 Shiela BEVALLEN 29-06-2008 Nin0 - zoon Jules 20-07-2008 Lientje - dochter Danique 29-07-2008 Inez - dochter Yelina 03-08-2008 Natas - dochter Danique 13-09-2008 Lola - dochter Emma Sophie 24-09-2008 Zico - dochter Sterre 26-09-2008 Ritje - dochter Silke 07-11-2008 Moby - zoon Terrence Valentijn
Hoi meiden, Na lange tijd afwezig te zijn ben ik er weer. Ik lees het wel regelmatig bij, maar reageerde niet. Moest even voor mij zelf alles op een rijtje zetten en realiseren dat het niet meer voor mij weggelegd is. Diaantje, gecondoleerd met verlies van je oma. Sterkte meid. Moby, Gefeliciteerd met jullie zoon. Nu hebben al onze meiden nog een heer erbij. Genieten van, meid. Alle nieuwe meiden, welkom hier, op onze gezellige forum. Sorry als ik iets of iemand heb vergeten. Hier gaat het leven rustig door. Onze pups zijn allemaal weg. Zijn wel bij lieve en zorgzame mensen terecht gekomen. Ik hou regelmatig contact met hun, en zij sturen mij foto's en verhalen. Heerlijk. Kappa is al rustig geworden, ze zoekt haar pups niet meer. Mijn man hersteld langzaam van zijn operatie. Hij heeft nog lange weg te gaan met revalideren. Met mij zelf gaat het op en neer. Het was bijna goed tot vrijdag. Volgens calculator had ik vrijdag innesteling kunnen hebben. Dat wist ik niet eens, want ik keek het niet na. Opeens kreeg ik vrijdag oud bloed verlies. Ik dacht nog dat het vroeg is voor ongi, want ik moet pas 17 november worden. Na halve dag bruin bloed was het over. Ik weet dat het van alles kan zijn, maar toch gieren zenuwen door mijn hoofd. Want pendel van Caruli gaaf ook november 2008. Sinds gisteren begin ik ook gevoelige borsten te krijgen. Moet het nou zo? Ik had eindelijk rust gekregen, en nu begint alles op nieuw. Moeilijk.
MissDaantje, fijn dat je weer even langs komt wippen. Succes vandaag met je echo. Ellen, Sandra 1967 is al een tijdje niet meer op dit topic geweest. Moby, hoe gaat het nu bij jullie? Ben zo benieuwd naar plaatjes van Terrence. Nin0, fijn dat je weer wat meer nachtrust hebt. Natas, inderdaad een uitkomst dat het KDV tegenover je werk ligt. Mocht het echt niet lukken met de fles, kan je er makkelijk even heen om zelf te voeden. Anja, hoe is het nu met jou? Alles nog rustig of heeft jullie kleine man ook besloten om maar te komen. 4xmama, het kan een ovulatiebloeding zijn geweest.