@JsztD: Nee was geen voetreflex....ik heb een soort druk masage gehad op mijn schouders armen en handen. Ben benieuwd of het iets oplevert. @Princesje: ja het zal idd wel wennen zijn, het ritme van een baby met een peuter. Bij de eerste is alles lekker relaxed he, dan hoef je verder niets te doen. Ik hoop dat ik dat ook snel mag ervaren! Helaas wordt mijn verlof niet langer, want ik ben 4 weken van te voren gestopt en je krijgt maar 10 weken erna....Jammer he! hahahaha, ja jammer dat die nesteldrang niet blijvend is he....dan ging het allemaal wat makkelijker, hahahah
hahahaha, ik hoor nesteldrang en ren naar de keuken om een emmer sop te maken. Maar weer ff gauw de wc en badkamer afgesopt.... Mijn vriend zit me aan te kijken van, waar ben je mee bezig?
Gaat hier goed. De kleine meid is alweer 6 weken oud. De jongens zijn dol op haar en we vormen een heerlijk gezinnetje zo met ze 5-en. Het is dan ook enorm genieten. Hilde slaapt 's nachts redelijk door. Meestal komt ze na 4 uurtjes voor de eerste keer. Niet slecht, hé. Nou, meiden, allemaal sterkte met de laatste loodjes en meinouw voor jou werken mijn duimen overuren (heb toch niets te doen tijdens al die voedingen) om maar snel te bevallen. Liefs Jacobien
En weer een hele nacht goed geslapen waaaahhhhh.....het wordt nu toch wel erg frustrerend hoor....gister weer voorweeen, maar weer geen baby.... Ik wil niet gestript worden! Ik wil gewoon bevallen, is dat nu echt te veel gevraagd? bah bah bah...... Zooooo, dat ben ik ook weer even kwijt. Het wordt allemaal zo druk hier. Vandaag heeft Milagre een feestje op school en donderdag is haar laatste keer peuterspeelzaal. Dan gaat ze trakteren en daar moet dus nog iets voor geregeld worden. En zaterdag is Milagre jarig, dat moet ook goed gevierd worden. En hoe langer ik niet beval, hoe lastiger dat allemaal wordt. Jeetje zeg.....Baal echt wel een beetje nu hoor.....
meinouw HERKENNING! Nu heb ik het zelfs nu (DUS HOPELIJK ZET HET DOOR!) maar normaal begint het rond 4 uur in de middag ofzo.. Verrot geslapen en heb het gevoel alsof er een vrachtwagen over mn hoofd is gereden... dus OF ik krijg de griep OF ik heb dat laatste uurtje heel vast geslapen!
Goedemorgen meiden! Nog steeds geen babies zo te lezen Hier ook niet Heb weer heeeeeeeeerlijk geslapen. Ben er om 00.30 ingegaan en was vanochtend om 08.00 wakker...even een kopje thee gedronken en er weer ingesprongen tot net. Heb onwijze pijn aan mijn doos... als ik op mijn zij lig en ik til mijn been op komt er een heel spierpijn gevoel... Kan echt merken dat ze ligt te duwen metd'r hoofd nu Morgen naar de verloskundige...we zitten alweer bijna op de 39 weken spannend @ Meinouw...inderdaad vervelend al die drukke dagen nu...hopelijk komt de kleine nu echt heeeeeeeeel snel! Ik duim voor je! @Jsztd...balen meid dat je zo verrot slaapt...vooral nu heb je je slaap zo nodig. Hopelijk krijg je niet de griep nog even last minute...ze zeggen dat als je een grieperig gevoel hebt dat t gaat doorzetten he dus wie weer Ik duim voor je in ieder geval! @ Jacobien.......JARLOERS ik wil ook zo graag mijn kleintje nu in mijn armen houden...geniet er maar lekker van! Nog geen berichtje van Leli...............hmmm...misschien toch doorgezet na 2x strippen? Ik hoop 't voor d'r anders werd ze vandaag ingeleid toch? Nou meiden...een fijne dag! & hopelijk morgen veel babies
@ddebbyy: Heel herkenbaar die pijn aan je doos, hahahah, ik kan 's nachts niet normaal omdraaien, dan voel ik dat heel erg....Kan helaas dus melden dat dit niet weg gaat Toch wel fijn dat we wel goed slapen he....als het dan overdag gebeurt, dan ben je in iedergeval fit en uitgerust toch.... Ik ben ook erg jaloers op alle dames die al bevallen zijn...Wanneer is het nou eindelijk mijn beurt?
hoi hoi ben net terug uit het zkh. helaas nog zonder beeb maar morgen is de grote dag, na drie keer strippen wil beeb er nog niet uit en het is nu mooi geweest, morgenochtend moet ik om half 8 in het zkh. zijn voor toch weer inleiden via infuus, nou ja dan maar even flink door de zure appel heen bijten en dan hebben we morgenmiddag wel wat moois voor terug, moet even een knopje omdraaien omdat ik al die tijd had gehoopt op een keer een thuisbevalling maar heeft niet zo mogen zijn, of beeb moet vandaag in een keer nog denken ach laten we maar komen, maar ik heb er een hard hoofd in. heb net school gebeld en de meiden mogen morgen thuis blijven ze hoeven niet naar school scheelt weer een hoop organisatie, dus de middelste en jongste gaan vanavond bij mijn moeder logeren en de oudste gaat wrs. mee morgen naar het zkh. is nog niet zeker, ze wil ergens wel bij de bevalling zijn maar ook wel weer een beetje eng, moet ze helemaal zelf weten, mij maakt het niet uit. @ meinouw zal wel mooi zijn als jij deze week ook je kindje gaat zien, duurt nu allemaal wel lang he.
Koppige babietjes hoor : p Tis ook best fris buiten (toch?) dus begrijp wel dat ze nog effies binnen willen blijven : ) Hier heb ik gister een gare namiddag en avond gehad. Ga toch eventjes klagen. Heb meer last van mijn bekken...kon zowat niet lopen, ja met de benen wijd en bij elke stap aa oe ie kreunen : S Ik denk dat ik bepaalde klusjes niet meer moet doen. Maar het is zulk mooi weer...heb eigenlijk best wel zin om de ramen te lappen, das op stahoogte en goed te doen, weinig inspanning (gok ik zo, tis best lang geleden dat ik gelapt heb haha) en heb ik toch nog wat gedaan! Ik durf me in ieder geval niet buiten te vertonen met dat loopje van me, dus ik ga de deur niet uit vandaag...wieweet dat ik hier nog een baby op mag vangen, dus zet 'm op dames : D Lillebi...alvast heeeeel veel kracht gewenst voor morgen. Mijn schoonzussie werd vorige week ook ingeleid (haar derde kindje en derde inleiding) en tot haar verbazing ging het dit keer heel anders dan vorige keren, veel sneller en de bevalling is haar erg goed bevallen...hoop t voor jou ook! JstzD, een heel grieperig gevoel gewenst (met een bevalling als gevolg uiteraard) : ) Loop je er verder nog fitjes bij na je 40ste week?
Even het lijstje weer in zicht... Zwangeren: Meinouw - 2e kindje - 3 November Sanna 1e kindje? 3 November - meisje Lillebi 4e kindje 12 november meisje Ddebbyy 20 November Wardi - 1e kindje - 11 december Bevallen: Lindada - MEISJE - Deena (Deena Lara) - 27 september - 12.42 uur - 53 cm - 3840 gram Jacobien - MEISJE - 28 september - 3520 gram Maartje78 - MEISJE - Thirza - 1 oktober - 50 cm en weegt 3678gr Melloncollie MEISJE Yelena - 2 oktober - 4060 gram Hilal Meisje Zeynep 9 oktober - 2830 gram - 50 cm lang Happyluna Zoon Ruben Sharon20 Zoon Jamie Princesje83 Zoon - Jayden- 28 oktober Sakinah - dochter - Sarah - 5 november @JsztD, jij staat er niet tussen...wil je erbij en zo ja wat mag ik er allemaal bij zetten?
yep zet er maar bij hihi 1e kindje, 9 november en het is een jongen of staat er normaliter nog meer bij..?
zit ik me toch een verhaal te tikken, kan die de pagina niet weergeven, grrrr tekst weg. nou dan even in het kort ik heb een vrij smal bekken, en mijn dochters wegen allemaal zo rond de 8,5 pond, nu is dat echt de absolute max, wat er doorheen kan, de andere zijn met 38 weken al geboren via inleiding, deze is in verhouding iets kleiner dus vandaar dat ik nu wat later wordt ingeleid. ze hebben me vorige week 3x gestript om te zien of de bevalling zo op gang wilde komen, maar dat is niet gelukt. dus dan maar weer via infuus, helaas, maar wel de wetenschap dat we morgen beeb in de armen kunnen houden. wat wel het voordeel is van inleiden, ik heb van mezelf erg zwakke weeen, die wel ontsluiting geven in korte tijd maar geen goeie persweeen, de eerste is dus via tang gehaald, met infuus heb je dat niet, want dan krijg je echt wel goeie weeen en vooral goeie persweeen, of je nu wil of niet tegen houden lukt je echt niet. @wardi, ik ben van allemaal binnen 5 uurtjes bevallen, dus hoop dat deze ook weer zo lekker snel gaat, net zoals je schoonzusje.
oooh zo lillebi nou spannend joh! Het lijkt me echt niet fijn om ingeleid te worden met een infuus, maar het is wel zoals je zegt.. je weet zeker dat je morgen een mooi kleintje erbij hebt Heeeeeeel veel succes!
@lillebi: Wel jammer hoor, dat je niet thuis kan bevallen. Maar je weet nu in ieder geval wel wara je aan toen bent, dat is ook wat waard toch? Ik wens je in ieder geval een hele goede bevalling toe. @Wardi: volgens mij kan je best de ramen lappen hoor meid! Ik zat gister nog op de knieen de wc schoon te maken. Ja moest echt gebeuren, was toch al weer een dag geleden, Ik zit hier nu wel weer met aardige voorweeen achter de pc. Moet nu zo eerst Milagre ophalen van de peuterspeelzaal. En dan maar kijken hoe het verder gaat. Zou het dan toch vandaag? Ik durf er bijna niet meer op te hopen.
Zwangeren: Meinouw - 2e kindje - 3 November Sanna 1e kindje? 3 November - meisje JsztD - 1e kindje - 9 november - jongen Lillebi 4e kindje 12 november meisje Ddebbyy 20 November Wardi - 1e kindje - 11 december Bevallen: Lindada - MEISJE - Deena (Deena Lara) - 27 september - 12.42 uur - 53 cm - 3840 gram Jacobien - MEISJE - 28 september - 3520 gram Maartje78 - MEISJE - Thirza - 1 oktober - 50 cm en weegt 3678gr Melloncollie MEISJE Yelena - 2 oktober - 4060 gram Hilal Meisje Zeynep 9 oktober - 2830 gram - 50 cm lang Happyluna Zoon Ruben Sharon20 Zoon Jamie Princesje83 Zoon - Jayden- 28 oktober Sakinah - dochter - Sarah - 5 november @ JsztD, je staat erbij! : )
hallo Allemaal! het is al weer een tijdje geleden dat ik hier heb gereageerd, dus ik dacht laat ik maar even wat van mij horen. ik ben woensdag 5 november bevallen van een dochter: Sarah! het is opzich best snel gegaan. het begon om kwart voor 1 snachts en de volgende ochtend om kwart voor elf had ik haar in mijn armen! ben in de ochtend om 7 uur naar het ziekenhuis gegaan met 3/4 cm en ben binnen 3 uur naar de 10 gegaan.. de weeen waren dus best hevig maar ze waren nog te doen. die persweeen vond ik het moeilijkst! en wat was ik moe zeg! ik had de nacht en de dag ervoor niet geslapen dus ja.. dan krijg je dat he. daarbij kwam nog dat haar hartslag omlaag ging tijdens de persweeen.. dus ze wilde haar halen met de pomp! dat wilde ik absoluut niet dus toen MOEST ik wel keihard persen.. en dan ook nog zo'n gynecoloog erbij die op je buik aan het drukken is! jeetje.. wel een hele ervaring.. maargoed..ze is er Godzijdank en ze is gezond. ze was wel wat licht (2770) voor de zwangerschapsduur (40+6) en daardoor mochten we nachtje in het ziekenhuis blijven.. ze moest nog even in de couveuse omdat ze zichzelf niet zo warm kon houden. dat was wel even moeilijk voor me.. ik maakte me heel erg veel zorgen desondanks doet ze het supergoed en na eerst afgevallen te zijn, is ze al aangekomen en zit ze al weer over haar geboortegewicht heen! nou..dat is mijn verhaal. ik hoop voor de dames die nog niet zijn bevallen dat het snel komt.. (het komt echt hoor! ik dacht ook dat ik voor altijd zwanger zou blijven ) veel succ6 allemaal en tot snel groetjes Sakinah