hallo Mijn vriend en ik willen dus binnekort voor de 2e gaan. Maar je lichaam moet ook ontpillen dat weet ik. Maar is het dan ook beter bijv dat je een half jaar of jaar pil loos bent geweest, en dan zwanger worden. Wat heb dan een kleine van bijna 2 maar bij haar ben ik onverwachts zwanger geworden dus weet niet zo goed waar ik aan moet denken als het om ontpillen gaat liefst gina
Ga er gewoon voor..... Het hele ontpillen is eigenlijk een fabel.....Tenminste in die zin, dat je echt niet hoeft te wachten maar je meteen kunt beginnen met het proberen een kindje te creeren...... Natuurlijk moet je lichaam weer even wennen en zelf alles gaan regelen, maar de "pilstoffen" zijn snel uit je lichaam..... Succes met klussen, hopelijk snel resultaat!
ik zou er meteen voor gaan! ik ben nu ook pas een week met de pil gestopt, en wij gaan er ook meteen voor! ik zat met dezelfde vraag.