He meiden, Ik weet dat de hartslag bij zwangere vrouwen hoger is, maar sinds een week voel ik echt mij hartslag in mijn buik, in mijn keel, in mijn oren, echt superirritant! Heb net een tukje gedaan op de bank en daarna heb ik gemeten: 80 slagen in volledige rust, dat is voor mijn doen erg veel, normaal in rust heb ik een hartslag van 50 slagen per minuut! Wat is jullie hartslag (gewoon half minuutje meten op je pols x2)?
Hallo Dames, Zoontje met papa in bad, kan ik even reageren. Ben gelukkig niet meer zo moe als gisteren. Onze wasmachine heeft het begeven. Hij was pas 3 jaar De monteur zegt dat het een studenten wasmachine was en nu dus zijn draaiuren heeft gemaakt. Balen dat de verkoper daar toen der tijd niets over gezegt heeft. Thomas onze zoon was er toen al, ook mee met de koop. Colin: Fijn dat alles goed was bij de vk. Last van gal weet ik helaas geen remedie voor. Sim80: Hoop dat je speirpijn snel minder wordt ga je nog voor een extra controle naar de vk om te kijken of alles goed is? Manootje:Heb je het opvangen van je urine als een last ervaren dan. Ik moet nog twee wk opvangen en dan is het alweer klaar. Heb er eigenlijk geen extra werk van. Behalve 1 keer in de week voor het werk een kwartiertje omrijden om de kratje om te ruilen. Ria 32: Wat naar van je caafjes.
@ Ria, he wat naar nou! Heel veel sterkte met het verlies. @ Huisdieren, hier loopt ook het een en ander rond We hebben 5 katten en een hond. Alsof ik e op m'n werk niet genoeg zie, hihi @ Rona en Leandra, gefeliciteerd! @ Sabrina gefeliciteerd met je huwelijk! @ Lapstra niet echt als een last, maar vond het zo moeilijk om op 1 bil te hangen met dat potje eronder.. Heb nml al vanaf 8 wk zwangerschap last van m'n bekken, dus die houding was best pijnlijk..
Hoi Sabrina, Gefeliciteerd met je huwelijk, heerlijk he zo'n dag watom jullie draait. Je ziet altijd zo goed wie er dan allemaal om je geven! Fijn dat hetwas zoals je wilde.. Even antwoord op je vragen over beren sjablonen. Heb jij op je werk toevallig zo'n overhead projector ( of je man, zus/broerpa/ma wie dan ook.) Dan kun je namelijk een gave beer op internet opzoeken en op je muur projecteren en een soort van 'overtrekken'. Dan heb je altijd veel gaveren dan de sjablonen van bij de bouwmarkt! Succes in ieder geval! Groetjes, Rona
Pfff, weer veel bijgelezen! @mamasan: al een aardig buikje, net als ik. Had vorige week 2 dagen achter elkaar dat iedereen er ook opmerkingen over maakte. Ben ik nogal gevoelig voor, dus niet zo leuk. Gelukkig wel op de 2e rotdag: ik voelde de beeb! @lady2006: mijn dochter heet inderdaad Doutzen, maar niet naar Doutzen Kroes. We zijn beide Fries en wilden een Friese naam en Doutzen vonden we heel mooi. @mamasavje (of zoiets, weet naam ff niet meer.....sorry) : welkom hier. Ik zag dat je 22 bent en een dochter v 9,5 maand hebt. Ik ben 24 en heb ook een dochter van ongeveer 9,5 maand. over cursus: Vorige winter deed ik zwangerschapsgym met "fit na de bevalling". Vooral het in beweging blijven vond deze niet sportoieve mama heel fijn. We hadden 8 lessen voor de bevaling met info en oefeningen voor bevalling en bewegen, 1 kraamavond en 1 partneravond. Na de bevalling nog een babyavond en 5 lessen "fit na de bevalling". Was echt heel fijn. Niet zweverig ofzo. Over kinderwagens: we hebben nu een dubbele wagen (kan als alleen kinderwagen, kan als enkele buggy, kan als kinderwagen met buggyzitje en kan ook als dubbele buggy). Niet een tweelingwagen, maar echt speciaal wagen voor als je twee kids snel na elkaar krijgt. We hadden een tweedehands Quinny. Een kinderwagen en buggy in 1 en de maxi cosi kon er ook op. We hebben het onderstel eigenlijk nooit in combinatie met maxi cosi gebruikt, omdat ze niet zo lang in maxi cosi mogen. Dan ga je niet shoppen ofzo. Dan ben ik al snel 2 tot 2,5 uur weg. Zal zo ff proberen foto's van buik en oude en nieuwe wagen erop te krijgen
@ Sabrina: Wat super dat het was zoals jullie wilden! en wat leuk dat sommige toch spontaan effe aangekomen zijn En wat leuk met die bruidstaart @Leandra: Gefeliciteerd en welkom hier! @Zogelukkig: Ik voel mijn hartslag ook echt overal... Echt irritant soms @Colin: Fijn dat alles goed was! @Manoontje: Ik heb afgelopen week ook de laatste krat gehad... Echt een grote moeite is het niet maar ben ook wel weer blij dat het nu klaar is! Wel blij dat ik mee heb gedaan! @Lapstra : Balen van je wasmachine... Toch weer kosten nu he... @Ria heel veel sterkte met het verlies! @Sim80: Waarschijnlijk weet je het nu al als de kleine natuurlijk mee heeft willen werken Ben benieuwd of je het bekend gaat maken... Hier alles goed ... alleen beetje last van ongi buikpijnen Wij hebben 1 december de 2d echo en hoop dan ook te weten of het een meisje of jongetje is... Spannend weer! Wij willen het weten maar wel geheim houden . Ik ga het hier niet zo op het forum zetten want je weet maar nooit.... Maar de gene die het willen weten wil ik wel een pbtje sturen dan Op die manier weten de nieuwschierige onder ons het en mensen die zoeken op internet niet Ben zelf ook nieuwsgierig naar jullie hoor hahahahha ps: Hen een nieuwe buikfoto in mijn album gezet!
Hey meiden, Sabrina, FELi! fijn dat je een mooie dag hebt gehad ennuh wat leuk die taart! @nieuwe mama's welkom en feli. @ria, want zielig van je caafjes.. @sabrina, ben je al naar de hobbywinkel geweest? Ik zal in ieder geval voor je meekijken, ik moet zelf ook sjablonen hebben voor het kamertje. @lapstra, balen van je wasmachine en ik vind 3 jaar snel hoor, studentenmachine of niet. @sim, hoe was je echo, ik is aagje @bianca, jippie dat maakt je dag dan toch weer goed als je je beeb voelt. Ben benieuwd naar jouw buikkie.. @marloes, mooie buik hoor! Hier ook even een update van de KNO en ben eerlijk gezegd woest Even in het kort, door een blokkade in de neus ademt mijn zoontje door zijn mond en kwijlt daardoor enorm, hij is iedere dag drijfnat. Een jaar geleden werd er gezegd dat het een logopedisch probleem was en moest hij naar de logopedist. Toendertijd heb ik al gevraagd of het geen amandelprobleem was, aangezien ik zelf ook het probleem heb gehad. Dat werd door de logopedist meteen van tafel geveegd, het lag aan de mond spieren. De dichte neus konden ze niet verklaren, maar het was niet de amandel. Vorige week dus eindelijk een ander verhaal en zeiden zowel mijn HA en kinderarts dat zijn amandels eruit moesten. Want hij loopt constant met een loopneus en dikke lymfen. Vandaag dus naar de kinderkno en we stonden binnen 5 min buiten. Er werd het een en ander gevraagd en toen kwam de vraag of ik allergisch was, tja hooikoorts, maar dat heeft half nl zo'n beetje. Vervolgens of we huisdieren hadden, ja we hebben 3 poezen en wat opvangers. Meteen werd het gegooid op allergie, zonder ook maar even naar mijn zoontje te kijken Mijn vraag of dit niet een beetje een snelle conclusie was werd weggevaagd en ik kreeg een bloedprikformulier mee en een receptje. Nu moet zoonlief dus 5 weken lang medicatie gaan gebruiken voor allergie, terwijl het dat misschien (ben er redelijk zeker van) niet het geval is. Ik ben woest, is het nou zoveel moeite om even te kijken en naar de moeder te luisteren? De medicijnen heb ik dus nog niet gehaald, ik ga morgen eerst de HA lastigvallen. Ik vind wat dat betreft dat het stempeltje allergie te snel gegeven wordt, bij mijn stiefzoon is het nu ook al meerdere keren gebeurd en bleekhet ook niet te zijn. Krijg het idee dat ze soms maar al te graag de farmaceuten willen spekken Pfff sorry voor het lange verhaal, maar moest ff mijn eitje kwijt.
Heb net foto's in m'n album gezet. Van Doutzen, echofoto's van deze zwangerschap, een buikfoto van zondag en foto's van de oude en de nieuwe kinderwagen.
Waar hebben jullie die nieuwe wagen gekocht als ik vragen mag ? Wil er ook eens voor gaan kijken! Een dubbele twijfek ik over omdat ik ze zo breed vind en achter mekaar vind ik persoonlijk niks...
Heb jij het idee dat je hartslag hoger is dan normaal, Manootje, voel jij hem ook overal? Ja rot he Marloes, van die hartslag, ach zal er wel bijhoren, voel me verder goed hoor! Je hebt een mooie buik! Zal ik ook eens een foto van maken, hihi! Ik vind het belachelijk mamasan! Juist bij een kleintje is de ingreep van amandelen knippen veel minder erg! Ik was alles kwijt voor m'n 3e, mijn zusje hebben ze oom zo lang laten lopen, die zat ook altijd dicht en moest naar logopedie omdat ze zo slecht sprak. Totdat ze op haar 14e pas haar amandelen kwijt was, die waren toen zo groot als citroenen, was een hele operatie! Daarna verdwenen haar klachten als sneeuw voor de zon! Anders second-opinion aanvragen? Ik vind het nogal wat dat hij medicatie moet gaan gebruiken (wsl anti-histamine?) omdat hij een allergie zou hebben en welke dan, hebben ze een priktest gedaan op zijn arm, nee toch? Sommige dokters zijn echt bah!
@zogelukkig ik voel ook overal me hartslag echt irritant. @rona zon projector is nou net niet wat ik zoek. @sim80 tuurlijk ga je het vertellen spannend vertel vertel vertel. @marloes22 wij vonden het ook super leuk toch mensen die aan je denken ondanks dat je het klein houd. en de taart die is nog lekker ook! @mamasan wat een mooie buik ik ga morgen hier naar een hobby winkel en ff kijken bij de flexa verf winkel dan heb ik hier alles gehad.
He Sabrina, heb je nu wittebroodsweken? Lekker even chillen met je vriend, euh....man, hihi! Ik heb een paar jaar geleden heel mooie sjablonen bij de Hema gehaald, misschien hebben ze daar ook beertjes? En bij een zaak als Decorette ofzo?
Zoiets? heb niet naar je voorbeeldbeertjes gekeken, kwam deze site keer tegen en heb m opgslagen in favorieten. http://www.veracollection.nl/
Goedemorgen meiden! @Colin: opkomend gal heb ik gelukkkig geen last van, lijkt me heel vervelend. @Sim: hoe was de echo? @Manootje: zwemmen heb ik mijn vorige zwangerschap ook een aantal weken gedaan, erg prettig. Hoop dat je straks een mooie echo bij babyview hebt. @ Ria32: agossie wat sneu van je caafjes. Maar veel plezier met het nieuwe hok. Hopelijk kunnen de andere caafjes daar lekker van genieten. @Remmar: ik heb echt geen idee of beeb een jongetje of een meisje is. De vorige zwangerschap was ik overtuigd van een jongetje en toen werd het een meid. Ik zal er nog eens over nadenken.. misschien krijg ik ineens een ingeving! @Daggie1984: wij hebben geen huisdieren. @Rona & Leandra: welkom en gefeliciteerd! @Sabrina1984: marries woman! Fijn dat jullie zo'n leuke dag hebben gehad. Mocht ik een plaatje van een gelijkend beertje tegenkomen, dan zal ik aan je denken. @Lapstra: oh irritant een kapotte wasmachine, daar kan je met zo'n kleintje niet lang zonder. 3 jaar is inderdaad niet oud, domme verkoper. Heb je al een nieuwe? @Bianca84: ik heb de vorige x fit rondom de bevalling gedaan, vond ik erg leuk. Zou het nu wel weer willen doen, maar het is altijd op donderdagavond en dan kan ik niet, helaas. Daarom ga ik nu wat anders doen en dat is yoga geworden. Mooie buik heb je al en wat een schatje is Doutzen zeg! @Marloes22: wauw, jij hebt ook al zo'n mooie buik. Ik zal ook eens een foto plaatsen.. 1 december schiet al op. @Zogelukkig: Ik zit op een hartslag van 70 per minuut (net even opgemeten). Mijn normale hartslag weet ik niet. Is je hartslag al wat gezakt? Voel je je er onrustig door? @Mamasan: het verhaal van de artsen komt heel kort door de bocht over. Ik zal eens met je huisarts spreken over een second opinion. Ik zou ook niet zomaar met medicijnen beginnen. Hoe gaat het met je schoonmoeder trouwens? Met mij alles goed. Had gisteren wel een "zware" dag thuis, dochter had haar dag niet, veel huilen, mopperen, vallen etc etc. Ik was echt gesloopt aan het einde van de dag. Kan me soms ook echt schuldig voelen dat ik anders op haar reageer als voor de zwangerschap, maar soms is het dat gemopper/gehuil net teveel. Ga ff aan het werk...