Waar worden jullie vrolijk van?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door cjpt, 19 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Ik mag weer eens op kraamvisite en dus moest er een cadeautje gekocht worden. En ik word daar altijd zo vrolijk van, geef er ook veel te veel geld aan uit.... maar kan het niet helpen, vind al die babykleertjes zo geweldig!

    Is toch raar? Je zou denken dat ik er depressief van zou worden ofzo, mijn vriend bijv vind het juist helemaal niet leuk.

    Tuurlijk zou ik 100x liever willen dat ik het voor mezelf aan het kopen was. Maar toch op de 1 of andere manier ga ik altijd lachend de winkel weer uit met mijn pakketje!

    Hebben jullie ook dit soort dingen? Misschien ook wel eens leuk om een vrolijk topic te hebben!

    X Cindy
     
  2. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    25 jun 2007
    4.181
    0
    36
    Oja dat heb ik ook hoor.
    Mijn zus en haar man en broer en schoonzusje hebben ook pas een kindje gekregen, en ik vindt het maar al te leuk om kadootjes voor ze te kopen.
    Ik heb het er opzich niet zo heel erg moeilijk mee om dat te doen.
     
  3. Goblingglow

    Goblingglow Actief lid

    8 sep 2008
    369
    0
    0
    Achterhoek
    Normaal ben ik dol op kerst (behalve dit jaar dan)
    ik ben dan al een half jaar van tevoren bezig, daar word ik erg vrolijk van.

    Maar dingen die het ook altijd goeddoen :

    Shoppen
    Chocola
    meiden avond met de vriendinnen
    een mega flauwe humor film etc etc
     
  4. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Ik word / werd (weet niet of ik nu nog meetel) altijd vrolijk van hele lieve onverwachte berichten van vrienden / familie.

    Of bijv. het bericht van de donorvrouw van Belle! Dat zijn dingen waar ik vrolijk van wordt!
     
  5. 2bb

    2bb Niet meer actief

    Ik word vrolijk van een vriendin die spontaan langskomt om te kletsen, mijn vriend die gek doet en onze kat die zo graag op schoot slaapt...heerlijk
     
  6. woopy

    woopy Lid

    8 aug 2008
    26
    0
    0
    Brabant
    Ik word ook echt vrolijk van cadeautjes kopen! Ook voor pasgeboren baby's. Ik heb laatst een hele mand gemaakt voor mijn beste vriendin en daar werd ik ook heel blij van!

    Verder word ik vrolijk van mijn gekke vriend! Ben altijd weer blij als ik na een dag hard werken naar huis kan! Lekker naar mijn mannetje............
     
  7. Fairy Tale

    Fairy Tale Fanatiek lid

    23 mei 2007
    2.486
    7
    38
    Voor mezelf iets leuks kopen. Ik heb iets met pennen en potloden (ik weet het, ieder gek zijn gebrek ;)) en kan daar altijd erg vrolijk van worden. Het hoeft dus nooit iets duurs te zijn gelukkig. :D
     
  8. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Mijn zus is maandag bevallen en heb nu ook al twee setjes kleding gekocht voor de beeb, Wordt daar ook heel vrolijk van.

    Verder word ik vrolijk van: (in willekeurige volgorde ;) )

    Mijn beestenboel (katten, kippen en konijnen)
    Medeleven en cadeautjes en kaartjes van familie en vrienden
    Een dagje shoppen
    Uit eten met man, familie en/of vrienden
    Mijn bijrijdpaardje vooral als het trainen goed gaat
    Mijn neefjes en nichtjes
    Heel hard meezingen en dansen op mijn worship cd's
    Een paar lekkere wijntjes ;)
    Een goede kerkdienst
    Een goed gesprek en een lekkere lachbui
    Als ik in de bank zit en mijn huis bewonder

    Sorry mensen, kan nog wel even doorgaan. Goed topic dit....
     
  9. Waterlelie81

    Waterlelie81 Fanatiek lid

    7 feb 2008
    4.789
    620
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Poeh poeh..ik heb ook een heleboel mooie dingen waar ik blij van word.

    Heerlijk een dagje vrij zijn, beetje keutelen thuis;
    Sporten en dan de sauna in..
    leuke outfit kopen bij Esprit!
    Thuiskomen van werken en dat mijn vriend vervolgens voor de deur staat en zegt dat hij de sint heeft gezien. Ik mag mijn schoen zetten! JOEPIE :D
    Mijn lieve familie!
    Piano spelen of lekker muziek luisteren;
    Oppassen op mijn kleine nichtje en neefje;
    Lekker lang uit eten en borrelen met vrienden...

    In december komt mijn allerbeste vriendin naar NL samen met haar man en kindje.
    Heb de baby nog nooit gezien. Ik ga morgen voor haar en de kleine shoppen! Ben heel erg benieuwd met wat voor cadeaus ik thuis ga komen
    ;)
     
  10. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Wat leuk om al die verschillende dingen te zien staan. Ik heb gisteravond de gekochte babykleding aan mijn nicht gegeven en werd vervolgens heel erg vrolijk van haar reactie. Ze vond het helemaal geweldig.

    Denk dat het zowiezo 1 van de dingen is waar ik het meest vrolijk van word: andere mensen blijmaken.

    Overigens is er nog 1 heel belangrijk ding waar ik altijd ERG blij van word: ETEN. Ik ben gek op lekker eten en dat kan ook echt heel mijn dag goed maken.
     
  11. ijskonijntje

    ijskonijntje Actief lid

    2 mrt 2007
    242
    1
    0
    Veendam
    Hoi....

    Ik word vrolijk van:

    Mijn lieve man
    Cadeautjes krijgen
    De baby van mijn lieve vriendinnetje
    Ik vind het leuk om iets speciaals te maken voor
    iemand die net is bevallen een luiertaart bijvoorbeeld
     
  12. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Ik word vrolijk van:

    mijn gekke vriend :)
    De hond die weer eens een gekke bek trekt
    Lekker mijn paardjes verzorgen en kneutelen met ze
    Kleine kinderen die lachen
    Een leuk boek
    Lekker uit eten
    Kleppen met vriendinnen

    En ik heb een Prenatal verbod hahaha mag er alleen in als er echt iemand bevallen is en vind dat geweldig! Koop ook altijd alles :D
     
  13. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Haha, wie heeft je dat verbod opgelegd? Je vriend of de Prenatal? ;o)
     
  14. Kirby

    Kirby Fanatiek lid

    1 jun 2006
    4.175
    0
    0
    Roeselare
    Ik werd/word altijd vrolijk als andere meiden uit de mmm zwanger waren/zijn, alhoewel ik me soms ook afvroeg wanneer het mijn beurt was, gaf het me ook hoop!

    En ik word ook altijd vrolijk van cadeautjes kopen, allerlei cadeautjes, voor hubbie, voor een kraambezoek, een verjaardag enz... en van andere mensen helpen... daar word ik ook erg blij van (maar mijn hubbie niet dus...)
     
  15. Enise

    Enise Fanatiek lid

    4 jan 2007
    3.996
    0
    0
    Noord-Holland
    Lekker met mijn mannetje op de bank zitten en knuffelen! Dat moment maakt mijn hele dag weer goed..
     
  16. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Nee mijn vriend hahahaha
    Als ik ooit zwanger ben dan zou het nog wel eens kunnen dat ik ook van de Prenatal een verbod krijg :) Waarschijnlijk ga ik er wonen dan
     
  17. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Ja dat zeg ik ook altijd: als ik nu al mezelf niet in kan houden met babydingetjes kopen voor anderen... hoe moet dat dan als ik straks zwanger ben? Volgens mij kunnen we dan mijn maandsalaris gewoon over laten maken aan die winkels!

    Ik sta ook regelmatig te twijfelen of ik niet stiekum al iets voor mezelf mag kopen. Maar dat doe ik niet. Die lol bewaar ik voor later.
     
  18. Jiska

    Jiska Fanatiek lid

    6 mrt 2007
    1.477
    3
    38
    Overijssel
    Heej, wat een goed idee, dit topic :D !

    Ik wordt helemaal blij van een super relax avondje samen met m'n mannetje. Kaarsen, wijntje en vooral veel praten. En dan nog een leuke afronding natuurlijk ;) :) .
     
  19. Belle

    Belle Fanatiek lid

    7 nov 2005
    1.380
    1
    0
    Verpleegkundige, columniste
    Amsterdam
    Ik werd gisteren heel blij toen mijn lieve collega me persoonlijk kwam vertellen dat ze in verwachting is van een gezonde dochter. Ze is 40 en ze heeft al twee kinderen, maar het derde kind waar ze zo naar verlangde kwam maar niet. In vier jaar tijd heeft ze twee zwangerschappen moeten laten afbreken vanwege niet met leven verenigbare genetische afwijkingen, ze heeft borstkanker gekregen en overwonnen en eigenlijk had ze niet meer verwacht dat het nog zou gebeuren. Dat ze nu toch nog een kindje krijgt, en dat het helemaal gezond is... Ik ben ontzettend blij voor haar, en ik put er hoop uit.

    En verder word ik heel blij van mijn lief, van mijn vrienden, mijn familie, een goed gesprek, regenbogen (ja, ik ben een hippie), schrijven, optreden met mijn band, goeie boeken kopen, lezen en herlezen, reizen, verdwalen, mooie foto's maken...

    Belle, blij meisje.
     
  20. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Oh en gisteren was ik erg blij, had me al jaren niet meer echt jarig gevoeld en dat hebben ze me laten weten.

    's ochtends werd ik wakker gemaakt door mijn vriend met een kus en een heel mooi Breil horloge, op mijn werk had mijn manager de hele vestiging versierd met slingers, 's middags kreeg ik een bos met 28 rode rozen bezorgd op mijn werk (van mijn vriend) en na werktijd kwamen er veel uitzendkrachten borrelen voor mijn verjaardag. Kreeg zelfs nog traktatie en een pluche konijn cadeau haha.

    Heb een super dag gehad!
     

Deel Deze Pagina