De Flubbers

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door vliegje, 17 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jackisis

    jackisis Bekend lid

    20 jun 2008
    526
    0
    0
    nog geen nieuws?
     
  2. Zus

    Zus Fanatiek lid

    25 jun 2008
    1.081
    0
    0
    Ik zou in jouw geval zeker mijn vriend meenemen.
    Je krijgt misschien wel te horen dat je zwanger bent.

    Ik denk dat mijn vriend zelf wel mee zou willen.

    We blijven zeker doorklussen, ik blijf denk ik maar gewoon 7 december als NOD aanhouden
     
  3. jackisis

    jackisis Bekend lid

    20 jun 2008
    526
    0
    0
    spannend hoor lynnus... ik zou helemaal op van de zenuwen zijn haha en zeker mijn vriend/man mee willen haha
     
  4. Zomerbries

    Zomerbries Fanatiek lid

    20 sep 2008
    3.539
    0
    36
    Vriendlief kan geen vrij van werk.... :cry:
     
  5. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    je lyn dat is wel jammer .
    Pff spannend hoor en hoop dat je zwanger bent.

    Mijn NOD is denk ik ook 7 dec als ik cyclus van 28 er op na ga houden.
     
  6. mona23

    mona23 Niet meer actief

    hallo flubbertjes,

    Hoe is het met iedereen? Lyn, je mag naar de gyn, erg spannend.

    Hier heb ik het druk druk druk gehad. Hele dag moeten werken.
    Ik heb vanmorgen een testje gewaagd maar niks. En ook nog geen ongi. hmmm.

    Liefs mona,

    Morgen heb ik vrij, kom ik dan wat uitgebreider kletsen, goed?
     
  7. Zomerbries

    Zomerbries Fanatiek lid

    20 sep 2008
    3.539
    0
    36
    Jeetje mona, we worden op de proef gesteld door moeder natuur ;)
    De tijd zal t ons leren :)

    Weten jullie hoe zon bezoek aan de gyna gaat? En wat nou als ik alsnog ongi wordt, moet ik t dan afzeggen? Of onderzoeken ze je dan evengoed.. Vliegje kijk jij er niet tegenop?

    Heb tegen vriend gezegd dat ie gewoon vrij MOET :D
    Alleen hij moet een vergadering leiden, en als ie dat niet doet dan moeten 8 mensen verzet worden.. voel je m aan? :)
    Wil de afspraak niet verzetten want kon er maar net aan tussen gezet worden.. dan maar alleen..

    Elke, heb niet veel ervaring met pleegouderschap eigenlijk! Ken ook niet veel mensen die dit doen, alleen een collega die haar pleegkinderen nu weer kwijt is aan de bio moeder en dat is voor hun geen pretje maar dat is net een extreem geval denk ik.. Lijkt me wel heel dankbaar iets om te doen! Hebben jullie er echt serieuse plannen mee?

    Nu de dokter me inwendig heeft onderzocht en mijn baarmoeder zo te pakken heeft gehad heb ik meteen weer last van mijn onderrug.. dezelfde pijn als ik afgelopen weken had, zou dit een goed teken zijn? Dat t dat ook is geweest afgelopen weken.. en t toch gevoelig was van t overbelasten of groeien van de banden eromheen?
     
  8. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    hee Lin.

    Ik zie er heel erg tegenop! Ben zo bang voor een slechte uitslag van iets.... Maar goed, als we duidelijkheid willen, moeten we wel he.
    Hopelijk krijg je maandag ook duidelijkheid.

    Pleegouders, niets voor ons.
    Ik heb het gevoel dan steeds 'probleemkinderen' in huis te hebben. Begrijp me niet verkeerd, misschien zit er een bepaalde 'stempel' op het woord pleegkinderen. maar ik weet niet, ik voel me er niet goed bij dus wij zullen daar nooit aan beginnen denk ik.
    Plus het feit dat er vaak probleemouders zijn (dan hoeven de kinderen nog niet eens problemen te hebben) die later moeilijk kunnen gaan doen, kinderen weer opeisen ed.
    Nee, ik zou daar niet tegen kunnen denk ik..

    Ik ga de bank in, ben moe. Net weer gewerkt. Morgen laatste avond voor de foto's denk ik. Daarna een maandje geen shoots, heerlijk, even bijtanken :)
     
  9. Luna 888

    Luna 888 Actief lid

    16 jun 2008
    149
    0
    0
    Pleegkinderen... mijn vriend en ik hebben het daar ook al vaak over gehad en wij zijn het er beiden over eens dat, wanneer de verbouwing achter de rug is, we dan in de vakantie telkens één of twee kindjes willen opvangen. Bij dit systeem geef je kinderen uit een arme buurt, vb. uit Parijs, een leuke onbezorgde vakantie. Je kan ook steeds dezelfde kindjes in huis nemen waardoor je toch een band kunt opbouwen. Tussen vakanties door kan je ook contact houden met de ouders enz.
    Dit lijkt me voor ons meer geschikt dan pleegkinderen omdat ik er niet tegen zou kunnen om steeds afscheid te moeten nemen en ze dan niet meer te zien, of niet te weten hoelang ze bij je zullen blijven.
    Dat het kinderen zijn die het moeilijk hebben schrikt me niet af, ze zijn niet moeilijk maar ze hebben het moeilijk en ik ga er zowiezo van uit dat, wanneer zo'n kind veel verlieservaring of mishandeling, verwaarlozing heeft gekend, dat het dan normaal is dat die zijn pleegouders op de proef stelt om na te gaan of ze wel echt moeite willen doen voor hem/haar.Uiteindelijk is dat een test om te zien of ze wel echt gewenst zijn, denk ik.

    Pfff, ik val bijna in slaap achter de pc dus ik denk dat ik maar in mijn bedje kruip. Ventje is naar de voetbal aan het kijken en dat kan mij niet minder interesseren dus ik ga onder de wol, zaaaaaaaaaaaaaalig.

    Slaap ze!
    Zoen
     
  10. Zus

    Zus Fanatiek lid

    25 jun 2008
    1.081
    0
    0
    Ik zou idd ook eerder ervoor gaan om kinderen een leuke vakantie te geven, maar heb er eigenlijk nooit serieus over nagedacht. De kans dat ik het ook ga doen is op dit moment erg klein.

    Hier wordt ook voetbal gekeken. Zei net ook al ik ga naar bed. Ben total loss op dit moment. Ben de laatste tijd erg moe.

    Mijn buik voelt nu ook alsof ik ongi ga worden. Zou veel te snel zijn, dus snap er echt niets meer van.

    Ga nu lekker slapen, weltrusten allemaal..
     
  11. jackisis

    jackisis Bekend lid

    20 jun 2008
    526
    0
    0
    mijn vriendin is vandaag bevallen van een dochter
    ze heet nova faye... en ze is zoooooooooooo lief en klein! ben helemaal verliefd.. *zucht*

    balen voor jullie dat je nog niet positief hebt getest!
     
  12. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    gefeli en mooie naam
     
  13. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Gefeliciteerd en inderdaad een prachtige naam!
     
  14. Elke1984

    Elke1984 Niet meer actief

    Goeieavond Flubbertjes!

    Toon en ik hebben het vorig jaar, toen we net samenwoonden, eens gehad over pleegouderschap maar hadden nog geen concrete plannen hierrond ofzo. Nu zijn we dus eens naar een info-avond gegaan. We staan er allebei wel achter maar Toon vind het nu nog geen goed moment om ermee te beginnen. Dus we zullen nog ff zien.
    Het kunnen idd kinderen met problemen zijn die in je gezin komen. Het kan gaan om kinderen met een verleden van mishandeling, ouders die verslaafd zijn,... Maar het kan ook zijn dat het een kind is van een alleenstaande ouder die ziek is/in het ZH ligt, een alleenstaande ouder die door de week met de vrachtwagen rijdt,...
    Ik vind het ook absoluut geen probleem om een kind met een 'rugzak' in huis te krijgen, ik zou er veel voldoening uit halen om zo'n kind een warme thuis te kunnen bieden en het buiten te kunnen houden uit een tehuis. :D
    Maar het is iets waar je beiden achter moet staan en met hart en ziel aan moet beginnen!

    Mona, wat denk je zelf? Denk je dat je zwanger bent?

    Luna, slaap lekker! ;) Ik kijk dinsdag altijd naar Matroesjka's, gaat sewwes beginnen en dan Ghost Whisperer, héérlijke serie!

    Maartje, ik snap dat je je zorgen maakt. Waar ben je precies bang voor? De meeste aandoeningen zijn perfect behandelbaar! ;) En bedenk dat de kans dat er niets aan de hand is, veel groter is dan de kans dat er wél iets aan de hand is. ;)

    Linda, als je ongi bent geworden, zou ik in jouw geval de afspraak idd afzeggen. Wat dat inwendige onderzoek betreft, ik heb vaak ook last van m'n onderbuik/rug na een onderzoek. Denk dat dit komt doordat er daar gepord wordt etc...

    Melanina, zal het aanvullen in de lijst. ;)

    Zus, ok. Wordt genoteerd! ;) En blijf idd maar lekker doorklussen! :D

    Renaat, ook jouw NOD wordt genoteerd! ;)

    Tamaar, idd een héél mooie naam! (normaal 'val' ik niet op zo'n speciale namen maar deze vind ik wel leuk!)

    Morgen opnieuw naar de 'naaldjesprikker'! Ben zooo benieuwd of het op termijn zal helpen... :rolleyes:
     
  15. Elke1984

    Elke1984 Niet meer actief

    Klussende Flubbers:
    *Lynnes: 12/11, ronde 2, 1e kindje
    *Mona: 20/11, ronde 7, 1e kindje
    *Melanina: 7/12, ronde 4, 1e kindje
    *Zus: 7/12, ronde 6, 1e kindje
    *Renaat: 22/12, ronde 12, 1e kindje, afwachten 1e ICSI
    *Tali: ?, ronde 1, 2e kindje
    *Vliegje: ?/11, ronde 3, 1e kindje
    *Elke: ?, 2x Clomid gehad, nu afwachten, 1e kindje


    Zwangere Flubbers:
    *Tamaar: 10 maart, 3e dochter, BV, TH
    *Luna: 3 april, 1e dochter, BV, ZH


    Weddenschap: wie denkt dat àlle Flubbers zwanger zijn/geweest zijn op 19 oktober 2009?
    *Tali: ja
    *Elke: nee
    *Zus: ja
    *Renaat: nee
    *Maartje: ja
    *Melanina: nee
    *Linda: ja
    *Mona: nee
    *Tamaar: ja
    *Luna: nee
     
  16. jackisis

    jackisis Bekend lid

    20 jun 2008
    526
    0
    0
    Nova stond ook altijd op ons lijstje en was nu wel heel toepasselijk geweest wnat het betekent: plotseling opkomende ster.. haha net als dit babytje.. maar goed we wisten al dat zij deze naam had voor deze baby... dusss.
    Wij zijn nu ook uit de naam haha
    Ik ga m niet noemen sorry.. want je weet nooit wie hier allemaal meelezen haha... maar over 15 weekjes zullen jullie het weten;)
     
  17. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    ben benieuwd Tamaar :)

    Elke, ja waarom maak ik me druk..? Gevoel denk ik.
    Thanks voor je oppepper, je hebt ook gelijk, veel dingen kunnen ze behandelen en misschien is er wel niks aan de hand. Alhoewel ik dat betwijfel omdat ik geen ei krijg, maar een ei kunnen ze me zo geven toch? Hahaha.

    trusten!
     
  18. kanjer

    kanjer Bekend lid

    8 mei 2008
    626
    6
    18
    Vrouw
    eeejzz dames,

    maartje, komt allemaal goed, ik had ook de zenuwen van te voren, maar don't worry..
    en een ei kunnen ze idd fixuh! :D dan word je cyclus ook weer korter denk ik wel :D

    elke bedankt voor het bijwerken van de lijst super weer!

    tamaar al een naam voor de jongste prinses.. al iets wat je genoemd hebt eerder of totaal een ander soort naam? (echte naam horen we laterr wel :D maar ben toch stiekem nieuwsgierig )

    pleegkinderen... eigenlijk nog niet over nagedacht en wat zus ook zei, daar gaan we iig ook nog ff niet over nadenken.. :) klinkt mayb rot en wil niemand voor zn been stoten want vind het geweldig dat er mensen zijn die ze wel opvangen met heel veel liefde!:) tiz allleen dat we daar niet mee bezig zijn en denk ik ook niet gaan.. maar zeg nooit nooit.. :)

    Nova vind ik ook wel een hele lieve naam! :) kort en krachtig.. maar niet wat ik zelf zou gaan kiezen denk ik.. :D

    liefssss en voor de bijna of al slapende dames: slaap zacht!
     
  19. Zomerbries

    Zomerbries Fanatiek lid

    20 sep 2008
    3.539
    0
    36
    HoiHoi

    Zus hoe ging je examen vandaag? Wat voor een had je precies?

    Vliegje, idd wat Elke zegt, de kans dat alles goed is, is groter dan dat er wel iets mis is dus ga maar gewoon van t positieve uit goed?

    Tamaar gefeliciteerd met je vriendin, echt een mooie naam idd!
    Je meisje weer helemaal bekomen van de buikpijn?

    Elke, succes morgen bij de naaldenprikker.,, brrrrr knap dat je dat kunt hoor, heb echt een fobie voor naalden in eigen lichaam. met bloed prikken kunnen ze nooit de ader vinden, een rolader noemen ze dat geloof ik en als ze 10 keer geprikt hebben op iedere arm ben ik t wel s beu :evil:

    En dat beurse gevoel zal ik daar idd aan wijten maar kan bijna niet zitten zo zeerrrrr.. gemene huisarts :)
     
  20. jackisis

    jackisis Bekend lid

    20 jun 2008
    526
    0
    0
    kanjer... nee nog niet eerder genoemd hier.. wel in de zelfde style als nova, zenna, lois en isis..... dusssss raden maar! hahah ik zeg toch lekker niets;)
     

Deel Deze Pagina