Om gek van te worden...

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by debsel82, Sep 10, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kolibrie

    Kolibrie VIP lid

    Jun 29, 2008
    5,767
    423
    83
    Female
    Zuid-Holland
    Is iedereen aan het werk vandaag of zijn er nog meiden vrij? Tis stil hier..
     
  2. Inkie27

    Inkie27 Fanatiek lid

    Aug 14, 2008
    2,101
    1
    36
    Thanks meis! xxx we wachten gewoon maar af

    @cathie; inkie heeft voorlopig nog 'vrij'

    Vanmiddag solli, volgende week nog 1
     
  3. maaike1309

    maaike1309 Fanatiek lid

    Aug 24, 2008
    2,225
    0
    0
    groepleidster kinderopvang (babygroep)
    Almere
    hallo dames... vanmorgen ff de stad ingeweest :D Niks gekocht hoor :p
    Werd gebeld door mijn werk, vamaf 1 jan ben ik niet meer vrij op de vrijdag :( Nu ben ik dinsdag en woensdag vrij... ook wel lekker hoor ;) Maar die vrijdag ga ik wel missen :D
    Hoe is het verder hier?
    Succes vanmiddag Inkie ;)

    Kus
     
  4. Kolibrie

    Kolibrie VIP lid

    Jun 29, 2008
    5,767
    423
    83
    Female
    Zuid-Holland
    @Inkie: ja jij bent voorlopig nog vrij he? Wel lekker hoor, ff bijkomen. Vanmiddag sollicitatie? Spannend! Zet hem op he?

    @Maaike: lekker hoor shoppen. Altijd leuk. Ik ga zaterdag met m'n zusje de stad in. Ff rondsnuffelen. Wel jammer niet meer op vrijdag vrij he? Ik weet hoe het voelt hoor :p Ik ben normaal op woensdag vrij, alleen deze week een keer morgen.
     
  5. maaike1309

    maaike1309 Fanatiek lid

    Aug 24, 2008
    2,225
    0
    0
    groepleidster kinderopvang (babygroep)
    Almere
    hai cathie, ja voor een goed doel he ;)
    Al de zenuwen te pakken, je hebt er iig lang genoeg voor gewacht :p
    Spannend hoor, zal aan je denken hoor... hubbie ook mee morgen?

    Kus Maaike
     
  6. Melanina

    Melanina VIP lid

    May 20, 2008
    9,070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    zo huisje blinkt weer dankzij moeders
    Net ff guppen gekocht :)
    en nu lekker een avond tijd voor jullie
    aangezien me ovutest gisteren al lichter was denk ik niet dat ik er nog een hoef te doen toch?
     
  7. Kolibrie

    Kolibrie VIP lid

    Jun 29, 2008
    5,767
    423
    83
    Female
    Zuid-Holland
    Hey meis, ja tuurlijk gaat hubbie ook mee. Wil hij zelf heel graag en natuurlijk ook logisch. Ik begin nu wel nerveus te worden ja haha. Kan niet wachten meer..nog 1 nachtje slapen..
     
  8. Inkie27

    Inkie27 Fanatiek lid

    Aug 14, 2008
    2,101
    1
    36
    Have fun morgen Cathie!

    Solli ging goed, heb nog meer dingen lopen dus zal vast ooit goedkomen.

    @debbedebs: nogmaals super lief van jou dikke kus
     
  9. debbedebs

    debbedebs Fanatiek lid

    Aug 18, 2008
    1,472
    0
    0
    HR Adviseur
    NB
    @Ink, graag gedaan lieffie!

    @Cathie, heel veel plezier morgen! We zien de foto wel verschijnen ;)

    @Maaike, lekker gerelaxt vandaag?

    @Debs alias ZP :) , je lekker uit kunnen leven vandaag lieverd?

    Dikke kus
     
  10. maaike1309

    maaike1309 Fanatiek lid

    Aug 24, 2008
    2,225
    0
    0
    groepleidster kinderopvang (babygroep)
    Almere
    goedeavond lieffie's, hier gaat ie redelijk :)
    Knallende koppijn :(
    Verder lekker niks gedaan haha, ongikramp is er nog steeds en mijn hele onderbuik doet zeer :p

    Kus
     
  11. debbedebs

    debbedebs Fanatiek lid

    Aug 18, 2008
    1,472
    0
    0
    HR Adviseur
    NB
    Balen meis! Doe maar lekker rustig aan.
    xxx
     
  12. debsel82

    debsel82 Fanatiek lid

    Aug 31, 2008
    2,055
    0
    0
    Zeeland
    Nou meiden! Zwarte Piet is een beetje uitgeblust nu hoor :( Tjongejonge... Het was echt hartstikke leuk en deze Piet had veel kleine fans hoor ;) Heel erg leuk! Alleen was ik naderhand echt UITGEPUT... Ben dus in de bank in slaap gevallen en net wakker geworden... Kan alleen bijna niet lopen van de pijn in m'n rug! :( Zo, moeders moet effe mopperen hoor! Kreeg ook op m'n kop (quasi dan he :D ) van m'n baas: "meissie je bent echt hartstikke moe, zie het aan je ogen! Ga jij eens vlug naar huis! Je moet wel aan jezelf denken hoor!" Lief he? Verder gaat het goed hoor... Was veel leuker om Pietje te zijn dan ik had gedacht! Foto's zijn te vinden op hyves! :)

    Effe heel kort: Cathie heel veel plezier morgen bij het kijken naar jullie kleintje!

    Inks: laf you too! Blij dat je gesprek goed ging!
    Debs: ZP rules ;) hahahaha! Hoe gaat ie lieffie?
    Maaike: balen van je vrijdagen én van je hoofdpijn... Das natuurlijk niks in je vakantie he... :( Beterschap!

    Alle anderen een dikke kus en strenge blik van zwarte piet (kijk maar op hyves hoe streng ZP kan kijken!) :) :) :)

    Xx Deb
     
  13. Melanina

    Melanina VIP lid

    May 20, 2008
    9,070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    goedemorgen
    cathie veel succes vandaag

    verder geen bijzonderheden.
    Denk dat ik een korte ronde krijg heb nu al pijnlijke boobs en adertjes erdoor heen dus ongioe zal denk ik vrijdag 5 dec ongeveer komen.
    Pff heb denk ik gisteren verkeerd gebukt metr schoonmaken heb pijn in me rug grrrr

    nou nog 2 dagen weer aan den arbeid en dan weekend !
     
  14. Inkie27

    Inkie27 Fanatiek lid

    Aug 14, 2008
    2,101
    1
    36
    Goodmorning vrouwkes,

    Vandaag voor het eerst echt ongipijntjes. Duim even mee dat het vandaag door gaat zetten! Dan kunnen we verder!

    Zometeen m'n neefje ophalen.. Blijft vandaag een dagje hier!
    Leuk leuk.

    Dikke kus voor m'n dinnekes
     
  15. debsel82

    debsel82 Fanatiek lid

    Aug 31, 2008
    2,055
    0
    0
    Zeeland
    Have fun met je neefje Ink! En ik zal duimen hoor ;) Zou fijn zijn als het nu echt een keer doorzet...

    Rugje gaat al beter dan gisteren, dus das lekker! Nog niet optimaal, maar ach. Beetje laat uit bed, maar gaan zo toch maar eens richting kantoor :oops: Beter laat dan nooit toch?!

    Fijne dag allemaal dinnetjes! Xx Deb
     
  16. maaike1309

    maaike1309 Fanatiek lid

    Aug 24, 2008
    2,225
    0
    0
    groepleidster kinderopvang (babygroep)
    Almere
    goodmorning, wat een schande he, net pas uit bed :p
    Haha!
    Fijn dat je het leuk hebt gehad als ZP Debsel, zal zo eens ff foto's checken haha ;)
    @cathie, hoe was het meissie bij de echo? hebben jullie genoten? Ben benieuwd hoor :D
    @Inkie, ik duim mee hoor lieverd, zal wel fijn zijn als het nu echt doorbreekt, zou het miss komen door de test? dat je nu echt weet dat je niet zwanger bent? dat je miss onbewust de laatste tijd het hebt tegengehouden? Weet niet hoor maar ik dacht het miss ;)
    @Melina, hopelijk ben je gewoon zwanger hoor meis, ga voor je duimen!

    Hoe issie verder hier?

    Kus
     
  17. debbedebs

    debbedebs Fanatiek lid

    Aug 18, 2008
    1,472
    0
    0
    HR Adviseur
    NB
    Heej moppekes,

    even snel een berichtje tussendoor van mij

    @ZP (Debs ;)) , geweldige foto's op je hyves lieffie :) ! Maar wel goed voor jezelf zorgen he! Goed van je baas dat ie dat ook gewoon tegen je zegt! Enne waar blijft die foto van je buikkie?

    @Inks, hoop voor je dat het nu echt doorbreekt lieffie! Dan kun je inderdaad weer verder en weer flink aan de klus ;) . Geniet vandaag maar lekker met je neefje!

    @Maaike, heerlijk toch zo lekker uitslapen op je vrije dag! Zul je wel gewoon echt nodig hebben hoor! Heb je nog steeds zo'n buikpijn?

    @Cathie, hoe was je echo? Ben erg benieuwd!

    @Melanine, even afwachtend meis, ik ga voor je duimen!

    Met mij gaat ie wel goed. Weer laatste dagje van de week. Had eigenlijk overleg in Voorburg, maar dat ging niet door! Was ik erg blij mee! Heb vanochtend lekker een beetje rustig aan gedaan en wat later naar m'n werk gegaan. Zit nu op m'n locatie in Veldhoven waar het nu lekker rustig is waardoor ik goed kan doorwerken (en af en toe even kan forummen ;) ). Heb vanavond make-up party bij m'n vriendinnetje. Ga ik vandaag meteen vanuit m'n werk al lekker op tijd naar toe. En morgen een heerlijk dagje vrij! Ik ga echt eerst UITSLAPEN, ben ik zooooo aan toe! Daarna lekker sporten, 's middags naar een vriendinnetje en 's avonds weer een verjaardag. Moet ook nog een gedicht voor Sinterklaas in elkaar flansen, voor zaterdagavond, pffff. Ben een beetje inspiratieloos! Maar ik presteer altijd goed onder druk ;) , dus dat wordt zaterdag! Hubbie moet dan toch de hele dag Zwarte Piet spelen op z'n werk :) !

    Heb nog wel veel last van buikpijn en ook krijg ik er weer rugpijn bij. Heb wel veel minder last van kwaaltjes dan de vorige rondes. Ben nu eigenlijk niet misselijk enzo. (.)(.) beginnen wel weer wat gevoeliger te worden en temp. stijgt erg goed! We wachten het wel weer af. Als het goed is kan ik volgend weekend testen.

    Fijne dag allemaal lieffies!

    Dikke kus
     
  18. Missy24

    Missy24 Actief lid

    Sep 23, 2008
    268
    0
    0
    Gelderland
    goedemorgen meiden,

    cathie, veel plezier en duim voor een mooie echo!

    Hoe gaat het met de meiden?

    kus
     
  19. Kolibrie

    Kolibrie VIP lid

    Jun 29, 2008
    5,767
    423
    83
    Female
    Zuid-Holland
    Hey meiden! Daar ben ik dan. Sorry, maar was de rest van de dag op visite, dus nog geen tijd gehad om jullie ff te laten weten hoe het was vanmorgen.

    Nou ik kan jullie vertellen dat het er allemaal heel goed uitziet! Het hartje klopte goed en we hebben het ook gehoord. Lekker stevig geluidje. De kleine uk zag er ook goed uit en begon ineens behoorlijk te schoppen en te bewegen. Wat een bijzonder gezicht is dat zeg, dat dat in je buik zit. Echt heel onwerkelijk hoor. Tranen kwamen al gauw opzetten, maar ik denk niet dat jullie dat vreemd vinden ;) . Om zo'n bewegelijk klein iets te zien. Ik vind het een goed teken, dat het hartje stevig klopt en de kleine zo aan het trappen was al. Ik ben inderdaad 9 weken, dus dat klopt ook wel met mijn berekening, dus ik ben 1 juli uitgerekend. Ook hubbie zat met grote ogen naar zijn kleine mensje te kijken en vond het ook heel bijzonder.

    In mijn album heb ik een foto van de echo gezet. Als je op commentaar klikt zie je wat uitleg staan. Ik vind het in ieder geval een duidelijke echo. En hij is via de buikwand gemaakt, dus niet inwendig. Het was heel goed te zien via de buik!

    Cathie is weer in de wolken :D
     
  20. maaike1309

    maaike1309 Fanatiek lid

    Aug 24, 2008
    2,225
    0
    0
    groepleidster kinderopvang (babygroep)
    Almere
    Oh geweldig meissie, nu ben je vast opgelucht dat alles goed was ;) Nu kan je heerlijk gaan genieten meis, ik ben super blij voor jullie :D Lijkt me zo mooi moment om dan kleine mensje in je te zien...

    Super, knuffel voor jou meissie :D

    Kus
     

Share This Page