Meiden, ik heb even een vraagje, want er is mij iets niet helemaal duidelijk. Ik hoor steeds meer over evt "spotting" kan iemand mij uitleggen wat precies de grens is tussen spotting en menstruatie. Ik heb vanaf dinsdagavond bruin bloed verlies, wat steeds donkerder werd, woensdag was dit nog steeds hetzelfde, donderdag heb ik een beetje helderrood bloed verloren en heb dus een tampon in gedaan, maar toen ik die eruit haalde zat er alleen een beetje bloed op het puntje, hetzelfde geld voor vannochtend. Ik heb ook helemaal geen ongi krampen en normaal verlies ik wel behoorlijk wat bloed en moet ik echt pijnstillers slikken om de pijn te stoppen. Verder slik ik ook de etos pillen... weet niet of dat er wat mee te maken heeft. Ben ik nou vanaf gister (eerste beetje helderrood bloed) ongesteld of is dit alles nog spotting?
Ik vraag me nu een beetje hetzelfde af. Ik kreeg maandag avond een beetje bruin nja onwijs licht leek wel roze ofzo mini plek max 1 cm (klikt stom) toen dinsdag had ik aardig wat bruin (normaal wat je 1e dag wel es heb echt niet veel) en woensdag een mini beetje bruin en donderdag was het over en nu ben ik helemaal niets meer. Is dat wel normaal ongestelt dan?
Mmmm, hier nog eentje. Ben inmiddels 13 dagen overtijd en ook ik heb alleen maar wat bruinverlies......Nu 3 testen gedaan (vanochtend de 3e) maar negatief........Is dit dan mijn ongesteldheid? Snap er helemaal niks van. Vorige cylcus 38 dagen, nu inmiddels 52.........Grrrr! HELP!
@ nissy heb je al een test gedaan? het kan ook wel eens zijn dat je ondanks je zwanger bent toch een beetje bloed verliest of spotting hebt, dit is dan beetje bruin verlies, als ik het goed zeg
nee, nog niet geprobeerd, maar elke keer testen kost ook weer een aardig bedrag, dus had bij mezelf zoiets van... ik bloed, dus is het niet meer nodig ik overleg maandag wel met mijn dokter wat ik het beste kan doen en dan laat ik het wel weten nog. in ieder geval bedankt voor jullie antwoorden.
Ik denk dat het spotting is, heb hetzelfde gehad. Omdat ik er ook niets meer van snapte (ben nog aan het ontpillen) heb ik gevraagd aan de verloskundig op deze site of ik het als menstruatie moest zien of niet. Haar antwoord was dat dit spotting is geweest. Ik had idd ook bruinverlies en een paar druppeltjes helderrood bloed. Pfff, lastig soms hé? Succes!
@sharon78: Herken dit helemaal......Heb een week lang bruine smurrie gehad en 1x een paar druppeltjes rood bloed.....Jij moest dit dus rekenen als een ongesteldheid.....Misschien moet ik dat dan ook maar doen.......Scheelt weer, kan ik tenminste weer met een nieuwe ronde beginnen.........
Spotting moet niet als menstruatie gerekent worden volgens mij. Mijn spotting/menstruatie is gister trouwens weer opgehouden, maar ik ga er maar vanuit dat het mijn menstruatie is geweest en dat het gewoonw at lichter is geweest door de etos pillen.
Als je dat niet meetelt dan zou ik niet ongestelt zijn geweest deze maand :S maar ik ben pas net gestopt met de pil dus dat kan dan niet..
Precies andersom, Knorretje! Ik moest het juist niet als ongesteldheid rekenen. Nu ben ik gelukkig (eindelijk) ongesteld geworden, pfff dat afwachten is niets hé? Ik hoop dat jij ook snel door kunt naar de volgende ronde! Liefs