20 weken echo

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Crien, 20 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Crien

    Crien Lid

    3 aug 2008
    8
    0
    0
    ApothekersAssistent
    Oud Beijerland
    Hallo,

    Ik ben inmiddels 21 weken zwanger, en heb van de week al twee keer een 20 weken echo gehad. Maar tot 2 keer toe konden ze het hartje niet goed zien, wel de 2 kamers en de 2 boezems maar niet de grote aders die naar het hartje toelopen. Ik ben nu doorgestuurd naar het ziekenhuis.
    Gebeurt het vaker dat je op de echo niet alles goed kan zien, en zou dat ook kunnen komen doordat ik dikker ben of doordat de placenta aan de voorwant ligt :(:
    Ik maak me nu toch wel wat zorgen, de echoscopist zei dat er niets bijzonders was, maar toen ik nog maar net thuis was belde de verloskundige al, om te vragen hoe ik me nu voelde :(: ik voel me nu wel erg onzeker.

    Groeten Corrine[/code]
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi Corrine,

    het gebeurt wel vaker dat ze het niet goed kunnen beoordelen, zeker als je wat dikker bent zelf. Het is de normale gang van zaken om je dan door te verwijzen naar het ziekenhuis voor een gespecialiseerde echo. Al ser het vermoeden was op een afwijking vind ik dat ze dat hadden moeten zeggen om je enigszins voor te bereiden. Ik zou me dus niet al te ongerust maken, wacht de echo maar af. Ik hoop dat het niet lang duurt voor je terecht kunt. Laat je even weten wat de uitslag was? Succes!

    Mirjam
     
  3. Crien

    Crien Lid

    3 aug 2008
    8
    0
    0
    ApothekersAssistent
    Oud Beijerland
    Ha Mirjam,

    Bedankt voor je reactie. Maar na een zenuwslopende week, heb ik gelukkig een goede uitslag gehad in het ziekenhuis. Eindelijk kan ik gaan genieten.
    :p
    Corrine
     
  4. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi,

    fijn om te horen, ik snap dat het spannend was, gelukkig is het in orde!

    Mirjam
     

Deel Deze Pagina