[klachten] Na je eisprong (deel 2)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by prinses, May 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    Ik geloof 9 dagen na de uitgerekende datum?!
     
  2. Delilah

    Delilah Niet meer actief

  3. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    heb ook gestemd deli! :)
     
  4. liena

    liena Fanatiek lid

    Feb 21, 2008
    1,900
    0
    0
    Leidster kinderopvang
    Noord Holland
    Heey kippies,
    Sorry maar moet ff mijn verhaal kwijt :oops:

    Ik ben net terug van de vk en heb een liggings-echo gehad en de kleine ligt dus in onvolkomen stuit :confused: . Ook heeft ze de maten opgemeten en is het maar een heel klein kindje, de meeste maten komen overeen met ong. 31 weken. Ben er wel een beetje door van slag. Heb zelfs niet meer gevraagd of het kwaad kan dat het allemaal aan de kleine kant is :oops: . Nu moet ik aanstaande woensdag naar het ziekehuis en gaan ze kijken of ze het kindje evt kunnen draaien. Ligt er wel een beetje aan of dit uberhaubt zal kunnen want er is maar weinig ruimte om te draaien.
    Dit zou dan evt. donderdag of vrijdag al gebeuren en het er is dan dus ook het risico dat het met de kleine niet helemaal goed gaat waardoor ze dus een keizersnee moeten doen. Ach we zullen zien, eerst dit maar ff laten bezinken denk ik.....

    Sorry voor het ego berichtje :oops:
    Tok jullie snel
    Knuffel liena
     
  5. yojo66

    yojo66 VIP lid

    Oct 27, 2007
    8,608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Liena denk aan je!
     
  6. maria04

    maria04 Niet meer actief

    He Liena vervelend meid dikke knuf voor jou.
    Als je nog vragen heb mag je altijd de verloskundig nog bellen.
     
  7. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    @Liena, meissie toch... laat het even bezinken. 'T komt allemaal wel goed hoor meissie!

    @All, Ik ben misselijk en heb heel veel last van mn rechteronderbuik/liesstreek niet meer normaal zo'n pijn dat het doet.
    Heb het koud en ben weer verkouden aan het worden en veel last van hoofdpijn.
    Nog even wat nieuws over mn oma: de zusters zeiden tegen mn moeder dat ze moesten nadenken over of oma bediend wilde worden en zo ja waneer. Blijkt dus niet erg goed met oma te gaan. Gelukkig herkende ze mij wel en mn zusje niet!

    Sorry voor ego-berichtje
    xxx
     
  8. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    Hey meis, geeft niks, toch logisch dat je even lekker je verhaal van je af wil tokken!

    Ik zou me over het feit dat het misschien een klein babytje is niet zo druk maken meis! Je bent tenger dus dan is het toch logisch dat er geen 10ponder uit komt! Een vriendin van mij had ook een babytje dat achter liep qua groei en die was ook maar net 5 pond maar nu een paar weken later is ze al 5 kilo! Dat komt echt wel goed hoor meis en bovendien houden ze alles goed in de gaten bij je!

    Wel erg jammer dat je kindje in stuit ligt. Ik heb over die draaipoging niet zoveel goede ervaringen gehoord eigenlijk. Zie je dat wel zitten, dat ze willen draaien? Je mag ook weigeren he meis! Als je daar geen zin in hebt dan kun je het gewoon zo laten toch? Het is toch niet verplicht?

    Ik hoop dat het wel wil lukken en je er niet al te veel last van hebt en anders wordt het dan een keizersnede? Meis, ik snap dat dit even een hoop is om te verwerken! Doe maar rustig aan! Knuffel voor jou!
     
  9. sylviaB

    sylviaB Actief lid

    Oct 28, 2008
    384
    0
    0
    Noord Brabant
    jeetje Liena. das wel even schrikken inderdaad.
    Als je nog vragen hebt die in je opkomen moet je gewoon even de vk bellen hoor, anders loop je alleen maar te malen.
    Hopelijk kunnen ze de kleine gedraait krijgen!

    Miranda, ook al zo'n vervelend nieuws. Veel sterkte
     
  10. MyPrecious

    MyPrecious Niet meer actief

    @ Liena, gefeli met je 36 weken! :D Nee hebben nog niet gebeld. Ik zit nu op dag 37. Dus 3dec waarschijnlijk ongie. Maar ik heb nu al dagen een ongie gevoel en gisteren zere steken, ik zeg niet snel dat iets pijn doet maar dit voelde echt niet goed. Gister een temp dip en nu weer naar me "normale" temp. Achja wacht wel af :). Weet nog niet wanneer we precies een afspraak gaan maken, wacht eerst me ongie zoiezo nog af.
    > Oh meis, dat je kindje zo klein is dat hoeft niet veel uit te maken toch? Ik was ook erg klein bij de geboorte en als kind was ik ook klein en mager, maar nu ben ik een kleine 1.70 en normaal formaat :) haha. Kon geen eens babykleertjes aan toen ik geboren was, lag in dekens verwikkeld. Wou ik ff met je delen, dat het niets hoeft te betekenen. Hoop dat ze je beeb uit de stuitligging kunnen krijgen.

    @ Linda, Hebben jullie een beebkamer gekregen? Wat lief zeg! Super. En maak je geen zorgen, komt goed hoor met jullie kleine. Geloof ik wel in!

    @ Miran, Wat naar van je oma.... Ik heb het pas geleden ook meegemaakt dat mijn oma in het ziekenhuis lag (ligt ze nu weer trouwens), en ze wist amper nog iets. En gelukkig herkende ze mij ook wel, maar was erg geschrokken. Hoop dat het goed komt met jou oma.. Knuf!
     
  11. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    Jan 3, 2008
    2,703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Liena, denk aan je meid! Komt allemaal best goed met de kleine en met jou! Laat het ff bezinken en idd als je nog vragen hebt bel dan gewoon de vk. Dikke knuffel voor jou!

    Nu ga ik op Wesley stemmen en op de babysite van kristel kijken hihi

    Gisteren is het klussen toch nog gelukt haha
    goed aan de klus dus rond me ei, moet goed komen dan zou je zeggen....
    Miran, we zitten in hetzelfde schuitje als ik zo jouw verhalen lees...
     
  12. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    4,010
    0
    0
    Haaaai allemaal!

    Deli...ik heb ook even op Wesley gestemd. Wat is het toch een lekker ding!

    Liena...ik snap dat je het allemaal even moet laten bezinken. Als je nog vragen hebt moet je gewoon de verloskundige bellen hoor! Dat je kindje klein is wil denk ik ook niets zeggen. Maar als het je niet lekker zit gewoon navraag doen! Ik ken ook niemand waarbij ze een draaipoging gedaan hebben dus ook ik kan je niet helpen. Denk er rustig over na en heb het er uitgebreid met je mannetje over. En net als wat er eerder al gezegd is door Deli....je mag ook weigeren als je het geen fijn idee vind. JIJ blijft de baas en niet de verloskundigen! Succes !

    Wendy...wat balen dat je zo lang moet wachten op je kuiken. Voel je nog helemaal niets? Geen rommeltje of krampje? Vanavond bij de verloskundige zullen ze toch wel gaan vertellen wat ze nu willen ondernemen hoop ik? Die van mij begon er vorige week al over. Ze willem me echt geen dag langer dan 42 weken rond laten lopen dus volgende week gaan ze anders al voorzichtig een afspraak plannen. Succes en ik hoor het graag van je wat ze te vertellen hadden! Dikke knuf!
     
  13. wendy1983

    wendy1983 VIP lid

    Sep 27, 2007
    12,511
    0
    0
    voor jou wordt het ook spannend dag!
     
  14. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    4,010
    0
    0
    Ja inderdaad wendy...alhoewel ik nog steeds denk dat ik die 42 weken wel ga halen. We zien het wel. Morgen is mijn vader jarig en dan zul je net zien dat het ineens begint of zo. Dat zou ik dan minder leuk vinden maar ja.........de kleine beslist en niet ik.
     
  15. mink

    mink Fanatiek lid

    Nov 22, 2007
    1,996
    0
    0
    goede avond kippies,

    Liena; kan me voorstellen dat je dan even schrikt, maar goed de grootte van een kindje zegt niks... Dat zullen ze nu wel scherp in de gaten houden..
    Ze kunnen het kindje alleen draaien als je daarvoor genoeg vruchtwater hebt. Daarnaast bestaat de kans dat het kindje daarna toch weer zo gaat liggen, omdat ze dat dan het prettigste vinden. Laat je maar goed voorlichten meis, het gaat helemaal goedkomen :D
    dikke knuffel :)

    Miran; fijn dat je weer lekker geklust hebt hahaha

    Deli ik ga ook stemmen :D

    Juffie; lekker hoor, met verlof, ik kan ook niet wachten hahaha
    maar ach ik werk al iets minder en dat is ook wel prettig

    Dag; spannend meis, komt voor jou ook erg dichtbij

    wendy; pfff wat kan wachten dan lang duren he? Ik hoop dat jullie ventje snel komt hahaha. Zijn nest is nu al veel te veilig en warm hahahha

    ik ga zo lekker zwemmen, dus iedereen nog een fijne avond en dikke knuffel
     
  16. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Kippies,
    Ik ga hier afsluiten .... barst van de hoofdpijn zeg!
    Ga me lekker omkleden in mn huispak en pantoffels en dan ga ik dr Phil kijken en daarna mama mia the movie. Die heeft chris het weekend voor mij gebrand dus lekker wegzwijmelen.

    Doei tok morgen
    xxx

    P.s. Liena mocht je willen kletsen bel me gerust he meid!
     
  17. yojo66

    yojo66 VIP lid

    Oct 27, 2007
    8,608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Hey Kippetjes!

    Is t al wat bezonken Liena?

    Hier rustig avondje. Barry is vanavond thuis en vertrekt dan naar Polen. Als alles meezit is hij donderdagavond weer thuis!
     
  18. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    @Liena, ik zal je wat proberen rustig te maken....
    Ik was 35 weken zwanger toen mn oudste geboren werd.... hij woog 1605 gr (precies als n foetus van 30 weken), hij heeft 19 dagen in de coeveuse gelegen en met 21 dagen ziekenhuis mocht hij met mij mee naar huis. Het is nu een gezonde knul van ruim 8 jaar oud! Langs hem lag n meisje met als geboortegewicht 760 gr. ook dat kind speelt nog steeds vrolijk rond en mankeert niks! Hopelijk brengt je dit n beetje tot rust.
    Ook jouw kind komt misschien te klein op de wereld maar wil niet zeggen dat hij/zij niet sterk is. Ik zal je zeggen.... ik heb van Gyani (mn oudste) t langste genoten, hij had totdat ie 3/4 maanden oud was maatje 44 aan gehad. Hij werd 1 jaar en weet je wat voor kledingmaatje hij had?... maatje 68!
    HEERLIJK ik heb hem echt lang baby gehad en dat mis ik nog wel eens hoor. Nu is ie nog de kleinste van de klas. Hij heeft nu maatje 128 en dan is ie 8 jaar... mijn vriendin haar zoontje is net 6 en die zit ook al op maat 128. Zij adoreert mij vaak genoeg over dat mijn kinders zo lekker fijn zijn, behalve mijn dochtertje dan he. ;)
    Zal wel ns n foto van mijn kinders in mijn album zetten.

    @All, MIJN AUTO STAAT IN MIJN ALBUM!
     
  19. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    liena: he dat is schrikken zeg! ben het helemaal met de andere meiden eens. het komt echt wel goed met jullie..
     
  20. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :confused: ik dacht ook dat ik nog weken ging doorlopen en bij mij begon het ook op mijn vaders verjaardag met het breken van m'n vliezen :)
     

Share This Page