Ik dacht trouwens dat ik nu om de week moest komen, maar hoef pas over twee weken te komen, en dan is het nog twee weken tot D-day, vind het zelf een beetje lang, maar is dat normaal dat ik pas over twee weken terug hoef te komen in zo'n laat stadium?
Hubbie belde net op dat het buffet, toch een diner op zijn werk werd met borrel en dat het tot 22:00 uur vanavond duurt..... Lekkere timing NOT! En ik dacht nog wel samen naar babypark te gaan.....snifffff......!
Aaaaah! Dat is een tegenvaller voor de avond! Ik moet over 1,5 week terug te komen. In principe was het over een week maar dan is het kerst en aangezien alles perfect gaat is het nu dus over 1,5 week. Dan ben ik ook precies 38 weken. Ik werd daar zojuist wel een beetje zenuwachtig van. Want nu kan het zo ontzettend goed zijn dat ik nooit meer terug hoef te komen en dat ik de volgende keer dat ik ze zie gewoon aan het bevallen ben! Bevallen!
Hahahaha ja he, het komt nu eng dichtbij. Zo zat ik ook al toen ze zeiden kan je 31 dec. Ja kan ik wel maar wellicht hoeft het dan niet meer
Pffff hier ook de laatste loodjes...niet kunnen slapen en mijn buik zit constant in de weg! Kleintje is al een stukje ingedaald maar nog niet helemaal. Begin nu toch echt serieus de kriebels te krijgen om te bevallen en die kleine in mijn handen te houden! Geduld is een schone zaak zeggen ze wel eens, maar wat duurt 40 weken toch lang! Succes met de loodjes dames!
pfff... ik spring hier weer even in hoor.... (maak het binnenkort wel weer goed...) Ik heb toch geen hele spannende/ belangrijke dingen gemist he?! Wil iemand misschien kort bijpraten dan? Ben vanmiddag naar de vk geweest.... Alles ok.... Weer 1 kilo erbij.... ja volgens mij was het een halve kilo, maar mijn vriend zei dat ik smokkelde.... dus heeft de vk er 1 kg van gemaakt.... Ben nu dus 21 kilo aangekomen vanaf het eerste bezoek aan de vk.... en dus vanaf het begin zwangerschap zeker 25 kilo! Bloeddruk 131/76 netjes dus.... en kleine ligt nu CVAST.... dus vast in het bekken.... Vorige week was dit nog cbibi.... dus beweegelijk in het bekken... Nou ik heb eindelijk een schatting hoor.... maar volgens mij is deze vk niet zo "happig" om uitspraken te doen... het is dat ik zo doorzeurde... maar iig ze schat de kleine nu op 6 pond... en dan bedoel ik het gewicht wat de kleine momenteel heeft.... Ze wilde absoluut geen uitspraken doen over wat de kleine bij de geboorte zou wegen.... want daar kon nog veel in veranderen! En ze zei dat ze er nog wel eens naast zitten met schatten....en dat ze het niet zo heel duidelijk kon voelen...! De sites etc zijn trouwens ook allemaal tegenstrijdig over wat een baby aankomt in gewicht.... sommige staat niet meer zo heel veel...en ik heb ook wel weer gelezen dat een baby de laatste 2 weken nog ruim 1 kilo (!) kan aankomen...... dus tja... ik zal toch echt moeten wachten tot de kleine er is... De eerste was 3470 gram.... dus ik zou verwachten dat deze zwaarder zal worden... omdat het een tweede is... en ik deze zwangerschap niet gerookt heb.. en zeker minder stress heb gehad..... ach we zien het wel.... als het maar niet een heel kleintje is... maar gewoon een "gezond" gewicht! Verder heeft ze inwendig onderzoek verricht.... maar alles zit nog dicht...! Dus de harde buiken en menstruatie-rugpijn die ik heb.... is echt nog oefenen, maar ze zei ook dat dingen snel kunnen veranderen..... We wachten maar weer af... xxmona
Ja in tegenstelling tot wat Indira schreef, vind ik het juist heel snel gaan.... en ondanks dat ik heeeeeeel nieuwsgierig ben naar de kleine... en veel last heb van mn bekken.... ben ikzelf nog niet aan de bevalling toe..... uhhh begrijp je?
Brrrr ik ook niet hoor! Althans niet toe zijn aan..........ik vind het doodeng! Straks ligt er opeens een kleine wurm in mijn handen. Stel nou dat ik er geen gevoel bij heb ofzo? Raar he die twijfels.
Komt helemaal goed hoor...! Je lichaam maakt sowieso al hormoontjes aan... dat als je de kleine straks ziet je in 1 klap stapel verliefd bent....! En die verliefdheid blijft langer als de gewone verliefdheid-hormoontjes die maar 9 maanden blijven.... want als ik naar mn oudste kijk, denk ik nog steeds.... oohhhh wat issie mooi en lief! Het blijft zo'n groot wonder... dat er gewoon een heel mens uit je buik groeit... en die dan leert kruipen, praten... etc.. etc... ** zwijmel, zwijmel...**
Derona: Ja daarom Blijft het lekker lang baby MerleQ: Jouwn hond was gewoon op dieet.. En nu doet 'ie aan sonja bunker Fijn dat jullie de brief hebben, komt er eindelijk schot in de zaak! Goofychick: Ik moest nu 8 dagen later komen.. En nu om de week.. Eigenlijk moet dat van 36 weken.. Ik heb dat ook wel een beetje, maar ik kan niet wachten om haar te zien.. Vind het lang duren.. Pff.. Ramona: Alles was dus goed.. Mooi zo.. We zijn ook zo'n groepje bezorgde trienen Bij mij niet ingedaald.. Hoop dat dat snel gebeurt..
Zo het lijkt wel alsof iedereen naar de vk moest vandaag! Ik moest ook. Ze vond dat ik er ereg moe uitzag, zo voel ik me ook. Mijn bloeddruk was 145/86 dus ipv over 2 weken moet ik nu voor de veiligheid woensdag komen met wat urine. Ik hou ook echt belachelijk veel vocht vast. Ben echt een michelinmannetje. Verder ben ik 3 kilo aangekomen. Zit nu dus op 18. Het moet haast bijna allemaal vocht zijn want ik eet niet heel veel meer als anders. Maar goed we zullen het zien. Hij is nu ook al helemaal ingedaald en ligt nu vast. Daar ben ik wel blij mee Ik dacht het ook al te voelen. Ik had ook nog gezegd dat de ene helft van de week de baby heel beweeglijk is en de andere helft niet. Dus ik heb nog een echo gehad voor de veiligheid. Daarin bewoog hij ook niet veel. Moet nu bijhouden hoeveel hij beweegt en als ik rond een uur of 3 s'middags nog niet genoeg gevoeld heb dan moet ik bellenen krijg ik een hartfilmpje. Dus dat zal ik een dezer dagen wel krijgen denk ik. Want het is al weken hetzelfde liedje en dat bijhouden deed ik al en sommige dagen kom ik niet verder dan 3 bewegingen. Mijn man is volgende week alleen 3 dagen in het buitenland en hij zei al dat ik hem meteen moest bellen want zelfs voor een hartfilmpje komt ie terug! Is een hartfilmpje nou hetzelfde als een ctg? : We hebben vanavond trouwens zelf een appeltaart gemaakt. Daar had ik echt zin in. En lekker dat ie is joh! Nou niet allemaal zin krijgen in appeltaart he!
@Ramona: jeetje nog 13 dagen..dat gaat echt hard! fijn dat alles ok was! @Goofychick: bij onze vk-praktijk hebben ze as. dinsdag en woensdag extra afspraak-uren ingepland omdat ze met kerst niet werken en om ons toch elke week te zien (vanaf wk.35), ik ben vandaag geweest en moet woensdag alweer..dus dat ligt dan echt aan de vk. @Muppet: iig goed dat je goed in de gaten gehouden wordt samen met je beeb! ja, volgens mij is een hartfilmpje hetzelfde als ctg! mijn meisje beweegt soms ook weinig en ik moet het ook bijhouden..maar het ligt er maar net aan hoe ze ligt of ik het voel...(ze ligt wel vast maar kan nog om haar as draaien (?) Ps. jammie! appeltaart, zin in
Patrieske, ik ga voor je duimen dat je maandag weer beter bent. Rust maar lekker uit en knuffel maar heel veel met je mannetje..die zal je straks ook gaan missen als mama niet de hele dag bij hem is. Patricia, zou best kunnen dat mijn ribben gekneusd zijn, maarja doe er weinig aan uk trapt vrolijk door Mikmak, heeeeeeerlijk hoop dat je broodje met glas cola gesmaakt heeft? Wij hebben vandaag frietjes gegeten..ook errug lekker =P~ Wat een wazig figgur bij de gym Female, grappig. Mijn kast was een behoorlijke zooi maar nu is het weer netjes De vluchttas is nog niet helemaal klaar..denk dat ik het weekend verder ga. Is het bij jou gelukt? Lekker even naar de kapper..herken het gevoel helaas..voel me ook al zo de laatste paar dagen Joyce, echte weeen herken je echt wel..maak je daar maar geen zorgen om. Yvette, haha maakt niks uit hoor. Nesteldrang komt me ook heel bekend voor Och ja wie weet wek je daar idd de weeen mee op..jullie manneke mag nu komen Met de benen hoog liggen komt de laatste paar dagen weinig van. Luca wordt 's nachts weer wakker en overdag wil hij ook niet slapen..dus heb weer heel weinig tijd voor mezelf Nettie, hoe gaat het met je dochtertje? Chantal, spannend! Ben benieuwd hoe het verder is gegaan, maar dat ga ik vast zo wel lezen Joyce, dat is normaal hoor dat je je beebje niet meer veel voelt schoppen. Ze hebben steeds minder plaats en daardoor voel je ze minder schoppen, maar wel golvende bewegingen. oofychick, zou me er niet teveel op vastpinnen...straks loop je overtijd en dan valt het zwaar Wat kl*te dat ze nu net bij jullie heeft gesolliciteerd. Ramona, naaktslak Merleq, ik had geen lijstje voor manlief..we hebben alles na de bevalling doorgenomen wat er moest gebeuren. Ik ga er vanuit dat het nu ook wel goed komt. Tacha, fijn dat het zo goed gaat met je meisje..enne gewoon lekker kerst gaan vieren. Mamamakka, placenta verkalken? Maar dat is toch niet goed of heb ik het mis? Wil je niet bang maken Chantal, beebje zit er nog lees ik!? Joyce, alles goed bij de vk dus..mooi zo! Merleq, lekker zo'n dagje met veel posi berichten Journey, fijn dat alles goed was. Indira, suc6 met de laatste loodjes..de 40 wkn zijn voor je inzicht Zo dat waren mijn reacties weer. Luca slaapt weer slecht dus heb weer weinig tijd voor mezelf Er komt wel een tandje door dus ik hoop dat het over is als het tandje eenmaal door is. Heb nu ook last van harde buiken en een kindje wat tegen mijn ribben zit te schoppen dus ga lekker onderuitgezakt op de bank liggen. Verder eigenlijk weinig te melden..het gaat hier nog zijn gangetje.
@merleq: fijn dat je hond weer eet! Respect voor jou hoor met dat verhuisgedoe.. wij kregen net vandaag weer een huurwoning aangeboden.... Gaan wel even kijken maar denk dat we afzeggen... Zouden dan 5 januari de sleutel kunnen krijgen, maar dat zit zo dichtbij de datum..... vooral met hier de boel inpakken en dan het andere huis verfen e.d. en dan allemaal zo om en nabij de bevalling....lijkt me toch echt niet een prettig idee... Vind jou echt superstoer dat je er zo rustig onder blijft. Misschien dat ie van het ijs een beetje zwaarder word? Nee het kindje groeit natuurlijk ook nog, dus ook al is het ingedaald, en het groeit dan weer zeg maar... dan ligt het weer tegen je maag aan.... Tenminste zo dacht ik het ongeveer... snap je et nog? @ramona: hoe was het bij de vk? @indalen: hier nog eentje die niet ingedaald is maar ze verwacht dat het volgende week of die week erop wel gebeurd zal zijn. Het ligt heel netjes in mn bekken. Heb het gister zelf gevoeld en gevraagd hoe je dan voelt dat het ingedaald is, bij de vk kon ik nog een vinger tussen mn schaambeen en het hoofdje krijgen, 's avonds toen ik het wilde laten voelen aan hubbie lukte me dat niet meer, dus op de ene of andere manier zal het toch ingedaald zijn denk ik.... zal het volgende week weten, moet woensdag weer heen en dan zal ze wel zeggen of ik gelijk heb..ben benieuwd. @lijstje voor manlief: begin ik dus niet aan, vind het onzin dat ik zulke dingen op moet schrijven. Bij de vorige keer hebben we gezamelijk gebeld naar alle ouders broers en zussen, tel van de vk staat in de foon, die van de kraamzorg heeft de vk en die heeft er de vorige keer voor gezorgd dat die gebeld werd (of ze dat zelf gedaan heeft of dat ze hubbie daar opdracht voor heeft gegeven weet ik dus niet) verder dat ie het kaartje goed doorbeld dat kunnen we wel gezamenlijk doen, volgens mij ben je echt niet compleet in slaap als pas bevallen vrouw hoor (uitzonderingen van heftige bevalling e.d. daargelaten uiteraard) je bent dan wel beavllen maar bij de meeste vrouwen werkt je hersenpan nog prima hoor, hubbie heeft toen wel alles gedaan maar we hebben samen overlegt terwijl ik gewoon in het kraambed lag.... En verzekering opbellen moet dat echt direct de eerste dag al? Maar goed dit is mijn mening en ik weet niet of het wat hard overkomt maar dat is in ieder geval niet zo bedoeld hoor, geef alleen mijn mening, hoe ik erover denk... @tacha: lekker gaan joh, is heel goed voor je kleintje, wij namen onze dochter ook overal mee naartoe, al van heel jong af aan, en daar word het alleen maar een makkelijker kindje van en is voor jullie ook erg makkelijk, want vooral het eerste jaar slapen ze dan gewoon overal en dan hoef je dus niet voor oppas te zorgen en kun je gezellig met z'n drietjes naar feestjes e.d. Echt is ons supergoed bevallen, bij deze zal het wat minder gaan omdat dochter toch ietsje te oud word om nu overal te slapen te leggen maar bij een eerste is het nog zo lekker makkelijk. Dus mijn advies: lekker gaan en genieten! @re81: fijn dat je je weer beter voelt! @mamamakka: zou jij dan toch het 3de januari kindje werpen? Of ga jij voor het 4de.... Spannend allemaal hoor! @lotus: ik vind zo'n lijstje dus compleet onnodig want je bent zelf ook echt wel mondig na de bevalling hoor, het is niet zo dat je de 8 kraamdagen helemaal geen zinnig woord kan uitbrengen en niet helder kunt nadenken hoor... Maar goed zo denk ik erover... En wat is er mis met cola en chips? Lekker toch? @derona: herken het helemaal, moeten hier ook nog behoorlijk wat dingen regelen, hebben vorig weekend pas een kaartje gevonden die we mooi vonden, en wachten nu op een leesproef... maar met de kersftpost zal die misschien wel iets later komen dus best ook wel wat stress hierzo hoor... verder nog dingen voor de wieg regelen (kastje naar een ander kamer e.d. en lakentjes zoeken enz) en verder nog kratten regelen en bed opmaken in bevallingstand.... en ga nog maar zo door.....bij dochterlief was ik veel sneller, komt ook omdat je al zoveel andere bezigheden hebt door je eerste kindje dat de tijd gewoon sneller voorbijglipt geloof ik... @joyce: eigenlijk dus gewoon goed nieuws, fijn hoor! @goofychick: misschien te maken met de kerstdagen enzo? Dat ze niet eerder een plek hadden? Ik moet nu wel elke week dus op zich niet normaal lijkt me... Maar weet niet hoe het in andere delen van Nederland gaat.... en als jij nou graag wilt kun je alsnog vragen of je vaker mag komenb toch? Vinden ze vast niet erg hoor! Balen van die tegenvaller, niet naar babydump is flink balen want oh zo leuk.... als je je er al op verheugd hebt is het helemaal een domper.. @muppet: spannend voor jou dus ook... Hoop dat het allemaal goed gaat verder! Jij ook succes met de laatste loodjes! vooral als je je michelinpopje voelt is het best zwaar die laatste loodjes...
Hele avond bezig geweest met reageren, kon mn aandacht er niet goed bijhouden maar het id me dan toch gelukt! al is het typen niet meer wat het hoort... Typ alles verkeerd enzo... Ga zo maar mn bedje op zoeken. Dochter heeft gelukkig geen oorpijn meer en was redelijk goed te pas verder vandaag, ik ben lekker bezig geweest, heb nu alle kleertjes voor beebje in de kasten liggen, gewassen en gestreken. Het setje eerste kleertjes ligt in het bedje, zodat we die zo voor het grijpen hebben en nu ben ik moe en heb het helemaal gehad, had veel te strijken en heb dus lang gestaan en dat voel ik in mn benen, dus word tijd om ze wat hoger te gaan leggen en mezelf eens lekker rust te gunnen. Ben er morgen wel weer denk ik, weet nog niet wanneer, moet nog wat kaartjes gaan kopen want hadden niet genoeg kerstkaarten.... grrr... Maar wel de adressen op orde in de computer, hoeven alleen nog uitgeprint worden op de stickers, en dan kunnen we ze zo op de enveloppen plakken, voor de geboortekaartjes! Super handig, hoef ik niet alles te schrijven! Goed ben ik nu echt weg, trusten!
@chantalk: gaat dus goed met mn meiske, geen oorpijn meer, maar nog wel een loopneus en flink verkouden maar het lijkt los te komen... heb haar geen pcm zetpil gegeven leek gewoon niet nodig vanavond, dus gaat gelukkgi weer goed, valt het weer allemaal mee!
@Patrieske, ik ga een beterschaps dansje voor je maken! Hier begin ik nu toch ook zichtbaar vocht vast te houden. Had altijd van die mooie slanke kuiten......ahum......nu dus niet meer. Ga naar mijn bedje toe, verder naar casanova kijken in bed, totdat ik in slaap val en wakker wordt gekust door hubbie! Morgen weer weekend, althans hubbie krijgt dan weekens savonds, duren de dagen niet zo lang......
http://www.zwangerschapspagina.nl/viewt ... p?t=126951 Nee dames.... geen onenigheid deze keer.... Al kan ik wel zeggen dat de TS soms echt een BITCH kan zijn... (dat ben ik namelijk ZELF) Heb even een topic gestart over schattingen van vk's en uiteindelijke geboortegewichten.... misschien voor de rest ook leuk (?) Misschien willen de moeders die al een kleintje hebben hun reactie ook DAAR geven..... want HIER mag dat natuurlijk niet...