Ischa; succes vandaag! Hoop dat je de dag al met al goed door komt...zulk nieuws en een gesloopte nacht zijn niet echt bevorderlijk... Wat een verhalen allemaal zeg...ik heb het er niet zo op...ik weet dat het er is en dat is voor mij voldoende Wij zijn in augst 2007 gestopt met de pil slikken en in okt was al zwanger, helemaal geweldig maar helaas eindigde deze in een buitenbaarmoederlijke zwangerschap waarbij ik ook een eileider moest missen. Onze kans op weer zwanger worden werd iets vermindert maar....in feb een positieve test...sjonge wat waren we blij dat het (zo snel) toch lukte! De week dat Evelien is geboren was tevens de week waarin wij onze eerste kleintje gedag hebben moeten zeggen met de bbz....tsjaa...daar krijg ik nog steeds een brok van in mijn keel! Manlief is uitgegleden op de trap en heeft nu zijn pink gebroken...en dus thuis! Wel gezellig met de feestdagen! Strakkies kunnen we dus met z'n 3en naar het gesprek bij het kdv! Gisteravond op mijn werk was gezellig, wel druk hoor...maar erg leuk iedereen weer te zien. Huiluurtje van Evelien kunnen opvangen door haar in de Lodger te doen, wauwie wat ging dat goed! Dus ik dacht nou die komt vannacht dan wel weer maar nee hoor...ze heeft heeerlijk doorgeslapen...yes! Nou ik ga maar even iets doen, we moeten er om 10uur zijn en er liggen er nog 2 op bed Tot later!
Ischa gecondoleerd meis. En heel veel sterkte met werken vandaag, wat moet jij een rotdag hebben zeg. Wat gaan er zo voor de kerst veel mensen dood hè. Bah wat erg. Ik had als kind ook paranormale vizies (of zoiets) het schijnt dat kinderen dat heel veel hebben, die staan daar open voor. Ik wist ( 6 jaar oud) al dat mijn opa dood zou gaan voor hij het zelf wist 2 jaar geleden voelde ik me ook heel naar en vervelend net voor een vriend van ons te horen kreeg dat zijn broer zelfmoord had gepleegt. Ik riep meerdere malen tegen mijn toen vriend "ik heb het gevoel dat er iemand dood gaat" en 2 dagen daarna belde onze vriend op. Het zit er wel in bij mij maar ik weet niet of ik er wel iets mee wil. Ik sluit me dus ook af hiervoor. Nou de boom staat eindelijk met lichtjes nu de ballen en andere versierselen nog. Ook zorgen dat m'n huis aan kant is en dan is het ook weer schoon in mijn hoofd en kan ik tenminsten op dat gebied rustig de kerstdagen in. Ik wil niet steeds het idee hebben dat ik nog van alles moet opruimen, daar word je zo onrustig van. ga nog ff wat doen voor carlijn wakker word. tot later
Pfff.. al die paranormale verhalen.. Ik heb ze niet gelezen. Ik ben alleen thuis en anders doe ik 's nachts geen oog dicht met die verhalen. Yorick heeft weer geslapen tot 8uur. Ik heb dit gevonden op Internet: het aantal ponden wat een kindje weegt geeft aan hoeveel uur hij tussen een voeding mag laten 's nachts. Ik weet zeker dat Yorick over de 10 pond weegt dus dat zit goed. Ik ga voor de zekerheid nog even vragen bij het CB over 1 1/2 week. De kerstboom staat eindelijk, versierd en al. Vanmiddag kerstcadeautjes kopen en dan ben ik helemaal klaar voor de Kerst. ================ Ischa Gecondoleerd met je kennis en veel sterkte vandaag
Nog niets gehoord... Maar zoals ik al eerder zei geloof ik er niet meer zo in dat ik het ga worden. Zou het deze week horen, dus vandaag is de uiterste datum! Ben ook erg nerveus want wil zo graag!
Ja dat klopt, ik heb er nog niet zo over na gedacht omdat ik altijd al een keer bij een paragnost terecht wou voor Julian* en die dag eigenlijk mijn wens werd vervuld, zonder dat ik er om vroeg. Vond het wel bijzonder eigenlijk! Maar kan me voorstellen dat een ander die er niet op zit te wachten het onprettig zou vinden ja...
Ik duim heel hard voor je mieni. Dinsdag naar de rechtbank , ik vind het dood eng. Manlief gaat gelukkig mee, die heeft een deel rechtenstudie gedaan dus die weet daar wel mee om te gaan. Als ik maar niet de hele tijd ga huilen. groetjes
Hee Meiden, wat een verhalen allemaal over die paranormale dingen, niks voor mij. Er zal wel meer zijn tussen hemel en aarde, maar vind het persoonlijk niet nodig om me erin te verdiepen! Vind ook dat er veel verdriet is de laatste weekjes hier! Veel bekenden van jullie overleden of andere narigheid, bah! Ik zal dit weekend niet veel schrijven, want wij gaan namelijk heerlijk een weekendje naar texel toe! Lekker uitwaaien, heb er zin aan! Gaan strakjes weg, Marin om 13.00 nog even voeden en dan die kant op. Maar wat een rommel moet je meesjouwen zeg, ben benieuwd of het in de auto past.... Haha
mariek waarom moet je naar de rechtbank dan? mieni ik duim voor je mee meid... en linnepin hele fijne vakantie gewenst! zal je goed doen!...hopelijk heb je een beetje mooi weer...je zult nu vast bezig zijn met het flesje
en ik wou nog wat typen, maar hij sprong al op verwerken en hups het bericht stond er al hahaha... Ga zometeen naar truus toe...zullen ff weer wat fotootjes maken van onze knullen.... Dus truus here i come....heb je je huissie gepoetst? whahaha 8)
Hey meiden, Vlinder hier met een nieuwe gebruikersnaam. Ik was de oude helemaal zat. Gisteren weer drama gehad hier. Ik was woensdag op nacontrole bij de gynaecologe, inwendige echo etc. Vertelde ze mij dat ik een teratoom op mijn eileider heb! (google het maar niet, echt een ranzig soort cyste) Dus ik helemaal van de kaart, ben gisteravond doorverwezen voor een spoedecho naar een specialist. We hadden hartstikke laat een afspraak pas om 19.00 omdat ik er achteraan was geplakt. Van ellende Emmaatje maar meegenomen mocht ze honger krijgen. Weer een pijnlijke inwendige echo en hij maar turen en turen. Bleek het het er helemaal normaal uit te zien. Hij kon echt niets bijzonders vinden aan beide eileiders, volgens hem heeft ze een darm vastgehad. Lekker weer! Kan er nu wel om lachen, maar ik was een dag echt helemaal van de kaart. Ik was zo bang voor een operatie etc. Dat geintje kostte ook nog weer een paar honderd euro. @Timzijnmama: Jij hebt ook frietsaus in je borsten, heerlijk! @Linnepinn: Fijne vakantie! @Mieni: We blijven duimen.
Even spammen. Je woont dan wel in Cyprus en het is nog zo'n 20 graden overdag en zonnig maar je moet natuurlijk wel goed worden ingepakt want het is bijna winter:
agapi: wat een mooi meisje.....wat is ze lang of zie ik dat verkeerd? Als truus en ik de kinderwagens in haar auto kunnen krijgen dan komen wij ook naar de meeting....maar we moeten dus nog ff proberen of het past.... was weer gezelli vanmiddag truusje
Zo, bijzondere verhalen hoor van iedereen. Ik hou me zelf niet bezig met het paranormale, ben er wel enigzins gevoelig voor, maar heb geen behoefte om me erin te verdiepen. Erg bijzonder om te lezen hoe jullie zwanger werden, het blijft toch altijd een wonder. Ik ben zelf 30 december 2007 gestopt met de pil, en ik verwachtte dat het wel een poosje zou duren, maar begin februari had ik een positieve test in mijn handen @ bianca: dankje voor je tip voor Infacol van een poosje terug, ik gebruik het nu een paar dagen en het bevalt echt goed @ triessie: ik weet nog niet of het na april verlengd kan worden, in principe kan alles natuurlijk, bekijken ze op dat moment. Joram heeft vannacht niet doorgeslapen, kwam zelfs vroeger dan normaal, dus maar ff kijken hoe t vannacht dan weer gaat.
Hoi meiden, Ik heb alle verhalen van jullie gelezen. Ik vind het echt heel bijzonder. Zelf heb ik t niet. En ik geloof ook niet dat ik dat erg vind. eerlijk gezegd vind ik het maar eng. Mensen die doden (zielen) zien of horen. @ bianca, ja meid was zeker gezellig. Moeten we echt vaker doen hoor. @ linnepin, fijne vakantie meis. @ agapi, jeetje wat een mooi meisje. vooral die ene foto. *smelt* meeting: Ja als Bianca en ik de wagens in mijn auto krijgen, dan komen we. :s nog even afwachten dus. Ja of we moeten 1 kinderwagen meenemen. Dat de kids om en om slapen. Nou ja moeten we maar even kijken. De wil is er in ieder geval wel. Om met de trein te komen is in ieder geval geen optie. Nu even onze lieverds showen. Links is Damian (bianca) rechts is Lars (truus) .
sjok nog bedankt voor je lieve reactie! ik heb wel het gevoel idd dat ik de juiste keuze heb gemaakt hoe moeilijk het af en toe ook is. Al die paranormale verhalen! Echt interessant! Er is hier een programma 'haunted house' over idd huizen met geesten. Dan gaan ze met mensen die paranormaal zijn oude huizen bezoeken. Er gaat ook iemand die niet geloofd. Echt doodeng soms! Hier in de straat staat een oud koloniaal huis waarvan ze zeggen dat er 2 geesten zijn van jonge meisjes die er ooit woonden. Ze staan soms voor het raam, ik heb ze nog nooit zien staan. Simone zielig he! Als ze zo moeten huilen. moest jezelf ook niet? Ga je naar de meeting? Het weer is hier afschuwelijk! Het ijzelt al de hele nacht en dag dus ik kan de deur niet uit voor mijn afspraak met de gyn. Wel klote want ik heb weer onwijs last van mijn hechtingen. Nu moet ik 7 januari. Kan Mieni dit misschien aanpassen? Thankx! Ja de winter heeft al goed van zich laten horen hier en we hebben grote kans op een witte kerst!