Kan dat?

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Linsie1980, 20 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Linsie1980

    8 dec 2008
    75
    0
    0
    Hallo,

    Hoe kan het zijn dat vrouwen tijdens zwangerschap toch door blijven menstrueren? En hoe moet die menstruatie eruit zien?

    Groeten
     
  2. Linsie1980

    8 dec 2008
    75
    0
    0
    nog een vraag namens mn vriendin (jaja, we zijn hier een hele club) :oops:

    Als je een hevige buikpijn hebt gehad (waarvan je van de pijn pas na 2 paracetamols achter elkaar af bent) en je hebt ook bloedingen met klodders en dit duurt 2 dagen. De overige eerste 2 dagen en laatste 1 dag weinig bloed/bruin. Is dit een echte menstruatie? Of kan er ook sprake zijn van een zwangerschapsbloeding? Dus eerste 2 dagen (weinig bloed/bruin), 2 dagen hevige bloed (+pijn) en daarna 1/1.5 dagen bruinig. Ze heeft normaal gesproken 6 dagen ong periode. Maar laatste tijden heeft ze veel stress gehad. Moest erbij..

    Heeft je menstruatiebloeding te maken met de eigrootte? Wat een zin :$ Dus kan het de ene keer meer bloeden dan de overige ong periode?

    We zouden erg blij zijn met een helder antwoord!

    Groeten

    Linsie&Carla
     
  3. Brigitte

    Brigitte VIP lid

    25 sep 2006
    6.432
    5
    38
    Hoi Linsie en Carla,

    je kunt inderdaad de ene keer heviger ongesteld zijn dan de andere keer. Heeft niet met de grootte van de eicel temaken, maar met de hormonen. De menstruatie die werd beschreven door jullie is volgens mij wel een gewone menstruatie, ookal was het minder heftig dan je gewend bent. En er zijn wel eens vrouwen die door menstrueren (al is het natuurljk geen echte menstruatie, maar een maandelijkse bloeding door verandering in hormoonniveau's in je lichaam). Het lichaam houdt dan het normale ritme vast ondanks een zwangerschap en je verliest gewoon helder rood bloed. Komt heel weinig voor, maar het gebeurd wel eens. De precieze werking ervan is mij niet bekend. Of dit bij jullie aan de orde is, betwijfel ik, maar mocht het je toch niet lekker zitten, kun je altijd een keertje testen.

    Groetjes Brigitte
     

Deel Deze Pagina