Mei 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Sheila82, Aug 18, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MisssZ

    MisssZ Bekend lid

    Nov 20, 2008
    541
    0
    0
    't Gooi
    @ria 32; Gefeliciteerd, leuk hoor een kleine jongen erbij! Fijn dat alles goed is.
     
  2. Draadje

    Draadje Bekend lid

    Jun 1, 2008
    555
    0
    0
    Ria gefeliciteerd! Wat leuk een jongen!

    Misssz ik weet niet of de J&J champagne lekker is, maar het gaat meer om het idee. Volgens mij is het gewoon appelsap met bubbeltjes :)

    Ik heb een heel sterk voorgevoel en ben benieuwd of dat gevoel klopt, mijn vriend denk het andere geslacht dus een van ons heeft het iig goed :)
     
  3. MisssZ

    MisssZ Bekend lid

    Nov 20, 2008
    541
    0
    0
    't Gooi
    @Draadje; Hahaha het idee is idd goed ja. Ik wil ook bubbels! 3e jaar op rij dat ik niet bubbelend het nieuwe jaar in ga.... Eerst zwanger, toen borstvoeding, nu weer zwanger, ben benieuwd of ik volgend jaar wel mag bubbelen :)

    :) zie nu dat jullie de beeb Zwelgje noemen :) Hoe dat zo, hier in de omgeving hebben wij denk ik een andere betekenis ervoor ;)
     
  4. Draadje

    Draadje Bekend lid

    Jun 1, 2008
    555
    0
    0
    Ik weet niet wat jullie met Zwelgje bedoelen hihi, maar hier is het de werknaam van de baby en vernoemd naar het draakje uit Ollie B. Bommel :)
     
  5. mamasan

    mamasan Fanatiek lid

    Hey meiden,

    @kroepie,pfff logisch dat dit de druppel was.
    Hoe gaat je dochter er mee om?
    het lijkt mij voor haar ook niet makkelijk zo bij papa.

    @kaatje, hoe was A'dam? lekker geshopt?

    @sabrina, hoe was je echo?

    @draadje, jij bent verder dan hier met het kamertje, wij gaan woensdag verf halen dan kan ik eindelijk beginnen.

    @ria, Gefeli, een jongen!

    @misssz, gaat snel he met die kleintjes?
    Zoonlief is sinds de zomer over op een grote jongenskamer, maar moest wel ff slikken, hij wordt echt groot.
    Schaatsen, ik heb nog geenflauw idee, we gaan woensdag even in het mastbos kijken met de slee bij de vijver, hopelijk hebben we geluk.
    Mag paps op de schaatsen de slee trekken, ik blijf lekker aan de kant.

    Ik kwam er vandaag achter dat mijn(.)(.) beginnen te lekken, nu al :(
    Dus de zoogcompressen liggen terug in de badkamer.
    nog meer meiden al of ben ik vroeg?
    Vandaag ook het nieuwe scheurijzer getest met zoonlief en het is tochweer even wennen een driewiel, maar volgens zoonlief zit hij heerlijk :)
     
  6. mariana

    mariana Nieuw lid

    Oct 4, 2008
    2
    0
    0
    Kinderleidster
    Uithoorn
    Jah en zo zijn mijn schoonzusje en ik allebei op 1 mei uitgerekend!

    Dus ik sluit me aan bij de mei 2009 baby boom :p
     
  7. Sabrina1984

    Sabrina1984 Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    1,754
    0
    36
    verkoopster
    oosterblokker
    hey meiden

    me echo was helemaal super!
    ging helemaal top!

    paar mooie foto's van de dame.
    ligt met het hoofdje naar beneden en de voeten liggen links.
    dat dacht ik al wel want links voel ik meestal de schopjes.

    ria wat leuk een zoon was dat ook je vermoeden?

    mamasan mijn borsten lekken ook al vooral als ik opgewonden ben.
    ook onder de warme douche.
    ik vroeg me ook al af of dat al wel goed was maar dat kan dus.

    fijne avond allemaal
     
  8. MisssZ

    MisssZ Bekend lid

    Nov 20, 2008
    541
    0
    0
    't Gooi
    @Draadje; :) ja ik ken hem idd ook ollie B. Bommel maar wij noemen mensen die niet zo snel zijn in hun doen en laten en die traag zijn van begrip ook Zwelgje... :) Onze vorige kraamverzorgster was een beste Zwelg :p
    Maar zwelgje is ook wel een schattig woord hoor. Wij noemden Gwen in onze buik Ludo :) Whahaha dat is helemaal zielig ;)

    @Mamasan; Ja het gaat veel te snel! Ze is al een hele meid als ik nu naar haar kijk. Niets kleins meer aan.
    Hier nog geen lekkende tieties hoor, gelukkig! Ik heb 7 maanden lang een bh aangehad in bed met melkpads, dacht dat ik gek werd. Dat mag nog wel even wegblijven van mij.

    @mariana; Welkom

    @Sabrina1984; Fijn dat alles goed was met jullie meidje. Ik heb ook zoveel zin in vrijdag. Lijkt nog wel een eeuwigheid weg!

    Laten jullie ook allemaal een 3/4d echo maken rond de 30 weken? Wij wel weer. Dat vind ik zo mooi om te zien. Gwen lijkt er daar echt al op. Geweldig.

    Vanavond gaan we de laatste fles weg laten. Ben benieuwd hoe ze dat gaat vinden. Ze is nu ruim 17 maanden en ze eet zo ontzettend goed (lees als een bouwvakker :) ) dat ik zoiets heb van nu is goed.
    Wel jammer want dat was ons rust moment.

    Liefs
     
  9. Ria32

    Ria32 Niet meer actief

    Hey Sabrina

    Jouw kind ligt zoals de mijne ook ligt en voel hem idd ook altijd links van me rechts eigenlijk nooit.
    En ja mijn vermoeden was juist heb altijd gezegt dat het een jongetje word en was er ook echt van overtuigt, had me niks uitgemaakt naturrlijk maar mijn moeder zei altijd je zus krijgt 2 jongens en jij 2 meiden, en het tegendeel is nu waar, ben altijd al eigenwijs geweest :p :p maar was prachtig om te zien allemaal hoor zelfs op grootbeeld gezien, en alles bewoog en was prachtig onze zoon zwijmel de zwijmel.

    Groetjes Ria
     
  10. Majkuh

    Majkuh Fanatiek lid

    Jun 1, 2008
    2,545
    1
    0
    haaaaai dames,

    heb alles bijgelezen, maar geen tijd om op iedereen te reageren, sorry!

    Wilde wel even zeggen EEN JONGEN wat leuk!

    Morgen om 11 uur ben ik aan de beurt, whaaaaa, heb er zo'n zin in!
     
  11. @de echo's
    Wat heerlijk dat alles goed is en dat jullie nu weten wat 't wordt. Ik wil ook ik wil ook ik wil ook :D Moeten nog wachten tot 13 januari en ik ben best een beetje nerveus. Heb al een aantal schrikmomenten gehad deze zwangerschap en dat maakt me wat angstig :(

    @lekkende borsten
    Nu gelukkig nog niet! Bij mijn vorige zwangerschap ('t is al even geleden) had ik het wel vrij vroeg. Werd er helemaal gek van, dus 't mag van mij nog wel even wegblijven :D

    @mijn dochter...
    Tja, mijn ex is sinds wij uit elkaar gingen bij het mens waar hij nu mee is... of moet ik zeggen, voordat wij uit elkaar gingen? Nou ja, dat zegt wel wat over mijn gevoel. Ik heb altijd gevochten voor een goede regeling en 'sfeer' tussen mijn ex en mij voor mijn dochter. Als ik dan zie hoe zij met haar omgaan en wat er soms over mij gezegd wordt... tja, dan gaan mijn haren overeind staan. Zijn vriendin zegt nu ook steeds tegen mijn dochter 'ik hoop dat je wel goed met je nieuwe broertje of zusje om kan gaan, want hier gaat 't niet zo goed'. Alsof dat aan (alleen) aan mijn meissie ligt! Haar halfzusje is het echt grootste monster wat er is! Tssss...
    Enniewee, ik slik veel voor mijn dochter, maar weet wel dat zij gelukkig zelf steeds meer ziet dat het 'scheef' zit. En ze is ook veel liever bij mij/ons, dan daar. Klinkt misschien rot, maar dat doet me wel goed!

    @Sabrina
    Fijn dat je hoofdpijn weg is getrokken! Slaapjes doen 't altijd goed :D

    Nou... dat was 't wel weer hahahhahah.
    Fijne avond allemaal en goede echo's morgen!

    Liefs, Net
     
  12. Draadje

    Draadje Bekend lid

    Jun 1, 2008
    555
    0
    0
    :) :) Wij noemen dat soort mensen altijd Pino's :D Nu maar hopen dat ons kindje niet is wat jullie Zwelgje noemen ;)

    Sabrina wat leuk dat je je meisje weer hebt gezien!

    Mamasan ja ik ben maar vast begonnen, ik had de kleur toch al uitgekozen of het nou een jongetje of een meisje is... Wat voor kleuren ga jij de kamer in schilderen?
     
  13. Majkuh

    Majkuh Fanatiek lid

    Jun 1, 2008
    2,545
    1
    0
    ah, lekkende borsten,w as bij mij met 16 weken al zo....ben blij dat ik niet de enige ben!

    Oh ja, voel de baby ook echt steeds vaker, ook overdag enzo, echt heel erg gaaf!
     
  14. Joki

    Joki Bekend lid

    Nov 5, 2007
    978
    0
    0
    Zo hier ben ik ook weer.
    Heb nog niet alles bijgelezen. Ga ik zo doen.
    Zag wel berichten van goede echo's. Super.!
    En Ria, een jongen. Gefeliciteerd.
    Ik mag ook morgen, ben best een beetje zenuwachtig. Om 18:30.
    Eerst nog de hele dag werken.

    Gisteren echt begonnen aan de babykamer. De 1e muur is geverfd.!
    Zo leuk om te doen.

    Nou meiden ga eerst een even lezen..
     
  15. sim80

    sim80 Fanatiek lid

    Mar 28, 2008
    1,329
    0
    0
    AUB niet zelf de lijst aanpassen. Mocht je aanpassingen of toevoegingen hebben, geef dan even een PB aan Sim80 óf Remmar en dan zorgen wij dat het er dezelfde dag of de volgende dag het erop staat. Liever niet naar allebei PB’en want dan ontstaan er verwarringen. Op deze manier blijft de lijst mooi up to date en word niemand vergeten. Bedankt!
    Ps. Ben je (ten onrechte) van de lijst gehaald, maar wil je er wel graag weer op? Pb dan ook even!


    DE MAMA'S VAN MEI 2009 :baby:

    28 april
    * Remmar ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ [-X buddy: Sim80
    1 mei
    * Sheila82 ~ 2de kindje ~ PZH ~ BV ~ Meisje
    * Sim80 ~ 3de kindje ~ FV ~ Meisje buddy: Remmar
    * Marooz ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ Jongetje buddy: Majkuh
    2 mei
    * Lievebeesje ~ 5ste kindje ~ PZH ~ BV ~ [-X
    * Klevkin ~ 1ste kindje ~ PZH ~ BV ~ :(:
    3 mei
    * Shannah ~ 3de kindje ~ TB ~ BV
    * Rian ~ 1ste kindje ~ PZH ~ FV ~ [-X
    * Manoontje ~ 2e kindje ~ PZH (med ind) ~ BV ~ :(:
    4 mei
    * Kippie75 ~ 2de kindje ~ PZH ~ FV [-X (wil het niet weten)
    * Lynni ~ 2e kindje
    * Daggie1984 ~ 1ste kindje~BV/FV ~ Jongetje
    * Brigitte 22 ~ 2de kindje
    * Sappie ~ 2de kindje ~ [-X
    * Illy2306 ~ 4e kindje
    * Janjansje ~ 2de kindje ~ Meisje
    5 mei
    * Webmiertje ~ 3de kindje ~ Jongetje
    6 mei
    * Meimama ~ 3de kindje
    * Lana81 ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ Jongetje
    * Kaatje ~ 2de kindje ~ TB ~ BV ~ [-X
    * Me78 ~ 1ste kindje ~ PHZ ~ BV ~ :(:
    * Marloes22 ~ 2de kindje ~ TB ~ FV ~ :-#
    * Nano73 ~ 1ste kindje ~ PHZ
    8 mei
    * Dolgelukkig ~ 2de kindje ~ PZH ~ BV
    9 mei
    * Mushu ~ 1ste kindje ~ ? ~ BV ~ :-#
    10 mei
    * Draadje ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ :-#
    * Sarahmei09 ~ 1ste kindje ~ :-#
    * Yinte ~ 3e kindje ~ PZH ~ FV
    11 mei
    * Lintje ~ 2de kindje ~ TB ~ BV Meisje
    * Manny ~ 1ste kindje ~ PZH ~ BV Jongetje
    * Bianca84 ~ 2de kindje ~ PHZ (med ind) ~ BV ~ [-X
    * Majkuh ~ 3de kindje ~ PZH ~ BV ~ :(: buddy: Marooz
    12 mei
    * Joki ~ 2de kindje ~ PZH ~ BV ~ :(:
    * Stillewens ~ 1ste kindje ~ PZH ~ BV
    * Natasssie ~ 2e kindje ~ TB ~ BV
    14 mei
    * Sab85 ~ 2e kindje ~ PHZ ~ FV ~ Meisje
    * EvaZ ~ 1ste en 2de kindje = tweeling! ~ :(:
    15 mei
    * Iris77 ~ 1ste kindje
    * Ria32 ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV~ Jongetje
    * Sabrina1984 ~ 1ste kindje ~ TB ~ FV ~ Meisje
    * Judithenjelle ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV
    16 mei
    * Zogelukkig ~ PHZ ~ BV
    * Mama nel ~ 2de kindje
    18 mei
    * JoMi ~ 1ste kindje~ PZH ~ BV ~ [-X
    * Belinda203 ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ [-X
    19 mei
    * Manon77 ~ TB ~ BV
    * Pien1980 ~ 1ste kindje
    * MamaSuusjuh ~ 2e kindje ~ TB ~ FV
    20 mei
    * Mamalieske ~ 2e kindje ~ PZH (med ind) ~ FV
    * Rce86 ~ 1ste kindje ~ PHZ ~ BV
    * Lillybit
    21 mei
    * Benzoblij ~ 2de kindje
    * Hester86 ~ 1ste kindje
    * miesje24 ~ 1ste kindje ~ TB
    * MisssZ ~ 2e kindje ~ TB ~ BV ~ :(:
    22 mei
    * Colin ~ 2de kindje ~ PZH ~ FV ~ [-X
    * Lapstra ~ 2de kindje ~ PZH ~ BV ~ [-X
    * Dancevalley ~ 1ste kindje
    * Tinke ~ PZH ~ BV :-#
    23 mei
    * Roosje75 ~ 1ste kindje ~ PHZ
    24 mei
    * Houmar ~ 1ste kindje ~ BV ~TB
    25 mei
    * Jinky ~ 1ste kindje
    * Lily2006 ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV
    26 mei
    * Rainbow78 ~ 2de kindje ~ BV
    * Karien ~ 1ste kindje ~ TB ~ :-#
    * Sinada ~ 1ste kindje ~ BV ~ Meisje
    27 mei
    * Jazzie ~ 2de kindje ~ TB ~ BV ~ :-#
    29 mei
    * Kroepie ~ 2e kindje
    31 mei
    * Evy77 ~ 1ste kindje ~ BV ~ :-#
    * Pixie ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ :(:
    2 juni
    * Mamasan ~ 2de kindje ~ PZH (med ind)


    Er zijn op dit moment 64mei Mama´s
    Voor deze meiden heeft het helaas niet zo mogen zijn, we denken aan jullie: Meisje87, Mere69, Martine, Naiobi, Marije1980, Lautje1979, Meisje0123, Moor, Jammie, Mariella, Nicoletta, Mamavanbrittje, Doobie, Sam28, Elke29, Alina21, Linda1980, Patries81, knuf, linnie123, Annerie, Ilse1973, Laura28, DeboravB


    PZH = Poliklinische bevalling Ziekenhuis, TB = Thuisbevalling
    FV = Flesvoeding, BV = Borstvoeding


    Wat denk je wat het geslacht is: 6 geen idee, 13 jongens, 16 meisjes, 1 tweeling
    Geslacht: 10 :(: (weet het nog niet, maar gaat het wel vertellen) 9 :-# (ga het niet vertellen) , 11 [-X (wil het niet weten)


    Tussenstand:
    7 meisjes - 6 jongens


    Afspraken
    * 30 december: Draadje, SEO (21,3wkn) 15:30 uur ~ Majkuh, 20 weken echo, 11:00 uur (21 wkn) ~ Joki, 20 weken echo, 18:30 uur ~ MamaSuusjuh, 20 weken echo, 18:40 uur ~ Lillybit, afspraak vk ~ Webmiertje, afspraak vk
    * 31 december: Sab85, 20 wkn echo (20,6 wkn) 11:00 uur
    * 2 januari: Miesje24, 20 weken echo ~ Tinke, afspraak vk ~ MisssZ, 20 weken echo en geslachtsbepaling ~ bianca84, afspraak gyn, 8:30 uur
    * 5 januari: JoMi, afspraak 20 wkn echo, 15:45 uur ~ Sinada, SEO ~ Sabrina1984, controle vk, 9:20 uur ~ Jazzie, 20 weken echo ~ Remmar, afspraak vk, 19:30 uur
    * 6 januari: Evy77, afspraak vk & geslachtsbepaling, 19:00 uur ~ Lillybit, pretecho ~ Houmar, 20 weken echo, 19:15 uur
    * 7 januari: Karien, 20 weken echo ~ Pixie, 20 weken echo ~ Colin, 20 wkn echo
    * 8 januari: Tinke, afspraak geslachtsbepaling ~ MisssZ, afspraak vk
    * 9 januari: Lapstra, 20 weken echo
    * 13 januari: Mamasan, SEO, 15:05 uur + gyn, 15:50 uur ~ Kroepie, afspraak vk 9.30 uur ~ Kroepie, SEO 11.30 uur
    * 14 januari: JoMi, controle vk, 16:45 uur ~ Marooz, controle vk
    * 19 januari: Houmar, controle vk, 10:10 uur ~ Webmiertje, dermatoloog
    * 21 januari: Kippie afspraak vk
    * 23 januari: Draadje controle vk, 11.00 uur


    De aanpassingen zijn:
    @ Joehoe Ria een jongetje! Proficiat
    @Nano, je staat op de lijst. Hoe was je echo.
    @Colin, je 20 wkn echo staat erin
     
  16. sim80

    sim80 Fanatiek lid

    Mar 28, 2008
    1,329
    0
    0
    Wat veel 20 wkn afspraken morgen, iedereen heel veel succes en natuurlijk ook veel plezier bij de vk :) .
     
  17. sim80

    sim80 Fanatiek lid

    Mar 28, 2008
    1,329
    0
    0
    Hier is hij weer even,

    Buddylijst:

    Dit is geheel willekeurig. Heb de meiden die niet willen mee doen en al aangegeven hebben eruit gehaald. Staat je naam er nu toch tussen maar wil niet meedoen, laat me even weten. Ik zou zeggen pb de buddy even wie achter je naam staat, (je zou ook de gebruikerslijst kunnen gebruiken aan de linkse kant) en wissel gsm nummers uit of dergelijks. Hoor je niks van deze persoon of heeft geen interesse , laat me dit dan ook weten dan krijg je een nieuwe buddy.
    De lijst
    * Remmar ~ sim80
    * Sheila82 ~ mamasan
    * Marooz ~ Majkuh
    * Klevkin ~ Sarahmei09
    * Shannah ~ Iris77
    * Rian ~ Manny
    * Manoontje ~ Ria32
    * Kippie75 ~ Joki
    * Daggie1984 ~ JoMi
    * Brigitte 22 ~ mamanel
    * Sappie ~ Rainbow78
    * Webmiertje ~ Belinda203
    * Meimama ~ Pien1980
    * Lana81 ~ Jazzie
    * Me78 ~ Houmar
    * Marloes22 ~ Colin
    * Mushu ~Lapstra
    * mamasan ~ Sheila82
    * Lintje ~ Lievebeesje
    * Bianca84 ~ Sinada
    * Stillewens ~ Lily2006
    * Natasssie ~ benzoblij
    * Sab85 ~ Evy77
    * EvaZ ~ Tinke
    * Sabrina1984 ~ Jinky
    * Judithenjelle ~Roosje75
    * Mama nel ~miesje24
    * Belinda203 ~ Webmiertje
    * Manon77 ~ hester86
    * Pien1980 ~ Meimama
    * Colin ~ Marloes22
    * Lapstra ~ Mushu
    * Dancevalley ~ Lynni
    * Roosje75 ~Judithenjelle
    * Houmar ~ Me78
    * Jinky ~ Sabrina1984
    * Lily2006 ~ Stillewens
    * Rainbow78 ~ Sappie
    * Sinada ~ Bianca84
    * Jazzie ~ Lana81
    * Kroepie ~ dolgelukkig


    Ik laat de komende tijd deze lijst wel een paar keer voorbij komen anders ziet niet iedereen hem.
     
  18. mamasan

    mamasan Fanatiek lid

    Haaaaai,

    Ben aan het werk, maar het is rustig, dus nog even lekker mee kletsen.

    @mariana, welkom!

    @sabrina, Feli met je mooie echo!

    @kroepie, troost je, ik mag ook pas 13 jan, dus mogen we saampies wachten.

    @draadje, ook hier weten we de kleuren al, 1 muur en het plafond is lichtgeel, dat laten we zo, de rest wordt groen.
    We gaan er een jungleboek thema van maken en dat kan voor beide smaakjes.

    @majkuh, gelukkig ben ik niet de enige die zo vroeg is.
    Bij zoonlief had ik het helemaal nog niet.
    Ennuh gaaf zo goed de beeb voelen, hier ook als ik lekker zit wordt er volop geschopt en getuimeld.
    maarrrrr behalve als manlief wil voelen :)

    Ik zag voor morgen heeeeeeeeeel veel echo's, meiden veel plezier en laat ff wat horen.
    Ik ben heel erg aagje :)
     
  19. MamaSuusjuh

    MamaSuusjuh Actief lid

    Jul 23, 2008
    142
    0
    0
    Huisvrouw, Moeder, Interieurverzorgster
    Eindhoven
    Hoi Dames,

    We hebben even nagedacht of we het zouden vertellen als we morgen weten wat het word, of nog even wachten.

    Nu vond ik het wel een leuk idee om de vk te vragen of ze het op een briefje wil schrijven en in een envelop wil doen, en dat we dan om 00:00 uur nieuwjaar de envelop open maken en het iedereen vertellen van de families, aangezien we bij mijn ouders zijn en dat we toch de rest allemaal moeten bellen na 00:00 uur. 8)

    Spannend.

    Mijn vader en moeder gaan mee, ze vonden het hartstikke leuk dat ik ze mee vroeg. Mijn moeder is de vorige keer met 35 weken mee geweest, maar toen was de echo niet zo speciaal. Aangezien ik mijn moeder vroeg vond ik het raar om mijn vader niet te vragen, hij is net zo goed een trotse opa! :) ik ben benieuwd.

    Ik laat jullie in het nieuwe jaar weten wat we krijgen, ik denk nog steeds een meisje, maar mijn voorgevoel is niet super sterk, dus kan nog alle kanten op. :rolleyes:

    Andere dames ook succes morgen met de 20 wkn echo! ;)

    Fijne jaarwisseling alvast mocht ik jullie niet meer spreken. :D
     
  20. Joki

    Joki Bekend lid

    Nov 5, 2007
    978
    0
    0
    Heb alles bijgelezen, maar heb even gen puf om op iedereen te reageren.
    Het valt me op dat veel mensen iemand meenemen naar de 20 weken echo.
    Bij ons mag dat niet. Is duidelijk gezegd van te voren.

    Iedereen heel veel plezier morgen die een afspraak heeft.

    Ik probeer morgen nog even een reactie te geven hoe het was.

    Ik ga nu lekker slapen.
    Slaap lekker allemaal.!
     

Share This Page