Nieuw hier

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door idioootje, 30 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. idioootje

    idioootje Lid

    29 dec 2008
    34
    0
    0
    Assistent Accountant
    Achterhoek
    Hallo allemaal,

    Ben nieuw hier en wil me graag even voorstellen. Uiteraard kom ik hier niet zonder reden via google op dit forum uit.
    Mijn naam is trouwens Jolanda en ben 29 jaar. Ik heb altijd gedacht dat kinderen niets voor ons was. Mijn man dacht er net zo over. Tot in mei dit jaar.
    Ik ben naar de dokter geweest en ook die gaf ons groen licht. Ik wilde graag zeker weten dat het met alles goed zat. Bloeddruk was goed en ook alles waarop bloedgeprikt was, was prima.

    Ik kreeg na het stoppen met de pil wel onregelmatige cycli, maar uiteindelijk kon ik er toch wel redelijk van op aan dat het ongeveer 28 dagen duurde.

    In het begin had ik al een test gedaan, omdat ik toen nog een onregelmatige cyclus had, maar die was negatief. De laatste cyclus, die 19 november begon, was anders. Halverwege had ik gewoon een bloeding. We wisten niet wat ons overkwam, zouden dit de eerste voortekenen zijn? Het was te vroeg voor mijn ongesteldheid, dus het moest wel iets met zwanger zijn te maken hebben. 17 dec had ik ongesteld moeten worden, maar dat werd ik niet. Dus de 19e een test gedaan. Positief, dat had ik nog nooit gezien; leuk! En echt, je bent dan alles al aan het inrichten enzo, geweldig!
    Zaterdag de 20e verloor ik wat bloed. Ja oke, kan, het is nog maar pril, maar toch schrikken.
    Dit bleef eigenlijk aanhouden en dinsdag de 23e heb ik in alle wanhoop de verloskundige gebeld. Die kon me natuurlijk ook niet helpen.
    Het ergste vond ik de onzekerheid, je weet niet wat er moet en kan gebeuren. Als het een miskraam zou worden, dan zal dit een reden hebben, maar laat me dan niet wekenlang aan het lijntje.

    Om een lang verhaal wat korter te maken: ik ben woensdagmorgen begonnen met ontzettend veel vloeien. Het bleef er (voor mijn gevoel) aan alle kanten uitstromen. Hier viel niet meer veel aan te redden. Ik verloor ook echt veel stolsels en ook wel ondefinieerbare dingen, wat voor mij toch wel een bevestiging is dat het een miskraam is geweest.
    Al met al ben ik volgens mij nu zo'n beetje uitgevloeid, dus ik heb gisteren een test gedaan, omdat ik zeker wil zijn dat het weg is. Deze was nog positief, dus ik kan het nog niet afsluiten en verder.
    Ik wil vandaag even de huisarts bellen, kijken wat hij er van zegt.

    In ieder geval weten jullie nu n beetje wat er allemaal speelt. Ik hoop hier nog veel te leren en te kunnen delen op dit forum!
     
  2. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    welkom ;)
     
  3. Aichaaaa

    Aichaaaa Niet meer actief

    Welkom en succes met alles!
     
  4. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

  5. Nonja

    Nonja Fanatiek lid

    12 nov 2008
    1.695
    20
    38
    Zuid Holland
    Welkom! En heel veel sterkte!
     
  6. mvk81

    mvk81 Lid

    28 dec 2008
    8
    0
    0
    Hoi,

    Ik heb dit vorig jaar ook gehad, maar bij mij is het wel misgegaan. Dat de test positief is zegt niet alles want er kan nog genoeg hcg in je lichaam zijn om positief te testen. Heel veel sterkte en ik zou idd snel contact opnemen met een huisarts of verloskundige
     
  7. joan81

    joan81 Bekend lid

    28 dec 2008
    822
    0
    0
    Hoeksche waard
    Welkom en veel sterkte!
     
  8. idioootje

    idioootje Lid

    29 dec 2008
    34
    0
    0
    Assistent Accountant
    Achterhoek
    Ik weet eigenlijk niet of ik er hier nog op door mag gaan, of dat ik wellicht naar een ander topic moet?! Misschien kan een beheerder het dan evt verplaatsen? Bedankt!

    Ik ben nogal ongeduldig aangelegd (verschrikkelijk is dat) en ik heb vanmorgen inderdaad de huisarts gesproken. Hij gaf ook aan dat het hcg nog wel even in je lichaam kan blijven, maar dat dit afhankelijk is van de duur van de zwangerschap. Aangezien ik al met al nog maar een week overtijd was, was dit niet lang en zou het snel uit mijn lichaam moeten zijn.
    Hij raadde me aan eerst een menstruatie af te wachten, zodat ik zeker weet dat alles weer werkt. Hij zei dit niet uit gezondheidsoverwegingen, maar vooral om de duidelijkheid. Hij zei ook dat mocht ik niet ongesteld worden, dat hij dan verder ging onderzoeken of er wellicht toch iets achter gebleven is, of dat er toch nog leven zou zijn.
    Het blijft dus nog een beetje onzeker.

    Wat dit betreft ben ik nog zo groen als maar zijn kan. Ik weet totaal wat ik kan vergeten en welk gevoel wat betekent....
     
  9. Care

    Care Actief lid

    28 okt 2008
    348
    0
    0
    managementassistent/directiesecretaresse
    Rotterdam
    Welkom en sterkte!
     
  10. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Welkom en sterkte
     
  11. 4days

    4days Niet meer actief

    Welkom! Heel veel sterkte met jullie verlies...:(
     
  12. kandy

    kandy Actief lid

    5 aug 2008
    133
    0
    16
    Hoi Jolanda,

    Allereerst, diep RESPECT en medeleven voor je intense verhaal, mooi dat je dit met ons wilt delen. Ik kan me voorstellen dat je op dit moment absoluut uit die onzekerheid wilt geraken.

    Ik wil jou en je partner heel veel sterkte, kracht en liefde toewensen!

    liefs Wendy
     
  13. mvk81

    mvk81 Lid

    28 dec 2008
    8
    0
    0
    Sterkte! Kan mij goed voorstellen dat die onzekerheid heel naar is.
     
  14. Crissy77

    Crissy77 Lid

    12 dec 2008
    81
    0
    0
    Welkom en heel veel sterkte gewenst.

    Groetjes Crissy
     
  15. idioootje

    idioootje Lid

    29 dec 2008
    34
    0
    0
    Assistent Accountant
    Achterhoek
    Ik vind jullie medeleven echt hartverwarmend; heel erg fijn!

    Ik ga jullie ook zeker op de hoogte houden van hoe t nu verder gaat.
     
  16. Lobbi

    Lobbi Lid

    28 dec 2008
    28
    0
    0
    Den Haag
    Heel veel sterkte...ik hoop dat je gauw duidelijkheid krijgt.
    En welkom!
    Liefs Lobbi
     

Deel Deze Pagina