Sweepy, gefeliciteerd met je mooie echo. Wat bijzonder om zo'n tweeling echo te zien. Was je trouwens erg geschrokken of viel het mee? Hoop vandaag nog meer mooie echo's te zien. Zo op de laatste dag van het jaar kan ik het toch niet helpen om even terug te blikken op een zeer bewogen jaar. Met als dieptepunt het overlijden van mijn vader. Vorig jaar waren we op zijn verzoek nog met oud en nieuw een paar uur bij mijn ouders (terwijl we vrienden thuis hadden zitten), wat ben ik blij dat we toch gegaan zijn. Ondanks de hachelijke rit terug ivm de mist. Nu zijn we alweer een jaar verder. Wat gaat dat snel. Helaas mag hij het niet meemaken om opa te worden, maar ik weet zeker dat hij over ons frummeltje waakt en heel trots is daarboven. (plus het feit dat hij van daarboven het vuurwerk kan zien en wij nog maar moeten afwachten of we iets gaan zien vanacht ivm de mist, de mazzelaar ) Ik wens iedereen alvast een heel goed uiteinde en een fantastisch 2009 toe in goede gezondheid, veel liefde en geluk. En dat we in juli/augustus/september maar heel mooie en gezonde baby's mogen baren. (oh en ik wens stiekum ook dat het geen snikhete zomer wordt , maar dat zullen de meesten van jullie wel hopen denk ik hihi)
@ Melisa, fijn he?! Je gaat toch een beetje op zien tegen zo'n dag. En dat we er nu voorbij zijn geeft natuurlijk geen garantie maar het is voor je gevoel gewoon weer een extra stapje. Geniet ervan! Ik denk niet dat ik hier verder vandaag nog kom dus meiden: FIJNE JAARWISSELING EN OP NAAR EEN PRACHTIG 2009 WAARIN ER EEN HELEBOEL AUGUSTUS BABY'S GEBOREN WORDEN!
Zo is het wel Cjpt. Het zijn angstige weken geweest (en nog wel hoor). Mijn man heeft besloten het nu aan iedereen te gaan vertellen als het ten sprake komt. Hij is zo trots. Ik vind het prima. Als het misgaat zien we wel weer verder. De vorige keer wist niemand dat we zwanger waren, en dan kun je de vreugde maar ook het verdriet niet delen. Ik heb eigenlijk een vraagje aan de dames met meerdere miskramen. Kwamen die allemaal in dezelfde periode? En met de zelfde aankondiging als krampen oid? (Dit omdat wij dus nu die akelige dagen van de vorige keer bijna voorbij zijn.)
Zo ik heb mij ook gisterenavond en net weer door al het nog niet doorgelezen heen gewerkt! Wat een hoop goed nieuws en welkom voor iedereen die er nog bij is gekomen! @Sweepy: wow een tweeling! Spannend hoor! En wel een supermooie echo! @Daan: zo jij hebt dan best wel een zwaar jaar achter de rug. Ik hoop dat 2009 een heel mooi jaar voor je wordt! @liefie: welke harmonie zit je bij? Mijn man speelt ook klarinet bij een symfonisch blaasorkest, dus klinkt bekend, al hebben zij geen nieuwjaarsconcert dit jaar.. @Melissa: fijn dat je de bewuste dag voorbij bent! Ik hoop dat het verder allemaal goed mag gaan! @Ninita: jij ook een mooie echo. Heel veel sterkte met je relatie. Ik hoop echt voor je dat je vriend voor jullie allebei wil vechten! Hier blijft alles rustig, krampen worden minder. Alleen als ik af en toe moet hoesten dan schieten de krampen door mijn buik Maar het voelt gelukkig wel allemaal heel bekend, dus krijg er ook steeds meer vertrouwen in dat alles goed zit. Ik zag het nog iemand schrijven maar ook ik maak me er nu veel drukker over wat er allemaal mis kan gaan dan bij de eerste, gewoon denk ik omdat ik er toen nog niet zoveel van wist. zal blij zijn als we de 7e bij de vk het hartje horen kloppen! Nou voor iedereen: Een hele fijne jaarwisseling en een nog mooier 2009! Op naar augustus!
ik lees dat het bij wat mensen is mis gegaan heel veel sterkte ik weet niet wie maar ik vind het echt heel erg. kan iemand mij vertellen hoe die hyves site heet?
Hoi allemaal! Wat leuk dat we de eerste tweeling hebben! Gefeliciteerd! Heel erg jammer dat er al zo veel zwangerschappen zijn misgegaan.... Heel veel sterkte voor jullie en hopen op een vruchtbaar 2009. Fijne jaarswisseling allemaal!
hallo, Ik heb vandaag weer pech... ik heb migrane en ik mag alleen paracetalamol.. kan dan beter niks nemen.. Dus...vanavond word vuurwerk kijken met de zonnebril op of ik lig in bed.. Jammer maar ja voor onze monster heb ik wel wat over..
Hallo meiden Iedereen een goed uiteinde en alvast een heel gelukkig nieuwjaar! Volgend jaar viert iedereen het met een kleine ukkepuk of zelfs 2! Kreeg zonet een cadeautje van mijn vriendin zo lief.....knuffeltje en 2 rompertjes...Nu wordt het toch wel echt zeg..... liefs ink,
@Schijndelsvolk, wat vervelend zeg dat ze niets voor je kunnen doen. Kan me idd voorstellen dat je gewoon zo snel mogelijk wil weten waar je aan toe bent. Hoop dat de dagen voorbij vliegen meid @Dolfina, gefeliciteerd en welkom! Hi hi jij heb een abbonnement op augustus beebs @Schatje, gefeliciteerd en welkom @Elke29, beterschap meid, weet wat het is Volgens Vk kan het geen kwaad voor je beeb @Cjpt, dat zal idd wel een fijn gevoel zijn! komt goed deze keer! @Melisa, ook voor jou gaat deze dag voorbij en je blijft lekker bij ons! @Daan, wat jammer dat je papa je beeb niet mag ontmoeten, maar ook ik geloof er in dat hij van boven mee kijkt en zo supertrots op je is! @Slaapzak, hoop dat de migraine snel voorbij is! Voor iedereen een fijne jaarwisseling en een super 2009!!
@fon thnx heb me meteen toegevoegd @slaapzak he bah migraine dat is echt balen zeker op zo'n dag als vandaag. sterkte hier nog steeds niet vooruit te branden ben echt te lui vandaag maar komt omdat ik wat voor school moet doen en daar heb ik dus echt geen zin in, maar zal wel moeten als ik over 4 weken mijn diploma wil hebben
Nou na 3 weken angstig zijn, mochten we dan vanmorgen opgelucht adem halen...ons schildpadje had een mooi kloppend hartje en zag er super uit...zie mijn album... Jeetje wat was ik verschrikkelijk bang van te voren zeg...ik zat echt giga te trillen..op de een of andere rare manier had ik mezelf ervan overtuigd dat het met 5 weken mis gegaan was omdat ik ineens geen symtomen meer had... Nou 2009 kan voorlopig niet meer stuk.... liefs Marina
@kriebelken gefelecititeerd met je beebje @marina oh wat mooi zeg ben helemaal blij voor je geniet er maar van en is nog mooier vandaag met zo'n lekker gevoel. ik ben ervandoor en als ik niet meer trg kom vandaag een hele fijnejaarwisseling en tot volgend jaar klinkt leuk he
Wat heerlijk marina, gefeliciteerd hoor. Mooi he. en loop je nog op schema? Of ben je ook teruggezet? Kriebelken, van harte en welkom hier!
Ja dankjewel....de glimlach krijg je vandaag ook niet meer van mn gezicht haha nou ik liep op de echo een dag achter dus 8 wk en 2dg maar omdat ik via ivf zwanger ben geraakt en dus precies weet wanneer de bevruchting heeft plaatsgevonden mag ik van de fertiliteits arts gewoon 9 aug blijven aanhouden......!
lekker trots zijn en proberen te genieten. bij mij kwam de eerste mk met 8 weken en idd met kramp en bloedverlies de tweede ma was met 13 weken, bij de echo geen hartreactie meer en geen bloedverlies dus een cur.
Hey Marina, Bij jou is het ook goed gegaan zie ik! Wij hebben ook een kloppend hartje gezien, 7 weken en 1 dag en het liep precies op schema...Hij is zo groot als een rijstkorrel, haha.. Wat ben ik blij! Om het nieuws wat completer te maken, heeft mijn hubbie me na de echo ten huwelijk gevraagd! Leuk hé, natuurlijk heb ik ja gezegd...Nu komen alleen moeilijke keuzes, trouwen we met de hele dag, alles erop en eraan voordat de kleine komt of erna of delen we het door 2. Tijdens de zwangerschap voor de gemeente en na de zwangerschap kerk en feest...Pff, moeilijk hoor! Maar oh wat ben ik gelukkig...Het is ons gelukt!