Hallo allemaal! Ik wilde me graag even voorstellen. Ik zou heel graag mijn naam willen noemen maar een paar vriendinnen van mij zijn zwanger en we wachten nog even met vertellen van onze zwangerschap en je weet het maar nooit... straks lezen ze het op internet #-o Ik ben nu waarschijnlijk zeven weken zwanger, inmiddels een eerste afspraak met de verloskundige gemaakt en maandag ga ik bellen wanneer we langs mogen komen voor een eerste echo. Ik lees een beetje mee vanaf het moment van de eerste vage positieve test want ik had me geloof ik niet zo héél goed voorbereid want het ging allemaal erg snel, gelukkig maar natuurlijk maar dan is een beetje info wel fijn. Inmiddels is het een beetje "echter" aan het worden en zou ik me graag bij de augustus-moeders willen melden dus ben ik me gaan registreren. dussss.... dat was het geloof ik any questions?
gefeliciteerd met je zwangerschap ik ben 8 augustus uitgeteld ook een augustus mama haha en dat wel drie keer straks me andere kids zijn ook in augustus geboren ik heb met 8 weken een echo gehad dus je kan over een weekje mischien al terecht geniet er maar van
Ik denk dat ik iets langer wacht, ik wil toch graag een echo met nekplooimeting en als we met ong 11 weken een echo doen kan ik het mooi met 10 wkn aan onze ouders vertellen en als alles goed is na de echo aan de rest. toch wel fijn dat je ouders ervanaf weten ook als er toch iets niet goed is.
bedankt! heerlijk als mensen je feliciteren met je zwangerschap, ik heb het nog niet verteld dus jullie zijn de eersten haha