hallo, ik ben op 13 oktober gestopt met de pil en heb dus mijn regels 3 dagen nadien gekregen, wat normaal bij me is....nadien was mijn cyclus 28 dagen en dan 30 dagen...met wat moet ik mijn cyclus rekenen? 28 of 30? hiervoor heb ik wel 10 jaar de pil geslikt. evy
Ik zou zelf van de langste cyclus uitgaan. Kun je straks in ieder geval nooit te vroeg testen. En qua klussen Als je om de dag klust (als dat kan) zit je altijd wel goed denk ik.
Ik zou beiden invullen in de calculator. Ik heb zelf ook een schommelende cyclus en gebruik daarom ovulatietesten. Misschien is dat een idee? Dan hoef je ook niet meer in onzekerheid te zitten. Het kost wat, maar dan heb je ook wat!
bedankt voor jullie reacties ik zal het voorlopig nog doen met beide datums in te geven en afwachten hé...maar ik denk toch dat ik al eens zal testen op de 28ste en anders wacht is wel tot den 30ste maar den 8 jan ben ik jarig dus ga ik dan toch even testen, je weet nooit hé en tzou een mooie verjaardagscadeau zijn hé