nou alle spullen van de babydump zijn binnen en tot nu toe zonder problemen, ik heb een foto van de wagen en maxi-cosi in mijn album gezet, ook staat er wwer een nieuwe buikfoto in. Lees straks jullie verhalen weer, ga gauw verder met in elkaar zetten van de spullen.
Lianne: Wat zijn dat voor homeopatische korrels? Ik hoorde een (zwangere) vriendin er ook al over. Die had t gekregen van haar VK omdat ze bij haar 1e kind pas 17 dagen na de uitgerekende datum bevallen is. Slingding: Leuke wagen en MC! Gr Otje, ga nu koken...
Onze kaartjes zijn ook in kleur. Zowel de voor- en achterkant en de letters aan de binnenkant. Wij hebben geen rusttijden op het kaartje gezet, ligt straks natuurlijk een beetje aan het ritme van de baby. Ik hoorde laatst een verhaal van iemand die op het kaartje had gezet te willen rusten tussen 1 en 4 en juist tussen die tijden bleek de baby niet te willen slapen, dus rusten ho maar! Wij hebben er op gezet dat mensen even moeten bellen voor ze komen, zo kun je zelf je indeling bepalen. Aan de ene kant kijk ik erg uit naar de bevalling (voornamelijk als je klaar bent met een mooie baby in je armen) en aan de andere kant vind ik het ook doodeng. Maar we moeten het maar op ons af laten komen, je weet nu toch niet hoe het gaat en kan er nu toch niets aan doen.
Je heb wel gelijk inderdaad met je rust tijden, maar ik heb zoiets van als de visite komt doen ze meestal toch wel rustig. En ik denk toch dat meeste mensen in de avond of in het weekend zullen komen, want heel veel mensen werken ook gewoon natuurlijk. Dit staat op mijn geboortekaartje: Wil je onze kleine wonder zien, bel dan maar gauw Dan kan het erg snel misschien Moeder en Zoon rusten van 12.00 tot 14.00 En na 22.00 doet onze lieve papa ook mee Dus dan weten ze wanneer we rusten, en dan weten ze dat ze van te voren even moeten bellen dus. wij hebben trouwens 50kaartjes en de tekst in het zwart, en wij waren rond de 130euro kwijt incl. enveloppen
wij hebben er ook geen rusttijden ingezet. alleen dat ze moet bellen van te voren, er staan bij ons: WIL JE KOMEN KIJKEN NAAR ONS KLEINTJE? GEEF ONS DAN TIJDIG EEN SEINTJE. bij ons is het een beetje moeilijk met de visite want mijn man moet werken in de middag en avond dus kraam heb ik aangevraagd in de middag zodat we in de morgen bezoek kunnen ontvangen en in de middag als de kraam er is en als ik alleen ben in de avond komt er geen visite. in het weekend kan het dan ook in de avond, (hoop dat het zo goed uitkomt). Ga zo zw. zwemmen, ben nu nog een beetje aan het poetsen want dat had ik vandaag gepland en er is niks van gekomen omdat ik alle spulletjes in elkaar wilde zetten.
Vanmorgen naar de vk geweest...en....volgens ze is er 95% zeker van dat die kleine nu goed ligt! Nou, daar gaan we dan maar vanuit. Ze zei er wel bij dattie nog best wat ruimte heeft en dus nog terug zou kunnen draaien. Dus nu maar duimen dattie dat niet doet. Verder was alles goed (wordt een grote knul!) en moet over 2 weken weer terugkomen. Kortom: als het goed is liggen al onze kleintjes nu goed! @Duckie: Goed nieuws! Ben blij voor je! Ben voor 60 kaartjes 130 euro kwijt (incl enveloppen). Ik zet er geen bezoek of rusttijden op. Visite belt vanzelf wel en dan spreek ik wel een tijd af. Als ik geen zin heb in telefoon zet ik em gewoon uit.
wat fijn dat de kleine nu goed ligt eve! mooie wagen en cosi slingding! ziet er goed uit. wij zetten er ook geen bezoektijden op. ik neem aan dat mensen wel bellen, en dan kan ik zelf aangeven hoe ik me voel. ik weet bij mijn dochter dat ik het leuk vond bezoek te krijgen, ik wou die kleine graag laten bewonderen. en de kraamhulp was er ook nog om aan te geven als het te veel was. maar veel mensen dachten dat het te vermoeiend was, met als gevolg dat ik na 3 maanden nog een hele boel kraamvisite verwachtte. toen zat ik er ook doorheen. vandaar dat ik hoop dat de mensen nu snel komen.
ik ben vanmiddag toch boos geweest. mijn dochter kwam huilend thuis met een paar vriendinnetjes. ze waren aan het spelen op het schoolplein, toen er 2 jongens van 10 en 12 (ongeveer) hun bal op het dak hadden geschopt. hierna had de grootste jongen mijn dochter in haar kruis een knietje gegeven. iedereen weet hoeveel pijn dit doet. maar goed, toen kwam er uit dat die had dreigen met een uitgeklapt zakmesje ik was zo kwaad, dus ik daar heen. had die moeder eerst nog het lef om te zeggen dat die jongens zeiden dat het niet waar was. ik heb haar duidelijk gemaakt dat je kon zien waar ze geraakt was. en wat moest haar zoon met een mes? volgens haar had die dat niet. nou alsof die van mij dat verzon. dat zoontje van haar vreet altijd wat uit. zit ook niet voor niets op een speciale school. wat was ik kwaad zeg. als zo`n kind met een mes loopt, stel dat die dat dan gebruikt? ik heb haar dat gezegd, en als hij nog 1 keer met een mes loopt bel ik de politie. wat een waanzin.
pff Noura, wat een nare ervaring is dat voor je dochter zeg! Eve.......... heerlijk dat ook jouw kleine zich netjes aan de afgesproken koppie omlaag houdt! Da's een zorg minder. Nou moet ie nog effe geduld hebben tot je verbouwing klaar is en dan mag het gaan gebeuren, toch! enne... de kans dat ze nog eens draaien is niet zo heel goed, beetje vertrouwen houden. Wat ik nu lastig vind is dat kleintje telkens tegen mijn ribben aan trapt. Ik ga er dna ook vanuit dat hij/zij nog steeds goed ligt met koppie naar beneden... Morgenochtend vroeg hoor ik het wel weer, dan is mijn APK bij de VK weer aan de beurt. Karin
Ik schaam me dood....heb nog geen kaartjes. Kan eigenlijk niet echt iets vinden wat me aanspreekt, dus ook geen enveloppen...helemaal niets. Oeps ik ben echt aan de late kant Vandaag kraamhulp intake gehad en gisteren eindelijk een kraampakket ontvangen. Ben geloof ik met alles laat.... Kraamzorg vertelde me dat als je zonder medische reden naar het ziekenhuis gaat om te bevallen de eigen bijdrage 269,-- Euro is! Dat is wel even schrikken zeg. Gup
Vannacht een goede nacht gehad! Ik ben zelfs niet wakker geweest om naar de wc te gaan en het maagzuur bleef ook een keer weg vannacht. Mmmm... lekker, zo even goed slapen. Wij hebben ook geen rusttijden op het geboortekaartje gezet. Ik heb er wel op gezet: Wil je beschuit met muisjes komen eten? Laat het ons dan even weten. En ons telnr erbij natuurlijk. Dan ga ik er van uit dat iedereen wel belt voordat hij/zij op bezoek komt en kan je zelf de tijden bepalen. Gr Otje
Guppie: Kan je niet wat van die boeken halen bij je plaatselijke drukkerij? Over die eigen bijdrage: Das nogal afhankelijk hoe je verzekerd bent dus vraag het even na bij je eigen verzekering. Ik ben zelf uitgebreid aanvullend verzekerd bij VGZ en als ik naar het ziekenhuis ga om te bevallen zonder medische redenen maakt dat niets uit voor mijn verzekering. Ik krijg het geheel vergoed. Gr Otje
Noura, wat een verhaal joh van je dochter, goed dat je erop afgestapt ben want dat kan natuurlijk echt niet dor de beugel. Als hij nog eens zoiets flikt zou ik zeker de politie bellen! Saar, bevallen ja..... het is pijnlijk maar ik heb met mijn man toch zo'n bezondere herrinnering aan de bevalling, hij heeft mij enorm geholpen door er te zijn, ik luisterde naar niemand alleen hij kwam nog door. Slingding, gave wagen zeg otje, die korrels mag je volgens mij alleen op voorschrift van de verloskundige slikken ze heten Caulophullum C 30 ( of zo iets).Ze zijn te koop bij de Etos. ik mag er vandaag met 36 weken mees starten, moet ze straks nog even kopen. Ik heb net de huisarts gebeld en gevraagd of ik misschien in aanmerking kan komen voor gezinsshulp, ik ben totaal niet in staat iets in huis te doen, ik heb zo'n enorme rugpijn. Hij beld me vanmiddag terug, ben benieuwd.
Hoi! Nog drie daagjes werken en dan heb ik verlof! En ook ik begin zenuwachtig te worden of alles wel afkomt. We moeten nog zoveel doen. Nog steeds hebben we de box niet ontvangen, nadat deze retour is gegaan omdat hij met bezorgen uit de vrachtwagen is gevallen. Ik heb er inmiddels al tig keer achteraan gebeld, maar bij Babymax lijken ze het allemaal wel goed te vinden. De kaartjes zijn besteld, maar we moeten nog een proefdruk krijgen en alle enveloppen. Wel hebben we de adressen inmiddels aardig in beeld. We hebben er maar 50 nodig, dat scheelt alweer. We zetten er niets op over rusttijden en over bellen vantevoren. Dat doen de mensen toch wel, want iedereen weet dat je rusten moet na een bevalling. Ik ben er dus ook niet bang voor dat mensen onverwacht langs gaan komen of per ongeluk allemaal tegelijk gaan komen. Gisteravond borstvoedingscursus gehad. Ik ben ervan overtuigd dat ik in ieder geval borstvoeding wil geven. Volgende week leren we de techniek van het aanleggen. Iedereen in de groep was van mening dat de cursus goed is omdat de kraamhulp tegenwoordig zo beperkt en uitgekleed is dat je daar weinig begeleiding van hoeft te verwachten (volgens de cursusleidster haal je in die vijf uur kraamzorg per dag amper 2 voedingen die je dus met begeleiding zou kunnen doen). Daarom ben ik blij dat ik toch voor deze cursus heb gekozen. Verder moeten we nog steeds een aantal kleine dingetjes aanschaffen en een 2e dekentje op advies van de kraamzorg. Aangezien de Prenatal in Deventer binnenkort definitief sluit (BALEN!), ga ik dit weekend mijn slag nog maar even slaan! Tot zover even, ga nu verder met mijn werk, anders krijg ik het nooit af allemaal in die drie dagen die nog resteren! Tot later! Groetjes Suusje
@Noura: zoiets verwacht je niet op het schoolplein! Zou er idd werk van maken als het nog es gebeurd! Ben gisteravond nog even in m'n huisje wezen kijken. Was blij verrast om te zien dat de verbouwing best opschiet! Maar toen ik in m'n slaapkamer kwam schrok ik: er ligt allemaal wit stof! En dat terwijl ik de deur gewoon dicht heb gelaten. Maar kennelijk gaat het stof door alle kieren heen. Kon wel janken Er staan nml ook allerlei spulletjes voor die kleine. Moet dus straks alles, maar dan ook alles stofvrij gaan maken. Krijg gelukkig wel hulp, maar toch.
Eve: Ik herken je verhaal van dat stof. Wij hebben laatst een badkamerverbouwing gehad en het stof zat ook echt overal. Balen is dat he? Ik hoop voor je dat het snel af is en dat alles snel weer schoon is!
weet je wat het is, als kinderen ruzie maken dan weet je dat dat gebeuren kan. je wilt het natuurlijk niet, maar het gebeurd. mijn zoontje is daar ook altijd wat beter in dan mijn dochter, met hem hebben we al wel eens meer meegemaakt. niet dat hij zulke fratsen met wapens uithaalt, het is meer ondeugd met waterballonnen gooien enzo. maar zo`n jongen die toch al op op speciaal onderwijs zit omdat die gekke dingen doet dat is wel eng. en dat mes zit me gewoon niet lekker. het is toch ook te zot voor woorden. mijn man die was dan ook helemaal woest gisteravond nadat die thuis kwam. wat herkenbaar eve dat stof. het is verschrikkelijk. je moet wel zorgen dat je apparatuur afdekt. en pas op met stofzuigen, het kan je je stofzuiger kosten, dat fijne stof gaat zo je motor in. mischien heb je een oude stofzuiger als reserve? ik ga zodadelijk even wat bekleding maken voor de babykamer mandjes. en de klamboe is inmiddels af. ik ben benieuwd hoe het met daphne gaat,die moet nu toch voor die ontbijttest? nou otje, ik hoop voor je dat je hulp krijgt. lijkt me heel vervelend die rugpijn. guppie, wil je kaarten die gewoon uit een boek komen, of ben je van plan ze een persoonlijk tintje te geven door ze zelf mee te ontwerpen. je hebt op internet hier heel leuke sites voor. en anders wat otje zei maar veel boeken gaan halen. want die kaarten uit zo`n boek moeten vaak van te voren dan besteld worden, en die worden dan na je bevalling gedrukt. en met het oog op december zou ik daar niet te lang mee wachten. morgen lekker een dagje naar utrecht, ben er nog steeds niet uit of we ook nog even gaan kijken bij de babybeurs. we gaan mischien ook nog even naar geboortesuikers kijken.
Goedemorgen, Pff noura speciaal onderwijs of niet, dit kan gewoon iet hoor, groot gelijk dat je dan de politie belt, dit kan gewoon niet.. Otje wat fijn datje goed geslapen hebt, je voelt je gelijk een ander mens he Suusje dat meen je niet..gedver de prenatal weg..waar moet je nu nog heen om wat te halen, Apeldoorn? Ik begin er zo van te balen dat het nog niet helemaal af is, het zijn de kleine dingetjes, de gordijnen, de plank die opgehangen moet worden en de lamp..als de plank niet hangt kan ik er geen dingen opzetten en nu staat de commode vol dus is nog niet opgeruimd..maar me hubbie is er niet zo vlot mee..snik..ik wil graag alles klaar hebben wie weet wanneer de beeb komt.. Gister gevraagdof we even naar de woonbouelevard konden gaan om grodijnen lamp babyfoon,flessenwarmer op te halen..gordijnen hebben we al maar de rest was gesloten pvd nu kan iik nog eens langer wachten voor mijn hubbie tijd heeft, zo verdrietig ik dnek da tik maar iemand anders vraag om de laatste dingen op te halen..wil het gewoon af hebben! Gister ook een plank vrijgemaakt boven ind e aanrechtkast voor de flessen en spenen ed..is ook weer netjes Ik voel de beeb ook minder maar als ik de beeb voel is het hoog boven in of heel laag..ben benieuwt of ie al aan het indalen is Volgende week mag ik weer voor apk Liefs XXX
Ik heb echt een zware nacht gehad. Ik heb super last van voorweeen gehad niet normaal meer,dacht echt dat het al begonnen was. Gelukkig zakte het in de loop van de ochtend weg en heb ik nog wat geslapen. En dit deed al zeer laat staan de echte weeen @Noura lekker ventje zeg Ik zou er ook echt heen gelopen zijn iedereen blijft van mijn kind af. De volgende keer zou ik ook echt de politie bellen. @Eve wat een ellende zeg met dat stof dat is een werk om dat schoon te maken pffff. Gelukkig schiet het wel op.
hey hye ben een tojdje niet geweest. maar dat had een hele goede reden. Toen ik 31 weken was loop ik al continu ziekenhuis in en uit. Met 31 weken (op 7 okt) dacht de VK dat mijn vliezen waren gebroken.. Pff met spoed opgenomen in het Sophia kinderziekenhuis. Heb daar 6 nachten gelegen, mocht in het begin mn bed niet uit.. dus moest lekker op de PO b;ehh dat was echt niet leuk. Ook 2x per dag een CTG scan gehad (hartfilmpje) en aan de adelat pillen (weeenremmers) gelegd. 12 oktober mocht ik eindelijk naar huis.. Ik zet later even een vervolg, ga nu even liggen, voel me niet zo goed.. Ik update later ook mn babysite met alles wat is gebeurd.. had nl alles op papier bijgehouden.. en dan lees ik later ook alles van jullie even door (40 pagina's)