hoi Staffie, met niet helpen bedoelen ze dat er geen speeksel of ander vocht bij mag komen. Dit zou natuurlijk de uitslag beïnvloeden.
Joeke fijn dat je bent doorgestuurd meis! Staffie ben blij dat de echo goed was! mijn ventje heeft het trouwens zelf gedaan ik was er veels te zenuwachtig voor om hem te helpen hahaha maarja ik moest diezelfde dag hsg dus de zenuwen waren enorm erg
@ germini: Wij klussen na mn ongi om de dag @ joeke: Mijn huisarts zij precies t zelfde, over al zwanger worden als je eenmaal onder behandeling bent, laten we het hopen Thx voor de antwoorden Ik hoop echt dat het gaat lukken, gaan wel een paar keer oefenen, ben bang dat het met druk erachter niet gaat lukken zou jammer zijn want in die week dat het moet lukken gaat hij ook naar t buitenland De gyn zij na alle onderzoeken dat ik een paar druppeltjes bloedverlies kon krijgen, maar dat is gister niet gebeurt maar vandaag heb ik dus wel bloedverlies, maar steeds een beetje helder rood bloed ziet er niet uit als ongi ALS het deze maand raak zou zijn, zou ik gister best is mn innestelingsdag gehad kunnen hebben Wat denken jullie, bloed door dat onderzoek had dan tog gister als moeten komen en dat kan toch ook niet een hele dag duren?
Allereerst Staffie, welkom bij deze club, ik hoop dat je net zo gauw als dat wij ook graag willen in het "roze" andere dameskan aanmoedigen! En veel sterkte met je opa, dat soort dingen doet helaas de klusdrang niet veel goeds. @Joeke, fijn dat het zo goed verlopen is! Over het klussen. Tot aan vlak mijn eisprong klussen we wanneer we zin hebben. Helaas hebben we allebei een drukke baan en ook 's avonds veel activiteiten waardoor we erg moe zijn. Zodra de eisprong in de buurt is dan klussen we de ene maand om de dag de andere elke dag. Deze maand gaan we er denk ik flink voor want de klusdrang is erg aanwezig Gisteren maar liefst 2 keer en het is dat we vanmorgen een afspraak hadden maar vanavond maken we dat wel goed Ook ik heb mijn man niet geholpen, hij heeft het zelf gedaan.
Hoe vaak wij klussen is elke maand verschillend. Aan het begin was dat wel vaker dan nu. Nu meestal elke twee of drie dagen. Na mijn eisprong wel iets minder. Rond mijn eisprong is het soms elke dag, maar dat ook niet elke ronde hoor. Het moet wel leuk blijven. En het 'moeten' doet het fijn vrijen ook niet veel goeds. Dus daar zijn we van afgestapt. Dan maar een keertje minder.
Wij klussen bijna elke dag na ongi. Zeehondje als ik je niet meer spreek veel sterkte morgen. Groetjes
Zeehondje heel veel succes morgen meis! enne over het klussen, gezien de kwaliteit van muisman zn aandeel hebben besloten dat we afgelopen cyclus niet meer zoveel zouden klussen...word het 'ben ik bang' alleen maar slechter van, iig dat zegt mijn gevoel hahaha
Hey springmuis Volgens mij zitten wij op dezelfde forums haha Kom je er in ieder geval telkens tegen, gezellig hoor! Succes voor muisman! De uitslag zal wel spanend zijn! We duimen voor je he! Liefs Hanneke iedereen heel veel succes, heb het even allemaal niet op een rijtje wordt hier zoveel gebabbeld!
hahaha ja hanneke wij komen elkaar overal tegen en dank je wel meis! ik duim ook voor jou voor goede uitslagen woensdag! @Sandra, ik heb vrijdag negatief getest ik ga nu pas weer aankomend weekend testen als de duvels er dan niet zijn hihihi liefsssssss
Laten we maar weer duimen draaien voor iedereen....... Ik vind jouw foto op hyves zo grappig springmuis
@zeehondje, Heel veel succes morgen! hoop dat het allemaal meevalt en je niet al te nerveus ervoor bent. Zal aan je denken morgen! @springmuis, Jeetje spannend joh! had helemaal niet door dat je inmiddels overtijd was! mijn duimen draaien..................
Hallo lieve dames, Esther, wat vervelend dat je tijdens de Kerstdagen zo geconfronteerd werd met jullie kinderwens. Je gunt het een ander waarschijnlijk van harte, maar voelt altijd wel zon naar gevoel erbij . Zou het niet makkelijker zijn om je direkte omgeving te vertellen over jullie kinderwens ? Dan kunnen zij er misschien rekening mee houden als een gesprek daarop uitdraait en bespaar je jezelf een hoop ergernis en verdriet. Naiobi, welkom ! Hanneke, bedankt nog voor de felicitaties voor mijn zoontje hij is 3 jaar geworden. Spannend weekje voor jou toi toi toi ! missC2009, welkom ! Goed dat je de stap hebt genomen om naar de huisarts te gaan ! En fijn dat je al redelijk snel bij de gyn terecht kunt en dat er dan gelijk al zoveel onderzoeken gedaan worden. Lief van je mannetje dat hij met je meegaat vind ik ook altijd erg belangrijk ! Germini, nou dat was voor jou ook geen fijn begin van het nieuwe jaar . Gelijk die duiveltjes op bezoek. En ik hou van je positieve instelling: 2009 wordt jullie jaar ! Morgen je mannetje een echo las ik wens hem maar succes ! Zeehondje, frustrerend hoor als je de stap neemt en dan door drukte je afspraak niet kunt maken. Gelukkig nadien toch nog gelukt las ik en nou is the big day morgen al. Heel veel succes meid ! Springmuis, wat een goed idee van dat lijstje zeg ! En spannend .. 3 dagen overtijd .. hou je haaks deze week ! Sandra, goed dat de uitslagen uitwezen dat het op de natuurlijke manier zou moeten lukken. Joeke, welkom hier ! Goed dat je naar de HA bent geweest ik hoop dat de onderzoeken in het ziekenhuis goed zullen verlopen. Succes. Staffie, spannend he, al die onderzoeken. Gelukkig ziet bij jou alles er vooralsnog goed uit hopelijk bij je mannetje straks ook. Sterkte met je opa ! Met mij gaat het goed hoor ! Vind het nog steeds een beetje lastig om hier te schrijven over mijn zwangerschap (....tsja.... ik weet dat jullie al 100 keer hebben gezegd dat dat niet hoeft, maar toch kun je aan geen gevoel niet snel iets veranderen....) dus hou ik het daarover gewoon kort ! Ben veel moe, maar dat is eigenlijk de enige "kwaal" die ik heb. Ga nu dus mijn bedje maar snel opzoeken, morgen weer een volle werkdag voor de boeg ! Welterusten ! Liefs, Janneke
Hoi allemaal, Ik ben weer terug van lang weggeweest. Hoe gaat het met iedereen? Spannende tijden lees ik. Ik ben op vakantie geweest in dec, daarna de feestdagen en daarna geheel onverwacht een week geleden in mijn 13e week een miskraam. Dat is heel hard aangekomen. Zoveel obstakels overwonnen en dan toch nog mis. Eind deze maand weer terug naar de fertiliteitsarts. Denk dat IVF nu toch een realiteit gaat worden.... Tja, ben in ieder geval blij dat dit soort mogelijkheden er zijn. Wie weet... groetjes
Hoi Crepe, Jeetje zeg wat een waanzinnige domper voor jullie! Ik ken je geschiedenis verder natuurlijk niet, maar begrijp dat jullie al lang bezig waren? Heel veel sterkte ermee en laat je wat weten hoe jullie verder gaan? Liefs, Joeke
*springmuis al getest Hoop zo dat je zwanger bent. *Janneke vind het niet erg hoor dat je je zwangerschapsverhalen verteld,vind het al leuk dat je aan ons allemaal denkt. *crepe wat vind ik het verschikkelijk voor je in je 13de week een mk. Was het je eerste zwangerschap? Heel veel sterkte meid.
@crepe, Jeetje meis, wat een vreselijk nieuws! Heel veel sterkte toegewenst! @janneke, Dankjewel! Bezit niet altijd over zo'n positieve instelling hoor! Ben vaak genoeg depri als ik weer ongie ben of als ik me inenen weer druk maak met de vraag of ik ooit moeder zou worden. Maar probeer wel positief te blijven omdat je het anders niet red denk ik. Manlief heeft inderdaad vanmorgen een echo gehad. De schat was zooooo nerveus dat hij met zijn billen bloot moest hahaha. Kreeg meteen een dosis respect over wat wij vrouwen wel niet moeten doorstaan haha. Nou ja, voor een man zal het ook niet altijd makkelijk zijn. Zo hebben we allebei wat Gelukkig zag alles er goed uit, geen spatader te vinden. Volgende week nog de uitslag van het semenonderzoek en dan even een maand geen ziekenhuis voor ons.