Maart 2009 mama's (deel 2)

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by MamaKitty, Dec 15, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Naduah

    Naduah Bekend lid

    @Lin: Fijn dat alles goed was bij de vk! :D Storm was bij ons ook al zo'n lange (en dunne, trouwens) en deze ook weer, dus weet wat je bedoelt. ;) Lekker dat je nog twee echo's krijgt, zeg!
    Enne... veel plezier met zwemmen en kletsen!

    @Evelieveling: Dat klinkt niet best, meid. Rustig aan dan maar. Dikke knuf!
     
  2. romytamara

    romytamara Fanatiek lid

    Mar 23, 2008
    1,360
    0
    0
    Purmerend
    Thnx, maar ha of vk?
    @Lin, mooi dat alles goed was!

    @degene met een afpsraak succes en have fun!
     
  3. romytamara

    romytamara Fanatiek lid

    Mar 23, 2008
    1,360
    0
    0
    Purmerend
    hmm vk net gebeld en die verwees me toch door naar de ha.
    En jawooorrr... die was vandaag maar bereikbaar tot 10.30 :rolleyes:
     
  4. Noor83

    Noor83 Actief lid

    Jun 12, 2008
    186
    0
    0
    Hallo allemaal,

    @esther wat vervelend dat je weer naar het ziekenhuis moet, ik hoop dat alles goed is.

    @romytamara, jeetje wat vervelend zeg, en typisch dat je huisarts niet bereikbaar is..

    @lin80 gelukkig dat alles goed was bij de vk

    @iedereen een fijne dag en een knuffel voor diegene die het nodig heeft.

    Ik heb vanmorgen eindelijk nog eens mijn baby2body workout gedaan, dat is zo'n dvd die ik weken geleden had besteld om 'fit de zwangerschap door te komen'. Ik was alleen steeds te moe om het te doen. Best wel zwaar trouwens nu, maar wel weer even lekker.
    Ik heb een nieuwe buikfoto geplaatst, vanmorgen gemaakt. Ik schrik toch steeds weer van die gigantische buik. Iedere dag moet ik er wel iets over horen, eigenlijk best vervelend. Mijn vk zegt in ieder geval niet dat ik een abnormaal dikke buik heb.

    geniet van jullie dag dames!
     
  5. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    @Romy, zul je altijd net zien. Morgenochtend meteen bellen!

    @Noor, wow! Mooi!
     
  6. Noor83

    Noor83 Actief lid

    Jun 12, 2008
    186
    0
    0
    Ik heb trouwens ook een foto geplaatst van mijn buik voor de zwangerschap, kunnen jullie vergelijken haha
     
  7. Daphne1980

    Daphne1980 Bekend lid

    Dec 5, 2005
    842
    0
    0
    Aspirant projectleider
    Rotterdam
    @Romytamara, altijd leuk he dat soort dingen! Een nieuwe kinderwagen uitpakken. Alsof je een beetje jarig bent (vond ik in ieder geval)!

    @meiden die naar de vk moeten, VEEL PLEZIER! En succes!

    @lin80, fijn om te horen dat het goed gaat met frummeltje! Lekker houden zo! :D

    @Evelieveling, ik ken jammer genoeg....ondanks mijn waterbed kom ik maar moeilijk in slaap...Hopen dat je nog af en toe een goed nachtje ertussen hebt zitten!

    @Noor83, prachtig buikje hoor! Zowel voor als je zwangere buikkie trouwens! :) Valt op zich mee, je buik, maar aangezien je een platte buik gewend bent kan ik me voorstellen dat je er van schrikt als je hem zo op de foto ziet! Ik heb nog steeds geen foto genomen...shame on me!


    Nou, gisteravond was DRAMA! Martijn moest werken 's avonds, ik voelde me niet lekker, maar moest dus wel Kamiel ophalen, eten geven en in bed stoppen. Dat is allemaal redelijk gegaan (ook vanwege het feit dat ik zo'n makkelijk kind heb...), maar toen....werd meneertje Kamiel huilend wakker van een nachtmerrie en is niet meer goed in slaap gekomen tot 1:30 vanacht! Martijn had daarvoor Kamiel nog bij ons in bed gelegd, maar Kamiel slaapt niet in ons bed, die speelt daar alleen maar! En toen weer terug gelegd in zijn eigen bed. Vervolgens ging meneer weer huilen en toen mocht IK het oplossen! NOU, toen was ik echt PISSED! Martijn dus boos aangesproken en uiteindelijk Kamiel een beetje water gegeven, uitgelegd dat we allemaal gaan slapen en het nu klaar is. Hij zei 'ja' en daarna niet meer gehoord! :) ik trots natuurlijk, maar was echt boos dat ik het weer mocht oplossen. Pfff, mannen, af en toe....
    Nu weer naar werk, voel me nog steeds niet lekker en Martijn gaat vrijdag t/m dinsdag skien! Dus ik hoop dat ik dan beter ben. Afijn, vanavond vroeg naar bed dus!

    Misschien nog tot straks, maar moet voorlopig even wat werk verrichten hier op kantoor!
     
  8. Naduah

    Naduah Bekend lid

    @Daphne: Herkenbaar, hoor. Hier mag ik het 's nachts ook altijd oplossen... :evil: Geloof dat vriendlief oost-indisch doof is. Heb hem wel maar alvast gezegd dat na de geboorte van de baby hij toch echt naar Storm mag als die wakker wordt 's nachts, want ik moet er dan al uit voor de baby. ;)

    @Noor: Mooi!

    @Romytamara: Zul je altijd zien, idd. Balen! Morgen direct bellen, hoor!
     
  9. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    ff snel, princess kan ZP niet op!
     
  10. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Ook ff snel, net HA gebeld voor bloeduitslag en de waardes
    waren normaal en dus niets aan de hand! :D
    Jeuk is nu sinds een week ook wel ietsje minder heb ik het idee maar ja ben blij dat ik nu zeker weet dat alles goed is ;)
     
  11. klavertje

    klavertje Bekend lid

    Jun 18, 2008
    710
    0
    0
    Gisterenmiddag naar de vk geweest.
    Was het vergeten door te geven voor het lijstje. sorry... :oops:

    Onze kleine knul maakt het goed. Had een heel vragenlijstje meegenomen en dat vond ze geen probleem.
    De baby is al ingedaald en ligt dus met zijn hoofdje naar beneden. Dat is ook de reden dat ik zo vaak moet plassen. Ik dacht dat ik weer blaasontsteking ofzo had.

    Verder ligt hij qua groei op schema. Ze kon nu nog niet exact zeggen hoe groot hij is dat kunnen ze de laatste 2 weken beter inschatten. Maar ze zij wel dat hij niet te groot of te klein is en dus normaal.
    Ik had ook aangegeven dat hij vreselijk druk beweegt. Volgens haar absoluut geen probleem, dat geeft aan dat hij blij en gezond is. Kindjes die iets mankeren zijn een stuk rustiger.

    Mijn ijzer was weer prima. Dus daar ben ik blij om.
    Zelfs mijn aangekomen gewicht vond ze niet verontrustend. Ik ben nu in totaal 16 kilo aangekomen en mag volgens haar tot de 20 kilo. Dit omdat ik ook best groot ben en het eigenlijk nergens anders zit dan in mijn buik. Heb geen opgezwollen gezicht of ledematen. Zie er gewoon goed uit zeg maar hahaha. :)

    De hartslag klonk ook weer prima.
    Verder heb ik gisteren toch besloten over te gaan op FV ipv BV.
    Ik ziet het gewoon niet zitten dat gepluk aan mijn lichaam.
    Volgens haar moet je er dan niet aan beginnen want dan lukt het toch niet

    Nu over 2 weken terug.

    Vanavond intake kraamzorg. Ben benieuwd :)
     
  12. Daphne1980

    Daphne1980 Bekend lid

    Dec 5, 2005
    842
    0
    0
    Aspirant projectleider
    Rotterdam
    Toch nog even een ego berichtje van mijn kant (en dan ga ik echt wat doen...), sinds 2 weken maak ik me zorgen. Nou ja, zorgen, het houdt me bezig. Ook de bevalling, maar helemaal hoe het erna zal gaan. Ga ik het wel redden met twee kinderen of word ik zo'n moeder die altijd maar moe is en er niet uitziet omdat ze te weinig slaapt (en ik heb wat slaap nodig...). En hoe zal het gaan met Kamiel en de 'nieuwe baby', gaat hij jaloers worden of juist heel lief? En heb ik nog wel enigzins ruimte om mijn eigen dingen te doen, of is het echt 'afgelopen'? Ik ben heel nieuwsgierig naar ons kleine meisje en ik kan niet wachten tot ik haar zie, maar soms dan denk ik weleens, pffff, waar beginnen we aan! Natuurlijk heb je je leven in eigen handen, maar ja, soms gaat niet alles zoals je zou willen. En als ik mensen dan spreek en hoor dat twee kinderen wel zwaar is en het veel van je vergt en je met 2 kids helemaal van hot naar her rent denk ik, daar heb ik helemaal geen zin in! Ik wil gewoon relaxed blijven en niet zo als een kip zonder kop rondrennen.
    Twee kinderen kan toch ook gewoon heel leuk zijn? Ik ga er bijna aan twijfelen door al die verhalen....
     
  13. Evelieveling

    Evelieveling Fanatiek lid

    Oct 30, 2006
    3,158
    0
    0
    Julianadorp
    Daphne, je verhaal klinkt heel bekend.
    Over het 's nachts mogen oplossen en over je onzekerheid met een 2e erbij.
    Nu heb ik pas een dagje op mijn nichtje van 8 maanden mogen passen en dat verliep erg relaxt, dus dat stelde me wel gerust. Dit nichtje is natuurlijk wel langer wakker dan een baby, maar komt minder vaak voor voedingen. Maar het liep allemaal erg goed en Demelza wist ook wanneer ik geen tijd voor haar had (lang leve het eierwekker principe wat ik al een tijd geleden heb ingesteld).

    Hier was het vannacht ook huilen. En ik had vreselijke pijn en trok het echt niet, maar ik weet gewoon dat als Jerry gaat dat hij dan voor 'the easy way' kiest. Dan gaat Demelza gewoon mee naar ons bed en slaapt tussen ons in. Prima want ze slaapt wel, maar ik wil dat dus echt afleren. Want straks is ze steeds wakker als we nachtvoedingen moeten geven en hallo... ze heeft een eigen bed. Ik slaap al zo slecht en met een hummeltje er tussenin wordt het nog beroerder.

    Heb ook hem duidelijk gemaakt dat hij zich maar moet opofferen en harder moet worden want ik kan er straks niet 80 keer uit 's nachts en overdag ook nog alles moeten opknappen.

    Wie heeft er even zin om voor mij te stofzuigen? ;)
     
  14. klavertje

    klavertje Bekend lid

    Jun 18, 2008
    710
    0
    0
    Lieve Daphne, ik kan me best vinden in hoe jij je voelt. Ik heb het ook al een tijdje. (ook al word dit straks mijn eerste kindje)
    Dan vraag ik me af, ga ik het allemaal wel redden, ga ik het wel goed doen. Kan ik het straks wel combineren met mijn werk. Heb ik nog wel tijd voor mijzelf.

    Je moet dus idd wel tijd voor jezelf gaan inplannen.
    Ook met 2 kids moet dat kunnen. Laat ze een paar uurtjes bij papa zodat jij (met vriendinnen ofzo) iets voor jezelf kan gaan doen.
    Of breng ze een middagje naar opa en oma.

    Verder lijkt het me idd best aanpoten wanneer je werkt en 2 kindjes hebt. Maar hiervoor kan ik je alleen adviseren voor jezelf (desnoods ook voor de papa) een schema te maken met de bezigheden die je moet of wilt gaan doen. Je moet een beetje gestructureert te werk gaa. Tenminste dat zou ik doen.

    En 2 kinderen is natuurlijk hartstikke leuk, ik begrijp je onzekerheid wel. Maar dat komt helemaal goed. Je raakt aan elkaar gewend, en straks vallen alle puzzelstukjes vanzelf in elkaar.
    Je moet soms ff creatief met situaties omgaan.
    Maar Daphne meid, het komt helemaal goed *knuffel*
     
  15. Dancinglady

    Dancinglady Bekend lid

    Jan 29, 2008
    731
    0
    16
    Hoogerheide
    Gisteren hebben we wat extra verhuisdozen in huis gehaald en ik heb 4 dozen ingepakt! Ik was er zelf verbaasd over. Ik denk dat er toch wat nesteldrang heeft toegeslagen :)
    Alleen zoals ik wel verwachtte had ik er daarna veel last van. Ik kon alleen nog maar op de bank liggen en naar bed. Verder heb ik een pijnlijke nacht gehad. Maar goed, het was het waard. Ik heb tenminste al mijn kleding en de babykleding zelf in dozen kunnen doen!

    Even snel een paar reacties voor ik moet werken, want ik heb alles gelezen, maar ben de helft al weer kwijt:

    Twigger mooie babykamer! Hoe was de gym?

    Eshter ik duim dat het goed met je gaat en dat de buikpijn nu ook gezakt is.

    Bamjolan bij mij voelt de baby ook groot, ik voel dat aan het gewicht enzo, maar de schopjes zijn nog niet pijnlijk. Ik krijg er nog steeds geen genoeg van.

    Naduah en Evelieveling mijn hyves is dancinglady.hyves.nl Ik vind het leuk als jullie me toevoegen.

    Romy mooie tas! En ik zou ook even bellen voor dat scheurtje hoor, goed dat je gebeld hebt. Sterkte!

    Klavertje fijn dat bij de vk alles goed was met jullie knul en met jou.
     
  16. Naduah

    Naduah Bekend lid

    @Klavertje: Dikke knuf, meid! Komt goed! Fijn dat alles goed was bij de vk.

    @Evelieveling: Fijn dat je een beetje gerustgesteld bent door het oppassen! En snap inderdaad dat het beter is Demelza op tijd aan te leren om in haar eigen bedje te slapen. Straks lig je iedere nacht met twee kids tussen jullie in. ;) Enne... stofzuigen? Nee, dankjewel, zoek hier ook nog vrijwilligers... ;)

    @Daphne: Heel herkenbaar, meid. Heb hetzelfde. Kan ik het straks wel met twee kids? Hoe zal het gaan? Ik hoor ook alleen maar om me heen dat het zwaar is, 2 kids, en dat me wat te wachten staat. We zullen het wel zien, meis. Hoe stom het ook klinkt, we kunnen er niks aan veranderen. Twee kinderen lijkt me misschien inderdaad wel zwaar, maar ook heel leuk. Gezellig en druk, hou ik wel van. ;) Komt goed!
    Dikke knuffel!

    @Snoopy: Fijn dat alles goed was met de uitslagen!
     
  17. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    Aug 9, 2007
    12,779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    mmmmmmmiddag!

    Ik zie dat het een aantal meiden hoog zit hoe of wat als hun tweede kindje er is. Zoals jullie misschien weten, ben ik dus in verwachting van onze derde. En alles wat jullie nu zitten te bedenken heb ik dus ook bij deze derde ;) :)
    Maar zal ik mijn ervaring vertellen met 2?
    Tussen mijn dochter en zoon zit 2 jaar en 2,5 maand. Voor onze zoon was geboren hebben we onze dochter een paar boekjes voorgelezen over een nieuwe baby in huis (kijk maar eens bij de bieb) en we hebben haar een babypopje gegeven met een badje erbij, luiertjes en handdoekje. Zo kon ze vast 'oefenen' en na de geboorte ook zelf aan de slag als ze even niet in het echt kon helpen. We hebben haar bij de geboorte ook een knuffeltje gegeven namens onze zoon.
    Ik moet zeggen dat de kraamhulp ook goeie tips had hoor. Zo mocht ze helpen met de baby in bad doen (ze mocht z'n voetjes wassen en de beentjes. En zoonlief vond het heerlijk! :D ). Ze mocht helpen met luiers en kleding klaarleggen enzo. We hebben er echt heel erg zaak van gemaakt om haar zo veel mogelijk bij het hele gebeuren te betrekken. Ook hebben we er nooit zo veel nadruk op proberen te leggen dat ze 'stil' moest zijn bij de baby. Het werkte erg goed. Het enige wat erg moeilijk was, was om de bv op peil te houden. Ze kon niet zo goed begrijpen dat ze dan eigenlijk zichzelf even moest vermaken. Ik heb hem dan ook de eerste maand half om half bv en fv gegeven. Op de momenten dat zij sliep ging hij aan de borst en anders aan de fles. Toen onze zoon iets ouder was (en zij inmiddels ook) mocht ze 'm fruithapjes geven. Daar schept ze nog steeds over op! :) Ze is ook vast van plan om dat bij Frumpie weer te gaan doen! :) De overgang van alleen zijn naar met z'n tweeën is bij haar dus heel goed gegaan.
    Voor ons was het wel erg wennen. Je bent continu bezig met alles tussen je voedingstijden frummelen. Aan de ene kant moet je flexibeler worden en aan de andere kant ook beter gaan timen. Onze zoon heeft regelmatig de fles gekregen van z'n knuffels :) (kussentjes en/of knuffels die de fles konden ondersteunen zodat je zelf de handen vrij hield ;) ) en vaak kwamen we er 's avonds pas aan toe om met hém te spelen. De ochtend was hoofdzakelijk voor dochter en de avond voor zoon. 's Middags sliepen ze sowieso allebei, dus dan kon je nog iets aan het huishouden doen. Dat is dus wat mij zo is tegengevallen met 2 kids kort op elkaar: je houd weinig tijd over voor jezelf. Nou moet je sowieso als moeder 24 uur per dag paraat staan, maar ik moet zeggen dat ik op een gegeven moment toch wel erg blij was dat dochterlief een middag en ochtend op de psz zat. Ff een uurtje om bijv. te winkelen voor je weer met voeding aan de slag moest ;)
    Ik moet zeggen dat vooral die eerste tijd er 1 was van aanpakken hoor. Je oudste wordt ook ouder en hoe ouder ze worden hoe makkelijker het wat dat betrefd wordt. En waar ik van tevoren zo bang voor was, dat ze tegelijk wakker zouden worden 's nachts, is eigenlijk nooit gebeurd :confused:
    Het belangrijkste is misschien wel dat ze moeten leren delen. Niet alleen het speelgoed, maar ook de tijd met hun ouders. Het grote voordeel van kleintjes kort op elkaar is dan ook dat je heel veel dingen met z'n allen samen kunt doen, omdat ze qua belevingswereld dicht bij elkaar zitten.
    Ik hoop dat jullie wat hebben aan mijn ervaringen tot nu toe.
    Onze zoon wordt zondag alweer 5 jaar. Dat wordt dus een heel andere ervaring deze keer. Dingen vinden waar de jongste niet te jong voor is en de oudsten nog niet te oud :rolleyes: Maak me wel wat zorgen over het grote leeftijdsverschil, maar op dit moment ben ik wel erg blij met het vooruitzicht dat de oudsten veel ouder (en vooral) zelfstandiger zijn. Ze gaan nu ook allebij naar school. Is lastiger met de haal- en brengtijden (timing), maar maakt bijv. bv op verzoek weer iets makkelijker (flexibeler binnen de schooltijden). En we kunnen tenminste nog een paar jaar sparen tussendoor voor de jongste gaat studeren ;)

    En wie begon er over de angst voor de bevalling i.v.m. snelheid? Hier ook hoor! Bij mijn dochter had ik nog de hele dag een langzame opvoering van de weeën, maar uiteindelijk is ze in een weeënstorm van 1,5 uur geboren. Mijn zoontje is geboren in 51 minuten all-in. :( Dus je kunt je vast wel voorstellen dat ik ook al enige ramp-scenario's heb bedacht ;) (Onder aan de trap of op de wc..of in de supermarkt :confused: ).
    Denk dat ik maar voor de zekerheid overal stapeltjes handoeken ga neerleggen in huis en er ook maar 1 standaard ga meenemen in de tas ;) :)
    Ach...dochterlief is wel 's nachts geboren en zoonlief gewoon 's morgens om 8.51 uur. Ik ga er dus maar vanuit dat Frumpie ook in elk geval in rustige omstandigheden het licht wil zien ;)

    @Romytamara: auw...klinkt pijnlijk zo'n scheurtje! Ik hoop dat het enigszins hersteld is voor de bevalling. 1 voordeel heeft het wel: je zal waarschijnlijk geen knip nodig hebben ;) Ik ben beide keren een beetje uitgescheurd, maar wat ik overal lees is dat je beter kan uitscheuren dan een knip nodig hebben. Herstelt beter en sneller volgens mij :rolleyes:

    @All: succes met de laatste loodjes! Hier hebben ze zich duidelijk aangediend :( Vind het zo irritant dat m'n bekken en rug niet meer mee willen werken. M'n hoofd zit vol met wat ik allemaal nog moet/wil doen, maar moet constant zo opletten met wat ik doe. 'ff' naar de stad is er helaas niet meer bij. Moet nu echt een dag of wat van tevoren plannen wanneer ik (lichamelijk dus) weer boodschappen kan doen. Ik ga vrijdag maar eens een poging wagen. Zoonlief en manlief vieren komend weekend hun verjaardag, dus zal dan maar de boodschappen en laatste cadeautjes gaan halen. Kan ik mooi tussendoor ff uitpuffen op de psz (waar ik hielp tot aan de kerstvakantie). Ben trouwens ook echt geen moment te vroeg gestopt daar hoor. Zou het nu absoluut niet meer kunnen, terwijl ik dat 4 weken geleden nog best kon.

    Laterrr Ladiezzzz!

    Liefs Tezzz
     
  18. Daphne1980

    Daphne1980 Bekend lid

    Dec 5, 2005
    842
    0
    0
    Aspirant projectleider
    Rotterdam
    Meiden, bedankt voor de opbeurende berichten! :) We zien het inderdaad wel. En alles went zeggen ze toch? hihi.

    Ik ga zeker wat meer plannen en Martijn en ik hebben al afgesproken dat we komende week elke maand 1 dag plannen dat we met z'n 2en zijn. Uit eten, bioscoopje pakken, wat drinken, etc. Anders komt er niks van! :)

    Ik ga nu lekker naar huis en een tukkie doen. Baas is er niet en ik heb mijn werk gedaan voor vandaag, voor zover ik daar puf voor had. Alleen thuis nog een verslag maken...Maar ja, dat is binnen 2 uurtje ook wel gefixt.

    Spreek jullie laters!
     
  19. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    @Daphne, knuff meid, komt vast allemaal goed, denk dat we ons TE druk maken!

    Nieuwe buikfoto in album, is lekker aant zakken!
     
  20. Daphne1980

    Daphne1980 Bekend lid

    Dec 5, 2005
    842
    0
    0
    Aspirant projectleider
    Rotterdam
    @Tezzz, bedankt voor je verhaal! Heb ik een hoop aan. Tja, de eerste periode zal niet meevallen, dat geloof ik meteen! Maar, ik denk dat het er ook aan ligt hoe je er geestelijk tegenaan kijkt. Als je al van tevoren gaat zuchten en steunen wordt het natuurlijk niet leuk. Ik ga maar proberen om er, ook al is het druk en heb je niet veel tijd voor jezelf, van te genieten. Van beide kindjes! En inderdaad Kamiel bij alles te betrekken van de baby. Hij vindt het nu al leuk om ons te helpen met opruimen, schoonmaken en koken!
    Ben erg benieuwd hoe het jou zal vergaan met EN de bevalling (die 51 minuten van de 2e klinkt niet aangenaam, maar ik maak een goede kans... :( ) EN met 3 kids. Maar, als je het niet had aangekunt dan waren jullie vast niet gaan proberen zwanger te worden! :) ;) Het wordt vast en zeker hartstikke gezellig en nu kunnen je kids je helemaal helpen met de kleine! Mijn broer liep ook al met mijn zusje rond 'omdat ze ging huilen'. Hoe schattig! :D (verhaal van mn moeder)
     

Share This Page