de vroege september 2009 mama's ( tot 10 sep)

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Betty Boop, 13 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chrizzzy

    Chrizzzy Bekend lid

    31 okt 2005
    685
    0
    0
    Amsterdam
    @ sam en marjolein: yes kloppend hartje.
    Gefeliciteerd
     
  2. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    Sam en marjolein, gefeliciteerd met de goede echo's! :D
     
  3. Babijtje

    Babijtje Fanatiek lid

    11 mrt 2008
    1.310
    0
    0
    Doetinchem
    Pffffffffffffffffffff wat hebben jullie gekletst vandaag zeg! 10 pagina's bijlezen............

    @Betty; gaaf joh dat je een angelsound hebt besteld.

    @Lilith & klusser; heel veel sterkte de komende tijd!

    @luzietfer; welkom en gefeliciteerd

    @Marjolein05 & Sam; fijn zeg dat alles goed is en dat je een hartje hebt gezien super!

    @Stefje; Landal Lommerbergen ben ik in november geweest. Dat is een errug leuk park

    over weten wat het word; jaaaaaaaaaaaa wij willen het ook graag weten met de 20 weken echo

    Hier staat eten koken me ook tegen en mijn mannetje moet werken vanavond, dus gooi een lekker loempia in de oven.
     
  4. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.269
    4.508
    113
    sam en marjolein gefeliciteerd met de goede echo's.

    - eten, bleeeeeeeh vandaag boodschappen gedaan en het enige dat me enigzins vrolijk maakte was het feit dat ik meteen trek kreeg toen ik het pakket japanse noedels ofzoiets zag, het is in ieder geval met kip en groente :)

    - winkels, bleeeeeh wat stinken die zeg.

    - patat met mayo in pindasaus, moet er niet aan denken. :confused:

    - 20 weken echo, ja wij willen dan graag weten wat het wordt, niet alleen voor onze nieuwsgierigheid maar ook voor mijn zus.
    Die woont in amerika, pakketjes doen er toch al gauw een paar weken over om over te komen dus dan kan ze op tijd allemaal leuke dingen opsturen die we hier niet hebben. :)

    - babykamer hebben we gewoon nutraal, dus straks andere gordijnen en andere schilderijtjes aan de muur en we zijn klaar.
    Maar we moeten nog wel de zolder opruimen, aanvraag doen voor een dakraam en een kamer timmeren anders kan Kylian nergens slapen 8)

    En om het eens flink in te wrijven bij iedereen, ik hoef lekker niet te werken dat is het voordeel om ms te hebben en 100% in de wao te zitten.

    Groetjes Anita
     
  5. Tinkerbellmama

    Tinkerbellmama Actief lid

    11 dec 2008
    201
    0
    0
    20 weken echo, ja wij willen dan graag weten wat het wordt, niet alleen voor onze nieuwsgierigheid maar ook voor mijn zus.
    Die woont in amerika, pakketjes doen er toch al gauw een paar weken over om over te komen dus dan kan ze op tijd allemaal leuke dingen opsturen die we hier niet hebben.


    Ooooh meid jij besteld jezelf toch wel helemaal suf toch zeker, lijkt me een walhalla :p
     
  6. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.269
    4.508
    113
    hihihih natuurlijk, de nuby spenen zijn daar spot goedkoop en verkopen ze alleen per 6 :)

    Ze hebben er hele leuke babyschoentjes, niet van die slof gevallen zoals hier maar echt van die stoere schoenen.

    En niet doorvertellen hoor maar mijn zus stuurt mij ook stiekem medicijnen tegen de verkoudheid voor Kylian.
    Kylian reageert (net als zijn papa) bijna niet op de hoestdrankjes die ze hier verkopen, daar verkopen ze een soort van eetbaar papier met een lekker frambozen smaakje dat het hoesten makkelijker maakt en ook meteen de neus los maakt. Kylian vind ze heerlijk en ze helpen hem als een tierelier 8)

    Groetjes Anita
     
  7. miriam25

    miriam25 Fanatiek lid

    9 jan 2007
    3.072
    0
    0
    cal center medewerkster
    syboena dekker ik moet haar echt niet meer zij was zo hard toen ik aan de ween remmers lag met de zwangerschap van danique* vreselijk
    als ik er aan terug denk krijg ik alweer koude rilingen pfff
    moet er ook niet aan denken dat ik net in een weekend moet bevallen wanneer alleen zei er is geloof dat ik het op een gillen zet totdat ze iemand anders bellen
    erg he
    nee dat is mens is niet menselijk of heeft zo'n rot tijd prive dat ze het afreageert in het ziekenhuis

    Goh dus je woont in Oldenzaal meid hoe kun je Almelo nu uit gaan hihi zo'n mooi plaatsje met zulke lieve mensen hahaha
    hoe oud zijn je kinderen?

    betty hoe bedoel je dat je psychisch wilt voorbereiden ben je er heilig van overtuigd dat het een manneke wordt
    enne een buddy vind ik op zich wel een goed idee hadden we bij de mei mama's ook
    dus opzich ben ik voor
    enne wie wil mijn buddy zijn?

    tinkerbellmama o je maakt me jaloers friet ooooh kwijl kwijl ben er nu al weer aan verslaafd het vette eten hihi ondanks de misselijkheid gek he

    marjolein meid gefeliciteerd zeg blij hoor een hartje wat een bevestiging dan he mooi wanneer komt je volgende echo?

    sam ook meid fefeliciteerd zeg ook voor jou heel fijn een bevesting een kloppend hartje en over twee weken krijg je alweer een foto van je kindje mooi meid

    marjolein lees dat je volgende 30 jan is o ook weer een mooie plaat van je kindje komt er dan aan

    pluk als je ms hebt kan het consecuentie's hebben dan als je zwanger bent en houden ze je nu meer in de gaten?

    tinkerbelmama wat leuk een zus die zover weg woont al lijkt het me soms ook heel moeilijk maar wel lief dat ze vanalles wil opsturen

    zo meiden jullie kunnen er wat van hoor in zo'n korte tijd zoveel bladzijde's erbij
     
  8. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Ben ik ook weer ff

    ik ga ff teruglezen
     
  9. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Oh lees dat er niet meer zoveelgekletst is, nadat ik ff wat was gaan eten :d
     
  10. Sam28

    Sam28 Bekend lid

    15 dec 2006
    753
    1
    0
    overheid
    Brabant
    het is hier erg rustig!
     
  11. Betty Boop

    Betty Boop Fanatiek lid

    15 sep 2008
    1.674
    0
    0
    @miriam25 nee ik ben er niet heilig van overtuigd, maar ik ben gewoon echt geen meiden mama..dus dan moet ik er echt even aan wennen als het wel een meid is....

    Ik wil je buddy wel zijn hoor ;)

    nee ik was ook evne boodschapjes doen.. wat een opgave zeg... als of jullie iets getrickert hebben met jullie gesprekken... Ik stond overal bij te koren... wil je kip dan bleb nee thanks mannetje...
    Echt niet normaal
     
  12. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Ja dat vond ik ook :D
     
  13. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    @ betty, heb je nou niks gegeten dan ? :D
     
  14. Betty Boop

    Betty Boop Fanatiek lid

    15 sep 2008
    1.674
    0
    0
    Uit eindelijk heb ik een champignonnen soepje genomen en 3 stukjes gevuld stokbrood.... het zijn die eerste hapjes en daarna gaat het wel
     
  15. Niet meer actief

    Zo :confused: , ik dacht even bijlezen, maar wat hebben jullie veel getypt vandaag zeg! Sowieso al 8 pagina's in amper 4 uur tijd...

    Marjolein Gefeliciteerd met je goede echo! Gegevens moet je aan mij of Miracles doorgeven via PB. Ik verwerk alleen nog maar wat ik via Pb binnenkrijg omdat het anders niet te doen is voor mij

    Sam28 Ook jij gefeliciteerd met het kloppende hartje!

    Geslacht Nee, wij willen zeer zeker niet weten wat het is. je kan al genoeg zien op echo's vinden wij, des te leuker vinden we het om nog een verrassing te hebben op het eind. Ik merk wel dat we hierin bijna uniek zijn. Niet alleen hier hoor, maar in de omgeving wil tegenwoordig iedereen het weten.

    Buddy Hadden wij ook bij de juli-mama's

    Nou, verder is er niet veel serieus geschreven om op te reageren ;)

    Verder twijfel ik nogal over mijn aanwezigheid hier. Geen idee of ik het anders zie door de hormonen maar ik voel me hier niet zo thuis. Want ik heb geen miskramen gehad, geen MMM (Thank god voor beide), ik werk niet, heb niet zoveel onzekerheden als jullie omdat ik al een zwangerschap heb meegemaakt. Het gaat de laatste tijd alleen maar over deze dingen (wat ook heel erg begrijpelijk is natuurlijk), maar dat geeft mij het gevoel dat ik er niet tussen pas. En dat komt ook omdat ik wel onzichtbaar hier lijk, er wordt niet of nauwelijks op me gereageerd. Ben dus hard aan het nadenken of ik wel blijf hier.
     
  16. Sam28

    Sam28 Bekend lid

    15 dec 2006
    753
    1
    0
    overheid
    Brabant
    Tantan dat gevoel heb ik een tijdje geleden ook gehad, en het is goed dat je dat zegt, maar het zou zonde zijn als je wegging hierom.

    Het gaat inderdaad even wat mee om mk en dat soort dingen, maar daar is het de periode van onzekerheid even voor bij veel dames.

    Wees blij dat je het niet hebt meegemaakt, maar blijf wel lekker bij ons. Deze praatjes worden echt wel minder in de loop van de tijd en dan gaan we het weer over hele leuke dngen hebben.

    Liefs Sam
     
  17. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    @ Tantan, ja begrijp je wel hoor, wat betreft dat je moet nadenken of je hier wel wil blijven.

    Ik heb dat ook bij sommige topics, maar ja als je het hier hebt is het wel vervelend natuurlijk
     
  18. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Ikke ben het hier ook helemaal mee eens
     
  19. Betty Boop

    Betty Boop Fanatiek lid

    15 sep 2008
    1.674
    0
    0
    Ik zie je ook niet zo veel Tantan. over het algemeen probeer ik op iedereen te reageren. op het andere deel heb ik volgens mij 20 pagina;s over geslagen en hier de eerste 5... Maar ik probeer het nu weer een beetje op te pakken.

    Overgens hebben we het vandaag idd meer over ditjes en datjes gahd dan over de mmm of onzekerheden...

    Hier ben ik trouwens erg bij getrokken wel zitten bijna op de 7 weken en dat hebben we nog nooit gehaald, we hebben een hartje en tja hoe groot is de kans dat dat hartje zegt ik ga stoppen? Die kans word steeds kleiner toch?
     
  20. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    @ betty boop ja de kans word steeds kleiner, zal dan maar niets vertellen over mijn 1e mk aan jou, word je niet vrolijk van, maar de kans is volgensmij echt een stuk kleiner op een mk als je al een kloppend hartje heb gezien
     

Deel Deze Pagina