Ovulatietesten kruidvat?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door lovemychild, 28 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. annie1979

    annie1979 Fanatiek lid

    4 sep 2008
    3.264
    0
    0
    Bedankt voor je reactie.
    Het probleem is dat ik gisteravond pas begonnen ben. Ik heb net een miskraam achter de rug, maar voel echt ovulatiepijn, dus dacht doe voor de gein een test.
    Hoop dat hij vanavond of morgen duidelijker is.
     
  2. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    We komen d'r wel doorheen. Ik heb zelf spijt van dat ik toen zo vroeg zwanger ben geworden met mijn 18e van mijn ex. Daarna begon hij mij te slaan enzo. Maar mijn zoontje kan ik niet meer missen. Daar kan me vriend ook super mee overweg :) En hij is niet zoals mijn ex. Met mijn vriend heb ik vroeger al mee gehad, toen ik 12 was en hij 13. We hebben elkaar toen ook ontmaagd. En nadat het uit was. Hebben we elkaar 8 jaar niet gezien. Na 1 keer afspreken weer gelukkig samen. Dus tussen ons betekend het veel, willen elkaar niet meer kwijt. En samen een kindje wat van ons 2en is. Zou geweldig zijn. Komt de wens uit die we vroeger hadden toen we jong waren :) Leuke gedachtes als je terug denkt aan vroeger.

    Maarja nu heb ik dus een cylus gehad van
    28 dagen
    30 dagen
    27 dagen

    Dus onregelmatige cyclus nog :( Dus hoop dat het snel lukt
     
  3. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Ik hoop het ook voor je. Bij mij hielp het ook om 's morgens te testen ipv 's avonds (niet met ochtendurine natuurlijk). Dan lijkt het net of je urine toch nog iets sterker is en is het iets duidelijker (ook de controlestreep). Heb 1 x twee keer op een dag getest en dit toen ondervonden. Succes ermee!
     
  4. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Minder wat je allemaal hebt meegemaakt maar gelukkig ben je nu weer op de goede weg en gaat het goed tussen jou en je vriend. En met de onrgelmatige cyclus: blijven testen met de ovutesten!

    Mijn cyclus was de vorige maand ook van slag en nu is het weer even afwachten. Daarom ben ik ook gaan testen. Erg handig.

    Nou succes!
     
  5. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Alles komt wel op zijn pootjes terecht. Ik denk dat we het verder zonder ovu testen gaan doen. Ook om er niet zo 100% mee bezig te zijn, wie weet lukt het dan wel makkelijker. Zolang ons wondertje maar komt :)
     
  6. Funkie

    Funkie Bekend lid

    13 jan 2009
    929
    0
    0
    Maak sieraden (BIBI)
    Scheveningen
    volgens mij zijn die testen van de kv egt waardeloos

    had een keer 8 dagen een positieve uitslag.
    en vandaag en gister had ik hjet ook weer getest.. gister was dag 9 en toen was hij licht vanmorgen iets donkerder en om half 5 vandaag weer getest en toen gaf hij niks meer aan echt heel vreemd.
     
  7. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Ja, lovemchild, is ook zo. Je bent nog jong. Ik heb wel zo iets van het moet niet te lang duren anders ben ik wel erg oud zeg maar. We zullen het zien.
     
  8. guccie

    guccie Lid

    8 dec 2008
    17
    0
    0
    Hey dames..

    Heb ook de ovu testen gedaan van kruitvat 5 stuks voor 10 euro.
    en volgens mn cyclus zou ik gister mn ei hebben gehad, ik was dinsdag al begonnen met testen en dinsdag had dik posi en woesndag heel licht en gister ook weer heeel licht dus snap er helemaal niks van. of die dingen kloppen niet of had mn ei eerder. ben dus op dinsdag begonnen met klussen en de andere dagen ook maar gedaan okal gaf die gister negatief aan..maarja ik wacht gewoon af.
     
  9. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Ik heb ovulatietesten van predictor gebruikt en die klopten precies. Eerste niks, tweede een hele lichte streep en hierna 2 x op dezelfde dag gestest een flink donkerdere streep en de dag erna ook nog donkerder. Maar het blijft nu spannend. Ik zit nu ook te wachten. Vlgende week mijn NOD. Spannend...Hopen dat :evil: weg blijft.
     
  10. mvKyano07

    mvKyano07 Lid

    12 jan 2009
    54
    0
    0
    ik heb positieve ervaring met de kruidvat ovutesten... :(
    Zie mijn album...dag 16 springt er duidelijk uit en op dag 17 heb ik mijn ei gevoeld. Maar ik ben in de minderheid volgens mij...hihi.
    Ohja 1 test werkte bij mij ook niet..geen controle streep...maar volgens mij had ik er ook niet goed opverheen geplast...weet ik niet zeker..daarna telkens in een potje gedaan.
     
  11. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    12 nov 2008
    17.671
    2
    0
    Zuid-Holland
    Volgens mij is je ei dan gewoon eerder...
     
  12. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Bij een positieve test, komt je ei binnen 24 tot 36 uur. Volgens de bijsluiter. Dat hij eerst positief is en daarna 2 dagen nog licht aanhoud, is niet erg. Zolang de teststreep donkerder is dan de controlestreep, komt je ei binnen 24 tot 36 uur.
     
  13. Floor

    Floor Actief lid

    21 apr 2006
    355
    0
    0
    (late reactie ivm de griep)

    Niet opgeven hoor dames (en heren)! Het heeft bij mijn eerste kindje ook ruim een jaar geduurt voordat ik zwanger was. Maar hij is het zo waard geweest! Deze keer stel ik me er op in dat het langer gaat duren.
    Elke maand zijn die :evil: weer een domper hè.
    Deze maand is het bij ons niet raak denk ik. Na mijn laatste berichtje had ik wel een positieve test, maar we hebben beide flink de griep gehad.
    We hebben dinsdag nog geklust en vrijdag heb ik waarschijnlijk mij ei gehad.
     
  14. aannaa

    aannaa Lid

    15 jan 2009
    91
    0
    0
    Verpleegkundige
    Ook ik heb de testen van Kruitvat. Eerst 5 dagen gestest met testen van madcare daarna met kruitvat.
    Dag 16 liche streep
    Dag 17 donkere streep en ik heb mijn ei gevoeld denk ik s'nahts. Flinke steken in mijn zij. Ook wat slijm.
    Maar dag 18 en 19 weer een pos. test waarvan de test van dag 19 nog een duidelijkere streep aangaf...
    Ik weet het niet meer hoor! Die testen moeten zorgen voor duidelijkheid maar ik wordt er onzeker van! Gelukkig wel iedere dag geklust!

    Wat denken jullie er van?
     
  15. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Ik denk nu zelf als je er teveel mee bezig bent lukt het gewoon niet, je kan beter de natuur zijn gang laten gaan. En bij een ovuluatie test weet je ook niet precies op welk moment hij springt. En de een is vruchtbaarder dan de ander. Het geeft alleen maar een schatting maar precies zeker is het niet. Vooral omdat sommige testen van andere merken gewoon zo verschillen met elkaar<-- geeft onduidelijkheid.

    Mijn mannetje heeft nu zoiets van het zal wel niet raak zijn. Ook al vind ik het niet leuk dat hij dat zegt. Maar ik snap hem wel. Beter beetje terughoudend zijn van "zal het raak zijn" Dan weer volledig teleurgesteld zijn. En zelfs dan is hij nog teleurgesteld. En hij wil supergraag een kind. Ikzelf heb al een zoontje. Waar ik aan een kant liever mee gewacht zou hebben. Heb d'r spijt van, maar kan me zoontje niet meer missen natuurlijk. Maarja er zijn ook veel vrouwen die maar 1 kind krijgen. En zou ik de wens van me vriend niet meer kunnen vervullen omdat ik zo stom ben geweest om bij me ex met de pil te stoppen. Dus houden we het nu maar even op de natuur. Wel hopende dat het snel gaat.

    Maar als ik cylussen heb van 28,30,27 Ben ik ben benieuwd hoelang deze cyclus duurt als ik weer niet zwanger zou zijn. Al hoop ik niet ongi te worden.. Als ik nu een cylus aanhoud van 27 dagen, dan kom ik uit op de 25ste eisprong.
     
  16. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Ik had ook altijd zo iets van, ik stop met de pil en dan zien we het wel. Toch ben ik er wel veel mee bezig al probeer ik het zo veel mogelijk los te laten. Gelukkig heb ik het wel druk met andere dingen. Succes ermee dames! ;) Hopelijk is het toch raak deze maand. Ik moet nog effe wachten....
     
  17. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Ja vriendlief is nu ander werk zoeken, zijn contract loop af op 1-2-2009 ;)
    Dus daar is hij ook druk mee bezig. En ik zit nu bij me vriend's ouders in huis. Want we zijn nog voor woning zoeken. Maarja eerst moet me vriend ander werk hebben. Ikzelf zit met wajong en bewindvoering.
     
  18. swirl

    swirl Fanatiek lid

    16 jan 2009
    1.117
    0
    0
    Hoi hoi,

    Ik heb zelf ook een tijdje geleden die van de KV gebruikt...maar vondt het zo onduidelijk.
    Nu heb ik afgelopen maand die van clearblue gehaald. Is wat duurder maar super duidelijk !
    Werkt digitaal dus kan niet misgaan.
    Nu nog hopen dat het heeft gewerkt :).
     
  19. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Die van de cleurblue zijn het duidelijkst. Het is wel Of niet. Zelfde als met de zw testen. Maarja daar betaal je ook voor he ;)
     
  20. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Ik hoop voor je dat het allemaal lukt. Het lijkt me ook niet alles om bij de ouders van je vriend te wonen. Maar ja, soms kan het niet anders. Succes met alles in ieder geval.
    Ik moet weer nieuwe ovu testen gaan halen want ik ben helaas weer ongi geworden vannacht. 1 dag later als normaal. Maar je het was wel 'nachts dus ik ga toch maar van 28 dagen uit voor de volgende ronde. Ik ga ze maar weer van Predictor halen. Zijn duidelijk dus moet toch wel een keer goed komen. Mijn vriend is er gelukkig wel heel nuchter onder. Nou dan de volgende keer maar raak. Ach het is ook zo..hij heeft gelijk. Op naar februari :)
     

Deel Deze Pagina