hoeveel uur vruchtbaar

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door thee, 6 nov 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. thee

    thee Lid

    26 okt 2006
    30
    0
    0
    waarnemend/leidster KDV
    Amersfoort
    Hallo allemaal

    Ik zit met een brandende vraag. Volgens de test zouden mijn vruchtbare dagen afgelopen vrijdag een beetje zijn, zaterdag iets meer en zondag vruchtbaarste dag. Nu had ik die zaterdag last van steken in mijn onderbuik, leek op menstruatiekrampen maar alleen even iets sterker. Nu dacht ik zelf oh is dit nu mijn eisprong? (Terwijl de test heeft aangegeven dat ik maandag mijn eisprong zou hebben) Ben ik alleen nu vruchtbaar? Probleem, nou probleem was het niet, maar die zaterdag hebben we vrienden te eten gehad deze gingen laat weg en in de nacht van zaterdag op zondag hebben we geklust en zondagmiddag geklust.
    Mijn vraag is zijn mijn vriend en ik dan nog wel op tijd geweest of had ik het op dat moment gelijk moeten doen toen ik die onderpijn had?
    Hoeveel uur/dagen leeft een eicel nu precies? Ik hoop dat jullie me willen helpen?
    liefs thecla
     
  2. Shanae

    Shanae Lid

    3 okt 2006
    51
    0
    0
    Volgens mij kan een eitje 24 uur na de eisprong bevrucht worden en daarna sterft het af...
    Dus als jij zaterdag je eisprong voelde dan zit het volgens mij wel goed, tenzij de zwemmers van je hubbie heel traag zijn.

    Ik hoop natuurlijk voor je dat ze de wedstrijd gehaald hebben en je NU zwanger bent!

    Geluk en sterkte met het afwachten op de NOD ;)
     
  3. thee

    thee Lid

    26 okt 2006
    30
    0
    0
    waarnemend/leidster KDV
    Amersfoort
    hoi shanae
    Tsja hoe kom je er achter of de zwemmers van mijn hubbie traag zijn....natuurlijk hoop ik het van niet. Mijn hubbie is dol op zwemmen....dus dan moet het met zijn zwemmertjes toch ook goed zitten...nee das een klein beetje onzin, we gaan vanavond ook nog klussen hebben we net bedacht, dus heb ik stiekum een klein excuus om niet lang achter mijn afstudeerprojecten te gaan zitten...:)
    Thanx voor je antwoord groetjes thecla
     
  4. Shanae

    Shanae Lid

    3 okt 2006
    51
    0
    0
    Hi Thecla,

    Ik heb geen idee hoe dat precies onderzocht wordt of die zwemmers wel snel genoeg zijn maar daar moet je je niet druk over maken...
    Ben je al lang bezig met proberen zwanger te worden?
    Ik wens je in ieder geval veel klus-plezier en houdt hoop voor deze ronde. Want als ik het zo inschat dan ben je wel op tijd geweest hoor ;) enne ook succes met je afstudeerproject!
     
  5. jolie

    jolie Fanatiek lid

    26 okt 2006
    2.089
    0
    0
    beveiliger
    vlaardingen
    Ik moest van me gyna op een dinsdag met me vriend naar bed en donderdag had ik me eisprong, ik voeldde hem daarom weet ik dat het me eisprong was. Vrijdag moest ik weer na de gyna en het zag er goed uit. Dus zover ik weet is het beste 1 a 2 dagen voor je menstruatie te klussen. Groetjes Jolie
     
  6. Nora1977

    Nora1977 Actief lid

    30 okt 2006
    167
    0
    0
    schiedam
    hmm ik dacht dat een zaadcel wel 3 dagen nog leef en daarna afsterft.
    of heb ik verkeerde info.
    :oops:
     
  7. jolie

    jolie Fanatiek lid

    26 okt 2006
    2.089
    0
    0
    beveiliger
    vlaardingen
    Daar heb je ook gelijk in, maar als je pas vrijt als je je eisprong voelt dan ben je misschien te laat, want als je voor de eisprong vrijt dan zijn de visjes al binnen, en dan kunnen ze gelijk aanvallen. dat heeft mij gyna vertelt.
     
  8. thee

    thee Lid

    26 okt 2006
    30
    0
    0
    waarnemend/leidster KDV
    Amersfoort
    ik heb het volgende gelezen:
    Een eicel blijft ongeveer 24 uren in "leven". Zaadcellen houden het iets langer uit, namelijk 48 tot 72 uren. Dit wil dus zeggen dat een vrouw slechts 2 tot 3 dagen per maand vruchtbaar is.

    Dus wie weet het is nu afwachten. Ik voel op dit moment wel een soort spierpijn bij mij borsten (vooral als ik moet tillen) en onderin heb ik af en toe een gevoel dat ik moet gaan menstrueren, af en toe kleine steekjes. Of meer een gevoel van nou fijn is het niet.
    Hebben meer mensen dit na de eisprong en gemeenschap?
    groetjes
     

Deel Deze Pagina