Dames, Ik heb gisteren een test gedaan en die was negatief. Ik ben nu alleen al een aantal dagen overtijd als ik mijn langste cyclus aanhoud en dat is me nog nooit overkomen! Zijn er dames die toch zwanger waren bij een negatieve test? Bijvoorbeeld omdat er te vroeg was getest ofzo? Ik snap er echt niets meer van. Bij mijn eerste zwangerschap was de test gewoon positief toen ik zwanger was (toen heb ik alleen wel iets later getest).... Groetjes
bij mijn 1e zwangerschap testte ik pas met dik 2 weken overtijd positief en kreeg een echo en was toen 7 weken waarom ik negatief bleef testen weet ik ook niet
Ik werd 4,5 jaar geleden ook niet ongesteld en toen heb ik een test gedaan. Deze was negatief. Omdat ik 2 dagen later nog niet ongesteld was, heb ik weer een test gedaan en wederom was ik niet zwanger (volgens de test). Toen heb ik een afspraak gemaakt bij de huisarts. De test daar wees uit dat ik misschien zwanger was. Hij durfde het niet met zekerheid te zeggen en toen moest ik bloed laten prikken in het ziekenhuis. Daaruit bleek dus indd dat ik wel zwanger was! Mijn zoontje is nu bijna 4 .
bij mn dochtertje teste ik pas na 11 dagen positief en met deze zwangerschap teste ik pas na 12 dagen positief en ook nog eens met een heel licht streepje met 15 dagen overtijd was hij pas echt donker.
Ik hoop dat ik ook alsnog positief ga testen! Je krijgt er wel de zenuwen van hoor,ik wil gewoon een positieve test,zo niet dan maar ongi!
Echt vreemd hoor! Wel zwanger en dan negatief testen. Je zou toch zeggen dat die testen nu juist zijn uitgevonden om te testen of je zwanger bent! Ik ben in ieder geval nog steeds niet ongesteld en ga morgen weer testen. Maar dan wel met een ander merk!
Ik heb 1 x negatief getest , dat was bij mijn huisarts.. Ik had al meerdere testen gedaan die dag , en toen ben ik met al mijn testen naar mijn huisarts gegaan , Daar deden ze nog een test en die was negatief , waarscheinlijk omdat ik al 5 testen had gedaan en geen hormoon meer in mn urine had..
Weer getest en weer negatief?! Ik snap er werkelijk geen bal van, want ik ben ook nog steeds niet ongesteld!
Ik heb het ook... Heb afgelopen vrijdag de huisarts gebeld, als ik binnen 2 tot 4 weken nog steeds niet ongesteld ben en nog steeds negatief test, mag ik een afspraak maken.
Hier hetzelfde verhaal,ik heb al wel een week ongi krampen en gevoelige tepels maar er komt maar niks!
hoi diana, vervelend he die onzekerheid! kan het me goed voorstellen, je wilt of een positieve test of gewoon die duivels, maar dat afwachten! Toch kun je beter even een paar dagen wachten om te testen. Misschien heb je wel een late eisprong gehad? Hou je ook je temp. bij? Welke testen gebruik je? Ik hoor goede verhalen over die van kruidvat 2 voor 5 euro, al geeft deze bij mij ook geen positieve uitslag. Ik zit nu op dag 66 van mijn cyclus, ik ga vandaag de huisarts bellen, want heb nu echt een cyclus over geslagen. Dit schijnt ook wel eens te gebeuren. Succes meid!
Diana82, ik heb je topic verplaatst naar het goede forumonderdeel. nee, bij mij was negatief altijd negatief!
Ik heb vanmorgen getest en was negatief, ik ga het vrijdag nog een keer proberen. Vorige ronde had ik namelijk een cyclus van 39 dagen, mss nu ook weer. Ik denk dat ik wel al een afspraak met de ha ga maken, omdat ik ook knetter wordt van die misselijkheid ('s morgens en 's avonds, vorige ronde had ik het alleen 's morgens)