Volgens mij is dun katoentje ook goed. Het is vooral voor als ze met hun hoofd tegen de zijkant komen te liggen dat ze nog kunnen ademen. Volgens mij moet dat met je katoentje ook kunnen. Of dus idd zo gauw als hij kan draaien in het ledikantje. Kun je het ook voorkomen. Spekkie, als je moe bent, ga je toch gewoon. Welterusten!
hier ook niet veel nieuws gekocht, geloof 1 jeans en 2 bloesjes, had wel nog wat van mijn vorige zwangerschap en van een tante, maar thuis draag ik eigenlijk altijd joggingbroeken. ohja een kleedje heb ik me wel gekocht voor de feestdagen. @imd: niet bloot bloot hoor ik draag altijd een piama @shopaholic: mooie echo's ! zo lief @pientje: hopelijk heb je mooie spulletjes gevonden ben ook echt wel nieuwsgierig nu naar wat het geslacht is van je baby ! Hopelijk verergeren de kalkplekjes niet en doet je baby'tje het goed tot het eind van de zwangerschap! @wwjc: hopelijk voel je je al wat beter nu! fijn dat jullie de naam gekozen hebben! @me2: wat vervelend die zw.diabetes! hopelijk valt het dieet nog mee @lynn: vervelend dat je pijn erger word! hopelijk kom je er uit wat je met je werk gaat doen @zeppie:veel beterschap @Blimey: mooie foto's ! @leoni: dat zal inderdaad schrikken geweest zijn gelukkig blijkt alles inorde te zijn! hopelijk heb je een leuke 3d echo gehad vanavond! @leeuw: sorry kan je niet helpen heb geen idee hoe het daarmee zit! denk als je telkens je handen goed hebt gewassen er geen probleem is @eenwondertje: ik zou het wiegje gewoon gebruiken hoor, zeker als het maar voor heel begin is @spekkie: veel succes morgen met het gesprek om te stoppen met werk! zo hier zijn ondertss al de babykleertjes gewassen nu nog wat strijken en ze zijn klaar voor onze meid. de kamer schiet eindelijk ook goed op, man wil het zo snel mogelijk klaar hebben want hoogst waarschijnlijk kan ik binnen enkele weken helemaal niets meer doen dus dan kan hij me zo goed mogelijk helpen en voor ons zoontje zorgen. hier weer vreselijk last van het zuur
Rustig hier vanavond, Het schilderen van de babykamer is klaar....joehoe! Zo ga alles is even terug lezen........
ik ben alweer de eerste! (ben alweer een uur op hoor ) leonie: oh schrikken zeg! dáár gaat je bloeddruk van omhoog! gelukkig waren de uitslagen goed. doe nu maar lekker rustig! leeuw: mm als het besmettelijk is zou ik maar even niet meer oppassen eerlijk gezegd. Ik denk dat je 100 keer erger baalt als jij straks ook zoiets hebt. Pientje: lekker geshopt? 8)
hoi allemaal ik ben 21 april uitgerekend. er werd vorige week gedacht dat ik zwangerschapssuiker heb maar de glucose is verder prima dus ik ga er vanuit dat het dat niet is. ik heb al een behoorlijke buik (iedereen denkt dat ik al bijna uitgerekend ben hihih). Nou krijg ik maandag een extra echo bij de gynacoloog. ik ben benieuwd! Ook hoop ik stiekum dat ik erachter kan komen wat het is, maar ja me schoonmoeder gaat mee en die wil het niet weten. vanmiddag even bellen of ze wel mee mag en of het gewoon een uitwendige echo word. hoe gaat het jullie allemaal?
Goede morgen! Echo gister was helemaal leuk, hebben het gezichtje goed kunnen zien. Lynn, moest nog aan jou denken toen ik daar lag. Dacht echt even gister lag Lynn hier ook, leuk hoor! Wwjc, trouwens nog fijn dat jullie uit de naam zijn! Leuk! Ga nog even terug naar mijn bedje, tot straks!
Leeuw: koortslip is inderdaad een herpesvirus, maar huiduitslag komt meestal van een ander herpesvirus, namelijk waterpokken (dat is het zelfde virus dat later gordelroos veroorzaakt). Als het kindje al een paar weken last heeft is hij waarschijnlijk nu niet meer besmettelijk (dat is alleen nog zo als er zichtbare blaasjes zijn) De meeste mensen (>95%) van onze leeftijd hebben al waterpokken gehad en dan ben je dus beschermd. Bovendien kan het na 20 weken niet veel kwaad meer (tenzij precies rondom je bevalling) Leonie; dat was wel schrikken zeg! Maar misschien toch maar wat rustiger aandoen als je bloeddruk zo schommelt. Hier zo zijn gangetje. Ben wel blij dat ik deze week maar een kort weekje heb. Morgen alweer vrij. Dan komt de kinderwagen en het kamertje. Heb afgelopen weekend al wat kleertjes en luiers gewassen en kan niet wachten om de boel in te gaan richten! liefs, Wanna
Vroege vogel...ik heb juist mega moeite om uit bed te komen 's ochtends, terwijl ik de hele nacht goed doorslaap en niet tig keer wakker word...gaaaaaap! Ja echt heerlijk geshopt alleen kriebelt het nog meer, ben nog niet uitgeshopt ben ook maar bij 1 winkel geweest, moet de rest natuurlijk ook ff spotten Dat is een voordeel, dat ik alle kleren van Jennifer en Jason al had weg gegeven, mag ik nu alles nieuw kopen Mamafiona ow weer een stapje dichterbij, welke kleur hebben jullie geverfd? Leonie ow das schrikken hoge bloeddruk, gelukkig daarna goed. Ga je ook foto's plaatsen van de echo? Slaap lekker Leeuw hmm heb je al de ha of vk gebeld? Vandaag is onze dochter 7 geworden *trots*
Pientje gefeliciteerd met je dochter! Hier wel redelijk geslapen, maar wat spierpijn in mijn borst van het hoesten (en niezen). Ben ook maar opgestaan, want het liggen maakt het er niet beter op. Vanmiddag naar de gyn, kan ik mijn vragen stellen. Hoop zo dat ze ons mannetje nog een keer gaat meten. WanneBmum, leuk vooruitzicht hè, laat maar weten hoe het geworden is. En werk ze nog vandaag.
@Pientje: gefeliciteerd met je dochtertje @Leonie: wat gaaf dat je het gezichje goed heb kunnen zien met de pretecho, daar hoop ik morgen ook op zet je een foto nog in je album ervan? @wwjc: succes bij de gyn straks! Aahh gingen gister op kraamvisite, wat een klein poppetjes was het zeg (weegt net geen 2200gr.). maar vond het toch wel moeilijk voor te stellen dat k over 11 weken er zelf zo bij zat hihi.
Morning! 8) PientjeGefeliciteerd met je dochter!!! jeej 7 alweer.. Heb gister dit bedje besteld: Kun je ook ombouwen tot een peuterbed later..Inclusief matras..bodem..beddegoed..Was een koopje..Hoop dat t wel wat is .. Maar vond t er schattig uitzien.. FF terug lezen hoor!
@Eefje, mooi bedje hoor, en ook superhandig dat je het kan ombouwen tot peuterbedje! @wwjc: ja joh dat woog echt niks! wel raar idee, die van mijn weegt al 1,3 kilo nu (schatting) en dat scheelt net iets meer dan een kilo met Dilayla die al geboren is! Komt nu wel sneller dichterbij allemaal.
@Blimey; schattig he ben ook helemaal verliefd op ons meisje! Wat een onwijs leuk kamertje heb je! Heb je die muurschilderingen zelf gemaakt? @ Leonie; jeetje was wel even schrikken zeker! Veel plezier bij de echo! @eenwondertje; ik zou al die regeltjes niet al te serieus nemen. @Spekkie; sterkte vandaag op je werk! @Sylvie; kleertjes al gewassen. Goed bezig! Ik heb alles in huis voor de kamer maar moet nog met alles beginnen. Komt goed! @Pietje; gefeliciteerd met je dochter! Fijne dag vandaag! @Eefje28; leuk ledikantje! Gisteren met mijn man over de namen gehad we komen toch steeds op dezelfde uit. Dus denk dat wij er ook uit zijn, Ga vandaag nog een weekendje weg boeken met zijn 2-en. Lekker naar de Veluwe. Even bijkomen voordat de drukte begint! Ik heb trouwens vanavond mijn eerste cursus avond van EHBO voor kinderen. Ben beniewd!
ja ik was ook benieuwd dus maandag bij de gyn had ik gewoon gevraagd of ze het gewicht ook ongeveer konden schatten, en omdat ik toch altijd een echo krijg ging ie alles opmeten enzo en toen kwam er die 1,3 kilo uit. dus zou het gewoon vragen
Ja, ik wil zowieso dat ze gaat meten. Bij 20wk echo werd nl al gezegd dat hij klein was en vorige keer (2wk geleden) had iemand anders gemeten en zei ook al dat ie achter liep. De meting kwam ruim 1,5 wk verschil uit. En ik ben ook nog steeds helemaal niets aangekomen, dus heel klein beetje maak ik me druk dat de kleine niet genoeg krijgt.
Ben zo vreselijk moe................. Vraag me af of dat zo weer beter wordt, anders ben ik bang dat ik nog weer eerder moet stoppen....
Kan ik me voorstellen. Kan het niet zijn dat je beginnend griepje hebt en daar zo moe van bent? Gaat er trouwens nog iemand naar de 9mnd beurs?
Vervelend Danielle.. Ik ga niet naar de beurs..had wel zin maar ga t nu even niet trekken..De reis is me al te lang.. 8)