Dames uit Utrecht, hoe is deze wijk?

Discussie in 'De lounge' gestart door bosi333, 20 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miepie80

    Miepie80 VIP lid

    6 mei 2007
    8.101
    4
    0
    De Gaard is volgens mij prima... het daar bij de AH jarenlang boodschappen gedaan ;) en woonde er vlakbij, nog net in Wittevrouwen.
    Voor zowel Overvecht als Kanaleneiland geldt volgens mij dat het er maar net vanaf hangt waar je precies zit, het zijn maar een paar straten die echt naar zijn.

    Wil je broer kopen of huren? Huren zal alleen particulier gaan als hij niet al jaren ingeschreven staat ben ik bang...
     
  2. Jubbos

    Jubbos Niet meer actief

    Wij wonen in de wijk zuilen, prima wijk vind ik.
    Maar waar je echt mooi woont is in Leidsche Rijn, ligt wel iets buiten utrecht, maar met de trein geloof ik zo in het centrum van utrecht (5 min dacht ik).
     
  3. ProudMum

    ProudMum Niet meer actief

    Ik woon in Overvecht Noord, vlak achter de Dirk van den Broek waar het samenscholingsverbod geld
    (Die zit dus niet bij de Gaard)
    Zolang jij niemand lastig valt, zullen ze jou ook niets doen.

    Ondiep zou ik wel willen wonen, enja dat akkefietje vorig jaar was alleen ivm de dood van Rini Mulder. Kon het wel begrijpen.

    Weetje, iedere wijk heeft wel trammelant....

    Zuilen heb ik ook gewoond, in de wijk Schaakwijk. Mooie nette buurt, van niemand last en 9 jaar terug gebouwd.
     
  4. ilonaw

    ilonaw Actief lid

    6 jul 2007
    153
    0
    0
    winkelmedewerkster
    utrecht
    Wij wonen ook in zuilen en hier is niets op aan te merken hoor.Ik woon in een redelijk rustige straat en het is hier goed vertoefen.

    Het ligt er volgens mij ook helemaal aan waar je zit.
     
  5. Mvjason

    Mvjason Fanatiek lid

    30 sep 2007
    1.677
    0
    0
    mama
    Utrecht
    ja dat zou ik ook wel eens willen weten als je maar een beetje bekend bent hoe weet je dan in godsnaam dat je zeker niet naaar ondiep moet

    ben de geboren en getogen en het is een super wijk lekker volks heerlijk ons en ons gezelliger kan je niet wonen 8)

    de gaard daar wonen de kakkers oftewel boeren nou als je daar wilt zitten doe je best

    ik blijf tot me dood in het ondiep wonen


    en indd er waren rellen in utrecht omdat een kennis van me is dood geschoten door een agent en die mag gewoon zijn werk blijven doen terwijl hij zomaar iemand neerknalt
     
  6. ProudMum

    ProudMum Niet meer actief

    MvJason, ben het met je eens wijffie
     
  7. Lien78

    Lien78 Fanatiek lid

    15 feb 2008
    1.890
    0
    0
    (dieren)fysiotherapeute
    regio A'foort
    ehhh, leg eens uit: kakkers zijn hetzelfde als boeren? :rolleyes:
    en wat is er mis met die mensen dan? mijn schoonouders (en helemaal mijn lief, die er ook opgegroeid is!) zijn echt heel prima volk, hoor....
     
  8. Catje86

    Catje86 Bekend lid

    1 sep 2008
    602
    0
    0
    Niet iedereen houdt van volks, ons kent ons. En je bent ook heus geen kakker als je in de Gaard woont,maar goed.
    Centrum is mooi, maar erg duur. Misschien is Lunetten iets voor je broer?
     
  9. ProudMum

    ProudMum Niet meer actief

    Lunetten is erg mooi. Het is net een dorp in een stad, heb er heerlijk gewoond!
     

Deel Deze Pagina