mijn vriend werkt als expeditiemedewerker 40 uur per week. druk cilinders voor verpakkingen ( zoals dubbel fris enzo) uit magazijn halen, inpakken en die inladen in vrachtwagens. en paar keer per week ook zelfs met de vrachtwagen weg brengen. Hij heeft ook het minimum wat tie kan krijgen ja voor dat werk. Ik doe bij een chinees werken alleen in het weekend op een zondag. Paar uurtjes dus maar. En sinds nu een vrijdag 2 dagen zaterdag en zondag dus. alleen in de avond uren zijn hun open. dus ik werk eigenlijk voor de benzine van de auto. en voor als emy iets nodig mocht hebben. ( zoals autostoeltje wat ze strakjes nodig heeft)
@ Daisy: Die zwembroekjes zijn leuk he? Ik heb nog 2 zwembroekjes van Thomas met Nijntje erop, dus die kan Jasper mooi aan! Nijntje blijft altijd leuk vind ik! @ Lique: Wat een discipline om gelijk te strijken, knap hoor!
manlief hier verdient ook ruim 40.000 en wij moeten ook rustig aan doen. maar wij hebben ook een hypotheek van 250,000 euro!
ik werk niet zoveel omdat als ik veel doe dus eigenlijk zoals vandaag ( stoute ike ) voel ik dat het teveel is voor me rug en me heupen. vanmorgen ook toen ik opstond moest ik 4 keer zelf proberen en de 5e keer heeft me vriend me maar overeind getrokken dan doen me beken echt zeer. vooral als ik op me rechterbeen staat. sinds kort heb ik daar weer fysio voor ook.
mik als je zo dure hypotheek heb dan snap ik dat jullie ook moeten opletten met uitgeven van geld. ik moest even paar keer knipperen met me ogen. is veel geld joh.
@ kim verdient jouw man alleen 40.000? doet tie goed wat doet hij voor werk als ik vragen mag? hier verdienen we samen ook goed maar ook wij hebben zo'n lekkere hypotheek....maar ik mag absoluut niet zeuren want we zijn gezond, tevreden en gelukkig en meer hebben we niet nodig! xxx
JA, huis kost gewoon veel. Hier ook hypotheek van 243.000. En als je meer verdient, moet je ook alles zelf betalen. Niks zorgtoeslag enz. Hoe oud is je vriend Denice? En heb je zelf wel eens uitgerekend wat je terug kan krijgen op toeslagen.nl ? Misschien valt er nog meer uit te halen. Zal alleen dat je onder de 23 jaar pech hebt op de een of andere manier.. Strijken, tja het blijft een K*klus, dus beter gelijk doen. Maar dat zeg ik, ik strijk niet alles hoor. Meestal de shirtje, jurkjes en broekjes van de kids. Spijkerbroeken, t-shirt en blouses, daarna hou ik er mee op , haha!
hij werkt in de bouw als electricien! precies ik ben ondernemer dus mijn loon is erg onzeker. gezondheid en liefde is het belangrijkst!
haha austin ik moest ook al lachen om schoonloeder Mijn schoonmoeder kan zo enthousiast doen met Rayane terwijl hij dat helemaal niet leuk vind en dan is t brullen en ze blijft maar doorgaan.. En dan wilde ze groenteprut voor hem maken met smeerkaas erdoor... smaakt zo lekker En ze wilde zijn aardappels en wortelen kruiden met zout, morgen is hij de hele dag bij haar omdat ze bijna terug naar marokko gaat maar ik ga vanavond nog maar eens tegen mijn man zeggen dat dat absoluut NIET mag.... @ marleen, ik ken het ben een enorme emotie eter maar nu is het genoeg ik baal enorm van mijn lijf dus het moet er vanaf @ lique, nou ik lag 3 dagen in het ziekenhuis en dat ziekenhuis eten heeft t m gedaan, nu snoep ik niet en drink gewoon 2 liter water op een dag en in mijn pauze een half uur wandelen als het droog is Ja goed van jullie Denice! dat betekend dat je erg goed met geld om kan gaan dat is ook heel wat waard toch
hey meiden ik wilde even weer iets van me laten horen. Ik heb eigenlijk geen tijd om veel bij te reageren, maar ik houd jullie wel redelijk bij met lezen. Toch altijd fijn te lezen dat we met dezelfde dingen te maken krijgen en er altijd voor elkaar zijn met steun en begrip. Erg fijn hoor. Hier drinkt Britt nog steeds matig uit de fles. Ze drinkt de ene dag 130 cc in 3 etappes weg in een uurtje en de andere dag lukt het haar weer niet? En op het KDV lukt het drinken helemaal niet, bij opa&oma lukt het aardig. Nu boodt mn schoonmoeder aan dat zij wel 2 dagen willen opppassen, is natuurlijk erg fijn, maar of dat nou de oplossing is? Ik wil ook geen scheve gezichten met mn schhonzus, wiens dochtertje ook eeen hele dag bij opa&oma is.... Zo sneu, terwijl ze echt wel wil drinken, maar gewoon niet weet hoe? Gisteren is ze behandeld bij een ostheopaat, hopelijk heeft het snel resultaat, over 2 weken weer terugkomen Morgen terug naar kinderarts. Misschien dat hij zegt dat ik dan maar moet beginnen met bijveoding? Ik wil eigenlijk wachten tot 6 maanden, maar ja, zo door blijven gaan kan echt niet en moeders zal toch ooit weer moeten gaan werken. Ze heeft een paar keertjes een papje gegeten van rijstebloem, waarvan ze erg gesmuld heeft, maar ook dat duurt erg lang. Maar dat kan je oefenen toch? dat het wat sneller gaat? Ik ga mn schatje weer wakker maken....nog steeds 6 voedingen overdag, snachts slaapt ze gelukkig door! Maar daardoor is het erg druk overdag met voeden. Ik had vorige week bij overmaat van ramp ook nog een productiedip doordat ik even ongesteld was...vreselijk wat een getob zeg! Maar die dip zijn we te boven door extra aanleggen, kolven en Domperidon! Ik wens iedereen het beste toe en tot snel wanneer het hier weer wat rustuiger is... xx
Oh, Monique, heb ik niet goed bijgelezen? Ziekenhuis? Ja dan kan ik me er iets bij voorstellen. Maar 4 kilo is niet niks!
Foreverfriend, vervelend dat het drinken uit de fles nog steeds niet lukt. Hopelijk komt er snel een oplossing! Oja, misschien uit een gewone beker proberen? Is de moeite waard als een fles een uur duurt?
@ kim wat zijn we toch een gezegend stelletje bij elkaar we zijn iig allemaal in het bezit van het meest waardevolle ter wereld, onze kindjes! @ petra he meis hoe was je echo? of weet toevallig iemand hoe de echo van Petra was? xxx
Bij ons komt er bakken binnen (maar wel doordat we 3 banen hebben, wel waarvan er 2 ambtenaren banen waar je wel weer minder verdiend dan een commerciele), maar het gaat dus ook met bakken eruit. hypotheek van 350.000, onze lasten met luxe lasten erbij is al iets van 3000 euro per maand. echt niet normaal eigenlijk. we houden waarschijnlijk net zoveel over als andere omdat je er naar leeft.
en inderdaad krijgen we nog zoveel liefde van de kleine en dat is niet in geld uit te drukken goed gezegd mik en austin
ik ben 22 jaar, en me vriend 25 jaar. Ik heb eigenlijk alles al wat ik kan krijgen aan belasting/toeslagen. heb heeeeeeeeeeeeeeel veel op van allerlij sites zitten kijken en rond gevraagt en nagevraagt overal. en ja dit is het enigste wat ik krijg wat ik nu ontvang.voor huurtoeslag krijgen we zo weinig omdat de huur laag is al we nu 100 euro minder zouden verdienen zouden we weer meer toeslag krijgen als nu. meiden ik ga ff koken he me mannetje komt zo thuis ben er morgen weer. moet daarna naar een verjaardag. fijne avond nog iederee! kus kus KNUFFELS! Emy en denice
@ Foreverfriend: Hey meis, wat leuk om weer wat te horen! Hopelijk doet de behandeling van de osteopaat snel iets, wij hebben er bijzonder veel baat bij gehad! Onze hypotheek zit ook boven de 2 ton, inderdaad ook voor een rijtjeshuis. Lager vind je hier gewoon bijna niet! Nieuwbouwhuizen zijn helemaal niet te betalen, terwijl die vaak kleiner zijn en een kleinere tuin hebben, dus ik zit hier prima! Jeroen heeft een hoveniersbedrijf en dat loopt goed. Ik heb zo goed als geen handen en geef gewoon echt teveel uit . Maar ja, zolang het gaat... Vroeger werd bij ons thuis elk dubbeltje drie keer omgedraaid, we hadden het echt niet breed. Ik verwen Thomas eigenlijk wel een beetje. Soms denk ik nu ga ik het anders doen en minder uitgeven, maar dan ga ik na 2 weken gewoon weer op de oude voet verder
@ foreverfriend jeetje meis ik heb zo met je te doen, vind dat je het super aanpakt en uiteindelijk komt het allemaal goed meid en dan mag je super trots op jezelf zijn! xxx