Augustus 2008 mama's !

Discussion in 'De mama's' started by miranda4xmama, Jul 21, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    Dec 19, 2007
    10,027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Ja het kan raar en moeilijk gaan hoor met voeden. ik heb ok een tijd met een antilaanse vrouw gewerkt en somige kindjes wouden alleen maar bij haar de fles. maar ook weer somige dronken hun fles gewoon nie bij haar. qua dat kinderen ooo wat een wil hebben ze
     
  2. lauwie

    lauwie VIP lid

    Mar 17, 2007
    8,026
    0
    0
    dank philly, dat scheelt al een hoop! al vind ik het nog steeds wel duur als het weer niks wordt. ff over denken.

    binna, dat klinkt wel als een lastig kindje. gelukkig vinden ze ottilie op het kdv verder een van de makkelijkste kindjes. en ik kom 2x per dag voeden, dus ze hebben er gelukkig niet veel last van dat ze niet wil drinken.

    setteke groetjes aan sjudith! hoe gaat het met haar?
     
  3. Vogeltje

    Vogeltje Fanatiek lid

    Jan 4, 2007
    1,263
    0
    0
    Noord-brabant
    @ Sjors heel veel sterkte zeg.

    Even update met Toby bij het cb geweest 6300 gram en 60 cm.
    Hij mag ook eten wat wij eten dus gaat goed vooruit.
     
  4. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    @ Binna, ik ben niet zo goed in met meerdere mensen tegelijk kletsen. Ik zat net te bedenken wie ik aan zou spreken toen Juud me aansprak. Maar jij bent de volgende keer aan de beurt, hihihi!
     
  5. Austin

    Austin Fanatiek lid

    Oct 30, 2007
    1,380
    0
    36
    Noord-Brabant
    @ elle meis wat een verschrikkelijk nieuws ik wens je al het beste toe in deze onwijs moeilijke tijd, ik hoop dat je optimistische persoonlijkheid en de liefde van je mannetjes je op de been houden en onthoud "you will overcome!"

    @ sjorsje het leven is inderdaad niet eerlijk en ik hoop dat ook jullie als gezin en familie door deze moeilijke tijd komen!

    @ setteke ach meis allebei je kindjes uit hun doen!

    vandaag voor de zevende avond alleen dus je ziet maar het kan nog erger....en er komen er nog eens zeven aan helaas! leuk zo'n man met een onregelmatige baan!

    soms heb ik echt het gevoel dat ik het niet meer trek dames!

    32 uur werken per week, 's ochtends Amber naar de opvang brengen en daarna weer ophalen, groenten geven, in bad doen, laatste fles geven in bed stoppen.....pffff.

    xxx
     
  6. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    @ lauwie, het gaat prima met Juud. Druk! Je krijgt de groetjes terug!
     
  7. lauwie

    lauwie VIP lid

    Mar 17, 2007
    8,026
    0
    0
    lepeltje kan ik natuurlijk ook nog proberen..
     
  8. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    Dec 19, 2007
    10,027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    @ lauwie weetje alle kindjes zijn lief.en hebben wat. we hebben nu ook een heeeeel druk jongetje maar onder tussen is het zo'n moppie. echt me kanjer
     
  9. Arri

    Arri Fanatiek lid

    Dec 21, 2007
    2,566
    0
    0
    austin, poe 7 avonden alleen. en blijf je dan ook echt thuis? hier trouwens nog niet thuis... had hem al wel verwacht! ik ga maar douchen en mn bed in. morgen werken, 1e en laatste dag deze week (werk maar 1 dag...!)

    iemand iets van mamajoor gehoord? hier al lang niet gezien namelijk!

    welterusten!
     
  10. lauwie

    lauwie VIP lid

    Mar 17, 2007
    8,026
    0
    0
    vogeltje, ff aykietje pb-en. ze heeft geen tijd meer om alles te lezen nu ze werkt.
    fijn trouwens dat het zo goed met hem gaat!

    austin, 14 avonden alleen! dat is wel heel ongezellig. dan begrijp ik helemaal dat je er doorheen zit. ik had het gisteravond na 4 slechte nachten. na een goeie nacht ziet het er dan al weer wat zonniger uit!
     
  11. JennyS

    JennyS VIP lid

    Dec 14, 2007
    6,001
    0
    0
    Analist
    @arri: nou mijn vriend vind het heerlijk ook om te doen en hij vind lichamelijk contact heel belangrijk en merkte dat hij dat een beetje miste, dus ik heb dit voorgesteld en elke woensdag zit hij al te glunderen dat het weer massagedag is haha waar iemand blij mee kan zijn hè ;)

    @binna: ja we werken hard en hebben beiden diploma;s en dat helpt natuurlijk wel mee. moet wel zeggen dat het geen vak is waar je rijk mee kan worden maar dat hoeft voor ons ook niet. we kunnen nu al eigenlijk alles doen wat we willen

    @naat: ja 40 uur op dezelfde bedrijf als ik en sochtendsvroeg krantendistributie, dus zeg maar uitdelen aan de jongeren die krantenlopen. hij verdiend hier evenveel mee als ik in veel minder uren. hij is dit al 14 jaar gewend en vind het prima, zelf moet ik er niet aandenken. echt knap
     
  12. foreverfriend

    foreverfriend Fanatiek lid

    Feb 22, 2007
    1,473
    0
    36
    dialyseverpleegkundige
    ik ben gelijk gaan kijken naar die fles...maar hij is er overal uit, aangezien er een nieuw modle komt. Dus moet mss voor 2ehandse op zoek? Het lijkt me wel wat
    En inderdaad Noura, is het zo'n cupfeeder bekertje volgens mij, morgen haal ik zo'n beker van Nubi met rietje, ben benieuwd hoe dat gaat.
    Je wilt toch alles geprobeert hebben niet waar?
    ga nu naar bed....want dat was ik al een half uur van plan
    groetjes
    en bedankt voor jullie tips
     
  13. lauwie

    lauwie VIP lid

    Mar 17, 2007
    8,026
    0
    0
    weltrusten arri! en werk ze morgen.

    binna, dat geloof ik wel. bij ons in de groep zit een heel emotioneel jongetje. huilt extreem veel en steekt de rest aan. toch praten ze zo lief over hem. ik kom er natuurlijk 2x per dag dus ik spreek de leidsters heel veel. wel een voordeel van het voeden daar, dat ik mn kleine moppie af en toe zie en wel gezellig met de leidsters.
    vandaag was ik me ff heel erg aan het irriteren op mijn werk, toen ging ik voeden en pakte otje heel lief (zachtjes) met 2 handjes mijn gezicht en kreeg ik een dikke kwijlzoen op mijn wang. kan mij dat stomme werk dan schelen!
     
  14. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    Dec 19, 2007
    10,027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Tja wij hebben ook allebei ons diploma's denk alleen dat het er wel aan hangt welke richting op. kinderopvang wordt je niet rijk
     
  15. Austin

    Austin Fanatiek lid

    Oct 30, 2007
    1,380
    0
    36
    Noord-Brabant
    @ arri waar zou ik heen moeten gaan? dan zit ik met Amber...
     
  16. JennyS

    JennyS VIP lid

    Dec 14, 2007
    6,001
    0
    0
    Analist
    @binna: ja inderdaad, ach ja ik vind mijn werk fantastich dus dan maar zo hè haha

    truten allemaal
     
  17. noura

    noura VIP lid

    Apr 27, 2006
    8,819
    0
    0
    ik quote maar even, maar het klopt dat er veel staat, daar liep ik ook tegen aan.
    maar wat ik de eerste keer gekocht heb is, blanke marsepein, een setje kleurstof (doe je heel lang mee) en een pak biscuitmix, daar kan je ongeveer 3 taarten van maken.

    je kan bij de supermarkt banketbakkersroom halen om een lekkere vulling te maken. en een potje jam. een blikje mandarijntjes maakt ook een lekkere vulling op de room.
    en botercreme maak je van roomboter en poedersuiker.

    met dit alles bij mekaar, heb je je ingredienten. het is echt niet zo moeilijk. als je een vormpje hebt voor hartjes ofzo kan je daar marsepein mee uitsteken en mee versieren.

    nou wie eens een poging wil wagen, ik wil best een stap voor stap maken haha

    grappig, ik heb vandaag al een paar voorzichtige opmerkingen gehad of ik eens een taart wil maken. zolang ik het leuk vind...

    ah lauwie wat lief die zoen
    smelt

    foreverfriend die nubybekers deden het hier goed. maar ja toen was saf wel wat ouder. ik hoop dat het werkt, en anders heb je het al vast in huis voor later
    ik weet hoe balen het is, ik ben wel eens uit het werk gekomen, een bezwete man, nahikkende en tranende anissa, en dan breekt je hart. maar het is een paar weken terug echt zo ver gekomen dat ze helemaal overstuur raakte van de fles in haar mond. gelukkig werk ik maximaal 4 uur aaneen, en is ze nu 6 maanden en kan ze zich in die uren goed redden.

    voor de flesweigeraars, iemand eens geinformeerd bij een borstvoedingsvereniging? ik weet dat ze daar een keer fingerfeeding dingetjes hadden
    en bij thuiszorgwinkels hebben ze ook van deze hulpmiddelen

    nou ik ga zo ook slapen, morgen naar het cb. ik ga eerst anissa nog voeden

    oh ze vond de wortels lekkerder dan de peer. mischien omdat dat warm was, ze is natuurlijk alleen warme voeding gewend,en fruit is koud
     
  18. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    Aug 20, 2007
    4,495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
    Goedemorgen meiden,

    ik 'spreek' jullie niet meer voor Maandag ofzo,zo werken en vanaaf gaan we gelijk!

    Een heel fijn weekend en tot maandag!

    @Binna,jullie ook heel veel plezier in cp!

    xxx
     
  19. mik25

    mik25 VIP lid

    Sep 12, 2007
    14,563
    0
    0
    kapster
    op een roze wolk
    ik vind het ook knap hoor vier dagen werken met een kleintje!

    kan of wil je niet minder werken?
     
  20. moniquekenitra

    moniquekenitra Actief lid

    Jan 3, 2008
    217
    0
    0
    Belgie
    elle en sjorsje veel sterkte!
     

Share This Page