idd koosje geef mij maar zo'n hummeltje, zo schattig mijn ouders wonen in Duitsland en daar staat nog wel eens in de krant dat er een kindje te vondeling wordt gelegd bij iemand voor de deur, mijn moeder zegt dan altijd, waarom niet bij ons dan kennen wij 'iemand' waar dat beebje een warm nestje kan krijgen, zucht... floor wat spannend, we zullen de uitslag begrijp dus nog niet lezen, nou hopelijk kom je terug met een mooi voetballertje, of twee? (wacht dacht je van de namen Frank en Ronald hihi).
Inmiddels heb ik ook m'n telefonische afspraak gehad met het zkh, niet veel bijzonders eigenlijk. Vind het een beetje onzin. Ik vroeg omdat we niks gehoord hadden of ik er vanuit kon gaan dat we weer geen cryos hebben, zei de assistent, ja ga daar maar vanuit, vaag antwoord. Verder gezegd dat ik steeds zo'n last heb van pijn boven in mijn rug (heb er vanacht heel slecht van geslapen, misschien vocht?) had ze eigenlijk niet echt een antwoord op, aangzien mijn gewicht goed blijft en m'n buik niet dikker en ik ook niet benauwd ben... Blijven drinken dus en rustig aan doen. Ik ga denk ik vanaf nu wel elke dag even naar buiten, want een beetje bewegen voelde vandaag wel goed.
Linda, idd erg vaag wat betreft de cryo's en ook dat ze niet echt antwoord kon geven op pijn in de rug...idd goed blijven drinken en vooral lekker rustig aan doen!
He meiden, Ik heb goed nieuws! We komen net terug uit Utrecht en van de 11 bevruchtingen zijn er 2 gezonde embryo's bij. De andere 9 zijn helaas wel afgekeurd, dus we hebben niks voor in de vriezer. 1 embryo is een topembryo, die was al helemaal compact. De andere is een 8-cellige embryo ook van goede kwaliteit verder. Ze zijn alletwee teruggeplaatst, dus nu weer 2 weken afwachten en maar hopen dat ze gaan nestelen. We zijn zo blij en opgelucht nu, je zit toch al de hele dag in spanning. Bedankt meiden voor jullie duimen, het heeft geholpen! Liefs Floor
floor, ook hier nog even...super nieuws meis! Ik hoop dat jullie toppertjes zich lekker gaan nestellen...ik duim voor je!
Floor, wauw wat een goed nieuws. En nu de 2 spannende wachtweken, succes! Naatje, wil je even heeeeeeel veel succes wensen voor morgen! Ik zal aan je denken! Linda, ik hoop dat een beetje frisse lucht je goed doet! En doe inderdaad maar rustig aan. Gewoon de boel de boel laten! Gr. Sabrien
Hallo meiden, Nou ik mag eindelijk echt meepraten. Vandaag begonnen met Synarel, eindelijk ongesteld geworden dus eindelijk beginnen. Vind het allemaal super spannend, maar ik ben zo blij dat het eindelijk zo ver is... Heb wel ontzettende hoofdpijn gehad, herkend iemand dit? Of zou dit echt de spanning zijn geweest? Floor; gefeliciteerd met je twee emmy's, hoop dat ze een mooi plekje bij je vinden voor de komende negen maanden! De rest van de meiden wens ik veel succes, ik vermoed dat ik wat vaker op het forum zal zijn en iedereen zal leren kennen! X
Heel veel succes Zoe! Floor wat een GEWELDIG nieuws, twee super emmys erbij in de ww! Ben echt heel blij voor jullie, nu lekker wachten, geniet maar van die twee mini's in je buik, daar mag je trots op zijn!
zoe, succes met de behandeling! naatje, heel veel succes morgen! floor, wauw, mooi, 2 emmy's, hopelijk blijven ze goed zitten! linda, doe rustig aan meid! en veel blijven drinken idd. Morgen mijn 1e echo, ik hoop eigenlijk dat het goed is, en dat ze gelijk de pregnylspuit zetten! Maargoed, nog even afwachten. Fijne avond iedereen!
Floor wat fijn twee emmy's, ik hoop dat ze zich lekker bij je gaan nestelen! Wies spannend morgen de 1e echo, ik duim dat ie goed is en je snel de pregnyl mag gaan zetten. Zoe succes Naatje ik geloof morgen de punctie? Heel veel succes en sterkte, ik hoop dat het meevalt. Voor mezelf; ik lees met jullie mee maar schrijf niet elke keer, ik kan me voorstellen dat jullie zo'n banner soms irritant vinden..weet dat ik met jullie meeleef! xx
9 februari mag ik voor een echo komen, ik hoop maar dat alles dan eindelijk eens goed gaat en we een mooi hartje zien kloppen...
Floor super hoor, twee mooie embry's aan boort! Linda ook hier kregen we te horen dat we niet moesten rekenen op cryo's dat het een bonus is van een IVF behandeling, de kans op cryo's is klein, omdat ze een mega kwaliteit moeten hebben! Liefs debje
Meiden sinds gisteravond beetje kramperig gevoel in baarmoeder en ook een beetje in m'n onderrug, het erge is dat had ik de vorige keer ook rond deze tijd dus het zegt natuurlijk weer niks volgens mij wil ik wat voelen dus ben behoorlijk streng voor mezelf dus dat is wel goed, dat houd me met beide benen op de grond, straks lekker naar de kapper!
Ah nee toch Linda! Maar zoals je zegt het hoeft niks te betekenen. Positief blijven denken en lekker met andere dingen bezig zijn. Bij mij had ik de 1e keer ook allemaal krampjes en ging het mis en de 2e keer voelde ik echt hélémaal niks en ging het ook mis. Het zegt dus gewoon ook echt helemaal niks. Afwachten is het enige dat je kan doen....maar dat is zo frustrerend! Succes meid! We duimen met je mee!
Goedemorgen Naatje30, hoe ging de punctie vandaag? Erg benieuwd hoeveel eicellen er gevonden zijn. Viel de pijn mee? Mocht je al snel naar huis? Doe lekker rustig aan he. Wies31, hoe ging de echo? Mag je de Pregnyl al zetten? Floor01, wat fijn dat er 2 goede embryo's zijn teruggeplaatst. Veel succes met wachten. Pat, op naar 9 februari, spannend hoor. Erg fijn dat je zwanger bent en blijf gewoon meeschrijven hoor, we leven erg mee en willen graag weten hoe het met je gaat . Met mij gaat het goed. Ben best snel opgeknapt. Doe nog rustig aan hoor, wandel 1x pd even met de hond. Maandag weer werken.
even snel... De punctie zit er weer op, het is me deze keer meegevallen. En het resultaat is echt heel erg mooi, er zijn 15 eicellen gevonden! We zijn blij dat we van te voren al op ICSI hadden ingezet, hubbie had maar 300.600 zwemmertjes dat was niet goed genoeg geweest voor IVF. Nu is het wachten tot zondag, dan mogen we om 9.15uur bellen voor de bevruchting hoelaat de TP zal zijn...mocht er geen bevruchting optreden dan horen we dat al eerder, dus ik hoop dat we niet gebeld gaan worden! Maar nu ga ik weer lekker liggen, ik moet het heel rustig aan doen van de arst omdat ik zo veel follikels had en ik echt tegen een overstimulatie aan zit.