Hallo Allemaal, Afgelopen juni heb ik een missed abortion gehad, ben daarna gecuretteerd. Nu helaas nog niet weer zwanger en ik moet zeggen dat me dat wat zorgen opleverd, ik denk steeds er is toch niet iets mis gegaan tijdens de curettage? etc. Wordt wel gewoon ongesteld, heb wel een wat wisselende cyclus maar niet exctreem.. dan 27 dagen en dan weer 30 dagen.. Nu vroeg ik me eigenlijk af, of er meer zijn zoals mijn partner en ik die lang na de curettage op een zwangerschap moeten wachten.. of zijn er juist mensen die mij een positieve berichten kunnen geven? Word er een beetje onzeker van... Bedankt alvast voor de reacties..
Hier duurde het 5 maanden voor ik weer zwanger was na mijn curettage. Ik weet nog dat ik me ook al zorgen maakte, gelukkig onterecht achteraf. Sterkte en ik hoop dat je snel zwanger bent!
bij mijn eerste curettage duurde het 1 week toen ik terug zwanger was! ik ging bloed laten trekken na 7 weken omdat ik mijn maandstonden nog niet had! en toen bleek ik al 6 weken zwanger dus! alles is mogelijk en zoals ze hier in belgie zeggen, na een curettage is de 'baan' open groetjes passoatje
Hallo, Inge- hoe lang duurde het na de curettage voordat je weer ongi werd? Zit inmiddels op dag 34 en maak me een beetje zorgen... Op zich is je cyclus wel wisselend maar aardig binnen de perken met 27-30 dagen. Heb je verder geen klachten overgehouden na de curettage? En hoe lang duurde het de 1e keer om zwanger te worden. Las ergens dat de meeste vrouwen binnen 1 jaar zwanger worden na stoppen met anticonceptie en dit als normale termijn wordt beschouwt....maakt het natuurlijk niet makkelijker....
ik werd na 6 weken en 4 dagen vanaf me curettage weer ongesteld. en nu 4 weken later waarschijnlijk weer zwanger ze zeggen ook dat als je gecuretteerd ben, je helemaal schoon bent, en meer kans heb op zwangerschap, de meeste vrouwen zijn ook binnen 3 maanden weer zwanger.. Dat vertelde ze in het ziekenhuis aan me
Hallo, ik geloof dat ik 28 dagen na de curettage weer ongesteld werd. Had jij altijd een goede cyclus dan?omdat je je nu zorgen maakt.. Als je voor je curettage ook wat wisselende cyclus had, kan dit de oorzaak zijn.. maar ik zou niet te lang je zorgen maken hoor, bel anders je huisarts eens die kan je er vast wel een antwoord op geven.. Ik kan het me wel voorstellen hoor dat je je zorgen maakt.. Ik had verder geen klachten na de curettage, dat is allemaal wel goed verlopen geloof ik maar ik maak me dan toch ergens in mijn achterhoofd zorgen of ik ooit wel weer zwanger raak.. maar goed vandaag ovulatie testen in huis gehaald, dat maar eens weer proberen.. Wat zijn die dingen trouwens duur!pfff.. echt niet meer normaal! Succes.. en groetjes!
Gefeliciteerd! Helaas hoor ik niet bij de meeste vrouwen die binnen 3 maanden weer zwanger is.. maar goed ik hoop dat het binnen kort raak is Geniet van je zwangerschap!
Hoi Inge, Ik ben dan wel niet gecurreteerd, maar zit nu inmiddels ook alweer een halfjaar na m'n miskraam en nog steeds niet opnieuw zwanger. Wij gaan in april weer naar de gynaecoloog en verder kijken wat te doen als ik dan nog niet zwanger ben. Dat geeft me wel wat rust. Als je 'gewoon' een redelijk stabiele cyclus hebt, dan hoef je volgens mij niet bang te zijn voor verklevingen in de baarmoeder door de curettage... althans dat is wat ik weleens gelezen heb, maar precies weet ik het ook niet. Kan me heel goed voorstellen dat je je wat zorgen maakt. Helemaal als je hier leest dat de meeste zeker binnen een halfjaar alweer zwanger zijn. Ik hoop dat je snel een positieve test in handen mag hebben! Groetjes Caro
Hoi Inge, Ik heb anderhalf jaar geleden ook een curettage gehad...Mocht daarna een half jaar niet zwanger raken en nu dus sinds één jaar weer wel. Maar het wel maar niet lukken. Ik ken het gevoel, ook ik denk weleens of het allemaal wel goed is gegaan tijdens die curettage. Tis natuurlijk wel een wondertje waar je op zit te hopen.. Dus blijven hopen dan maar
Ik vraag me eigenlijk ook wel af wanneer je contact op kunt nemen met je huisarts.. Ik zit nog niet een jaar na de miskraam, dus ik ga er zelf al vanuit dat we nog niet worden doorgestuurd ofzo.. Iemand hier ervaring in?
Hoi Inge, Als je je zorgen maakt zou ik de HA even bellen, met hem/haar kun je je zorgen bespreken. Zelf ga ik nu voor ronde 2 na mijn MA maar heb het gevoel dat het bij mij ook wel eens lang kan gaan duren. Omdat ik dit jaar 37 word wil ik niet te lang wachten om naar de HA te gaan en evt. doorgestuurd te worden. Heb ook wel vaker gehoord/gelezen dat na een curettage iemand sneller zwanger zou raken, maar weet niet of ik het moet geloven. Hoop voor je dat je snel een positieve test in handen hebt.
Hoi Inge, Ik heb precies hetzelfde gehad. Na mijn curettage in oktober 2007 werd ik ook gewoon ongesteld 28/ 29 dagen. Maar na 7 maanden proberen dacht ik ook dat er iets mis was. misschien tijdens de curettage, dat er iets niet goed gegaan was of zoiets, want het duurde zo lang naar mijn gevoel. Nou, ik heb goed nieuws na 12 mnd. dus de 13e maand na mijn curettage eindelijk weer zwanger! Maar als je je zorgen maakt zou ik gewoon naar de huisarts gaan en je verhaal vertellen. Ik hoop dat je heel snel een positieve zwangerschapstest in handen hebt. liefs bahar
Ik was na mijn curettage gelijk de volgende maand weer zwanger, waarschijnlijk was dit allemaal toch te snel voor mijn lichaam, want na 5 weken kreeg ik een miskraam. Nu ben ik na 8 rondes weer zwanger geraakt. Ik hoop dat je snel zwanger mag worden!
Ik ben in de 3e ronde na de curettage weer zwanger geworden. Het ging mij ook niet snel genoeg en was erg onzeker geworden. Achteraf dacht ik... Met 3 rondes.. Eigenlijk hartstikke snel weer. Helaas is deze zwangerschap ook net misgegaan en ben ik gister weer gecuretteerd. Nu weer geduld hebben... He Inge, succes verder en hopelijk is het snel raak voor jullie!