@Lientje van harte met je zoon Mik! Wat een leuke, hippe naam! @Miireii goh wat ontzettend heftig allemaal zeg. Kan je het al een beetje bevatten! Wat een mooie meid zeg! Fijn dat je thuis bent . @Sofie thanks voor de knuffel! Inderdaad erg jammer, had het erg leuk gevonden! @Maka ze hebben met 36 weken gekeken naar die groep B Streptococcen, en die had ik gelukkig niet. Heb in het verleden 6x nierbekkenontsteking gehad en ontelbare keren blaasontsteking, dus blijkbaar ben ik er gewoon heel gevoelig voor. En dan met die zwangerschap extra natuurlijk. Maareh..is dat echt? Dat het weeën kan opwekken? Want dat verklaart het wel waarom ik tegelijk met de nierpijn die voorweeën had.... @Mieke lekker is die thee he? Wel een beetje bitter, maar met flink wat suiker vind ik 'm heerlijk! Heb al 2 kopjes op, zo voor het slapen gaan nog 1 en dan heb ik mijn dosis voor vandaag weer gehad . En ja, ik zou het heel mooi vinden als het uit zichzelf begint. Als de pijn minder word dan vind ik het nog niet zo'n ramp om te wachten op maandag . Stiekum hoop ik dat het dit weekend doorzet. Lijkt me zo mooi om vrienden/familie te bellen: 'het is begonnen!' Zo spannend... @Noppie we zijn net samen even gaan lopen. De apotheek is hier op de hoek gelukkig. Heb al 1 tabletje op. Vanavond nog 1 en dan verder 3x p/dag. Vorige keren sloeg het snel aan, dus ik hoop nu ook! Hoe gaat het nu met je hoofdpijn? @Maatje ik heb vandaag een echo gehad omdat ik de beeb ook minder voelde sinds gister. Maar gelukkig niks aan de hand. Ik hoop voor jou hetzelfde! @Mobiel ja Maka zei ook al dat het weeën kan opwekken. We hopen het dan maar! Thanks meis! Veel plezier bij je feestje . Hihi heb ik toch weer gereageerd op jullie, kon het niet laten . De voorweeën zijn weer terug, ben benieuwd! Ze zijn gelukkig nog goed te doen... Moet zeggen dat ik vannacht heel veel aan mijn vriend had. Echt heel fijn! Ik kon lekker tegen hem aan hangen en hij zorgde ervoor dat ik me ontspande en op mijn ademhaling lette. Ik had gedacht dat ik niks van hem moest weten tijdens de weeën, maar het tegendeel bewijst. Ik had hem juist heel erg nodig. Erg prettig!
@Amor: wat fijn dat je een beslissing hebt genomen en dat je je bij de VK van het ziekenhuis op je gemak voelt. @Karine: wat leuk dat je moeder morgen komt! Geniet er maar lekker van. @Axioma: jij bent ook lekker bezig geweest vandaag. @Mieke: het was de kraan die lekte en die heeft mijn mannetje ondertussen al vervangen. En dat van die wc was Axioma volgens mij! Ow dan kent jou vriendin jou wel goed qua namen dan! Goed dat je niet hebt laten merken dat ie er tussen zat. @Maka: veel plezier met je vrienden vanavond. @Dayenne: wat naar dat je een urineweginfectie hebt. Hopelijk helpt de AB snel en zul je daar snel van opknappen. @Maatje: hoe was het in het ziekenhuis? @Married: leuke foto's hoor en die slofjes vind ik echt heel schattig! Veel plezier op je feestje vanavond! @Deesje: ik heb de laatste dagen last van mijn rechter lies, maar daar liggen de schoudertjes van ons meisje. @Miireii: fijn dat je thuis bent meid. Jeetje dat klinkt wel als een heftige bevalling. Wat een schatje! @Leintje: gefeliciteerd met jullie zoon Mik! Nou ik ga het hier echt bij laten voor vandaag. Mijn meisje vindt het niet fijn als ik te lang zit volgens mij, wantze is de hele tijd al met haar kontje tegen mijn ribben aan het duwen ! Erg prettig voelt dat niet. Tot morgen meiden. X Esther
@karina, wij hebben de box sinds afgelopen zaterdag staan.. @Dayenne, tjonge jammer zeg dat ze je niet willen inleiden! Sterkte meid! @Maatje, wanneer mag je naar t ziekenhuis voor je ctg? @Noppie, sterkte met je hoofdpijn! @Deesje, hier is geen streep te bekennen, maar wel striae... ook op de lijn van mn navel... @Miireii, tjonge wat een verhaal meid! Heftig hoor! @Leintje, van harte gefeliciteerd met jullie zoontje Mik! @Mieke, haha die wc lekkage dat was ik inderdaad.... goed geheugen heb je hoor! Hier heeft de vriendengroep van mn man ook al lopen raden naar de naam, onze jongensnaam zat er ook bij... maar mijn man heeft gelukkig niets laten merken! Knap dat jou dat ook lukte, ik zou denk ik teveel veraden met mn gezichtsuitdrukking. he meiden fijne avond, ik ga zo douchen en dan lekker lezen op bed!
@ Leintje: van harte gefeliciteerd met jullie zoontje MIK!!!! @ Dayenne: heb nog steeds last van die hoofdpijn, ondanks de paracetamol. Moet zo anders maar naar bed denk ik. Over die urineweginfecties: mijn schoonmoeder roept dan altijd dat je cranberrypilletjes of cranberry-thee o.i.d. moet nemen. Mijn schoonzusje heeft vaak last van blaasontstekingen en dat schijnt ook goed te helpen. Lekker handig dat ik daar nu mee kom, want jullie zijn net naar de apotheek geweest. Nou ja, misschien wil je vriend morgen nog een keertje gaan? Sterkte met al die voorweeen en fijn dat je wat aan je vriend hebt.
@Noppie he wat vervelend. Inderdaad maar lekker naar bed zo . Thanks voor de tip! Ik had het al vaker gehoord, maar ik vergeet het telkens te halen. Ik zal morgen vriendlief op pad sturen . Thnx, jij sterkte met je hoofdpijn!
Uk, het blijft geweldig om te lezen hoe goed Ferry het doet! Ik hoop voor jullie alledrie dat hij het zo goed blijft doen en snel mee naar huis mag! Eppie, geweldig mooir wat je voor je nichtje hebt gemaakt! Zou er bijn a jaloers van worden, ben niet zo crea. Amor, je moet natuurlijk doen wat je gevoel je ingeeft, maar inleiden hoeft helemaal geen ramp te zijn hoor!Als het een beetje meezit wordt ik maandag over een week ingeleid en ik kijk er echt naar uit! Zie dat je je keuze gemaakt heb! Married, wat een schattige foto's! Dayenne, sterkte meid, ik hoop voor je dat het snel doorzet! leintje, gefeliciteerd met jullie zoon Mick! Kom straks nog even terug, Levy wilt niet slapen!
@Amor hmm wat raar, tegen mij zei de man van de reformzaak dat frambozenbladthee juist erg goed is en dat hij hele goede verhalen heeft gehoord. 'Schijnt erg goed te werken', zei hij. Apart he, hoe mensen verschillende meningen hebben...Nouja ik drink het maar gewoon, baad het niet dan schaad het niet. Ik kreeg trouwens ook wel de zenuwen van Miireii's verhaal. Ben ook bang dat ik in een weeënstorm terecht kom. Hopen voor ons dat het nog natuurlijk gaat beginnen! En ja, ik word inderdaad niet ingeleid omdat ik nog een infectie heb. Die moet eerst weg zijn. Maar de gyn-assistente had nog even overlegd met haar baas, en ze hadden getwijfeld om mij op te nemen. Maar omdat ik geen koorts heb mocht ik gelukkig toch nog naar huis. Zodra ik koorts krijg moet ik direct bellen omdat ik dan alsnog opgenomen moet worden. Maar weet niet of ze me dan gelijk inleiden of dat ik alleen opgenomen word. Tot nu toe voel ik me prima, dus ik verwacht niet dat ik koorts krijg. @Angela dank je wel! Succes met Levy .
Esther, bijna iedereen heeft juist absoluut geen idee wat voor naam wij hebben, mede omdat mijn vriend wel van iets geks houdt, tenminste niet in de zin van dat ie staks poepie heet of zo hoor, haha. Ik hoor hier steeds een schaapje voorbij komen, hebben jullie dat ook gehoord.... beeeeeehhhhhh! Dayenne, mijn gevoel zegt dat jij losse thee hebt... ik heb zakjes en die is vreselijk zoet, roze thee ook? Ga je nu lekker rusten Leintje, gefeliciteerd met jullie zoon Mik Tijn!! Wat een leuke naam Mik. Fijn dat alles goed gaat, zijn jullie beiden thuis? Axioma, tja jij ging toen nog lekker met je dikke buik op je knieên die pot er af halen of iig repareren Noppie, hoop dat de hoofdpijn door de paracetamol zakt.... beeeehhhh!! Amor, volgens mij zit er juist iets in het sperma wat de bevalling zou bevorderen, of heb ik dat mis? Nou hier geen buikkrampen hoor van de thee. En dat van Yakult... hmmm zou het... net als die dame zegt dat je buikpijn krijgt van de thee? Maar goed baat het niet dan schaat het niet toch?
Zit hier ook x-factor te kijken! Lekker niet bij nadenken en de voorrondes zijn altijd zooooooo leuk Morgen de verjaardag van mijn schoonzus. Tis alleen ruim anderhalf uur rijden. En zo lang zitten is niet echt mijn hobby op dit moment. Maar ja, om nu al thuis te blijven zitten, kan nog wel 5 weken duren! Dus gaan toch maar wel. Mocht er iets gebeuren gaan we gewoon meteen terug naar huis. (en voor de zekerheid maar vluchttas mee) Alvast een fijne nacht voor iedereen, hopelijk wordt er door iedereen lekker geslapen!
Leintje gefeliciteerd met jullie zoontje Mik Tijn! Erg leuke namen hoor! Hoe groot/zwaar is hij? Hoop dat je snel herstelt
BUDDY-UPDATE VAN ILOIZA & DYON Ik kreeg vanavond dit smsje van Iloiza: Hey buddy! Even nieuws over Dyon en mij. We zijn vandaag opgenomen in het ziekenhuis omdat Dyon te geel is. Hij is er helemaal suf door en drinkt niet meer goed uit zichzelf. Hij ligt nu onder de lamp om die geligheid te verminderen. Hij maakt het nu goed. Ik ben ook opgenomen, gewoon om dichtbij hem te zijn en voor de borstvoeding. Hoe is het met jou en de andere meiden? Liefs Gelukkig gaat het nu dus goed en worden ze goed in de gaten gehouden.
Deesje, de mol kijk ik toch eerst de eerdere afleveringen! Ik ben er helemaal niet goed in, maar vind het wel leuk om die mensen zo te zien vissen bij elkaar! Maka, prachtige foto's! maakt je vriend die? Mieke, roerei kan met bijna alles vind ik En dat was niet zo zwaar op de maag. En in vruchtwater poepen doet de beeb als ie het moeilijk heeft, vlgs mijn zw. juf. Was het gezellig met je vriendin? Martine, wat fijn dat Fuad het goed doet. Thuis is veel rustiger he! Daffie, Het is begonnen! 6 dagen voor de datum! Dat had je niet gedacht. Ga ervoor meid, rare dag voor jullie maar ook wel heel mooi. Mama van Stef, hopelijk zet het nu eindelijk door! Hier wordt je ook niet fitter van he Scoobje, knap maar snel op. fijn dat je kleine zo goed drinkt! Sofie-met-creadrang Tssja, met een schoonmaakster en een schoonmoeder die graag was kan je je energie mooi ergens ander op richten, leuk hoor! HJ, wat ontzettend fijn dat je beide jongens het zo goed doen. Het lijkt me raar dat er 1 in het ziekenhuismoet blijven misschien, maar erg fijn dat ze lke dag een beetje sterker worden! Eppie, ik vind yoga ook niet zweverig, en het hoeft van mij ook niet allemaal droog en wetenschappelijk te zijn. Deze yoga juf is wel echt te zweverig voor mijn smaak, en ik hoorde dat ook van iemand die erlangs was gegaan voor info.. die heeft toen ook voor wat anders gekozen. Ik wilde dat ik nog ff verder had gezocht naar een andere cursus. Balen van de lekke leiding, hopelijk is het makkelijk op te lossen! En.. Vlgs mijn schoonzus, verloskundige, is 12-15 kg normaal in een zwangerschap. Dus daar kom je niet veel boven. Maar veel gewicht eigenlijk he! ik zit nu op +12/13 kg. Prachtige dingen maak jij! Daar zijn ze vast heel blij mee. Uk, ik vond Dinky/Deesje ook al zo actief Maar ze hebben beide een beesie met dezelfde kleur trui Wat heerlijk dat Ferry het zo goed doet! Maatje, wat schattig dat LEvi zo mooi je nadoet Amor, wat spannend! Dinky, ik zou het liefste thuis bevallen. Streep! sinds een paar weken heel duidelijk! maar niet zo mooi recht, er zitten kronkels in? en hij loopt door boven mijn navel, zeker nog 10 cm. Gelukkig geen striae. Miireii, sjonge, wat een verhaal van de bevalling! Fijn dat ze het zo goed doet en dat ze toch veel zelf drinkt. Leintje, gefeliciteerd met MIK !Gaat het goed met hem? Dayenne, irritant die ontstekingen net nu hopelijk snel over en dan de bevalling! Ik ben ook aan de pro-biotica yoghurtdrank, ander merk dan yakult(. behalve voor spruw schijnt het ook te helpen om je darmen op gang te krijgen na de bevalling.. inderdaad, baat het niet... ik voel me erg zwanger, weet niet meer hoe het merk heet en geen zin om naar de koelkast te lopen Hier een gezellige dag gehad, vriendin kwam het wiegje brengen, net op tijd.. haar zoon is er net uitgegroeid met zijn 4 maanden. Het is een enorme vent, weegt al 8300 gram en groeit bijna uit de maxi-cosy, lastig hoor want hij kan natuurlijk nog lang niet zelf zitten in het opvolgstoeltje.. het is een vrolijke lachebek, dus ik heb genoten. Sorry, extreem lang bericht vaan mij
Zo, net terug van het feestje.. nu moe moe moe, als ik vannacht niet goed slaap, weet ik het niet meer hoor @ noppie, die labels heb ik er idd ook uitgehaald! Vreemd hoor dat ze er zulke lappen indoen Zal van het weekend de site van je vriend even bekijken! @ Mieke, ow ow ow, je hebt echt veels te veel gekocht meis, hihi.. je kunt niks meer vragen (geintje!) Avondeten-inspiratie is hier ook op aan het raken.. @ Maka, ja dat is idd als mensen vragen wat we nog willen. Veel dingen zijn redelijk duur, maar bijv. mijn vriendinnen doen gezamenlijk iets en collega's van mijn man ook, zo kom je toch aan een leuk bedrag en kun je echt wat leuks vragen. @ Uk, de naam is idd voorbij gekomen, maar niet in dit feb-mama's topic jij weet hem idd ook meen ik me te herinneren Nog ff sssssstttttt... @ Karina, streep wordt bij mij idd ook steeds donkerder en nog duidelijker. Tja, zal wel weggaan toch?! @ Miireii, wow lieve schat wat een heftige bevalling heb jij gehad zeg! Wat fijn dat je meisje het goed doet nu en dat je zoveel steun aan je man hebt gehad. Wel erg heftig om te lezen moet ik eerlijk zeggen. @ Leintje, gefeliciteerd met de geboorte van Mik Tijn! @ dayenne, ik slik sinds ruim een jaar elke dag cranberrytabletten, die helpen je blaas sterker te maken. Voorheen had ik elke mnd wel een keer blaasontsteking, maar sindsdien gaat het veel beter! Tijdens de zws nog niet 1 keer gehad! Wel een paar x gedacht dat ik het had, maar bleek steeds vals alarm. Sterkte met je oefenweeen! @ amor, volgens mij gaat het juist om een stofje wat in het sperma zit wat de bevalling op kan wekken (als je bm er klaar voor is), dus dan is penetratie wel noodzakelijk Tot morgen!
@ Zwangerschapsstreep: Vorige zwangerschap niet gehad, ja pas na de bevalling werd 'ie zichtbaar Nu wederom niet te zien, dus misschien na de bevalling weer? Hij trok bij mij in ieder geval vanzelf weer weg @ Leintje: gefeliciteerd met de geboorte van Mik @ Angelicaatje: als je even de juiste gegevens doorgeeft kan ik je op de lijst ( zie mijn onderschrift) erbij zetten Welkom hier @ Iloiza: Balen zeg, ziekenhuisopname is nooit fijn, maar fijn dat ze er in ieder geval serieus naar kijken naar die geelheid Even het Billurubine gehalte zorgen dat het omlaag gaat Ja ben er helemaal in thuis ondertussen Verder een zeef hier vergeet echt alles
BUDDYNIEUWS de dochter van daffie is gisteren om 16.40 met de keizersnee geboren, haar ontsluiting bleef op 4 cm steken ze heet myrthe esmee en is 3560 gram, ze is prachtig en ze zijn helemaal verliefd
sorry wilde het gisteren nog komen vertellen maar ik had zo'n pijn dat ik mijn bed niet uit kon komen Leintje gefeliciteerd met mik!
@ Daffie: Gefeliciteerd met de geboorte van Myrthe Esmee Ik hoop dat ik zo nog even slapen kan, Tim werd wakker en wilde niet meer slapen, hij is nu stil, dus ga het zo zelf ook maar weer proberen...........
heb weer beroerd geslapen... maak me veel te druk en zorgen om zulke onbelangrijke dingen maar ja het gaat vanzelf en die kn op ff omzetten lukt me gewoon ff niet
daffie: gefeliciteerd met jullie dochter Leintje: gefeliciteerd met jullie zoontje Ilonza: sterkte in het ziekenhuis, wel fijn dat je erbij mag blijven zeg! Miireii: heftig verhaal hoor. Gelukkig maken jullie het nu goed. Rust maar lekker uit hoor! Hier weer vroeg wakker.. knallende koppijn. Ga zo ff mijn beddengoed verschonen en alles lekker buiten hangen... Met dat zeiltje/molton met plastic onderkant zweet je zo vreselijk.. ik zou het liefste elke dag alles in de was gooien. Als mijn schat vanavond thuis komt gaan we het bed op klossen zetten. Want vanaf vandaag mag ik thuis bevallen.. jippie