Hoi, Ik ben me aan het orienteren op het gebied van moederfietsen en aanhangkarren. Ben klein 1,55 m en weeg bijna 100 kilo,mijn zoontje is 2 jaar en we zijn met een 2de bezig. Mijn oudste loopt al hele stukken mee aan de hand en ik heb nu een oude fiets met achterzitje en buggydrager. Ik heb met mijn zoontje nooit gefietst voorop omdat ik simpelweg niet kon afstappen makkelijk en mijnnbenen maar heel kort zijn en ik heb een dikke buik dus ja,je raad het al dat dat geen succes was :S Nu we voor een 2de gaan wil ik eigenlijk een moederfiets maar mijn man vind het duur en een karretje achter de fiets vind hij belachelijk staan! We hebben beide geen rijbewijs en ook het geld niet om dat snel nog te proberen te halen. Ik ben vandaag langs de lokale fietsenmaker/winkel opgereden en die hebben dus alleen croozer karren staan van 350 euro! En de moederfietsen gaan vanaf 599,- nieuw,gebruikt krijgt hij ze maar zelden binnen vertelde hij me. Eenm mamastuur heb ik ook al an gedacht maar ik ben bang dat dat te onstabiel is en misschien nog wat te krap. Moet ik nu alweer op een kinderfiets gaan fietsen 9dan kan ik met de voeten bij de grond) :c: Heeft iemand een oplossing? Ik wil niet meer dan 200 euro kwijt zijn max voor een moederfiets en zo'n karretje moet ook niet te duur worden.
Ik denk dat 200 euro wel heel weinig is voor een moederfiets. Misschien kun je eens kijken op marktplaats.
Marktplaats kijk daar eens en zoek op moederfiets.... Dan het karretje, waar wil je het voor gebruiken? Echt voor de kids of voor je boodschappen? Ik heb namelijk alleen en dan bedoel ik ook echt alleen voor de boodschappen een "doggy ride" achter de fiets... Ideaal! Als je me even een prive berichtje stuurt met je woonplaats ga ik eens kijken of daar een goedkope moederfiets is voor je... en ik ga er zo even een foto van de doggy ride opzetten, dan heb je een beetje een idee wat ik bedoel
Ik heb die van mij bij de Formido gekocht. Daar zijn ze vaker in de aanbieding (losse acties). Koste 300 euro. Hij fietst super. Het is een reflexion. Misschien eens op marktplaats kijken?
doggy ride ik heb de doggy ride gekocht bij de dierenzaak voor 180 euro, maar wie weet staat er wel 1 op mp
Zelfs mijn tweedehandse mamafiets verkocht ik voor 300 euro. Ik vrees voor je dat je echt heel veel geluk moet hebben om met jouw wensen te slagen.
Op marktplaats vind ik niet veel. 250 euro kan ook nog wel hoor maar echt veel meer heb ik er niet voor te besteden! Dat karretje is voor kids en ook voor boodschappen bedoelt.
ik heb een mama fiets via me werk kost me 25 euro per maand. ongeveer gaat gewoon van me salaris af dus merk er niks van. misschien via je werk kijken of ze aan fiets plan doen. xx jazy
200,= is wel erg weinig hoor. Ik had op marktplaats een tweedehands gekocht voor 200,= maar die heb ik weer dooverkocht. Ik heb sinds een paar maanden nu de montego moederfiets met alles er op en er aan en ik moet je zeggen hij is ideaal. Ik ben zelf ook niet zo lang 1.58 en ben nogal fors en ik heb de kleinste maat genomen en mijn voeten komen bij de grond. Hebben ze bij een van jullie wergevers misschien fietsplan is dat misschien een optie.
Ik heb voor 250 een moederfiets op marktplaats gekocht die eigenlijk nieuw was ivm emigreren. Hij is van Halfords het merk limit
200,= is wel erg weinig hoor. Ik had op marktplaats een tweedehands gekocht voor 200,= maar die heb ik weer dooverkocht. Ik heb sinds een paar maanden nu de montego moederfiets met alles er op en er aan en ik moet je zeggen hij is ideaal. Ik ben zelf ook niet zo lang 1.58 en ben nogal fors en ik heb de kleinste maat genomen en mijn voeten komen bij de grond. Hebben ze bij een van jullie wergevers misschien fietsplan is dat misschien een optie.
Ik heb voor 250 een moederfiets op marktplaats gekocht die eigenlijk nieuw was ivm emigreren. Hij is van Halfords het merk limit
Ik werk niet dus dat gaat niet maar zal eens vragen aan mijn man of hij dat niet voor mij kan doen via zijn werk.(hij heeft pas een nieuwe fiets over gekocht van iemand)
Als dat zou kunnen via je man zn werk zou ik kiezen voor een Cortina Roots.....ik ben er zeer tevreden over. Fietst lekker licht. Veel ruimte en gewoon een degelijke fiets.
Ja die heb ik bij de fietsenwinkel gezien en ziet er leuk uit en kost stukken midner als de bloom e.d.
Ik vind hem persoonlijk ook fijner dan de bloom. Die heeft tussen stuur en zadel een stuk minder ruimte dan de Cortina
@Done Ik herken het probleem ook op een normale fiets , en ik ben ongeveer net als jou zo groot. Ik heb me dochtertje ook maar een keer voorop gehad , maar vond het veelste eng , met name het opstappen. Nu heb ik me fiets laten opknappen en heb ik een fiets stoeltje voor achterop , en ik en me man zijn nu ook bezig voor een 2e , zelf zat ik eraan te denken om dan voor een karretje te gaan. Suc6 in iedergeval met je overweging!
Bij de hema verkopen ze ook regelmatig de fietskarren kunnen 2 kindjes in en dan ook nog je boodschappen ik heb zelf ook een tijdje met een karretje achter de fiets gereden met de mc erin omdat teun nog te klein was om in het voorzitje te gaan en ik toch weg wilde.... nu heb ik een mamafiets gekocht...fietst lekkerder en hij zit nu voor op en strakkies achterop maar als ik geen keuze had voor de mamafiets dan zat hij nu nog lekker in het karretje hoor..... en dacht dat het karretje van de hema ook nog een derde wiel had...... kijk anders hier eens..vanaf 130,= www.kidcarshop.nl