Februari 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door dayenne, 24 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    8 mei 2008
    4.332
    0
    0
    @ Bbelly, jee we lopen weer gelijk! :D Goed plan om die test te doen, denk dat ie op tilt slaat :)

    @ amor, ahaaaa, zo ziet de slijmprop er dus uit, hihi... ik ga er op letten, kijken of er in de komende weken ook rauwe kip uit mij komt ;) Sterkte met de laatste loodjes!

    @ afscheiding, is bij mij soms ook heel erg, maar nog niks slijmpropperigs.

    @ deesje, hier wordt het soep met een broodje, echt zaterdageten vind ik :D

    @ Noppie, ik denk echt dat jij de makkelijkste bevalling van ons allemaal gaat krijgen! Jij loopt je al vanaf dag 1 op te winden volgens mij, haha.. waarschijnlijk gaat het je 100% meevallen 8)

    Dacht even een natuurwinkel hier in de buurt op te sporen voor die thee, maar is nergens te krijgen.. mn broertje woont in Utrecht, dus die gaat het voor me halen bij De Tuinen, hihi, hij zal wel raar aangekeken worden :)
     
  2. Anne1982

    Anne1982 Bekend lid

    27 mrt 2008
    543
    0
    0
    Volgens mij kun je deze test alleen doen tot week 16 ofzo... dan heb je je hormoonpiek ofzo gehad. Misschien ff gebruiksaanwijzing zoeken op internet.. haha
     
  3. Uk80

    Uk80 Fanatiek lid


    en hij geeft maximaal aan > 5 weken zwanger ;)
    Dus helaas ... :D
     
  4. Bbelly

    Bbelly Actief lid

    9 nov 2008
    457
    0
    0
    Twente
    clear blue: het lijkt me hilarisch als de test 37 weken aangeeft bij mij, natuurlijk met een vlaggetje erbij..

    En Amor, kalm aan, het zou heel mooi zijn als het nu doorzet.
     
  5. Anne1982

    Anne1982 Bekend lid

    27 mrt 2008
    543
    0
    0
    nou meer dan 5 hebben we wel bereikt hoor dames
     
  6. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    :) Dus in het vervolg hebben we het niet meer over de slijmprop maar over de kipfilet! :)

    Noppie, volgens mij waren de kinderwagens in die tijd veel lomper er groter ;)
    Plakje cake voor jou!
    Lekker hoor broodje kroket. Hoe gaat het nu met je zusje?

    Deesje, hier nog geen idee vwb het eten, zit nu lekker aan de chipjes.

    Anne, oja dat is ook zo heeft ook te maken met je HCG hoeveelheid.

    Married, ook al aan de cake ;) hier met rozijntjes en stukjes appel.

    Amor, gewoon even heel rustig een blokje om doen en dat iedere dag.
    Is goed voor je even die frisse lucht.

    Mannetje en zijn zusje zijn gaan basketballen, lekker even het huis voor mij alleen.
    Ga zo maar eens mijn vluchtkoffer herinpakken, hahaha.
     
  7. dayenne

    dayenne VIP lid

    14 aug 2007
    7.564
    0
    0
    Thuismama
    op 'n roze wolk!
    @Amor iiieeeej dat klinkt echt vies haha :). Ik ben zoiets (goddank) nog niet tegenkomen.

    @Bbelly ja dat zij ik ook al tegen mijn vriend :). Kijken of ie aangeeft dat ik NU uitgerekend ben :).
     
  8. Bbelly

    Bbelly Actief lid

    9 nov 2008
    457
    0
    0
    Twente
    Ik zit aan de appeltaart, van de bakker..mmm!

    Ook nog geen idee over het eten vanavond, ik denk toch boerenkool.

    Noppie, hier ook jaren 30 woning, en de bugaboo komt toch in de woonkamer vrees ik.. lastig hoor.
     
  9. dayenne

    dayenne VIP lid

    14 aug 2007
    7.564
    0
    0
    Thuismama
    op 'n roze wolk!
    Whaaah ik vind het echt bizar dat ik vandaag uitgerekend ben.
    Ik had altijd zó'n sterk gevoel dat ik tussen de 38 en 40 weken zou bevallen. Nooit verwacht de 40 weken te halen.
     
  10. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    @ Married: nou, laten we het hopen ja, dat ik de makkelijkste bevalling krijg, hihihihi....

    @ Mieke: hmmm lekker, met rozijnen en appel! Heb je dat gewoon door het beslag gegooid? Of nog iets speciaals mee gedaan? Bij mij zakt het altijd naar de bodem als ik er grotere ingredienten in doe..... Ja, nou je het zegt, vroeger waren ze inderdaad nog veel groter die kinderwagens. Hoe zouden ze dat dan gedaan hebben, want dit is eigenlijk al geen doen.....
    Met mijn zusje ging het wel vandaag, het gaat op en neer. Gister was ze in tranen. had eindelijk een aanbod voor een baan, maar er werd haar een salaris 1200 euri bruto ONDER haar vorige salaris geboden. Een flinke stap terug. Maar ze gaat wel een contract laten opstellen en ondertussen nog kijken of er ergens een betere deal is. Tis toch niet zo heel makkelijk meer hoor, om een goed betaalde baan te vinden nu. Maar ze zou er wel van kunnen leven, dus dat is alvast iets. Vandaag zag ze alles in beter perspectief. Kreeg zowaar nog een compliment van d'r: dat ik goed kan luisteren.... Wel lief.
    Kreeg nog 2 superschattige zomerjurkjes en een streepjesbroekje van d'r voor onze dochter. Echt heel lief van d'r.
     
  11. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Noppie, nou dat is wel heel lief van je zusje. Hoe oud is ze als ik vragen mag?
    Ze bedoelt het iig allemaal goed en toch gezellig dat jullie vandaag even saampjes weg zijn geweest.
    Ik denk dat je idd in deze tijd blij mag zijn met een betaalde baan en als ze er rond van kan komen... dan maar ietsjes zuiniger doen, die beter betaalde baan komt dan wel weer toch.

    Cake: ik heb de rozijntjes geweld en de appel in hele kleine blokjes gesneden zodat het niet te zwaar is. Het is hierdoor niet echt gezakt (volgens mij).

    Dayenne, ja he. Ik moet zeggen dat ik het ook heel bijzonder vind staan die 40 weken onder je banner. Hoop dat er meedere van ons dat zullen hebben.
    Zo hoort het gewoon ;) ook al willen we natuurlijk net even iets eerder bevallen.

    Oja, vrijdag de 9e dus volle maan. Ik wil ook wel hoor de 9e, lijkt me prima!
     
  12. Hoi,

    Net terug van een afternoon tea. Een iets lichtere hightea. 3 hele goede vriendinnen die van ver weg moesten komen wilden mijn buik op het toppunt nog even komen bekijken en hebben getrakteerd op de afternoon tea. Heerlijke sandwiches, scones, taart en bonbons gehad. We konden het allemaal niet op en hebben dus allemaal een doggybag met lekkernijen meegenomen.
    Nog een leuk pakje gekregen en een heerlijk showergel van Rituals. Al met al een geslaagde middag en weer bijna een dagje voorbij. Morgen begint dan ONZE maand!
    Ik vind het toch heel bijzonder dat er al zoveel kleintjes zijn geboren.

    Nog ideetjes voor traktaties van de vriendinnen:
    Lange vingers waarvan het puntje ingesmeerd is met chocopasta of jam en gedoopt in muisjes. Cupcakes met een beetje jam en muisjes erop. Wil ik ook gaan inslaan voor in het ziekenhuis. Staat wel gezellig.

    @Dayenne, ja jeetje vandaag uitgerekend. Jij bent denk ik de eerste toch?
     
  13. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    8 mei 2008
    4.332
    0
    0
    Buddy-update van Iloiza!

    Had even gemeld wie er allemaal bevallen zijn! Zij vond het idd ook erg veel, maar erg leuk! Iedereen gefeliciteerd!

    Het gaat gelukkig al beter met Dyon. Hij hoeft niet meer onder de lamp. Hij ligt nu bij haar en hij drinkt alweer beter. Morgen wordt hij nog een keer geprikt op bilirubine, wat de geelheid veroorzaakt. Als de waarden nog steeds goed zijn, mogen ze morgen weer naar huis!
     
  14. amor

    amor Actief lid

    19 jul 2008
    324
    0
    0
    @Uk: whahaha, fijn te weten dat mijn kipfilet dus toch de beruchte "prop" is haha.. erg fijn om dat van jou te horen, want d8 echt van what the f*ck is dit :) Vraag het altijd maar liever eerst hier, voordat ik het zk weer lastig val.

    @Bbelly: Na jouw berichtje ben ik toch maar gelijk de auto in gesprongen, nou ja, gewaggeld :) en zijn we ff met de hond naar een natuurgebied hier in de buurt geweest, was idd heerlijk ff eruit.

    Had echt zin om uren te lopen, maar heb maar half uurtje max. gelopen omdat ik continu plas-gevoel heb als ik loop helaas.

    Vanavond komen er nog 2 of 3 vriendinnen, dus da's wel gezellie. 2 van hun weten niet dat ik bijna ga bevallen, vind het wel moeilijk mijn mond te houden hoor pfff... maar ja, anders gaat het als een lopend vuurtje en krijg je achteraf ook weer scheve gezichten van die weet het wel en die niet en iedereen wilt gelijk langskomen en komen helpen enzo, heel lief, maar echt geen behoefte aan.

    Moet nog eens ff kijken hoe ik dat tactisch breng straks, want iedereen denkt een uitzondering te zijn en zeggen dingen als: maar ik mag toch wel gelijk komen? en van mij vind je het toch juist wel fijn als ik je de hele dag (of week) kom helpen?

    Kijk er zo naar uit om na die (bijna) 9 mnd lekker alleen (of met mijn vriend) te genieten van die kleine :D

    Ik heb gezegd dat mijn moeder en zusje gelijk mogen komen en 2 vriendinnen en het broertje en zusje van mijn vriend, maar dat ze verder hun mond tegen iedereen moeten houden, dat ik het misschien pas na een paar dagen wil.

    We sturen 50 kaarten, maar ik verwacht dus meer als 100 mensen die willen komen :(

    Ik moet ook eerlijk zeggen dat ik met mijn moeder en met sommige anderen heel sceptisch ben en denk van: ik had jullie nu al nodig, maar dan zijn jullie er niet voor me, maar zodra het leuk is voor jullie zelf dan wel... mijn moeder roept dus al dat ze paar dgn vrij gaat nemen, zonder aan mij te vragen of ik dat wel wil, maar ze is dus niet bij de bv en zie er echt tegenop om haar steeds om me heen te hebben straks, maar hoe breng je zoiets?

    Ze riep ook al dat ze wilt dat mijn vriend haar belt als ik bijna ga persen, zodat ze er gelijk is als haar kleinzoon geboren is... ik heb daar gelukkig al wel op gezegd dat dat echt niet gaat gebeuren, dat ie dan met mij bezig is en dat ze het wel hoort als ie er is...

    Wel de lusten maar niet de lasten.. dat zit me best dwars... maar misschien komt dat wel door mijn hormonen nu :(
     
  15. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    @ Mieke: mijn zusje is nu 31 jaar. Ja, die beter betaalde baan komt wel weer eens denk ik. Tis nu ook gewoon die economische crisis dat het allemaal wat moeilijker gaat en het meer een 'werkgevers'- dan een 'werknemers'-markt wordt. Ook hoop dat ze nu gauw verder kan en hopelijk binnen afzienbare tijd een betrouwbare lievere man tegenkomt. Ze heeft namelijk ook een kinderwens...... Klinkt goed hoor je cake! Ga ik binnenkort ook eens proberen met appel en gewelde rozijnen!

    @ Caro: wat leuk die 'afternoon tea' met je vriendinnen. Goede ideeen ook voor traktaties trouwens. Ik zag bij de HEMA ook nog allemaal leukige bonbons en chocolade-flikken e.d. met roze musket-dingetjes erop. Voor degene die een meisje krijgen misschien ook een leuk traktatie-idee? Ik denk dat ik daar wel wat van zal kopen en ook gewoon beschuit met muisjes.

    @ Iloiza: dat is goed nieuws. Hopelijk mag je beebje morgen weer mee naar huis.

    Wat eten jullie vanaaf? Wij eten pasta met verse spinazie en zalm. Yipppie!
     
  16. mobielfreak

    mobielfreak Fanatiek lid

    28 jul 2006
    2.471
    0
    0
    Thuisblijfmama!
    Schiedam
    @ Amor: Je bedoelt zoiets? slijmprop :) Een kipfilet pffff *proest* verslikte me zowat in me cappuchino :)

    @ zwangerschapstest: zul je zien dat die nieuwe test zegt: NIET ZWANGER ofzo :)

    Ben toch wel benieuwd wanneer mijn beebje zich aan gaat dienen hoor :eek: Zit nu op de 38 weken en 3 dagen en met Tim beviel ik dus op die dag, dus begin een beetje het gevoel te krijgen dat ik dalijk overtijd ga lopen :eek: Voor mijn gevoel loop ik nu als het ware al overtijd, stom hè?

    Het is weer rustig hier qua krampjes enzo, vannacht wel ff een heftig half uurtje, maar meer ook niet helaas :(
     
  17. mobielfreak

    mobielfreak Fanatiek lid

    28 jul 2006
    2.471
    0
    0
    Thuisblijfmama!
    Schiedam
    Oh hier trouwens zelfgemaakte kippensoep gegeten van mijn vriendje :D
     
  18. Eppie25

    Eppie25 Fanatiek lid

    28 apr 2008
    1.039
    0
    0
    Brabant!
    @Iggy: lekker hoor die baksels van jou!

    @Bbelly: ja die mannen van ons zijn niet blij met onze hormoonlijstjes ;) .
    :D ff uittesten of die test ook 36 weken aangeeft.

    @Married: fijn dat je matrasje past! Hoef je je daar geen zorgen meer over te maken.
    Thanx voor de update.

    @Banner: die van mij loopt ook een dag voor :( .

    @familieveenstra: jeetje wat spannend! Hoop voor je dat het door mag zetten.

    @Amor: jij ook je slijmprop verloren. Wil idd nog niets zeggen, maar ja, wie weet zet het wel door.
    Ik zweet de laatste tijd ook meer en volgens de VK komt het door de hormonen. Lang leve de opvliegers :) ! Daar kan geen deo tegen op.
    :D stukje rauwe kipfilet. Weet ik in ieder geval waar ik op moet letten!

    Je moet doen qua visite waar jij je het beste bij voelt. Ook wat betreft je moeder hoor. Mijn man en ik hebben besloten om ook pas familie te gaan bellen, nadat we eerste even een paar uurtjes samen van ons meisje hebben genoten! En als mensen daar moeite mee hebben, dan hebben ze dikke vette pech!

    @Dayenne: volgens mij is het de dag van het verliezen van de slijmprop :D . Wordt je toch nog een februari mama dan ;) . Geniet maar lekker van jullie laatste weekend met zijn tweetjes.

    @Sex: hier ook niet hoor. Manlief durft niet goed :( .

    @Eten: wij hebben zelf gemaakt indonesiche nasi op, met eigen gemaakte atjar. Hmmmmmmm kan geen chinees tegen op hoor :D .

    @Noppie: hmmmm kroketten op brood. Klinkt ook goed. Is alles nu weer ok tussen jou en je zusje? :oops: lees net dat het wat op en neer gaat met haar, maar dat je wel een complimentje hebt gehad.

    @Caro: nou die afternoon tea van jou klinkt ook goed zeg. En dan allemaal nog een doggybag mee naar huis? Kun je er thuis ook nog even lekker van genieten ;) .
    Heb zelf ook aan die cupcakes zitten denken. Is weer eens iets anders dan de normale beschuit met muisjes!

    @Mobiel: zou wel lachen zijn idd als die test dan aangeeft: niet zwanger!
    Je houdt natuurlijk toch een beetje de dag in de gaten dat je van Tim bent bevallen, dus kan me wel indenken dat je het 'overtijd' gevoel hebt hoor!

    Vanmiddag lekker boodschappen gedaan en daarna op de bank een tijdschrift gelezen. Zit nu en te hobbyen en hier bij te lezen (eigenlijk gaat dat niet samen ;) ). We zouden eigenlijk naar de film gaan vanavond, maar mijn mannetje is zo verkouden dat hjij niks anders doet dan hoesten en dat is niet echt prettig in een bios he :D ! Dus wordt het gewoon een filmpje thuis op de bank.

    X Esther
     
  19. Bbelly

    Bbelly Actief lid

    9 nov 2008
    457
    0
    0
    Twente
    Noppie, fijn dat je met je zus er even tussenuit kon.. en het is inderdaad een hele stap terug, dat kost even tijd he, omschakelen. Maar fijn dat ze weer keus heeft. En zo'n compliment is ook wat waard!

    Caro, ben je lekker verwend.. mijn man begon er vanmorgen over dat hij muisjes helemaal niet zo lekker vindt(ik wel!) dus ik denk dat we ook es gaan kijken naar andere mogelijkheden. Laat ONZE maand maar beginnen! Bij de januari mama's hoeft er nog maar 1 te bevallen..

    Oh, fijn zeg, goed nieuws over Dyon.

    Amor, wat lekker dat je even uitgewaaid bent! Een half uurtje is ook al lekker! Hopelijk wordt het gezellig vanavond.. Wat moeilijk om die keuzes te maken, wie wel en wie niet. Verstandig om gewoon pas bekend te maken dat de kleine er is als je eraan toe bent!

    Geinig, grote kans dat die test aangeeft dat je niet zwanger bent :D

    Ep, welke film wilden jullie naartoe?

    Eten: sperciebonen, gebakken aardappeltjes.. toch geen boerenkool, zoveel trek heb ik niet.
     
  20. Eppie25

    Eppie25 Fanatiek lid

    28 apr 2008
    1.039
    0
    0
    Brabant!
    @Bbelly: die nieuwe film met Tom Cruise en Carice van Houten. Nou ja dat wordt hem een keertje huren dan.

    X Esther
     

Deel Deze Pagina